Jak nie "głodujący" między posiłkami rezydenci to "samopodpalacz" - i się kręci.....

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

"Totalni" odjechali już zupełnie. Widać wyraźnie, że do dalszych zadym potrzebują "paliwa" w postaci nowych "protestów". Na początku miesiąca padło więc na kilkudziesięciu kawiorowych rezydentów. Młodzi medycy, trzeba trafu - dzieci dobrze sytuowanych rodziców, podjęli śmiało "rotacyjny strajk głodowy". Czyli nie jedzą między posiłkami. Bareja zarumienił się ze wstydu w grobie..."Protestują" od 2 października a wyglądają coraz lepiej. Cała akcję położyły oglądane z ekranu twarze Mazguły, Frasyniuka, Lubnauer, Szczerby czy brodatego alimenciarza. Nikt normalny w Polsce już nie poprze lekarskich czeladników, bo mimo prawdziwych problemów i postulatów, "totalni" są w stanie skompromitować każdą tego rodzaju akcję. I nagle - nagle? - jak z nieba spadła wczoraj "totalnym" samobójcza próba rozchwianego psychicznie mieszkańca Niepołomic. Człowiek ten uzbrojony w megafon i profesjonalnie przygotowane antyrządowe ulotki, po godzinie agitacji a'la "UBywatele rp" podpalił się na Placu Defilad. Jak wiadomo potencjalni samobójcy mają ze sobą zawsze megafon i antyrządowe listy, Szkoda, że obok nie było kamery i łżennikarza TVN-u... Nie trzeba być psychologiem by wiedzieć, że potencjalni samobójcy starają się wykrzyczeć swój ból emocjonalnym osobistym listem czy wyznaniem. Raczej nie zdarza się by ktoś podpalił się z powodu politycznego w demokratycznym państwie. Ja wiem, że ktoś zaraz wskaże męczenników PRL - ogniowych samobójców - Ryszarda Siwca czy Walentego Badylaka. Ale to był PRL proszę Państwa i powody protestu były poważne a nie groteskowe jak teraz.Pierwszy targnął się na życie w proteście przeciw atakowi sowieckiemu na Czechosłowację, drugi spalił się na krakowskim rynku w proteście przeciw zakłamywaniu prawdy o Katyniu. A czego chciał Anonim z Placu Defilad ? Najprościej mówiąc apelował - by znów było jak było. Czy można tak spustoszyć mózg człowieka, by ten zaatakował sam siebie uważając, że działa ze szlachetnych pobudek? Oczywiście - codziennie przekonują nas o tym antypolskie szczujnie - TVN, GWno, Polsat, niemieckie dzienniki i tygodniki, der Onet, die Interia czy "wirtualna platforma" w sieci.

Dla "totalnych" narodził się wczoraj wyśniony "bohater", zaszczuty przez pisowski reżim. Żyd Hartmann, Wielowieyska, Li(s)z, Żakowski - całe to szambo finansowane przez obcych, zapiało z zachwytu nad "nieżyjącą ofiarą". I nie ma tu zupełnie znaczenia, że człowiek ten żyje i pewnie przeżyje. Dla antypolskie elyty III RP potrzebny jest "sztandar", najlepiej martwy. Pamiętacie Państwo lewackiego pajaca Diduszkę, który w grudniu 2016 kładł się przed Sejmem na ziemi, by udowodnić brutalność działań policji? Wtedy się nie udało, teraz przygotowano się lepiej. Myślę, że policja i służby powinny szczegółowo zbadać ostatnie kontaktu i spotkania nieszczęsnego "samopodpalacza". Słaby psychicznie i skłonny do depresji człowiek jest łatwym narzędziem dla "lekarzy dusz". A tak przecież nazywano funkcjonariusz służb PRL-u. Trzeba iść tym śladem. Nie ma przypadków -są tylko znaki...pamiętajmy...

I na koniec - komiczny sondaż pokazał się dziś. Pytano w nim o "lidera" a raczej "liderka" PO-mafii i "nowośmiesznych". Zwycięzca pierwszego - Borys zdobył 8 % głosów, Gregor - 5%, prawie 70% osób nie znalazło nikogo godnego zaufania w PO-sitwie. Wśród "nowośmiesznych" jeszcze gorzej - Rysiek uzyskał 9 %, Lubnauer chyba 6% a "czarny koń" czyli Misiło...uwaga - 1% poparcia. Tu także prawie 70 % osób nie znalazło nikogo, kto mógłby zostać liderem partii...dzięki Ci Boże...

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Jeśli do marca nie przejdzie reforma sądownictwa, to zgodnie obecnie obowiązującą ustawą zacznie się nowa kadencja KRS i na 4 lata PiS ma związane ręce!

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1550703

świetny artykuł,zgadzam się z każdym zdaniem w nim napisanym

pozdrowienia z drogi do Naszej Polski :)

Vote up!
2
Vote down!
0

gość z drogi

#1550723

poprzedziły dzisiejszy ZLOT peowców,

dziwne i wiele sugerujące ,bo skoro w słynnym grudniu'ofiara"młodego kogoś tam poszła na marne,to tym razem,ktoś doprowadził do prawdziwych ofiar ,ofiary pod pomnikiem Stalina,czy  też  w Stalowej Woli.,mieście niegdyś boleśnie doświadczonym przez tzw "transformację po POlsku"

Vote up!
2
Vote down!
0

gość z drogi

#1550724