Sikorski wypowiedział wojnę Kopacz i posłom PO

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Oglądałem konferencję marszałka Sikorskiego i muszę powiedzieć-spadłym z krzesła gdybym na nim siedział. Konferencja dotyczyła oczywiście wycieku akt taśm prawdy z prokuratury. W trakcie tej konferencji Sikorski powiedział-ja walkę z hejterami zacząłem już pięć lat temu. 

Niestety żaden z uczestniczących w tej konferencji dziennikarzy nie zapytał Sikorskiego. Skoro pan tak walczy z hejtem, co pan sądzie o pomyśle Ewy Kopacz, chce ona wynająć 50 hejterów. Co sądzi pan o szkoleniu posłów PO tak by oni również potrafili hejtować? 

Mamy tu przecież poważny rozłam na szczytach władzy. Druga osoba w państwie jawnie krytykuje premier i posłów własnej partii. Ba, on chce z nimi walczyć. Tak ostrej krytyki pomysłów premier Kopacz nie było dotychczas w PO. Już czekam jak podczas konferencji Ewy Kopacz dziennikarze zapytają ją o słowa Sikorskiego. Albo rozłam będzie postępować pod wpływem walki Sikorskiego z hejterami. Albo ktoś będzie musiał ustąpić. 

Co do samego wycieku akt sprawy. Sikorski powiedział:to demolowanie instytucji państwa.

Państwo i jego instytucje demolują rządy PO. Pokazujecie całkowitą bezradność, pokazujecie całkowitą bezsilność służb. Podważacie i tak już małe zaufanie do państwa. Jaki obywatel będzie chciał zgłosić przestępstwo skoro akta najgroźniejszej dla państwa sprawy publikuje sobie jakiś bloger? Kto zaufa służbom skoro co chwila wypływają kolejne taśmy. Według wersji rządu to kelnerzy stoją za nagraniami...Marszałku Sikorski-jeśli nie potraficie powstrzymać kelnerów to o czym my mówimy?? Rządy PO sprowadziły instytucje państwa do poziomu przedszkola. Wasza bezradność okrywa Polskę wstydem. Jesteście żałośni...  

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Łanowy ze swoich chłopów i fortyfikuje czworaki. Wszak Komorowski wspominał o pospolitym ruszeniu.

Zdradek może nowet swoim obiecał zwolnienie z pańszczyzny?

pzdr

Vote up!
8
Vote down!
0

antysalon

#1483504

Sikorsk izrozumial ,ze to koniec Hejtu! Wie ,ze swoje dzialania zaprowadza go na lawy sadowe! Coraz czesciej bedziemy postrzegac tych nawroconych wywrotowcow!  

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1483511

On się nie nawrócił. Dla niego hejtem jest krytyka PO...

Vote up!
5
Vote down!
0

zuberegg

#1483518

Sikorski sam jest człowiekiem - demolką, niszczy kraj skutecznie od lat...podobnie jak jego kolesie z PO. maja kłopot, to może byc ostatni gwóźdź do ich trumny...

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1483542

Oby:)

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1483550

zaczyna sie obgryzanie paznokci, a nawet jakanie... , wiec Sikor rowniez zaczal lekko falszowac ta POwska uwerture...

Nic, tylko trzeba bedzie poslac  jakiego stolarza do sejmu , by lawy sejmowe poprawil...

Szacuje, to obecne PO wskie trzesienie dup, na jakies 9 w skali Richtera...

Czy Sikor  zacznie wkrotce spadac lotem pikujacym, to wielkas niewiadoma...,

byc moze, ze go jakis Jastrzab po drodze " polknie "...

 

pzdr.

Vote up!
1
Vote down!
0

chris

#1483654