Idzie jesień...a tzw. opozycja swoje...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Idzie jesień. Widać to wyraźnie po ożywieniu sie tzw. opozycji. Oczywiście poziom odlotu jej liderów jest spory, a wyniki sondaży nie pozostawiają złudzeń, że Polacy nie pozwolą sie oszukac tak tandetna propagandą jak "obrona demokracji". Dlatego groteskow brzmi zapowiedź Gregora, że PO-sitwa będzie odtąd "chadecją". Od zmiany nazwy koń nie będzie sloniem. Swetru po swych antypolskich wypowiedziach doprowadził swoja "partię" do poziomu poniżej 10 %. SzKODnicy też chcą coś "budować". Wygląda to wszystko jakby oficerowie prowadzący te "polityczne twory" jeszcze nie uzgodnili na który postawić.

W "obronę" TK zaangazowali sie także "samorządowcy", oczywiście przypadkowo wywodzący się z PO-mafii. Dziś prezydenci Gdańska - Adamowicz i Sopotu - Karnowski wezwali do "walki z rezimem". Jak powszechnie wiadomo obaj panowie wzywają do "walki" nie w imię swych zagrożonych i byłych geszeftów, ale w interesie Polski. Trzeba trafu - obaj mieli przez lata stawiane przez prokuratury zarzuty korupcyjne i jakimś szczęśliwym trafem, wszystkie "umarzano" albo "uniewinniano" podejrzanych, w słynnym na kontynencie gdańskim sądzie okregowy,m. Kierował nim do niedawna najlepszy w tej części kontynentu "sedzia na telefon" - Milewski, fan piłki nożnej i ....Tuska.

I na koniec -kompromitująca skutecznie urząd wicemarszałka Sejmu - posłanka Kidawa błysnęła dziś głębią swych myśli. Otóż jej zdaniem jest "paranoją sama myśl" by stawiać zarzuty tow. Rzeplińskiemu. to najlepiej  pokazuje stan umysłowy odsuniętej od koryta PO-sitwy. Coż ich obchodzi konstytucyjny zapis o równości wszystkich wobec prawa. Przecież przez lata byli elytą,.czyli przywileje i zaszczyty oraz zero odpowiedzialności. Dzięki Ci Boże...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Nie od dziś wiadomo, że najgłośniej kwiczą świnie odrywane od koryta. Nie można było spodziewać się niczego innego niż ich skowyt i narzekani na obecną sytuację, gdy większość z nich straciła swoje wpływy. Pozostały im media pokroju tvnu czy nieszczęsnego newsweeka, która i tak każdy traktuje już z przymróżeniem oka niczym kabarety. Nie mam złudzeń, że będą pluć i krzyczeć przez następnego 4 lata, do nastepnych wyborów. Mam tylko nadzieję, że nic im te krzyki nie pomogą!

Vote up!
8
Vote down!
0
#1518649

sytuacja wkrótce "wróci do normy", czyli że powrócą do władzy. Gdyby nie ich głośno deklarowny ateizm, a nieraz wręcz nienawiść do kościola i katoli, powiedziałabym, że to ich pobożne życzenie.

Nie tylko towarzysz Rzepieliński, ale także reszta sitwy - Gronkowy-Walec i inni są oburzeni możliwością dokonania rozliczeń za przekręty i manipulacje.

Czekamy na działania właściwych służb, powstrzymnie procesu zawłaszczania kolejnych nieruchomości, placów i budynków w Warszawie przez sitwę gronkowo-pełowsko-zydowską i uczciwes, ądowe  rozstrzygnięcia prawne!!!

Vote up!
6
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1518661

Dzisiaj tej tzw. oPOzycji nie pomoże już nic, pora na wdrożenie w życie programu "Więzienie 25 lat +" i przegonienie na cztery wiatry prezesa TK Rzeplińskiego! Za bardzo cackamy się z tymi złodziejami, zdrajcami, donosicielami i jurgieltnikami!

Vote up!
1
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1518726