SzKODnicy się kłócą - ale to za mało...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Pokłócili sie sygnotariusze płomiennej "odezwy", nawołującej Polaków do powszechnego protestu w dniu 13 grudnia. To dobrze, bo każdy może dostrzec groteskowość i śmieszność tej inicjatywy. Frasyniuk nie chce być wymieniany obok tow. płk.mgr Mazguły, betonowego komunisty - żołnierza WRON i PRL-u. No w końcu Władek na współpracę z oficerami prowadzącymi poszedł z pobudek ideowych i nie należy go stawiać w jednym szeregu z zupakiem. Również inni autorzy "odezwy" kręcą nosami na wojskowego emeryta - np. Broniarz, który od stulecia broni oświaty (czytaj - związkowych etatów dla siebie, rodziny i kolesi). Okazało się, że na pomysł zaproszenia Mazguły do grona autorów "odezwy" wpadł brodaty alimenciarz. Wierzyć temu nie należy - on po prostu jak papuga powtórzył pomysł za swoim oficerem prowadzącym. A że ten wiekowy już mocno to pamiętał leninowską myśl by w kolektywie nie zabrakło - nauczyciela, lekarza, sprzątaczki i żołnierza. No to wyuczył regułki brodacza....

Opluwanie legalnie wybranego prezydenta i rządu trwa z wyjątkowym natężeniem.SzKODnicy wiedzą, że po 13-tym zacznie się okres przedświąteczny i żaden Polak nie zechce "bronić demokracji" na ulicy. Nadal uważam, że władze zbyt łagodnie traktują męty szkalujące ją z ekranu i gazetowej szpalty. Prawdziwe powody histerii elyty i "autorytetów" czyli konfidentów prawdziwych właścicieli PRL-bis (czyli III RP) wolno przebijają się przez me(n)dialny mur. Jądrem furiackich ataków lewactwa jest zakręcany kurek z publiczną kasą. Dołuje GWno, w poprzednim miesiącu zanotowało kolejny spadek czytelników i spadło na trzecie miejsce w Polsce - po "Fakcie" i "SE" w ilości sprzedanych gazet. Po raz pierwszy od 1989 roku !!! To prawdziwy powód dla "obrońców demokracji" Po wtóre - zaczęły się na serio rozprawy z agentami wpływu obcych - zarzuty usłyszeli już byli szefowie SKW, wcześniej gen. Czempiński, za chwilę podobne usłyszą generałowie WSI z Dukaczewskim na czele i b. szef BOR - Janicki. To "budowniczowie" III RP wyprowadzają uzytecznych idiotów i własną agenturę na ulice by bronić magdalenkowych jeszcze ustaleń....i tyle...

Nadal proszę i wzywam liderów PiS, a szczególnie lokalnych "baronów" (dopiero co powybieranych), by zorganizowali wielką patriotyczną manifestację 13-go grudnia. Trzeba i warto, stolica znów musi zobaczyć morze biało-czerwonych sztandarów. Patrzcie Państwo na Orbana, na Węgrzech stale trwa mobilizacja zwolenników "Dobrej Zmiany". Gdy tylko tzw. opozycja głośniej popiskuje, na ulice wychodzi sto tysięcy ludzi i nokaut kończy spór. A tu? Panie i panowie z PiS pozamykali się w eleganckich gabinetach, mają służbowe samochody, sekretarki i władzę. Powinniście pamiętać z 2007 roku jakie to ulotne. Jeżeli nie utrzymacie Państwo poparcia z poprzedniego roku, jeśli nie będzieci mobilizować patriotycznej większości rodaków - to przegracie, najpierw w 2018 roku a potem podwójnie w 2018-tym. Jeden prezes Kaczuński nie może być antidotum na wszystko.Tylko który z zachłyśnietych władzą ministrów i "baronów" posłucha dziś takiego Kassandra z prowincji jak ja...?

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Zgadzam się z twoją diagnozą i całym sercem popieram zorganizowanie 13.12. 2016 r. wielkiej patriotycznej manifestacji w Warszawie. Niech wybrani "baronowie" PiS pokażą na co ich stać i udowodnią, że nie zachłysnęli się ubiegłorocznym zwycięstwem i spoczęli na laurach w luksusowych gabinetach, ale są z wyborcami którzy im zaufali i powierzyli władzę. Jeżeli zlekceważycie ludzi którzy na was głosowali macie jak w banku przegrane wybory samorządowe, parlamentarne i prezydenckie. Tak skończy się Dobra Zmiana. A więc "baronowie" do roboty i zorganizujcie manifestację na miarę, a może jeszcze większą, od tych które organizuje Orban na Węgrzech!

Myślę Janusz, że znajdzie się chociaż jeden z tych zachłyśniętych władzą ministrów "baronów" i posłucha dziś naszego głosu z prowincji.

Vote up!
7
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1527255

Te gnidy esbeckie niech się cieszą,że nie siedzą w pierdlu, bo w normalnym kraju byliby osądzeniu.

Protestów im się zachciało.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1527260

 Witam! Targowica chce rokoszu POstkomuna pod rękę z byłą SBcją przeciw Polskiemu społeczeństwu.To igranie z ogniem. Tego im naród nie daruje. Myślę, że cela+ będzie szybciej niż myślałem dla tej targowicy. Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1527274

Jeżeli są tak waleczni to niech rozpoczną demonstracje o pierwszej nad ranem i pokucają na mrozie jak owej nocy żołnierze służby zasadniczej, których postawili alarmem na nogi. I pomyśleć w tym kontekscie, że człowiek patrząc na spanikowane (no, co poniektóre to zacierało ręce do mokrej roboty) trepowstwo miał rozterki typu "co będzie jak rozkażą strzelać do ludzi?" Znowu się marzy sprzedajnym mendom "stan wojenny"!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1527282

Zgadzam się całkowicie z postulatem mobilizacji zwolenników rządu, przez organizację kontrdemonstracji 13 XII. Swoją drogą wybór daty "protestu" przez KOD i resztę jest bezczelnością po prostu. Nie można tek tego zostawć. Jak pisałem wielokrotnie, widać pewną inercję terenowych struktur PiSu, co niepokoii, zwłaszcza dlatego, że ten stan utrzymuje się od dawna.

Vote up!
2
Vote down!
0

Traczew

#1527288

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zobaczmy jeszcze w jakim stopniu - na czas okreslony rozumie się - rozpleniło to tałatajswo (osobisicie nie liczę na wieecej niz tysiąc +, nawet bolek nie przybędzie, bo motorówka juz dawno napierpapier) - dopóki nie zabiorą sie do obgryznia moszny. No bo wtedy to i jaj zie żal!
Tak czy owak, sugestia pana Yagona bardzo interesująca: NIECH SIĘ WRESZCIE w PiSdu zdecydują: albo rybki, albo..........

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1527295