"Totalni" znów szykują "pucz" w Sejmie...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

O tym, że tzw. opozycja musi po raz kolejny bezprawnie targnąć się na sejmową większość i rząd wiedzą nawet dzieci. Sukcesy gospodarcze, pozytywne efekty programów socjalnych, w końcu skuteczna walka ze zwykłym złodziejstwem powodują, że PO-mafia zdaje sobie sprawę iż oddala się szansa na zwycięstwo w wyborach samorządowych i parlamentarnych. Rząd PIS prowadzi suwerenną politykę zagraniczną, stabilną wewnętrznie, tak więc pasożyty utrzymywane latami na "państwowym chlebie" przez nie-rządy PO-PSL wrzeszczą coraz głośniej - "gdzie jest nasze koryto..?" Różnej maści "artyści", "literaci", " twórcy", "autorytety" hojnie subsydiowani przez ekipy Tuska i Kopacz nie mają chęci brać udziału w równej rywalizacji na wolnym rynku. Nie wspominając o zsowietyzowanych wojskowych, byłych funkcjonariuszach służb PRL i III RP czy me(n)dialnych czarodziejach. Oni żądają od "totalnych" działania pozaprawnego, gwałtownego. I to teraz, natychmiast. Podobne polecenia wydaja swoim polskojęzycznym agentom obcy mocodawcy. Tym bardziej dziwi dziwaczna bezwładność służb specjalnych. Bo czy to pan Gadowski musi napominać rządzących i informować o spotkaniach dawnych oficerów WSI pod patronatem Komorowskiego? Nikt nie może tego sam wydedukować? Czy to pan Sumliński musi bić na alarm, że skazany prawomocnym wyrokiem na bezwzględne więzienie pułkownik b. WSI - Aleksander L. chodzi sobie spokojnie po Warszawie? Czy naprawdę jest zadaniem pani poseł Pawłowicz udowadniać marszałkowi Sejmu, że w najbliższą sobotę jego Kancelaria wydała zgodę na zlot b. esbeków i b. oficerów LWP w Sali Kolumnowej Sejmu? Przecież nietrudno przewidzieć jakie mogą być skutki takiego "spotkania". Do Sejmu trafią fachowcy a nie amatorzy jak w grudniu 2016 roku. Nikt już nie będzie śpiewał jak Mucha czy latał z telefonem jak tępak Nitras. Nowy "pucz" nie musi juz być "ciamajdanem".
Jest oczywiste, że "totalnym" zależy na rozchwianiu nastrojów, nie cofną się nawet przed rozlewem krwi by wrócić do władzy. Oni po prostu nie mogą za długo być opozycją. Nie przetrwają bez okradania Polski i Polaków. Czy to tak trudno przewidzieć ?
Rozumiem, że praca służb wymaga ciszy. Ale martwię się, że drobna z pozoru sprawa może zahamować Dobrą Zmianę, a na nową szansę przyjdzie polskim patriotom długo czekać...Panie marszałku Kuchciński, niech Pan cofnie zgodę na sobotnią "konferencję" w Sejmie...

No i stało się. Nie będzie 700 esbeków i b. oficerów WSI w Sejmie. Tylu bowiem "dyskutantów" zaprosili komunistyczni eurodeputowani na sobotę.Wielka tu zasługa pani profesor Pawłowicz.

I na koniec - dzisiejszy łże-sondaż dla TVN-u (zapewne miał przygotować atmosferę na sobotę) pokazał, że PO-mafia ma 31% a PiS 29 % poparcia.Ta sama "sondażownia" dziesięć dni temu pokazywała różnicę 19 % między PiS a PO-sitwą (38:19) Czyli przez 10 dni PO-szuści podwoili elektorat.Czym tak zachwycili Polaków ?! Ano niczym - cały ten "sondaż' to robota oficerów prowadzących PO-mafię - czyli pic i fotomontaż. Taki "cud" zdarzył się tylko raz - kiedy podrasowane przez PKW "zielona zaraza" odniosła "sukces" w wyborach samorządowych w 2014 roku. Podobnie manipulowano nastrojami w grudniu 2016 roku.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

skoro dla was byle ciamajdan jest puczem. Wezwijcie na ratunek Erdogana... a zabijecie go śmiechem.

Vote up!
0
Vote down!
-12

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538141

Sp..aj! W przyspieszonym tempie! Już niewiele ci brakuje!

Vote up!
18
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1538143

..niesamowicie kulturalna i biegła w swojej dziedzinie...a jeszcze nie odpowiedziała na manipulacje odnośnie metylo i etylortęci...widać tacy "dochtorzy" i taka "służba zdrowia"...aby zachować zdrowie, to od takich "dochtorek trzeba "sp...ać" jak najdalej:)))
 

Vote up!
0
Vote down!
-9

http://trybeus.blogspot.com/

#1538170

- Może i MY mamy "niskie" owe "progi", ale uważam iż lepiej być mądrym PRZED szkodą, niż głupcem PO szkodzie..

A wtedy nie straszne NAM żadne tam "paniki"..

Vote up!
16
Vote down!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1538146

i już ogłosiliście pucz. W waszym poziomie mierzenie eskalacji kibolska zadyma musi urastać do miana wojny domowej.

Vote up!
0
Vote down!
-9

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538175

... podjął decyzję bez konsultacji z przywództwem PiS-u, rządem Beaty Szydło i ministrem Błaszczakiem. Zapewne ten temat był omawiany pod wieloma aspektami. Także... ewentualnego puczu, do którego palą się byłe WSI-oki. Sala sejmowa i inne w budynku, jak również korytarze prowadzące do poszczególnych sal są pod stałym monitoringiem. A monitoring nadzoruje Straż Sejmowa. Ich czujność w tym czasie będzie potrzebna szczególnie. Przywództwo PiS-u ma bardzo dobre rozeznanie, co może się zdarzyć, jeśli to spotkanie "wymknie się spod kontroli" w budynku sejmu.

Bredzisław Komoruski - były (p)rezydent RP wraz ze swoją sforą WSI-okowych kundli będą tylko gośćmi w tym budynku i muszą się podporządkować przepisom i zasadom obowiązującym w tym gmachu. Jeśli tego nie uczynią, - muszą się liczyć z działaniami dyscyplinującymi ze strony Straży Sejmowej. A jeśli sami nie dadzą rady zatrzymać tej swołoczy, to mamy przecież oddziały specjalne policji, które zapewne bez pałowania, armatek wodnych i karabinów gładkolufowych zrobią szybko porządek. Tym razem nie będzie tak grzecznie wobec agresorów sejmu, bo zagrożenie jest dużo większe niż w grudniu 2016 roku.

Tak więc Yagonie nie martw się, że wydarzy się coś, co zatrzyma "Dobrą Zmianę".

 

Pozdrawiam,

   

P.S. 
Z ostatniej chwili:
skoro w ciągu czasu, kiedy pisałam ten komentarz, - dopisałeś w swej notce, iż nie dojdzie do tego spotkania, to tylko wypada nam się cieszyć.

Vote up!
16
Vote down!
0
#1538157

Gratuluję znajomości języka polskiego.

Niech "Pani" udzieli trochę korepetycji swojemu mężowi, przyda mu się. Zwłaszcza jeśli chodzi o polskich poetów. Nie radzi sobie chłopina z tematem, aż wstyd...

Vote up!
0
Vote down!
-10

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538164

"Pani" Eva to nikt inny tylko pan Satyr w podomce:)))...tylko nie wiem dlączego nauczyciel akademicki robi z siebie w wirtualu idiotę...wystarczy sprawdzić...po każdym "pozdrawiam" daje przecinek...tak samo robi "pani" Eva:))...cóż za fenomenalna zgodność mentalna:)))

i tutaj zgodze się ...należą się gratulacje za szybkie przyswojenie języka polskiego...dosłownie było to z notki na notkę:))he he ...

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-9

http://trybeus.blogspot.com/

#1538169

To ja nie pisałem do "pani" Evy, żony satyra?
A fe... Genderyzm tu się szerzy.

Vote up!
0
Vote down!
-9

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538176

czy mógłbyś poprzeć mój wniosek o rangę blogera?

Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.

Vote up!
0
Vote down!
-10

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538177

Mam wrażenie, ze te wszystkie sondaże dla TVN i Szechtera powstają właśnie tak :-)))))))

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1538184

wszystkie przedstawione fakty i zdarzenia są częścią większej, zaplanowanej i przemyślanej całości. I proponuję, niech mi nikt nie zarzuca "spiskowej teorii dziejów". To co się dzieje to po prostu rezultat szerszej strategii, nie tylko zwykłej taktyki. Tylko ktoś taki jak Kijowski mógł stworzyć legendę że Łoziński powiedział mu wczoraj że "trzeba stworzyć KOD i on go dziś zrobił, a liczba członków wzrosła mu 300-krotnie w ciągu doby. A WSI i inni tacy to nie banda półgłówków, tylko niestety inteligentne bestie. Uwzględniają wiele trudno dostrzegalnych szczegółów (jak choćby nawet obecni gdzieniegdzie fałszywi, prowokujący blogerzy, fałszywe sondaże, fałszywe newsy, fałszywe interpretacje prawdziwych informacji). Musimy naprawdę zdobyć się na uważne i przewidujące, ale też odważne działanie. Bo skoro zaczęli, liczą na końcowy sukces.

Za bardzo destrukcyjny czynnik uważam np. ekscesy kilku- czy kilkunastoosobowej grupy która "w imię demokracji" zakłóca wydarzenia społeczne w Warszawie i Krakowie, a której agresywnemu działaniu nikt nie jest w stanie skutecznie zapobiec. Oni nigdy nie odegrają istotnej roli jako puczyści, ale są jednym z elementów tworzących "atmosferę". Ale tą "oddolnością" ciągle grają, chyba od czasu "poziomek" z lat 1980-1981.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1538206

Ktoś poszedł po rozum, tylko nie wiem do czyjej głowy i rozpędził to szemrane, ale bardzo niebezpieczne towarzystwo SB-ecko; WSI-sowsko; lewackie, cofając zgodę na udostępnienie sali na nowy PUCZ! Jak powiadają starożytni "Rosjanie" myślenie nie boli, jednak ktoś musiał obawiać się "bulu", albo był pod przemożnym jego wpływem i wydał zgodę na wynajęcie sali! Coś ostatnio za dużo podobnych przypadków zdarza się rządzącym, którzy tym samym dają się wciągać w niekończącą się debatę o fatalnej realizacji Dobrej Zmiany i złym rządzie. To media w tym również tzw. narodowe i prawicowe napędzają taki publiczny dyskurs o, za przeproszeniem, pierdołach np. od wczoraj jako najważniejsza informacja na pasku w TVP Info leci, że kierowca który spowodował wypadek w kolumnie rządowej został niesłusznie zdaniem "sądu" zatrzymany na 7. godzin. Zgroza, jak by nie było ważniejszych wydarzeń! Popełniane są ewidentne błędy w komunikacji z wyborcami.

Muszę powiedzieć, że moja cierpliwość zaczyna się kończyć. Jakoś nie mogę doczekać się zarzutów dla poprzednio rządzących z mafii PO-PSL, ukarania posłów biorących udział w grudniowym puczu w sejmie, ujawnienia aneksu do raportu z likwidacji WSI, rozwiązania sprawy frankowiczów, podniesienia kwoty wolnej od podatku, podatku od hipermarketów i tak dalej można jeszcze długo wymieniać... Powiem krótko - rządzie weź się do rządzenia a nie zajmuj się dyskusją z totalną opozycją, która umie w społeczeństwie siać tylko zamęt, niepewność i robić ludziom wodę z mózgu, bo to prosta droga do przegrania następnych wyborów.

Vote up!
4
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1538233

A ja mam nadzieję, że zgoda na ten spęd wydana była celowo, żeby się odkryli i miała być cofnięta w ostatniej chwili.

Że to było planowane.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Niueste

#1538265