Gregor obwinił dziś Tuska, Komorowskiego, Kopacz i innych odpowiedzialnością za Smoleńsk...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Od wczoraj najważniejszym tematem w kraju są niestety znów - smoleńskie ekshumacje. Czkawka odbijają się Polakom zaniedbania, zaniechania i ordynarne kłamstwa PO-sitwy w dniach narodowej żałoby. Gdyby wtedy u władzy był suwerenny rząd ,a w Pałacu zasiadał realny następca śp. pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego to państwo polskie naprawdę zdałoby egzamin. Niestety - mieliśmy wtedy u steru Polski tylko...kamieni kupę. Dziś okazało się, że makabryczne odkrycie w grobie śp. pana generała Kwiatkowskiego nie jest jednostkowym przypadkiem, czyjąś nieuwagą, niedbałością. Bo oto w trumnie śp. generała Potasińskiego znaleziono szczątki trzech innych osób. A przed chwilą pan poseł Świat poinformował, że w grobie jego żony śp. Aleksandry Natalli - Świat sytuacja jest podobna. Przypomnę więc jak było...

"Najmniejszy skrawek, który został przebadany, najmniejszy szczątek, który został znaleziony na miejscu katastrofy, wtedy kiedy przekopywano z całą starannością ziemię na miejscu tego wypadku, na głębokości jednego metra i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny. Każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie." - łgała bezczelnie na oczach całej Polski Kopacz-ka z mównicy sejmowej 28 kwietnia 2010 roku. Czy odważy sie podtrzymać teraz te słowa w czasie prokuratorskiego przesłuchania? Może wreszcie wyjaśni się dlaczego Tusk wysłał do Moskwy jako swego reprezentanta minister zdrowia a nie, co narzucało się od razu - ministra obrony narodowej czy ministra spraw zagranicznych?

Co dzisiaj do powiedzenia rodzinom wszystkich ofiar mają - Klich b. szef MON, Sikorski b. szef MSZ, wicepremier Pawlak, b. marszałek Sejmu i p.o. prezydenta Komorowski, b. marszałek Senatu Borusewicz, szef MSW Miller, szef BOR Janicki czy b.minister Arabski, który zabronił otwierania trumien w Polsce, itd.? Jak mogą patrzeć ludziom w oczy. Gdzie ich sumienia czy honor? Nie warto pytać - oni są z PO więc honor i godność przehandlowali za niemieckie, żydowskie czy rosyjskie srebrniki. No i ober- kłamca Tusk - jak dziś odpowie na bezgłośny krzyk dobiegający z otwieranych grobów? A przypomnijmy sobie "konferencje prasowe" pajaców poubieranych w wojskowe mundury, z kłamca Parulskim na czele. Po 10 kwietnia narracja PO-mafii była prosta - kłamać bez przerwy, mataczyć, niszczyć ślady i oddać wszystko w ręce Rosjan. I tak zrobili...Kłamstwa i ohydny rechot towarzyszyły narodowej żałobie.

Sławku Neumann błysnął dziś intelektem. Zaproponował mianowicie by szczątki wszystkich ofiar pochować w jednej mogile i wtedy nie będzie sporów i podziałów wśród Polaków. Zastanawiam się co bardziej podziwiać u Neumanna - głupotę, cynizm czy bezczelność. Ale jak zwykle w PO-sitwie, chciał dobrze ale wyszło jak zwykle...Bo panie Neumann - znamy przykłady takiego wspólnego chowania polskiej elity w anonimowych grobach. Na przykład w Katyniu czy w "Kwaterze Ł" na powązkowskiej "Łączce"...

Natomiast o pełnej odpowiedzialności prominentów PO za Smoleńsk poinformował dziś Polaków - Gregor. Stwierdził on mianowicie, że działania prokuratury są polityczną zemstą PiS. Zresztą podaję cytat z Gregora - "Taki powód przesłuchania jest absurdalny, bo to nie Ewa Kopacz była odpowiedzialna za przeprowadzenie sekcji zwłok. To robiła strona rosyjska. Dlaczego polski minister zdrowia miał być wtedy odpowiedzialny za przeprowadzenie sekcji zwłok?" Te słowa obecnego lidera "totalnych" to jeden wielki akt oskarżenia wobec Tuska, Komorowskiego, Kopacz i innych. Bo jasno udowadnia, że deal z Rosjanami polegał na oddaniu im wszystkich elementów śledztwa. Gdzie jest w świecie drugi rząd, który oddaje w obce ręce śledztwo w sprawie śmierci swojego prezydenta i elity państwa? Wieczna hańba czeka tych zdrajców i zaprzańców...

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

i w ten sposób Gregor przypucował całe towarzystwo. Gdyby nie to że sprawa dotyczy narodowej tragedii, można byłoby z niego rechotać do zapewne niedalekiego końca jego kariery, a nawet dzień po. Sam pewnie nie daruje sobie tego do końca życia.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1540913

Nadszedł wreszcie ten dzień w którym Kopacz wezwano do Prokuratury w związku ze Smoleńskiem. Histeria PO od X 2015 była właśnie spowodowana wyobrażeniami, "co się wtedy stanie jak...". No właśnie się stało. WIeści z Prokuratury są tak porażające, że staram się je pomijać, ponieważ trudno mi sobie wyobrazić traumę Rodzin które słysza o tym wszystkim. Trudno wprost w to uwierzyć, trudno przyjąć do wiadomości te okropieństwa.

Pytanie zasadnicze brzmi: kiedy podjęto decyzję o nieotwieraniu trumień i kto ze strony polskiej potwierdził to Rosjanom. Gdyby zapowiedziano, że w Polsce dokona się sekcji, to może nie traktowaliby zwłok tak jak to zostało zrobione w Moskwie. To musiało zostać uzgodnione na wysokim szczeblu. Putin-Tusk? Szojgu-Kopacz?

No i te potworności i głupstwa, które wygadują przerażeni POwcy dziś. Neuman, Komor, Gregor, Trzaskowski i inni. To są ludzie z innego kręgu cywilizacyjnego, o mentalności niewolników, sługusów. Zaprzańcy. I ktoś taki rządził naszym państwem przez 8 lat. To jest równie okropne jak te informacje z Prokuratury. 8 lat. Ile i jakich decyzji podjęto w innych sprawach, gospodarczych, społecznych, edukacyjnych i in. Włosy stają na głowie, gdy sobie wyobrazimy aktywność tej tłuszczy na innych obszarach funkcjonowania państwa.   

Vote up!
10
Vote down!
0

Traczew

#1540925

Dla Kopacz i Tuska POwinien być proces pokazowy.

Byłby to wyrażny sygnał dla przyszłych rządzących “ Polska to nie targowisko”!

Cela 500+. Kopacz zegna się z córka...

Ewa Kopacz i jej kłamstwa.

Pozdrawiam :-)

Vote up!
7
Vote down!
0
#1540943

Do tej wyliczanki dodaj jeszcze Prokuratora Generalnego, prokuratorów prokurwy wojskowej, tych od pasty do butów i tego miszcza co przekonywał że " jak walnęło to się urwało", i tego przewodniczącego od modeli latających co von Donald powołał i z publicznych opłacał za dementowanie ustaleń Parlamentarnego Zespołu, a który nigdy nie chciał stanąć do dyskusji na argumenty. Tych wszystkich, którzy podpisali się pod paszkwilem Milera. Jest tego trochę, będzie roboty na wiele miesięcy.

Na co wezwania do prokuratury ( i to w charakterze świadka a nie podejrzanego), na co dochodzenia, sądy itp. Jeszcze na nich wydawać publiczne pieniądze ? Dla nich szkoda kuli i czasu na kopanie mogiły, nawet tej wspólnej. Z dachu szesnastopiętrowego wieżowca puszczać wolno, a na dole to co zostanie, spłukać wodą  do kanalizacji.   Uważam, iż czas p...a się skończył. Tutaj trzeba za mordę i kolanem do asfaltu. Na tydzień do pierdla bez żarcia i snu i szybko im pamięć wróci. Przypomną sobie najdrobniejsze szczegóły.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1540946

Ale to z całą pewnością to nie jest zemsta, ale ujawnienie ich haniebnych czynów, wołających o pomstę do nieba.

A jeśli Gregor ujawnienie prawdy o zbrodni nazywa zemstą, to znaczy, że jest po stronie tych, którzy chcą ukryć te zbrodnie. W prawie amerykańskim nazywa się to "udział po fakcie" czyli jest winny tak samo jak zbrodniarze, którzy tę zbrodnię popełnili. To nic, że w polskim prawie może to być tylko udział w mataczeniu po zbrodni albo wspólnictwo w ukrywaniu albo nawet niszczeniu dowodów zbrodni.

Nie jest istotne jaka jest kwalifikacja prawna tych czynów i nie ma znaczenia czy jest to prawo polskie czy amerykańskie - ważne jest to, że zgodnie z każdym ludzkim prawem Gregor sam siebie stawia po stronie zbrodniarzy.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1540957

gienerałowa Anodina dała nogę Do Francji,

Miller od raportu na Ukrainę ,/chyba/

a sam szef tego geszeftu,wraz z wiernym grasiem schowali  się pod opiekuńcze skrzydła niemieckiej cioteczki

pozdrowienia

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1541062