PO-ranoja czyli wczorajsza "rada krajowa"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Uporczywe ataki na Polskę żydowskich lobby z Ameryki i izraelskich polityków przyniosły dwa różne efekty. Po pierwsze pokazały siłę antypolskiej narracji w świecie, wynikającą z wielu lat zaniedbań albo celowych zamilczeń elyty III RP. Osiem lat trwania u władzy sitwy PO- PSL stan ten pogłębiły. Polska jawiła się wtedy jako niesuwerenny "land", w którym gromada sprzedajnych "namiestników" realizowała zadania narzucone przez obcych. Prawda historyczna , o Holocauście także, nie była nikomu do niczego potrzebna. Stan wiedzy młodego pokolenia o własnych dziejach jest smutną wypadkową tamtych lat. Ale - po drugie - budzenie upiora "polskiego antysemityzmu" dało skutek pozytywny - konsolidowania się Polaków wokół suwerennych władz. Internetowe i medialne akcje w obronie dobrego imienia Ojczyzny, listy i petycję przynoszą korzyści. Wszędzie gdzie docierają zamykają usta kłamcom i oszczercom. Najczęściej wynajętym przez żydowskie lobby "roszczeniowe" oraz wrogów Polski...krzepiące...

Niestety (a może stety właśnie) "totalni" stanęli od razu po stronie obcych przeciw Polsce. Głupoty wygadywane przez Gregora, Neumanna, Sikorskiego, Thun itd, nie nadają się do powtarzania i komentowanie. Ale ukazują jasno zwykłym Polakom komu dwa razy z rzędu powierzyli władzę nad krajem. Razem z antypolskimi me(n)diami - TVN-em, GWnem, "onetem", "wirtualną platformą" i resztą ścieku chwytają się kłamstw, prowokują, wieszczą po raz tysięczny "izolację" i "upadek". I nie ma znaczenia, że przez to każdego dnia plują na miejsce, w którym żyją, gdzie otrzymują wynagrodzenie. Rodzi się w związku z tym proste pytanie - "PO-kolesie - jeżeli jest w Polsce tak źle, duszno a "faszyści" swobodnie biegają po ulicach - to co tu jeszcze robicie? Po co tu jesteście? Rozumiem - wzięliście sorosowe srebrniki to trzeba je odpracować. Nie lepiej zabrać po cichu trochę z tego co ukradliście Polakom przez osiem lat i zwiać - do Brukseli, Paryża czy Rzymu gdzie na każdej ulicy tony śmieci, brudu i nowe choroby świadczą o prawdziwej "europejskości"...?

Wczoraj tzw. "rada krajowa" PO-mafii debatowała...no właśnie nad czym? Oczywiście nikt rozsądny nie wierzył, że nad jakimś programem alternatywnym wobec rządu, pomysłami, którymi można przekonać Polaków do swych racji. Gdzie tam - Gregor mówił tylko jak nakręcony o "pisowskiej władzy", nie zaproponował niczego sensownego. Potem było już tylko gorzej Sikorski i Bieńkowska (zwolennicy Tuska) ordynarnymi atakami na Polskę, wygłaszanymi z butą i knajackim językiem położyli cały cyrk. Wzruszenie ramion wywołuje tylko odgrzewanie pomysłu z "wejściem Polski do strefy euro". Kto to wymyśla i upublicznia? Podobnie jak zapowiedź likwidacji programu "Rodzina 500plus", CBA, IPN czy oddania zreprywatyzowanych kamienic zPOdziejom. PO-sitwa śmiało kroczy w stronę jednocyfrowego wyniku wyborczego  (wczoraj PiS przekroczyło w sondażach - 50% poparcia!)....i dobrze...

I na koniec - dziś przez pomnikiem Marszałka w Warszawie gromada oczdzaiłych szKODników i UBywateli "protestowała" przeciw budowie monumentu poświęconemu wszystkim smoleńskim ofiarom. Nie zabrakło kokainisty "Czaskoskiego" oraz betonowego komunisty - Święcickiego. Cieszy, że coraz mniej zwykłych ludzi chce w takich hucpach brać udział. Błysnęła także pani poseł Schleswig- Wielgus, Zaproponowała by usunąć z prac Sejmu ustawę o Narodowym Dniu Pamięci o Polakach ratujących Żydów. Wielka córa toruńskiego grodu urodziła myśl, że taka ustawa "dolałaby oliwy do ognia" w czasie sporu polsko - izraelskiego. Mam obawę czy polski parlamentaryzm poradzi sobie z jej nieobecnością na Wiejskiej w przyszłej kadencji...?

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

tylko jedno: jak można być członkiem jakiegoś towarzystwa, które nazywa siebie partią a nie ma żadnego programu. Jedynym programem jest głoszenie publicznie nienawiści do obecnego rządu. Czyżby jakaś nowa grypa szalała w Naprawie? To obciach polityczny być członkiem takiego czegoś.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

Szpilka

#1558773

Nikt nie miał jakiekolwiek złudzeń co do PO i naiwnym nie spadną łuski z oczu.
PO jest to partia służb, czyli szeroko pojętej bezpieki. Od generała Płatka, Ciastonia aż po bufetową z JW 1567 i sekretarkę w MON. Ten elektorat to około 6 mln w A.D. 2007. Stopniowo on maleje – z racji na ograniczenie długości życia -również wśród tych cwaniaczków z rodowodem ze Szkoły Oficerskiej w Riazaniu. Dlatego też żadne wygłupy Grzegorza idioty nic tu nie zmienią tylko to, że oni nie są nieśmiertelni i ich populacja się kurczy. Obecnie – po 10 latach – jest to około 3,5 – 4 mln. Oni się nie zmieniają tylko wymierają.
Ot i cała tajemnica.

Vote up!
5
Vote down!
0

panMarek

#1558833

Cuda na Kiju... Największy żebracz w kraju powraca z nowym projektem "Wolność, Równość, Demokracja". Szykujcie pieniążki na zrzutkę!

 

Samsung wczoraj zaprezentował nowe, bardzo drogie smartfony Galaxy S9  i S9+.

Może stąd tak nowa zbiórka Kijowskiego i Elżbiety Pawłowicz.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1558838

"PO-kolesie - jeżeli jest w Polsce tak źle, duszno a "faszyści" swobodnie biegają po ulicach - to co tu jeszcze robicie? Po co tu jesteście? Wyyyyyyypppppppiiiiiiiiiieeeeeee...ć !!!!!!!!!!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1558848