Skandaliczne zachowanie Niemiec, gdzie 800 tyś?!

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Gdy tylko rozpoczął się kryzys imigracyjny niemieccy oficjele deklarowali, że do końca 2015 roku przyjętych zostanie w samych Niemczech około 800 tysięcy imigrantów z terenów objętych działaniami zbrojnymi. Ta deklaracja wznieciła lawinę chętnych do skorzystania z tego zaproszenia. Bo tak trzeba to nazwać, Berlin sam zachęcił ludzi do "uchodzenia" do nich. Gdy ta idiotyczna deklaracja spiętrzyła lawinę Niemcy zaczęli udawać greków. Grecy nie wiedzą skąd kryzys ekonomiczny, Niemcy nie wiedzą skąd tylu chętnych do nich zmierza...

Zachowanie Berlina jest tym bardziej szokujące że właśnie postawa Niemiec w oczach lewackich szaleńców chcących bezwarunkowo przyjmować wszystkich była przykładem dla Europy. Wczoraj zaś szef MSW poinformował..

Celem przedsięwziętych środków jest ograniczenie aktualnego napływu (imigrantów) i przywrócenie uporządkowanej procedury przy wjeździe do Niemiec -wyjaśnił de Maiziere na spotkaniu z dziennikarzami w Berlinie, dodając, że decyzja jest ważna "również ze względów bezpieczeństwa". 13-IX-2015 pap

Jak więc widać z 800 tysięcy uchodźców które Berlin tak infantylnie zapraszał, nie przyjęto nawet 1/8 i już zamknięto granice. Czekam niecierpliwie na reakcję "rozumnych" na ten fakt. Przecież ich zdaniem to zachowanie rasistowskie, ksenofobiczne, nazistowskie. Czekam też na reakcję Schulza który zmusi Merkel do otwarcia granic. 

Najciekawsze z wypowiedzi szefa MSW jest jednak wyrażenie "ze względów bezpieczeństwa". Liczę że redaktor Adam M. wyjaśni Merkel i jej politykom że uchodźcy to same dzieci i kobiety. Żadnego zagrożenia nie ma.

Najgorsze w postawie Niemiec jest jednak co innego. Otóż, ich idiotyczna deklaracja o przyjęciu 800 tysięcy uchodźców zwielokrotniła ten napływ. Zamykając granicę, Niemcy ten napływ zrzucają na barki innych, biedniejszych, mniejszych państw.

W związku z tak skandalicznym zachowaniem, jawnie szkodzącym innym państwom w Europie powinniśmy w sposób stanowczy i zdecydowany wyrazić swój sprzeciw. Jedynym w zaistniałej OBECNIE sytuacji zachowaniem jest odmowa przyjmowania uchodźców. Do czasu aż Niemcy wypiją piwo które same naważyły. 

Nasze stanowisko powinno być takie-możemy rozmawiać o przyjmowaniu uchodźców, ale dopiero gdy Niemcy przyjmą obiecane 800 tysięcy. Drugim warunkiem jest przełożenie solidarności państw Europy także na sprawy bezpieczeństwa i zgoda Niemiec w kwestii baz NATO. Żeby złagodzić "ból" Berlina możemy troszkę złagodzić sankcje na Rosję. 

Liczę na wzajemność, oni się z nami nie pieszczą, to my z nimi również.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

sankcje na Rosje to pic dla naiwnych, UE najlepiej pokazała co znaczą podpisując kontrakt na Nord Stream II. W III RP "elyta" zagrozona więzieniem zrobi wszystkko czego zażądaja lewacy z UE - przyjmie nawet 800 tysięcy "uchodźców" by narobic bałaganu przyszlemu rządowi jesienią.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1493298

przyjmie nawet 800 tysięcy "uchodźców" by narobic bałaganu przyszlemu rządowi jesienią.

Nie zrobi tego ponieważ to dało by PiSowi wiekszość konstytucyjną...

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1493760

“Jedynym w zaistniałej OBECNIE sytuacji zachowaniem jest odmowa przyjmowania uchodźców. Do czasu aż Niemcy wypiją piwo które same naważyły”. 

Oczywiście. Nadto bacznie patrzeć, jak sobie z tym poradzą, żeby to im nie zaszkodziło i oceniać, czy ta metoda da się zastosować u nas, bo istotą pomocy nie zawsze musi być od razu interes, ale szkodzić tym, co  jej udzielają nie może.

“... Przecież ich zdaniem to zachowanie rasistowskie, ksenofobiczne, nazistowskie”.

Przed tym też czas najwyższy zacząć się skutecznie bronić. Lewactwo straciło już wszelki umiar rzucaniu słów na wiatr i szafowaniu definicjami.

Istotą naganności tych epietów jest stosowanie ich do własnych obywateli i tych, którzy są z nimi indywidualnie zrównani w prawach politycznych, a nie wszystkich ludzi. Dotyczy, kiedy określone słowa, gesty, czy czyny są adresowane do kogoś bezpośrednio, a nie np. że mieszkańców Afryki nazywamy murzynami, czyli Mauretańczykami, albo Maurami w staropolskim nazewnictwie – bo to przez nich mieliśmy pierwsze kontakty z Afryką. Uznanie np. za rasistowskie słowo murzyn tak samo by delegalizowało nazwę rower (bo nazwa wzięła się od napisu z nazwą fabryki pierwszych w Polsce rowerów), a nakazywało mówić bicykl, czy wymyślić wesołą – podobnie mielibyśmy obowiązek mówić na pedały od roweru gej, albo śmieszek, czy wesołek ;-) itd.

Epitety typu"rasistowskie, ksenofobiczne, nazistowskie” są naganne, bo zrywają jedność wspólnoty w jej wspólnej tożsamości, w jej wspólnym systemie ludzkich wartości. Nie są naganne, gdy mówią o merytorycznym znaczeniu tych słów. W żadnym przypadku nie są naganne gdy adresowane są do osób chcących nam szkodzić lub szkodzących, czy unikających zadośćuczynienia za wyrządzone nam szkody, oszustów, kłamców, czy osób w inny sposób niemoralnych, a więc stanowiących dla nas zagrożenie przed którym potrzebujemy się bronić i wzajemnie mobilizować do obrony.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1493299

Przed tym też czas najwyższy zacząć się skutecznie bronić. Lewactwo straciło już wszelki umiar rzucaniu słów na wiatr i szafowaniu definicjami.

Otóż to.

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#1493761

Gej

 

Z lewackich absurdów się śmiej,

na pedały od roweru mów... gej.

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1493307

Oczywiście całkowita zgoda.

Tylko nie wiem, czy sytuacja nie dojrzała już do tego, żeby zwrócić się do społeczeństw Anglii, Niemiec, Francji z tym w czym oni tak się lubują względem nas, czyli z "pouczeniem". I to nie dlatego, że tak uwielbiamy ich pouczać, jak oni nas, tylko dlatego, że postawy ich rządów zaczynają stanowić dla nas bardzo poważne zagrożenie. Zniszczenie Niemiec, Francji, Włoch, Austrii i Anglii nie lezy w interesie Polski i Polaków, nawet jeśli rządy tych państw tego chcą.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1493335

Zniszczenie Niemiec, Francji, Włoch, Austrii i Anglii nie lezy w interesie Polski i Polaków,

Akurat upadek Niemiec to byłby dla nas piękny prezent:) 

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1493762

Obawiam się, że otrzymasz ten prezent. Wiesz osobiście... o ile my przetrwamy,... ale nie wiem czy się cieszę z tej rzezi. Jestem chrześcijaninem.

Widzisz, bo w Polsce zazwyczaj tak jest, że należą, albo do partii ruskiej, albo pruskiej, ewentualnie "atlantyckiej". Lubisz Rosjan? O co mi chodzi... myślę, że podzielą los Niemców. Dalej się cieszysz?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1494001

Szokujący gest małego imigranta.

Na najnowszym nagraniu widać jak nieletni imigrant, podchodząc do kamery telewizyjnej, wymachuje ręką, a następnie dwukrotnie wykonuje gest podcinania gardła.

To kolejne wideo, na którym imigranci pokazują tego typu gesty. Obrazki te budzą wiele obaw, nawet jeśli groźby te wypływają od młodych chłopców.

Skąd nieletni czerpią takie „wzory”?

Polska nie potrzebuje takich "emigrantów"

https://youtu.be/Wj9LLC7GZQk

 

Pozdrawiam :-)

Vote up!
3
Vote down!
0
#1493357