Kaczyński daje lekcje PO

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Zachowanie się pisowskiej trójki, to przy wyczynach PO-pikuś. Nie zagraża bezpieczeństwu państwa, żaden z nich nie piastuje ważnego stanowiska. Szef MSZ ma jednak rację, zachowanie trójki posłów PiS było żałosne. Jego słowa iż-sprawa bulwersująca, wymaga dogłębnego wyjaśnienia, tam gdzie są wydane publiczne pieniądze-są właściwe. Właściwa jest też reakcja marszałka Sikorskiego. Szkoda tylko że właściwie zachowują się tylko wobec przeciwników politycznych.

Dlaczego PO dogłębnie nie wyjaśniło sprawy Nowaka? Dlaczego Nowak może kłamać w sprawie swego odejścia z polityki? Dlaczego jego wypowiedź -Prawda jest obiektywna - tu się nic nie zmienia, a decyzja o mandacie subiektywna - moja i tylko moja - jako taka może się zmieniać. -pozostaje bez reakcji?

Dlaczego afera taśmowa która miała być wyjaśniona do września, do dziś nie jest? Czy PO nie interesuje kto i w jakim celu nagrywa jej polityków? Czy PO nie interesują zaniki pamięci drugiej osoby w państwie? 

Jeżeli chodzi o mnie to będę się domagał usunięcia z partii - już o tym mówiłem - i będę się domagał, żeby to była decyzja trwała. Kaczyński rmf.fm

Uczcie się od PiS i Kaczyńskiego jak zachowuje się poważna partia i poważny lider. Przestańcie obniżać standardy w polityce, z kłamstwa zrobiliście zagrywkę na przeczekanie.

Cieszy mnie zachowanie Kaczyńskiego, już wcześniej pisałem by pozbyć się Hofmanów. Tacy politycy nic nie wnoszą. Po raz kolejny piszę, dać szanse nowym, młodym, odświeżyć wizerunek. W sprawach rodziny twarzą PiS winny zostać tzw. aniołki Kaczyńskiego. W konkretnych sprawach winni wypowiadać się ludzie zajmujący się omawianą tematyką. Nie może być tak że do każdej sprawy wychodzi Błaszczak lub Hofman. W sprawach podatkowych trzeba próbować mówić głosem np. Witolda Modzelewskiego. PiS musi górować nad PO merytoryką, fachowością, byciem na czasie.

O reakcji Kaczyńskiego można napisać jedno-znów pokazał PO jak zachowuje się poważny polityk. Jak teraz PO wygląda ze swoimi Nowakami, Sikorskimi i Rostowskimi? 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (14 głosów)

Komentarze

starania

 

nie ustają w staraniach

POlszewickie chłopaki

dlatego szaber w Polsce

odchodzi nie byle jaki!

 

PS A wszystkie przewały drapieżnych dorszy

natychmiast wyłowi niezastąpiona Julia Pitera!

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1449517

No i łże media mają problem. "Wielka Afera" PiS-owska, o której wczoraj trąbiono od rana do wieczora nie tak miała się potoczyć. Miała przykryć liczne wpadki POlszewików, za które nie spadł im żaden włos z głowy, a afery z ich udziałem szybko zostały zamiecione pod dywan. Sami teraz nie wiedzą jak się zachować, oni nie znają takich zachowań

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1449561

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449567

Kiedy zaraz przed wyborami wypływaja filmy Wiplera uderzające w Polszewie. Trójka z PISu odwala numer pozwalający Polszewi zniwelować stratę.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1449601

Napiszę wprost jak ja to widzę. Szlag mnie trafia na event w wykonaniu panów podróżnikow. Czyżby narazili się oni również i Panu Bogu? Przeciez mówi się, że jak Pan Bog chce kogoś ukarac to mu rozum odbiera. I tak się stało w przypadku tej trójki pajaców.

W czasie gdy partie zwierają szyki i usuwają w cień takich przygłupów jak np. Niesiołowski, członkowie PiS kręcą na swoją partię bicz. Pytanie o to, czy to jest normalne, jest zbyteczne, bo zbyt oczywiste. W okresie walki mafii o reelekcje, my kulimy się ze wstydu. I dlatego napisalem, że mnie szlag trafia.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1449638

Zgadzam się z autorem, wiemy kim są posłowie PO, wiemy, że byli zamieszani w bardzo poważne afery i to, że żadnego nie ukarano. Nie wolno jednak tolerować zachowań tej bezczelnej trójki i ich żon. Swoim zachowaniem udowodnili, że są oszustami a takim nigdy nie można ufać, w przyszłości mogą też dopuścić się czynów jeszcze bardziej nikczemnych i to na zamówienie jakiejś innej partii, organizacji lub obcych agentów. Kto jak kto, ale posłowie i ich żony powinni wiedzieć też, że każdy Polak jest ambasadorem naszej Ojczyzny poza jej granicami a zachowanie ich w samolocie, w drodze do Madrytu, bardzo zaszkodziło wizerunkowi Polski. "Jak cię widzą tak cię piszą". Jeżeli zostaną usunięci z PiS-ci, Kowalska nie będzie mogła powiedzieć Rozenzwajgowej, dyskutując z nią na klatce schodowej, wiesz co moja kochana, ja nie widzę różnicy między POlszewikami a PiS-em. Usunięcie tych "bohaterów" z partii, wytrąci też broń z rąk mediów ściekowego nurtu, którą to bronią okładają one PiS. Szkoda, że tuż przed bardzo ważnymi wyborami, ta skompromitowana przez samych siebie trójka, stworzyła tyle bardzo poważnych problemów Jarosławowi Kaczyńskiemu, który ma ich i tak zbyt wiele.

Pozdrawiam autora.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1449851

... toleranacji dla zła. Dzisiejszy parlament - zarówno z tzw. lewej, jak i prawej strony - ma w swych szeregach ludzi wyzutych z podstawowych cech, takich jak: etyczność, moralność, honor, ambicja. jeśli dodamy do tego ich niekompetencje, to uwłaczają godności, powadze i randze tego urzędu.

Taki stan rzeczy jest pokłosiem tego, że mamy około 50-procentową bierność społeczeństwa podczas wyborów. W wyniku tego, do Sejmu i Senatu RP otrzymują mandaty osoby, które nigdy sie tam znaleźć nie powinny, a co niektórzy z nich powinni odsiadywać wyroki.

 

Pozdrawiam,

   

Vote up!
4
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1449853

Kowalska nie będzie mogła powiedzieć Rozenzwajgowej, dyskutując z nią na klatce schodowej, wiesz co moja kochana, ja nie widzę różnicy między POlszewikami a PiS-em.

I to jest sedno.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

zuberegg

#1449935