"Jak byśmy wyglądali w Europie" ???

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Chrześcijańska Fundacja "Estera" doprowadziła, własnym sumptem, do sprowadzenia do Polski  niewielkiej grupy chrześcijan z Syrii, szczególnie narażonych w wyniku działań islamistów. A więc mamy do czynienia z dzialalnością ze wszech miar chwalebną. Działania te spotykają się jednak z atakami lewicy, zarzucającej... dyskryminację muzułmanów bądź buractwa hulającego w necie.

To ja mam pytanie do lewicy - czy lewica sprowadziła do Polski kogokolwiek na własny rachunek ? Mało, że nikomu nie pomogła, to jeszcze dodatkowo pluje na dobroczyńców. Za to pochwali poltyków Platformy, którzy wyrazili zgodę na sprowadzenie 2 tysięcy muzułmanów. Chrześcijańscy uchodźcy są be, muzułmańscy cacy ? Skąd te pomysły lewicy ? Ano, Max Scheler powiedział kiedyś:

" Wszelką nienawiść można wyrazić pod pozorem jakiejś formy miłości, miłości do czegoś, co ma przeciwstawne cechy niż przedmiot nienawści."

Parę dni temu pisałem o "umyśle lewackim i umyśle islamskim kontra umysł chrześcijański". Cytat z Schelera doskonale ilustruje różnicę. Więc mimo iż multi-kulti się nie sprawdziło doprowadzając do kryzysu, lewactwo zawsze będzie je chwaliło.

Na uwagę zasługuje także zachowanie Platformy i rządu w kwestii uchodźców. Co ma do powiedzenia minister Schetyna w tej sprawie w Trujce ? Posłuchajmy: _

" Jak  byśmy wyglądali w Europie gdybyśmy odmówili ? "

Wyglądalibyśmy, ... byśmy, .... yśmy ?

A jak wyglądamy,... amy,... amy w Europie po katastrofie smoleńskiej ? 

Liczy się dla niego wizerunek, to, że przestaliby ich w Europie poklepywać po plecach?

A jak wygląda Platforma w świetle tego, że kilkadziesiąt tysięcy Polaków nadal pozostaje na zsyłce w Kazachstanie ? Niemcy repatriowali kilkaset tysięcy ludzi, Rosjanie kikanaście, a Polska... kilkanaście, kilkanaście rodzin. Platformersi nie są w stanie nawet dokończyć ekshumacji na Łączce.

Trzeba podejść do kwestii realistycznie i po kolei. Najpierw Polacy ze wschodu, z Kazachstanu i Donbasu, potem chrześcijanie z Bliskiego Wschodu, a dopiero potem można myśleć o innych grupach. Europa Zachodnia nabroiła, a my mamy ponosić koszty ich błędów ? 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

POlszewicką, antypolską hołotę w jesiennych wyborach, jedyny ratunek dla przyszłych pokoleń.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1488110