Na zachodzie wybuchają bomby a KE plecie o "braku konkurencyjności" w Polsce...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Na wschodnie wybrzeża USA dotarł wiatr "imigranckiego przesłania". Wybuchły bomby. Na razie obyło się bez śmiertelnych ofiar ale to niestety tylko kwestia czasu. We Francji i Norwegii "uchodźcy" z paszportami tych państw oficjalnie już negują świeckie prawa i domagają się enklaw dla siebie gdzie obowiązywać będzie szariat. Europa zaczyna czuć zapach pasztetu przygotowanego dla mieszkańców kontynentu przez lewackich szaleńców z KE pod kierunkiem Frau Angeli i genosse Hollande'a. Bułgaria nie radzi sobie z naporem "uchodźców" na jej granice, w Grecji przez "imigrantów" praktycznie zdechła turystyka, szczególnie na wyspach. Nawet poprawny politycznie włoski premier Matteo Renzi zdenerwował się po bratysławskim szczycie i powiedzial kilka zdań prawdy. O tym, że eurokraci od lat plotą to samo - "wiecej integracji" i już. A tymczasem Italia pogrąża się w chaosie, brudzie i gospodarczych kłopotach. Powiedział też wreszcie otwartym tekstem, że większość "uchodźców" nie ma nic wspólnego z uciekinierami z syryjskiej wojny na Bliskim wschodzie. To przede wszystkim mieszkańcy Afryki, którzy nie chcą nic robić, nie mają zamiaru się asymilować, za to liczą na darmowe mieszkania, jedzenie, ubrania i wysoki niemiecki socjal. Całe szczęście, że solidarny opór państw środkowej Europy pogrzebal obłędny pomysł zmuszania poszczegolnych krajów do przyjmowania "obowiązkowych kwot uchodźców".

 Jakie to szczęście, że w PE funkcjonuje nadal konfidencka PO-sitwa. Ośmiesza ona nie tylko tzw. opozycję ale i zmurszałą ideę lewackiej UE. No bo kto normalny w czasie otwartej już wojny islamu z Europą wzywa do "jeszcze większej integracji"? Tylko oderwani od rzeczywistosci eurokraci jak Juncker, Schulz czy Tmmmermans moga nadal uparcie domagać się "debat o sytuacji w Polsce". Dziś KE chce zablokować wprowadzony przez wicepremiera Morawieckiego podatek "handlowy" dla marketów. Ludzie, którzy miliardami euro wspierali niemieckie stocznie i francuskie panstwowe firmy wbrew jakimkolwiek unijnym przepisom, piszczą dziś o "braku konkurencyjności" w Polsce. Przez osiem lat mieli tu swoją "konkurencyjność" polegającą na tym, że obce koncerny i banki wagonami wywoziły pieniądze z "kolonii" Polska.I nie płaciły w Polsce ani centa.  Dobrze też, że "decyzję" podjąć będzie musiała "komisarz" Bieńkowska. Jeżeli będzie ona niekorzystna dla Polaków, PO-sitwa zjedzie do poziomu jednocyfrowego w sondażach. Ale co ważniejsze, Bieńkowska udowodni wyraźnie komu służy i kto jej płaci za te służbę. O Ela...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (17 głosów)

Komentarze

Tsunami strachu zalewa unijnych kacyków , nie widza problemow które sami stworzyli , bezmyślne i nie kontrolowanie przyjmowanie ""uchodźców "" których przyjmowali kwiatami a oni w podzięce majstrowali bomby i mordowali ludzi którzy na nich swe ciężko zarobione pieniądze dawali -podatki.
Strach unijnych kacyków przeniósł się na Polskę która ma odwagę sie sprzeciwić głupocie i uzurpatorskiej ciagocie pouczania i dyscyplinowania Polski rząd .
Unijni kacykowie wspierani przez donosicieli , kapusiów , sabotażystów opozycyjnych rządu Polskiego zapomnieli o prawdziwych problemach , terroryzmie , mordowaniu obywateli bezbronnych , gwałtach na kobietach i dzieciach , to wszystko się dzieje w unii rządzonej przez strachliwych , tchórzliwych urzędasów unijnych bojących się ""uchodźców " którzy już zaczynają rządzić i zmieniać w niektórych państwach porządek.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1520348