Z dystansem do KODu

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Po prawej stronie widać, w związku z manifestacjami KODu, pewne, nieuzasadnione moim zdaniem, zaniepokojonie, Nawet w wypowiedziach polityków. Przecież oni nie mają szans w starciu z żołnierzami niezłomnymi.

Co do systemu edukacji, to nie ma wątpliwości, że on zawiódł, nie tylko w kwestii Lecha Wałęsy, ale na całej linii. Natomiast co do tłumów to bym nie przesadzał. Jakie tłumy ? Po dokladnej analizie, kilkanaście tysięcy ludzi w Warszawie, kilka tysięcy w Gdańsku nie robią na mnie najmniejszego wrażenia. Robi za to wrażenie retoryka, ale takie że nie wiadomo tylko czy śmiać się czy płakać.

Polityków i komentatorów zachęcam do utrzymania dystansu. A jak sobuie radzić z KODem pokazali Polacy w Chicago.

]]>http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/283350-maks-kraczkowski-te-tlumy-w-obr...]]>

]]>http://niezalezna.pl/76982-prawica-wbila-w-ziemie-kod-podczas-manifestac...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (8 głosów)

Komentarze

ja tak mam między innymi, więc wytłumaczę. Po pierwsze, NSDAP też zaczynała w jednej piwiarni, a pierwsze wybory przegrała. Jak potem było, każdy z nas wie. To samo komunizm: niewielu na samym początku pomyślało że cała ideologia wynika z jednego, ale za to rażącego błędu merytorycznego. Od stu lat kształtuje ona historię świata i nieprędko jej skutki ustąpią. Więc dmuchanie na zimne ma swoje uzasadnienie. Jest jeszcze jedna sprawa: KOD, moim zdaniem, najwyraźniej został stworzony w jakimś celu. Dopóki nie wiem w jakim i przez kogo, wolę być ostrożny. 

Pozdrawiam

Honic

Vote up!
4
Vote down!
0
#1508220

Nie jestem spopkojna. Przed chwilą odsłuchałam mlodego człowieka z tv podziemna. I bez tego wiem, że zaangażowane są  potęzne sily wspierane banksterskimi pieniędzmi. Oni tylko czekają na pretekst.

Choćby sprawa komisji weneckiej. Ktoś na NP chwalil Waszczykowskiego, że zrobil opozycji dobry numer zapraszając tę komisję, bo działa ona niezwykle opieszale, a to da rządowi czas na działanie. A tu proszę: komisja wenecka zjawiła się prawie natychmiast.

 

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1508248