Czołowi polscy politycy wspierają kraj w czasach koronowirusa

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Humor i satyra

W dniu 1 kwietnia na polskich portalach pojawiła się szokująca informacja. Nasi politycy z własnych funduszy postanowili wspomóc Polaków w walce z koronowirusem.

 

Donald Tusk przekazał Polsce z własnego majątku 1 milion złotych, Jarosław Kaczyński nie chcąc być gorszy od Donalda Tuska również postanowił przekazać 1 milion z funduszu przeznaczonego na budowę swoich „dwóch wież”, W ślad za nimi ruszyli inni znaczący politycy naszego kraju, Mateusz Morawiecki chciał przekazać jedną z działek kupioną po okazyjnej cenie od księdza. Tadeusz Rydzyk, równowartość miesięcznych wpłat z „babcinych emerytur”, Krystyna Pawłowicz swoją dzisiejszą sałatkę, a Anna Zalewska część darów, które zniknęły z magazynów PCK, gdy ona prowadziła swą kampanię wyborczą. Również Zbigniew Ziobro, z funduszu dla ofiar przestępstw, z którego tak obficie czerpie, by spłacać tych, których poparciem w czasie wyborów się cieszył. Posypały się oferty innych polityków zatroskanych losem Polaków…

 

Rankiem jednak budzimy się w rzeczywistości. Niestety, wszystko to okazało się tylko prima aprilisowym żartem.

 

Drodzy czytelnicy, przebudzenie jest dość brutalne a rzeczywistość jest smutna. Politycy nigdy nic nam nie dają, nie dają 500+, nie dają 13, 14 emerytur, a jeśli już coś „dają”, to musimy za to z naszych podatków słono zapłacić.

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.8 (12 głosów)

Komentarze

                        bulgotać bolszewicką żółcią i łgać z nienawiści do polskiego patriotyzmu - jak go uczyła sowiecka agentura ze zbrodniczych sowieckich organizacji WSI i SB z filorosyjskiej ścierwoneonówki.

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1624338

Stanowczo stwierdzam że
1- Bronek zna ortografię
2- Małgośka umie czytać
3- Borys używa grzebienia
4- Donald to Polak
5- Bosak wykształcony
6- Hołownia to katolik.
7- Neumann to uczciwy człowiek.
8- Grodzki to lekarz bezinteresowny.
9- Kopacz ma wstręt do alkoholu... A ja wstręt do niej.......
10-Wałęsa nie był Bolkiem i Hartwich ma tytuł profesora
11-Schetyna to niezwykle inteligentny wizjoner

A razem wzięci doskonale potrafią przygotować Sok z Buraka

#1624342