Solidarność to sprawa poważna, a nie kabaret PEK

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Wiadomo, jaka jest naturalna kolejność rzeczy. Bliższa koszula ciału niż sukmana.

Więc dziwny, choć nie tak bardzo, jest ten szantaż moralny: co z tą solidarnością europejską związaną z kwestią uchodźców ?

Szantaż stosowany pzez cwaniaków, którzy solidarnością na codzień wcale się nie przejmowali, wręcz przecwnie, traktowali ją jako przeszkodę w robieniu kariery, własnych czy grupowych Interesów. Ważne były lewe interesy, interesy układu, a nie jakaś tam solidarność. My mamy obowiązki solidarności wobec Polaków ze wschodu, wobec uchodźców z Ukrainy. Kraje zachodnie niech piją piwo, któego same nawarzyły.

Teraz pod wpływem zewnętrznych nacisków usiłują sprzedać nam hasło solidarności, żeby zachować swoje przywileje a koszty przerzucić, jak zwykle, na zwykłych ludzi. A dodatkowo, z racji końca sierpnia, udają zdziwionych - gdzie się podziała ta solidarność, dlaczego obchody odbywają się rozdzielnie, a władze zostały wykluczone ? Solidarność to sprawa poważna i obchody też sprawa poważna, nie ma tu miejsca na objazdowy cyrk PEK.

Ten numer już nie przejdzie, rządzący sprzedali solidarność za michę, więc na co jeszcze liczą ? Mają michę, a ta będzie coraz bardziej pusta. 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Jezeli solidarnośc europejska ma polegać na tym np. , ze u nas likwiduje sie stocznie,  by stocznie niemieckie pozbyly sie konkurencji i mogly sie rozwijac , to NIE , dla takiej solidarności. Uchodźcy arabscy u nas - tego sie nie zasymiluje. A Kopaczka , chyba ma dobre serce i przytuli ich do łona, zanim jeszcze jej rząd padnie. A wtedy to poczatek konca .Potem juz tylko gender , lub islam.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1491937

PO-szuści te wszystkie bajki o solidarności opowiadają dla podkrecenia lemingów. Ich cynizm i pogarda przeraża...za najczarniejszej komuny nie istniało nic tak antypolskiego i toksycznego jak PO....

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1491984

8 lat nierządu PO-PSL, solidarności z Niemcami.

Dla Niemiec wszystko, a dla Polski gówno, a w nagrodę Tusk i jego świta, duże zarobki w Uni Europejskiej, za zniszczenie Polski.

Tak cwaniaki i kapusie z Solidarności zniszczyli ideały sierpniowe, i na plecach robotników, wdrapali się na szyty, a ubecja zrobiła ich bohaterami.

Pozdrawiam.

Beata Szydło premierem.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1492006