Gender – w mózgu blender

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Kraj

Mówimy tutaj o gniocie legislacyjnym, z którym trzeba koniecznie coś zrobić!!!

Wartościowy chrześcijański miesięcznik z Krakowa "Polonia Christiana" wypuścił bezpłatnie w obieg film dokumentalny własnej produkcji o podstępnych metodach rozbijania rodziny. W zajawce do obrazu czytamy m.in.:

"To bezkompromisowy i szczery dokument, który rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat tak zwanej „konwencji przemocowej”. Konwencji, która w swej istocie jest niczym innym jak zwykłą mistyfikacją; konwencji forsowanej przez lobby LGTB; konwencji mającej na celu wprowadzenie przymusowego oswajania dzieci z transseksualizmem i innymi dewiacjami seksualnymi. Co więcej, pod płaszczykiem „ochrony praw kobiet”, konwencja ogranicza prawa rodziny i degeneruje polski system nauczania oraz otwarcie atakuje chrześcijaństwo, w którym widzi… czynnik generujący przemoc w rodzinie, pomijając takie aspekty jak choćby alkoholizm lub narkomania."

 

Przybliżmy sprawę. Konwencja Stambulska nazywana Konwencją Przemocową jest dokumentem silnie dyskutowanym przez wszystkie strony sceny politycznej. Dla jednych jest zbiorem przepisów niezbędnym do prowadzenia skutecznej walki z przemocą, dla innych czołowym narzędziem pędzącej przez Europę genderowej rewolucji.

Jakie niesie ze sobą zagrożenia? – pytają zwykli ludzie związani z parafialną Polską. Czy w ręku władzy o charakterze lewicowo-liberalnym (czy deklarującej się jako prawicowa, ale mimo tego kapitulanckiej wobec nacisku tzw. poprawności politycznej) Konwencja posłuży do przeprowadzenia obyczajowej rewolucji?

 

Chodzi tutaj o bulwersującą sprawę związaną także z obecnie rządzącymi naszym krajem, o czym przypominają autorzy filmu pt. „Konwencja Stambulska. Walka z przemocą czy walka z rodziną?”. W czym rzecz? Materiał jest emitowany za darmo, ale redakcja portalu PCH24.pl prosi "o jak najszersze udostępnianie tego dokumentu. Jeszcze nie jest za późno, aby wycofać konwencję, która stanowi realne zagrożenie dla fundamentów rodziny. Rząd PiS jeszcze przed wyborami obiecał wypowiedzenie konwencji gdy tylko wygra wybory – czas, aby politycy dotrzymali danego nam słowa."

 

Smrodliwe "bagno stambulskie" zostawili nam w spadku POprzednicy "POsrańcy", dlatego zapewne jeden z komentatorów o imieniu Arturo zaproponował dosadne hasło: "Gender-srender – w mózgu blender!"

Ale jest także i taki głos, Tadeusza, który pisze ,że jest fatalniej niż myślimy: "Wypowiedzenie tej konwencji spotyka się z groźbą załatwienia Polski; że skończy gorzej jak Ukraina z natychmiastową wymagalnością długów i sprzeciwem większym niż przy ustawie o walce z antypolonizmem i odesłaniem sędziów na emeryturę...".

 

Uprawnione jest zatem pytanie, czy Dobra Zmiana to Tchórzliwa Zmiana?

 

Na portalu pod filmem umieszczono także przekierowanie do podpisywania oświadczeń woli w tej sprawie: Podpisz apel - zatrzymaj gender! [tutaj: ]]>https://zatrzymajgender.pl/]]> ]

 

Link do obrazu: ]]>https://www.youtube.com/watch?v=jIpnZzEbxCQ&feature=youtu.be]]>

URL: ]]>https://youtu.be/jIpnZzEbxCQ]]>

 

[Tekst ukazał się na łamach tygodnika na obczyźnie "Głos" nr 10 (06–12.03.2019 r.) Toronto / Nowy Jork ]

Istnieje możliwość prenumeraty czasopisma w wersji elektronicznej, oto komunikat redakcji:
Szanowni Państwo, którzy otrzymujecie GŁOS w formacie pdf przez internet w Polsce.
Uprzejmie proszę o wsparcie naszego wspólnego tygodnika “GŁOS”, wpłacając lub przelewając na podane niżej polskie konto kwotę 50 zł za całoroczną prenumeratę. Proszę wpłaty dokonywać na: Wiesław Magiera, PKO - Bank Polski, Oddział 13, 31-548 Kraków, Al. Pokoju 5. Nr rachunku: 42 1020 2906 0000 1702 0403 5648. Dziękuję. Umożliwi to wydawanie “GŁOS-u”, każdy “grosz” się liczy, jeśli mamy być niezależni i bez “sponsorów”, którzy zawsze dyktują warunki i profil pisma.
Wiesław Magiera – red. Naczelny.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (19 głosów)

Komentarze

Jak to jest ze lekarz rozmawiając z nieletnim/nią o sprawach intymnych musi to robić w obecności przynajmniej pielęgniarki i za zgodą rodzica, a jakiś typ bez żadnego przygotowania i dlatego ze jest homo ma edukować 4 letnie (!) dziecko o jego seksualności i potrzebach .

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1582319

- należy dziś postawić pytanie, - czy w obronie własnej i rodziny przed nimi państwo powinno rozdać broń palną ?

Vote up!
3
Vote down!
0

***** tvn.

#1582536

Podoba mi się tytuł :D

krótki, trafny i śmiechowy :)

 

Ps. podpiszę oczywiście to oświadczenie. W przedszkolu dzieci, przedszkolanki (ups przepraszam "Panie nauczycielki" - strasznie się gniewają jak sie na nie mówi po polsku przedszkolanki) nie robiły nic jak dzieci zaglądały sobie w nawzajem w gacie, jak nawet obmacywały się nawzajem (nawet doszło na napastowania przez małego chłopca małej dziewczynki). Jak spytałem, czemu nie reagują, to powiedziały, że psychologowie mówią aby nie zwracać dzieciom na to uwagi i że z tego wyrosną. Powiedziałem wprost, że mam w dupie co chrzania ich pseudo psychologowie i że nie ma być takich rzeczy w przedszkolu - dziecko poinstruowałem, że jeśli ktoś by się do niej zaczął dobierać to ma walić z całej siły w jaja i powiedzieć mi, a ja zrobie taki dym, że przedszkolanki będą przez okna wylatywały - i najlepsze, że jedna z tych przedszkolanek chodzi na marsze "dla rodziny" organizowane przez środowiska pro-life, a takie dewiacje w przedszkolu toleruje.

Vote up!
5
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582325

Józef Mackiewicz – Droga donikąd (fragment “na czasie”)

“Otóż bolszewicy doszli na podstawie studiów bardziej praktycznych niż teoretycznych, że skoncentrowane kłamstwo ludzkie posiada siłę, której granic na razie nie znamy, że można dokonać przewrotu gruntownego w takich dziedzinach, jak mowa ludzka, znaczenie słów itd. – Tadeusz zatrzymał się pośrodku pokoju, uniósł głowę i wskazał palcem sufit:
- Jeżeli ty albo ja, albo ktoś z normalnych ludzi w normalnych warunkach zechce na przykład zełgać, że sufit jest nie biały, a czarny, to rzecz wyda się nam zrazu bardzo trudną. Zaczniemy od kołowania, chrząkania, wskazywania na cienie po jego rogach, będziemy tłumaczyć, że w istocie swej nie jest on już tak zupełnie czysto biały… Jednym słowem, będziemy się posługiwać skomplikowaną metodą, która zresztą nie doprowadzi w końcu
do celu, bo nikogo nie przekona my, że sufit jest czarny. Co robią natomiast bolszewicy? Wskazują sufit i mówią od razu: “Widzicie ten sufit… On jest czarny jak smoła”. Punkt, dowiedli od razu. Ty myślisz, że to jest ważne dla ludzi, że prawda jest odwrotna? Zapewne tak myślisz. A oni się przekonali na podstawie praktyki, że to wcale nie ważne. Że wszystko można twierdzić i że twierdzenie zależy nic od jego treści, a od sposobu jego wyrażenia. I oto widzimy jak dochodzą do następnego etapu, powiadając do ludzi tak: “A teraz wyobraźcie sobie, że istnieją podli kłamcy, wrogowie wszelkiej prawdy naukowej, postępu i wiedzy, którzy tak nisko upadli w swym nikczemnym zakłamaniu za pieniądze kapitalistów, że ośmielają się łgać w żywe oczy, że sufit jest biały!” I zebrany tłum wyrazi swe oburzenie, wzgardę, a nawet śmiać się będzie i wykpiwać tak oczywiste kłamstwa tych wrogów prawdy… My sądzimy dotychczas, że oni mogą wyczyniać takie seanse zbiorowej hipnozy tylko u siebie po uprzednim zmaltretowaniu swoich obywateli. Nic podobnego. Oto przychodzą do nas i wydają na przykład broszurkę o tym, co u nas się działo. Dla nas o nas samych. Ja tobie zaraz pokażę. – Wyjął z podręcznej teczki małą, szarą książeczkę.
- Co to jest? – spytał Paweł, który wpółleżąc na kanapie i słuchając Tadeusza zabawiał się gładzeniem kota, a teraz wyciągnął rękę po broszurę. Dziełko wydane zaraz po wkroczeniu armii czerwonej w granice wschodniej Polski w r. 1939, nosiło tytuł “Zapadnaja Biełaruś”. Na odwrocie okładki: “Państwowe wydawnictwo literatury politycznej. 18 drukarnia moskiewskiego trestu politgrafiki. Nakład 100 tysięcy”. – Widziałem to – rzekł Paweł zwracając.
- Czytałeś?
- Nie.
- To posłuchaj: “W Polsce istniało takie prawo, że gdy zaskrzypi koło u wozu chłopskiego, niepokojąc sen obszarnika, chłop musiał płacić 7 złotych sztrafu. Obszarnik miał prawo bić chłopa aż do utraty przytomności, zabrać odeń ziemię i cały inwentarz za długi – zupełnie bezkarnie i bez żadnego sądu… Robotnik pracował więcej niż 20 godzin na dobę… W armii panował system kar cielesnych, bito pałka mi… żydzi mogli chodzić tylko po niektórych ulicach, po innych nie mieli prawa…” Paweł roześmiał się szczerze.
- Ty się śmiejesz? Śmieje się może jeszcze kilku, do słownie. Ci, którzy jeszcze rozumują starymi kategoriami, kiedy to twierdziliśmy, że podobna lektura byłaby lekturą humorystyczną. W tym tkwił właśnie nasz błąd. To nie jest literatura humorystyczna. Oni to kolportują u nas masowo i… ludzie się nie śmieją. Nie do pomyślenia? – mówisz. – Owszem, to jakby na przykład wydać w Londynie książkę, że przechodnie nie mieli prawa mijać pałacu królewskiego inaczej, jak na przykład na klęczkach albo coś w tym rodzaju. Zaręczam lobie, że też nie będą się śmiali, gdy zostaną zagarnięci przez bolszewików. Zaręczam. “Nie do pomyślenia” może być coś jedynie póty, póki istnieje możliwość wytknięcia tego kłamstwa palcem. Z chwilą Jednak gdy palec zostanie sparaliżowany, wszystko staje się do pomyślenia. Oni o tym właśnie wiedzą.
- No, ale poza granicami…
- Co poza granicami? Zaprzeczenie każde stwarza jedynie sporność sprawy. I wiele milionów powie sobie: “Ostatecznie, nie ma dymu bez ognia”… Otóż bolszewicy stworzyli: dym bez ognia. To są rzeczy genialne, mój drogi! Sto tysięcy nakładu dla rozpowszechnienia w naszym kraju, który jeszcze pół roku temu wiedział, jak było naprawdę!
-Schował broszurę i wyjął inną książeczkę, w czerwonej, płóciennej okładce.
- Co ty za bibliotekę wozisz ze sobą? – zażartował Paweł.
- A to, dla pewnych celów… misyjnych – odpowiedział Tadeusz tym samym tonem. – Ty może myślisz, że oni tak piszą tylko na najniższym szczeblu propagandy? – Ciągnął dalej. – Więc posłuchaj wielkiego pisarza Maksyma Gorkiego, jak on pisze o świecie niesowieckim: “…I cóżbyście robili, gdybyście nie umieli łgać?!… Ogromną zasługą władzy sowieckiej jest stworzenie takiej prasy, która szeroko zaznajamia ludność z życiem całego
świata i demaskuje kłamstwa tego życia… Fakt znamienny tego świata, to wrogi stosunek do myśli…”
- Oj, dosyć – Paweł zrobił ruch ręką.
- Ty możesz sobie na to pozwolić, żeby przerwać, ale miliony i miliony muszą słuchać podobnych rzeczy, muszą. W głowie zaczyna się kręcić. Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami. Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
- Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
- W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i prze nosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
- Więc jaki? Powiedz.
- Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych: strzelać!
Paweł usiadł i oderwał rękę od kota:
- Jak to, strzelać? Do kogo?
- Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików.”
 

Vote up!
7
Vote down!
-1

panMarek

#1582331

Mackiewicz jest zawsze u mnie pod ręką. Wciąż aktualny. Bo ZŁO kroczy z postępem w tym samym rytmie i wzroście. A nasz wielki pisarz to przeniknął i przewidział.

Tak: Strzelać do współczesnego bolszewika! - jak zwał, tak zwał.

Vote up!
6
Vote down!
0

Zygmunt Korus

#1582336

żeby strzelać TO trzeba mieć z czego.

Póki co nie mamy nic!
BÓG z nami, HONOR tylko, i

OJCZYZNA!

Więc bolszewików możem jeno z piąchy!

W  mordy ruskie strzelać!

I z kopa, w bolszewicką rzyć!

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1582338

Zgwałcił dziecko, grożąc bronią.
Jest wyrok.
Karę 4 lat i 6 miesięcy więzienia wymierzyła dzisiaj sędzia Barbara Piwnik z Sądu Okręgowego Warszawa-Praga mężczyźnie oskarżonemu o zgwałcenie 12-letniej dziewczynki.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1582451

heh a ta Piwnik to jedna z tych, na które czasem powoływał się PiS...

Vote up!
0
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582521

hehe komuś się nie spodobała prawda w oczka ;)

Vote up!
0
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582696

To faktycznie świetne pismo. Odważne artykuły, inteligentne i pobudzające do przemyśleń. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1582339

ta redakcja, po latach stanęły u polskich drzwi. Kapitulanctwo kościoła, rozmywanie wiary od środka... Bardzo mądre są porównania lewactwa hiszpańskiego i polskiego poprzez kontekst na pozór dookolnych po horyzont (czy jednak silnych?) wpływów katolicyzmu. Społeczne przyzwolenie na zło jest w obu przypadkach wynikiem zawodzenia się narodu na hierarchach. PCh to czasopismo, gdzie zawsze coś mądrego można wyczytać o duchowej "podszewce świata". Kłaniam się.

Vote up!
5
Vote down!
0

Zygmunt Korus

#1582367

Witaj Zygmuncie

 

Od ponad10 lat piszę, że toczy się brutalna wojna cywilizacyjna. Niestety, jakoś to nie dociera, ludzie postrzegają fragmenty i są przerażeni, nie rozumiejąc o co chodzi.

Jakoś nie widać poważnych dyskusji w tym temacie. A jest źle; walka już robi się brutalna. Mnie to pachnie jakimś neo-komunizmem. co najmniej.

A my mamy kłopot. Nie dorobiliśmy się intelektualistów i poważnych autorytetów z darem komunikacji, tak, byśmy mogli skutecznie przeciwstawić się tej ideologicznej krucjacie.

 

Serdeczności

Vote up!
4
Vote down!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1582342

Serwus Zygmunt Korus. Dzięki za ten b. ważny i pożyteczny wpis. Popieram tę akcję całym sercem i zachęcam do tego każdego rodaka oraz niepoprawnych. Precz z demoniczną ideologią gender! Gorąco polecam także ten wywiad, opublikowany już 24 września 2018 r. przez Telewizja wPolsce

Otóż władze Gdańska (o których w ostatnim czasie dość głośno) zaciekle od lat forsują ideologię gender. Mieszkańcy protestują wobec czerwcowej uchwały Rady Miasta wprowadzającej model „równego traktowania”. Głosi on postulaty środowisk LGBT i wprowadza je do przestrzeni publicznej, w tym do lokalnych szkół. Sprawa oparła się już o Wojewódzki Sąd Administracyjny. Czy państwo polskie dostatecznie chroni rodzinę? Walka zatem jest ostra i toczy się już na Wybrzeżu na całego. O tym właśnie Józef Orzeł rozmawia z Markiem Grabowskim, szefem Fundacji Mamy i Taty, zobaczmy:

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1582351

     Witam! Zawsze mówiłem, że pokolenie AK nie wymarło przecież. Jest nadal kultywowane w wielu naszych domach. Tylko..., jest niestety trochę skołowane niektórymi dziwnymi decyzjami obecnego rządu i prezydentury. Bolszewicy i lewactwo skrupulatnie wykorzystują ten stan uśpienia naszego społeczeństwa, ale myślę, że przyjdzie czas na pobudkę, bo nie ma przyzwolenia na tworzenie sztucznego chaosu i anarchii. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1582352

Ad. @Husky, @SolidarnyX, @jazgdyni, @Sławomir Tomasz Roch, @ronin

Atak na nasze dzieci jest gwoździem do trumny dla tej antypolskiej swołoczy. Musieliby dalej iść po trupach rodziców, tak ojców jak i matek, co daje nadzieję, że Polacy się wreszcie obudzą i dojdzie do zdecydowanego przeciwstawiania się temu lelum-polelum, jakie obserwujemy w poczynaniach władzy nie tylko w zaniechaniach wobec sodomy i gomory. Pozdrawiam Szanownych odwiedzających mój blog, a zwłaszcza Komentatorów, od których stale dowiaduję się czegoś nowego i ciekawego. Dzięki.

Vote up!
8
Vote down!
0

Zygmunt Korus

#1582365

W stolicy odbyła się demonstracja młodech kobiet przeciwko wykorzystywaniu sexualnemu i dyskryminacji przez mężczyzn

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1582387

i domagają się, żeby ich nie dyskryminować...

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1582697

Gdańsk już wprowadza do szkół ideologię LGBT+ i program edukacji seksualnej dzieci. Ulotka miasta, m,in:
0-4 lat: Dotykanie miejsc intymnych
4-6 lat: Różne koncepcje rodziny
6-9 lat: Metody antykoncepcji
9-12 lat: Masturbacja, orgazm, LGBT itd.

Całość https://www.youtube.com/watch?v=l1aLtmrEWlg …

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1582445

PO ma w swoich szeregach dużo zboczeńców.
Kropiwnicki prowadzi burdel, Niesiołowski bzykał wszystko, co na drzewo nie ucieka, Kosecki dobijał się w nocy do pokoju Muchy, Trzaskowski chce uczyć masturbacji.

Ludzie co za towarzystwo.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1582560

Ogólnie całe PO to jeden wielki burdel.

Vote up!
1
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582695