Efekt Dudy

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Wybory prezydenckie niespodziewanie stały się momentem zmian w naszej polityce. W ciągu paru dni obóz rządzący stał się obozem broniącym się. Broniącym się przed klęską wyborczą-tak diametralnej zmiany w tak krótkim czasie w Polsce nie było. Zmiana ta wymusiła też zmianę uczestników politycznego życia. Wszystkie partie na gwałt szukają młodych twarzy, starzy wyjadacze stają się obciążeniem dla wizerunku i szans wyborczych. Można to nazwać efektem Dudy.

Obóz rządzący nie jest zdolny do wykreowania swego Dudy. W tej sytuacji "rozumni" muszą go podsuwać PO i jej wyborcom- ich Dudą ma być Petru. Petru mówi że akurat trzy tygodnie temu postanowił założyć stowarzyszenie i przypadkowo jego stowarzyszenie ma dać szansę młodym...   29 kwietnia  przyznał w TVP Info, że o nowej inicjatywie rozmawiał już m.in. z prof. Leszkiem Balcerowiczem i Władysławem Frasyniukiem.

Dziś temu zaprzecza i twierdzi że np. Balcerowicz sam, przypadkowo poparł jego inicjatywę....Mówi też że polityków tam nie będzie. Jak młodzi mają popierać inicjatywę Petru skoro to właśnie działania Balcerowicza są fundamentem dzisiejszej sytuacji w Polskiej gospodarce z jej wszystkimi ułomnościami które tak bardzo uderzają w młodych ...Jak widać "nowa" inicjatywa już na wstępie skażona jest kłamstwem założycielskim. 

Te krętactwa potwierdzają skalę efektu Dudy. "Rozumni" wstydzą się Balcerowicza-takich czasów doczekaliśmy:). 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (11 głosów)

Komentarze

W PO fundamentem obok złodziejstwa jest kłamstwo, tylko to ich łączyło przez lata. teraz gdy toną zaczna się wzajemnie oskarżać i wyciągać brudy co spowoduje me(n0dialne trzęsienie ziemi a lemingi będa kamieniami rzucac na swych niedawnych idoli...

Vote up!
3
Vote down!
-1

Yagon 12

#1482319

teraz gdy toną zaczna się wzajemnie oskarżać i wyciągać brudy co spowoduje me(n0dialne trzęsienie ziemi 

Oby tak było:)

Vote up!
3
Vote down!
0

zuberegg

#1482336

Vote up!
2
Vote down!
0

Ula

 

#1482378