Jak "reprywatyzowała" się PO-sitwa...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Od kilku dni dynamicznie rozwija się afera "reprywatyzacyjna" w Warszawie. Skala zaniedbań, ale przede wszystkim celowych działań urzedników HGW jest ogromna. Rządzona 10 lat przez PO-sitwę stolica gnije od korupcji, nepotyzmu i zwykłego złodziejstwa. Podobnie było z Polską jeszcze rok temu. Proceder okradania ludzi i gminy z własności przez sitwe "samorządowców", szemranych biznesmenów i zakłamanych prawników kwitł niemal jawnie. A jak kończyli ci, którzy zadarli z mafią "reprywatyzacyjną" pokazuje tragiczny los śp. Jolanty Brzeskiej. Urzędnicy robili doskonałe interesy z nabywcami kamienic i nic ich nie obchodził los dręczonych mieszkańców złodziejsko kradzionych kamienic, ani straty dla miasta. Nikt normalny nie uwierzy, że HGW legitymująca się tytułem profesora prawa nie wiedziała o tym procederze. Jest tylko kwestią czasu gdy wśród ujawnionych nazwisk beneficjentów przestępczego układu - prawników, biznesmenów, samorządowców pojawią się także prominentni politycy PO-mafii.

 Gregor ma kłopot. Chętnie by "utopił" HGW politycznie i nie tylko, ale rozumie, że utrata Warszawy to kolejny krok w przepaść dla sitwy, którą kieruje. Przedterminowe wybory w stolicy i porażka kandydata PO odsłonić może tak wiele afer i przestępstw, że wizerunek PO, już niezbyt czysty, będzie nie do przyjęcia nawet dla najtwardszych lemingów. A za plecami aż dyszy z ochoty Swetru, gotowy wbić nóż w plecy "kolegi" z marszów szKODników. Ale coś zrobic trzeba. Nie można udawać , jak przez lata, że "to nie moja ręka w pańskiej kieszeni". No i jest jeszcze, schowany na razie w szafie z niemieckimi butami, "prezydĘt Europy". Dla niego wywrotka Gregora byłaby wyzwaniem ale i radosnym wydarzeniem. Wtedy zapewne w szeregach PO-mafii rozległby się wrzask - "Donek wracaj". Ma o czy myśleć "przywódca totalnej opozycji".

Turcja Erdogana, która ograła unijmnych lewackich ignorantów jak dzieci, wczoraj wprowadziła wojska do Syrii. Oczywiście by "ustabilizować" sytuację na pograniczu. Dziwnym jednak trafem ataki tureckie skierowane są na siły ISIS ale i na oddziały...kurdyjskich bojowników, wiernych sojuszników USA i śmiertelnych wrogów ISIS. Zaciera ręce prezydent Putin, który włączając sie w wojnę z "Państwem Islamskim" odnosi same korzyści. wspiera prezydenta Asada w Syrii, ale i dogadał się ze śmiertelnym wrogiem USA - Iranem. Rosjanie juz mają bazy wojskowe w tym kraju, gdy zyskają to samo w Turcji, NATO przestanie sie liczyć w tej części śwaita. A jest jeszcze Ukraina i Krym, gdzie też umiejetnie eskalując i łagodząc napięcia, prezydent Rosji jak dzieci rozgrywa "europejskich" polityków. Jakie to szczęście Panie Boże ,że nie mamy juz w Polsce nie-rządu PO-PSL i Bredzisława jako atrapy prezydenta. Idą trudne dni i w taki czas potrzebni są u władzy ludzie myślący i czujący po polsku....

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (14 głosów)

Komentarze

Coś PiS za bardzo cacka się ze złodziejami, zaprzańcami, jurgieltnikami...

Coś mu opornie idzie ujawnianie zbioru zastrzeżonego IPN oraz Aneksu do likwidacji WSI...

Coś mu nie wychodzi realizacja programu Więzienie 25 lat +...

Coś za długo nie mogą zrobic porządku z czerwoną korporacją prawniczą...

Coś za długo babrają się z banksterani (z bankowymi złodziejami)...

Coś, coś, coś.... można długo wyliczać...

Dlaczego, dlaczego, dlaczego...?

Może sami mają coś za uszami?

Vote up!
13
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1518947

Witaj! Nic nie mają za uszami,tylko trzeba poczekać na reformę sądownictwa,która jest w trakcie realizacji.Obecne gremium sądownicze nie jest zdolne osądzić tej Sitwy,bo musieliby zacząć od siebie.Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
0

ronin

#1518951

Z dnia na dzień rozpędzić klany arogantów w sędziowskich togach. A potem żmudna praca od podstaw. Reformatorzy niechaj SIĘ reformują, restrukturatorzy SIĘ restrukturyzują itd.

Vote up!
1
Vote down!
0

Racjonał

#1519042

Zapewna znane Szanownemu Komentatorowi jest, że "kruk krukowi oka nie wykole", nieprawdaż? Śmiem domniemywać, że będziemy oglądali spektakl, nb. będący kiepskiej jakości podróbą sztuki W. Szekspira "Wiele hałasu o nic". Obym była złym prorokiem i pesymistą, daj Boże.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Janina otęska

#1518959

Z ostrych zapowiedzi wyborczych na temat rozliczani i karania peowców i lodowców za przewałki , afery ,złodziejstwo nie pozostało wiele , tak zmiękł PiS i zaczyna głaskać byłych przestępców i malwersantów Polski .
Ta cala prywatyzacja przeprowadzana przez PO-owców to wielki szwindel , a ich tłumaczenie się i zwalanie winy na innych to szczyt bezczelności i hipokryzji na który daje się nabierać PiS.
Do roboty ministrze Ziobro i panie Jaki , sędziów i prokuratorów umoczonych w afery wywalić na mordę pozbawiając emerytur i rent , nie zapominać o czarnych owcach w sadzie najwyższym .

Vote up!
6
Vote down!
0
#1518976

Od dziś nowa nazwa przekrętów, mataczenia i złodziejstwa - "pochopne decyzje"

Vote up!
5
Vote down!
0
#1519012

Profesor prawa, która z pogwałceniem prawa i zdrowego rozsądku zwraca nieruchomości handlarzom roszczeń.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1519014