Jak Platforma ukraść krowa...

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Kapitalne jest posłuchać, by dowiedzieć się, jaka jest skala nonsensu w wypowiedziach polityków Platformy, którzy już zupełnie jawnie głoszą, iż

“Jak Platforma ukraść krowa...”

A do tego jeszcze dochodzi fakt, że głoszą to politycy sami skompromitowani problemami z przestrzeganiem prawa, tacy jak Grabarczyk, indagowany wczoraj w Trujce. Zasadne więc wydaje się pytanie, w co gra Trujka – czy chce Platformę dobić czy już zabrakło im bardziej kompetentnych interlokutorów. Być może chodzi o zmianę strategii i jak najszybsze zmarginalizowanie Platformy jako niefektywnej już platformy politycznej dla układu, przyśpieszenie konsolidacji opozycji wokół Petru i Nowoczesnej oraz przyciągnięcie jak największej liczby osieroconych lemingów. W odróżnieniu od Platformy pozostają Nowoczesnej tylko lemingi, bo buractwo, które sparzyło się na Platformie, jest zniechęcone obciachowym wizerunkiem środowisk postkomunistycznych i nie pali się by dołączyć do obozu nonkonformistycznych konformistów.

Tak więc teraz do krów zacznie przymierzać się Nowoczesna, ale na razie nie jest namacalnie obciążona żadnym stadem, bo niestety jest tylko w opozycji i dostęp do obory ma zamknięty. Ale widać, że ma błogosławieństwo układu.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Wychodzi na to, ze Eurokołchoz, Makrela i DwaPutin położyli lachę na POlszewikach i wspirają Nowośmiesznych i Pierdu, ale jak patrzą na takich kretynów jak Grabarczyk, Schetyna czy botoksowa Kopaczka na metr, to nie ma się co im dziwić. Najbardziej rozbawił mnie list 15 błaznów, którzy "wyrażają niepokój z powodu podważania autorytetu i niezależności TK". Taki pic to mogą wciskać lemingom,oni boją się panicznie aby społeczeństwo nie dowiedziało kto był zleceniodawcą mordu Smoleńskiego, kto z nich wskazywał seryjnemu samobójcy kogo ma ukatrupić, tego się bydlaki boją. Zresztą bardzo ciekawy jest skład tej 15 bandy, na czele bulKomoruski poseł PO, głosował za przekazaniem żydom w USA $65 miliardów bezpodstawnych "odszkodowań", pijaczek Olek Kwachu-Izaak Stoltzman, M.Borowski-Szymon Berman, bura suka L.Dorn-Dornbaum, M.Bidawa-Końska, Grzesiek Schetyna, tłustowłosy Radek-mąż dziennikarki Anne Appelbaum, baleron Borusewicz-agent STASI, L.Pastusiak-mąż Anny Ochab, córki stalinowca Edwarda Ochaba, A.Struzik, W.Cimoszewicz-Dawid Goldstein-TW "Carex", botoksowa Kopaczka na metr, Kaziu Marcinkiewicz, beton bolszewicki Leszek Miller-agent sowiecki KGB pseudonim "Minim", Walduś Pawlak,-prawda, ciekawe towarzystwo. A teraz z innej beczki: fajnie chyba by było i miło wysyłać na święta Naszemu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie i Pani Premier Beaty Szydło kartek z życzeniami BŁogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Byłby to taki mały z naszej strony akt poparcia dla nich i ich ciężkiej pracy na rzecz dzwigania z kolan Rzeczpospolitej. Co Wy na to. Niestety nie znam adresu. Jak ktoś wie to proszę podać adres.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1502221

Patrząc na sondaże  poparcie pewnej sondażowni dla Petru ( Nowej PO) niedługo przekroczy 100%.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1502225

Jak najbardzie popieram. Niech widza , że  niepoprawni ich popierają.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1502226