Herr Schulz grozi Polsce wojną...we wrześniu.

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Pani premiera do reszty straciła orientację w dynamicznie zmieniającej się sytuacji europejskiej. Nie chcę pisać, że Kopacz-ka "straciła głowę", bo niełatwo stracić coś czego się nigdy nie miało. W kazdym razie chyba i lemingi już widzą co zafundowali Polsce osiem lat temu zamiast rządu. Ekipa wystraszonych i głupich niemieckich lokai, na baczność przyjmuje już nie tyko polecenia ale i ordynarne pokrzykiwania płynące z Brukseli. Dziś "socjal-faszysta" Schulz, z otłuszczoną, butną twarzą, zagroził m.in. Polsce - interwencją zbrojną, jeżeli nie przyjmie nakazanej przez UE "kwoty" emigrantów islamskich. Nazywanie żywych ludzi "kwotami" trąci smrodliwymi teoriami Marksa i Gramcsiego, obozami pracy, kolumnami roboczymi, odebraniem ludziom własnej tożsamości i zastąpieniem jej numerem w ewidencji. UE coraz bardziej upodabnia się do obrazu stworzonego przed półwieczem przez Orwella. Zamordyzm to demokracja, wynarodowienie to europejskość, antychrześcijaństwo to tolerancja, a wszelkiego rodzaju dewiacje to "postęp".Unijna "elyta", oderwana od rzeczywistości roi o lewackim "niebie" podczas gdy wojujący islam jest już w śodku kontynentu.Terroryści z ISIS bezkarnie docierają do wyznaczonych punktów kontynentu. Na rozkaz zaatakują w tym samym momencie by zdezorganizować państwa i zapobiec mozliwości udzielania sobie wsparcia. Czy jeszcze istnieje NATO? Gdzie są mityczne służby monitorujące zdalnie sterowany exodus? Gdzie legendarne siły szybkiego reagowania? Co się stało z flotą NATO na Morzu Śródziemnym? Wyparowała? Czemu arabscy bogacze z Zatoki Perskiej odmawiają przyjęcia "emiograntów" - braci w wierze ? Albo Amerykania czy Izrael ?

Wystarczy popatrzeć na autentyczne przerażenie mieszkańców Grecji, Italii, Austrii czy Niemiec by zobaczyć skalę zagrożenia. Widzieli Państwo zdjęcia z pogranicza węgiersko -austriackiego, wyspy Lesbos, czy północnej Italii ? O Francji nie piszę - lewacy już dawno zniszczyli fundamenty tego państwa. Polecam codzienne filmy z przedmieść paryskich, gdzie i policja boi się zapuszczać, a bezczelne hordy islamistów budują swój własny ład. To inwazja! Zaplanowana i sterowana z zewnątrz. Dlaczego nikt nie pokazuje prawdy o tych "emigrantach" - w większości młodych, przeszkolonych wojskowo mężczyznach? Czemu nikt nie pyta za co się tu dostali dzięki "przemytnikom"? Skąd biedni "emigranci" dysponują najnowocześniejszymi środkami łączności elektronicznej - smartfonami, iphonami itd? Czemu lewacka propaganda UE (i III RP też) łże, że to "syryjscy" uchodźcy, skoro większość to mieszkańcy północnej Afryki? Węgry, Słowacja, Czechy, Serbia, Rumunia izolują się przed falą "emigrntów", podobnie jak państwa bałtyckie, Finlandia czy Dania. Tylko lewaccy szaleńcy z Niemiec, Francji czy Szwecji fundują swoim rodakom tragedię w najbliższej przyszłości.

Ponieważ III RP to państwo z dykty, Niemcy starają się na siłę narzucić PO-wskim atrapom jak największą liczbę "emigrantów" do przyjęcia, by uratować się przed gniewem rodaków. Nic ich nie obchodzi chaos i bałagan, który zacznie się w Polsce, gdzie wszystko od lat istnieje "teoretycznie". Kopacz-ka i Tusk wiedzą, że tracą władzę i zapłacą każda cenę by kanzlerin Angela zapewniła im azyl po październiku. Zdaje się, że nowy rząd i sejmowa większość staną przed problemem najpoważniejszym od zakończenia II wojny. Psiapsiółka pani premiery -Teresa od milicji- zapewniła dzisiaj, że "deklaracje Polski są poparte naszymi możliwościami a służby są gotowe na napływ uchodźców". Żyją jeszcze ludzie, którzy pamiętają jak wiosną bieżżącego roku PO-nierząd ogłosił, że przyjęcie 92 Polaków z Donbasu "przekracza możliwości państwa". Co takiego stało się, że teraz bez mrugnięcia okiem, PO-banda sprowadza na jedno niemieckie - "raus" - tysiące nieasymilujacych się muzułmanów? I to w czasie gdy trwa szkolny strajk Polaków na Litwie, a rodacy z Donbasu piszą rozpaczliwe prośby do Ojczyzny o pomoc. Jeżeli ktoś miał jeszcze wątpliwość jak daleko odeszli "obywatelscy" od polskich korzeni i rozumienia potrzeb rodaków to emigrancki test o tym przekonuje. Moim zdanie oni te wszystkie zobowiązania przyjmują przez małpią złośliwość, by PiS jesienią utonął w problemach. Tak rozumieją swoje działania "państwowców", "służbę dla kraju" Identycznie postępowali przed Smoleńskiem. ICH naprawdę nie da się reedukować, najlepiej by jesienią "europejskie PĘdolino" zawiozło PO-bandę do Brukseli, albo lepiej na paryskie przedmieścia...

I na koniec - Kopacz-ka zabezpieczyła swoich przestępczych kolesi z nierządu, przeznaczając z nowego budżetu 14 mln zł. na "odprawy" - dla mini-strów, ich zastępców, szefów urzędów centralnych i wojewodów. aby chłopaki nie marnieli na bezrobociu. Oby nowy sejm przyjął jako jedną z pierwszych ustawę nowelizującą ten skandal i odebrał te nienależne gratyfikacje PO-złodziejom...

P.S. Dziś greckie służby specjalne zarekwirowały na statku z "pomocą dla emigrantów"...konterner broni!!!  Zgadnijcie Państwo jakiej produkcji to broń...?Czego jeszcze potrzebujesz Europo by przejrzeć...?

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

zreszta przeciez bojownicy z panstwa islamskiego ktorzy wlasnie weszli do Europy jako biedni emigranci zeby zawladnac starym kontynentem potrzebuja do tego broni.
Wyglada ze Wieden ma sie powtorzyc i Europie znowu Polska ze slowianami przyjdzie w odsiecz.
Patrzylem na tych niby uchodzcow i co drugi to wygladal jak terrorysta.Mlody dobrze wysportowany,dobrze odrzywiony,bystry w oczach, zacieta gemba.
Znam ich dobrze zawwsze z tymi pracownikami mialem duzo problrmu, a na codzien na plecach trzeba bylo miec kawal blachy jak sie od nich plecami odwrociles.
Polska nie jest krajem ktory by mogl przyjac ta rase zreszta podobna do gudlajskiej, ktora tez trzeba pogonic.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1492979

Twoi antenaci, od czasów Grunwaldu wyciągali łapy przez polską granicę, by rozdzielać klapsy!. Uważaj jełopie, bo wszystkie te próby skończyły się kiepsko. Wynaleziono nawet w Niemczech nową rasę ludzi, by na nią zwalić wasze ambicje!. To słynni już w świecie "naziści", dla was zwyczajni ojcowie, bracia, siostry i matki!. Dla wybranych, to był"dziadek ze Schmeisserem i mandoliną"!....

Vote up!
1
Vote down!
0
#1493002

przywitanie

 

ponieważ od dziś Bundeswera

jest w stanie pełnej gotowości

to wkrótce bramami z kwiatów

przywita lewactwo miłych gości

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1493008

Masz Yagonie 12 oczywiście rację we wszystkich kwestiach które poruszyłeś, ale wg. mnie jedna jest najważniejsza. Pejsaty herr Shulz, agentka Stazi Makrela i słońce Peru herrThusk doskonale wiedzą, że od 25 października władze przejmie w Polsce PiS,( co jest nie do cofnięcia) i celowo podrzucają nam tą bombę w postaci terrorystów islamskich (co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości oglądając obrazki z Węgier, Grecji, Włoch-brawo Berluskoni który porównuje Shulza do kapo obozu koncentracyjnego-jakże trafne porównanie). Pamiętacie szanowni państwo jak Shulz za prezydentury śp. Lecha Kaczyśkiego pluł na niego i jego brata Jarosława, na każdym kroku, jak nazywał go kartoflem. Najgorsze jest to, że herrThusk i Kopaczka na metr która ślepo wykonuje jego polecenia, wspólnie z Niemcami i Izraelem podrzucają PiSowi i nam patriotom Polskim tą śmierdzącą bombę. Ale damy wspólnie im radę z naszym Prezydentem A.Dudą, tak nam dopomóż Bóg.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1493010

właśnie mijają i dlatego nie tylko damy radę, ale zwyciężymy!

Grasja

Vote up!
4
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1493015

Schultza miał przynajmniej mandat społeczny.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1493027

Ten Tekst powinien być na miejscu pierwszym, proszę o to PT Administratorów naszego portalu niepoprawni.pl

Yagon 12 serdeczne pozdrowienia

Vote up!
1
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1493129

Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują iż Europę czeka wojna. Wojna kolejny raz prowokowana przez naszych zachodnich sąsiadów. Niemcy zauważyli, że UE trzeszczy w szwach i za jej pomocą nie dadzą rady wprowadzić swojego porządku Europy (notabene bardzo podobnego do ustroju o który walczył A. Hitler- zainteresowanych odsyłam do Mein Kampf), więc za pomocą skorumpowanych urzędników Europejskich zmieniają paragrafy na karabiny. Niestety wojsko które na siłę werbują na teren Europy nie będzie walczyć dla nich, przy pierwszej okazji użyją broni do realizacji własnych fanatycznych interesów. 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1493139