Sztab Komorowskiego-ludzie z problemami są podstawieni

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Seria kompromitacji Komorowskiego zmusiła jego sztab i ludzi PO do zajęcia się tym problemem. Szczególnie wnikliwie zajęto się przebiegiem spacerów BK po Warszawie. Zajęto się nimi w sposób podobny z tym który serwuje nam obecna władza w podobnych sprawach (nie ważna treść ważne kto pyta). Przystąpiono do lustracji pytających, przeszukano ich przeszłość i znaleziono-pytających BK ludzi podsyła PiS ogłoszono ustami Roberta Tyszkiewicza:

podczas niedawnych wyborczych spacerów Polacy pytali prezydenta o trudne sprawy, jednak wśród tych osób byli "nie tylko obywatele zatroskani swoim losem, którzy spontanicznie wyszli, by porozmawiać z Bronisławem Komorowskim o swoich kłopotach".Niepełnosprawną kobietę zlustrowano do ośmiu lat wstecz. I w końcu jest!!! Była na konwencji PiS. Zachowanie sztabu Komorowskiego i polityków PO ilustruje ich stosunek do Polaków. Zamiast zająć się problemami młodych czy niepełnosprawnych osób zajęto się ich przeszłością. Tu państwo stanęło na wysokości zadania. Tylko pytanie w jakim celu???

Czy sztab Komorowskiego chce powiedzieć że zgłaszane przez tych ludzi problemy są zmyślone-nikt ich nie ma? Czy sztab Komorowskiego chce powiedzieć że niepełnosprawni żyją sobie świetnie, bezproblemowo? Czy młodzi nie mają dylematów związanych z opuszczeniem Polski? 

Odpowiedź znamy wszyscy...Czy np. niepełnosprawna kobieta która kiedyś miała zdjęcie z Kaczyńskim nie może zadać pytania Komorowskiemu?  Ona już wypada ze zgody i bezpieczeństwa?

Oderwanie Komorowskiego, jego sztabu i PO od społeczeństwa jest porażające. Ci ludzie całkowicie stracili kontakt z rzeczywistością.  Cały swój wysiłek wkładają w sprawdzanie przeszłości ludzi pytających Komorowskiego!! Ciekawe ilu ludzi w tym sztabie zajmuje się tylko tym?? Gdyby choć 10% tej energii poświęcili na pomoc tym ludziom, rozwiązywanie ich problemów. Miast lustrować pytających powinni popracować nad kandydatem-wszak wiadomo-nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. W udzielającym głupich odpowiedzi szukajcie winnego. Problemom zgłaszanym przez ludzi jesteście współwinni, więc miast ich lustrować, zlustrujcie swoje działania przez osiem lat.. 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Co myślę o prowadzeniu przez obu kandydatów kampanii na takich scenach napisałem tutaj:
http://naprawmypolskei.blogspot.com/2015/05/pomoc-prezydenckokandydacka-czyli.html

(...)Tu państwo stanęło na wysokości zadania.(...)
W drugiej części notki też jest o stawania na wysokości zadania przez Państwo... całe, a nie tylko urzędującego czy aspirującego Prezydenta.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1478950

Za mało w kampanii jest żony Dudy, która robi niesamowite wrażenie, zobacz video

http://bit.ly/1e3oV0Z

Vote up!
3
Vote down!
0

Poloniatube

#1478977

Za mało to jest jego córki;)

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1478982

Osiem lat życia pod kloszem robi swoje...Po-szuści nie znają Polski i nie chca jej znać...to banda zlodziei i przestepców, którzy z okradania kraju uczynili program. Dlatego teraz robią głupstwa, nie wierzyli,że okradane społeczeństwo może tak się zachować, ich droga na śmietnik już trwa...

Vote up!
1
Vote down!
0

Yagon 12

#1478998

nie wierzyli,że okradane społeczeństwo może tak się zachować, ich droga na śmietnik już trwa...

To sie okaże po II turze...

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1479009

~polak : Tylko DESPERAT może głosować na Komorowskiego!

A ja Bronkowi szczerze dziękuję
I jego haseł już nie kupuje.
Choć często mówi, że ceni zgodę,
To ja wam mówię - pic to na wodę!

Zgoda to taka - że wy słuchacie
I do gadania już nic nie macie.
Zgoda to taka - że w kubeł mordy,
Bo wnet się zjawią z obcych państw hordy!

Zgoda to taka - robić do śmierci
Na pół etatu, cały i ćwierci.
Zgoda to taka - szczaw, mirabelki
I z liści dębu kruche wafelki!

Zgoda to taka - biegać po stołach,
Coś na szoguna gromko zawołać,
Pod żyrandolem hasać wesoło,
Wciąż o wolności bredzić wokoło!

Na figle Bronka mej zgody nie ma,
Bo jedna to jest totalna ściema!
I z ortografią sobie nie radzi,
Bo aż mnie zgina, gdy błędy sadzi!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1479053

                          „LISTA DLA

 SPONTANICZNYCH PRZEDSTAWICIELI PiS-u

I OSÓB CHCĄCYCH ZAKŁÓCIĆ SPOTKANIE ”

Taka INFormacja widniała  na solidnej  ETYKIecie  na  okrągłym stoliku POd  parasolem -  przed bramą do  Centralnego  Muzeum Włókiennictwa w Łodzi…

 

Wpisałem się  na  tę  listę jako przedstawiciel  spontanicznych Obywateli - Przyjaciół czcigodnych policjantów, prokuratorów i sędziów,  którzy przed  zabójstwem gen. M.Papały bardzo  pryncypialnie wykonali  kawał  przyzwoitego śledztwa o  wysokim  potencjale sprawiedliwości…

Pozostającym jako  prawny  spadek  dla  przyszłych pokoleń,  przyzwoitych  funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości w Polsce, którzy nie  będą  się  bali  utracić  WOLNOŚĆ,  bo władza będzie  się  godzić  na  godne wykonywanie zaszczytnych  obowiązków zawodowych, sumiennych obywatelskich  nosicieli - wewnętrznych niezawodnych pamięci bioLogicznych …

Nie  zaPOminających (niezawodnych  POmruków  szefów) nie dających WOLNOŚCI ZAWODOWEJ swoim POdwładnym prokuratorom i sędziom…

Nie  wykorzystałem swojego wpisu na  sPOntanicznej  liście ... otwierającej mi  wstęp (?) do obywatelskiego spotkania Mieszkańców miasta Łodzi z   Prezydentem RP, Panem B. Komorowskim  i  innymi obywatelami z  listy „społecznej” (nie  spontanicznej) dawno zatwierdzonej operacyjnie   przed zaplanowanym spotkaniem operacyjno kontaktowym... przedstawicieli  naprawdę  wszystkich Obywateli Polski ?

Pozdrawiam.

Janusz Krzemiński  - ojczystegoiowego@interia.pl   -interADres  dla Obywateli  zainteresowanych przyszłą i przyzwoitą   prezydenturą w Polsce. 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1479059