W październiku PiS walczyć będzie z kulturowymi komunistami a nie "opozycją"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Za niespełna cztery miesiące odbędą się niezwykle ważne dla przyszłości Polski wybory. Dlatego Zjednoczona Prawica i "totalni" przygotowują się do tego starcia. Większą determinację i mobilizacje widać u rządzących, którzy konsekwentnie wdrażają zapowiadane wcześniej pomysły, szczególnie kolejne socjalne rozwiązania. W efekcie sondażowe słupki mają tendencję wznoszącą, ocierając się o konstytucyjną większość. Nigdy dotąd rządzący niemal cztery lata nie mieli tam stabilnego poparcia, nawet ekipa Tuska w 2011 roku. To po prostu oznacza, że Polacy w swej masie uwierzyli, że rząd i parlamentarna większość wywiązują się z obietnic i warto ich wspierać. I tak trzymać do października....niewolno poddać się sondażowej euforii...

Natomiast źle ta mobilizacja wygląda po stronie "opozycji". Tak naprawdę opozycji już w Polsce nie ma, są tylko przeciwnicy i wrogowie PiS. Nic ich nie łączy, nie mają szans stworzenia jakiegoś spójnego programu, który mógłby konkurować z programem prawicy. Ich jedynym paliwem jest "anty- PiS", nieskrywane już zupełnie dążenie do przejęcia władzy. Bez programu, pomysłów, byle tylko ponownie dorwać się do koryta publicznych pieniędzy. Nic przecież nie łączy PSL-u z tęczowymi dewiantami od Biedronia, nie ma ani jednego punktu stycznego między konserwatywną częścią PO-mafii (prawda, że coraz słabszą) a komunistycznymi dinozaurami, poza jednym - "anty-PiSem". Jak Polacy mają zrozumieć pomieszczenie na jednej wyborczej liście oszalałej lewaczki Nowackiej i np. Zdrojewskiego czy Biernackiego. A obok Sawickiego "partnera" Biedroniowego _Śmiszka? Ale to już problem Gregora...

Niczego nie nauczyły "totalnych" hucpy Jażdżewskiego, Tuska, Dulkiewicz pod tęczowymi flagami przed majowymi eurowyborami. A to był główny powód siedmioprocentowego sukcesu PiS-u. Polacy odrzucili ordynarną homopropagandę, gender i deprawowanie dzieci.Mimo tego nadal przez ulice polskich miast przechodzą korowody sodomitów, dewiantów i wszelkiej maści "innych", ochoczo wspierane przez prezydentów dużych miast i znanych samorządowców z "opozycji". Nadal celebryci -idioci - jakieś zwariowane Gretkowskie, Jandy czy Nurowskie prześcigają się z "naukowcami - autorytetami"- paniulkami Płatek, Gersdorf, Semionow czy żydo-komunistą Hartmanem w wygadywaniu głupstw i obrażaniu Polaków. "Sztab wyborczy" PO-szustów tez nie powala - TOI-TOI-Brejza, Szlapka, Kidawa, szemrany samorządowiec z Sopotu Karnowski, a do tego Arłukowicz i lewaczka Nowacka. Dobry zespól do zrzucenia na niego odpowiedzialności po jesiennej porażce. Ciekawe tylko czemu nie skorzystano z 'trustu mózgów" - Kindzi Gajewskiej, Kierwińskiego, Nitrasa czy - przepraszam za słowo - Misiły...? Że o paniulce Szajbus - Wielgus nie wspomnę...

I na koniec - oczywiście Zjednoczona Prawica ma od dawna za głównego wroga nie komiczną "opozycję" ale me(n)dialną i agenturalną koalicję konfidentów obcych służb, rządów i finansowych grandziarzy w stylu Sorosa. Oni nie odpuszczą do końca. Pierwsi, czyli agentura, wzięli kasę to muszą ją odpracować. Nie wypaliło ze szKODnikami, zdychają UBywatele RP, finansująca "ulicę" fundacja Kramka i Kozlowskiej została zastopowana przez polskie służby trzeba więc szukać dalej,. Ci drudzy mają wciąż polskojęzyczne TVN-y, żydowską gazetę dla Polaków, większość niemieckich tytułów tygodników i czasopism - to wielka siła, z trudem równoważna przez publiczne media. Wystarczy popatrzeć jak ochoczo międzynarodowe wielkie korporacje czy ambasady państw niby rządowi życzliwych biorą udział we wszystkich antypolskich, antychrześcijańskich hucpach pod tęczowymi i unijnymi flagami. Lewaccy macherzy od inżynierii społecznej wiedzą, że bez pokonania patriotyczno- narodowej Polski nie dadzą rady Węgrom, przebudzonej Italii, krajom bałtyckim, Rumunii, Bałkanom. I o to toczyć się będzie prawdziwa wojna w październiku...

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (14 głosów)

Komentarze

będą " międzynarodowe wielkie korporacje czy ambasady państw niby rządowi życzliwych" brać ochoczo udział w antypolskich wybrykach pod flagami unijnymi lub tęczowymi? Tak długo, jak im na to pozwoli Polska.

yenom

#1596000

Schetyna przenosi Polskę 50 lat wstecz. Czy jednak PO i Schetyna to Gomułka i Front Jedności Narodu czy gang Olsena?

Po 50 latach FJN zostanie zastąpiony przez wielki anty-PiS i będzie „klawo jak cholera” – jak mawiał Benny Frandsen z gangu Olsena. (...)

zdumienie musi budzić ścisły sojusz Schetyny ze spadkobierczynią PPR i PZPR, czyli SLD, w ramach koalicji Europejskiej i wspieranie takich postaci, jak Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz, Danuta Huebner, Dariusz Rosati czy Marek Belka. Ale okazuje się, że to był tylko przedsmak tego, co ma nastąpić w październiku 2019 r.

Obecnie Grzegorz Schetyna przenosi nas w czas wiosny 1969 r., gdy trwały przygotowania do wyborów parlamentarnych, które odbyły się 1 czerwca 1969 r. Wszystkie miejsca w Sejmie (Senat nie istniał) przydzielono partiom i organizacjom należącym do tzw. Frontu Jedności Narodu, a konkretnie przydzielono je Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (255), Zjednoczonemu Stronnictwu Ludowemu (117), Stronnictwu Demokratycznemu (39), Stowarzyszeniu „Pax” (5), ruchowi „Znak” (5), Chrześcijańskiemu Stowarzyszeniu Społecznemu (2) oraz bezpartyjnym (37).

W kampanii parlamentarnej w 2019 r. miejsce PZPR zajmie Platforma Obywatelska, ZSL – Polskie Stronnictwo Ludowe (płynnie), SD – Nowoczesna, a „Pax”, „Znak” i ChSS będą zastąpione przez Wiosnę, Zielonych, Inicjatywę Polska. Zestaw dopełnią nowi bezpartyjni, czyli samorządowcy.

Rację miałby wtedy Karol Marks, który w „18 brumaire’a Ludwika Bonaparte” napisał: „Hegel powiada gdzieś, że wszystkie wielkie historyczne fakty i postacie powtarzają się, rzec można, dwukrotnie. Zapomniał dodać: za pierwszym razem jako tragedia, za drugim jako farsa”.

autor: Stanisław Janecki - publicysta tygodnika "Sieci"

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1596007

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika dziobal5 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Było lajtowo a zrobiło się poważnie.

Zakamarnik

#1596040

- i obcych bolszewicko faszystowskich q..ew - czyli cała reszta.

Zobaczcie jak PSL-owskie arbuzy umiejętnie lawirują ! - bo rolnicy do dziś się nie zorientowali że rządzą nimi TW-u i komuniści. Tak już od 70 lat czyli od końca wojny.

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce. Bez względu na okoliczności Rząd nie może działać z zemsty ani kryć aferałów. Upadek Polski bliski.

#1596196