Głowa Rulewskiego- czyli dramaty elyty III RP...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Francja wybrała. Moim zdaniem jest na etapie Polaków z 2007 roku, kiedy Tusk i jego PO-sitwa me(n)dialnymi sztuczkami wykreowali inną niż realna rzeczywistość. Potem przez osiem lat udowadniali, ze wszystkie obietnice i programy mają w ...wiadomo gdzie. Za to kradli, niszczyli, "prywatyzowali" i korumpowali aż trzeszczało. Przypomnę, że mimo Smoleńska, PO-mafia utrzymała władzę po wyborach 2011 roku. Odrębną sprawą jest czy podobnie jak w 2014 roku nie manipulowano nad urnami. Dziś, z perspektywy ośmiu lat Polacy przekonali się, że hasła o "wolności, europejskości czy integracji" przykrywają tylko okradanie własnego kraju przez obcych. A "europejczycy" z PO to tylko namiestnicy polskiej kolonii. Dlatego frekwencja na sobotnim "marszu wolności"- "totalnych" była jaka była. Poza aparatem partyjnym tzw. opozycji, geszefciarzami i próżniakami z elyty III RP pies z kulawą nogą nie wspomógł zPOdziei w dziele "ratowania Polski". Widać było zdychających szKODników, resztki Swetrowej hałastry, a do tego miny liderów PO - bezcenne...Nic nie dały wrzaski Kierwińskiego, bezczelność Szczerby, pajacowanie Myrchy - ludzie już widzą, że to wszystko pic i fotomontaż. Dodając piramidalne głupoty Pitery, Thun czy Muchy - sobotni obraz udowadniał kolejny raz to o czym piszę od lat - tak głupiej i zadufanej w sobie opozycji jeszcze w Polsce nie było.

 Z tym, że Francuzi mogą zapłacić cenę dużo wyższą. gromady terrorystów już są w ich kraju, miliony "uchodźców" to gotowa do ataku na Europę armia muzułmańskich kolonizatorów. Wybór bankiera ze stadniny Rotschildów pokazuje, że nie rozumieją oni powagi sytuacji - tak jak Polacy w 2007 roku. Różnie można mówić i pisac o pani Le Pen, to nie jest moja ulubiona polityczna postać, ale wystarczy popatrzeć na plastikowego bawidamka by zobaczyć Tuska z 2007 roku. To samo pustosłowie, te same okrągłe słowa - wytrychy i przestępczy zwyczaj unikania patrzenia w oko kamery. Macron to tylko namiestnik banksterów, którzy już otwarcie mówią o potrzebie "depopulacji" ludności świata. Oczywiście dla siebie rezerwują miejsca wśród tych co przeżyją rzeź na zachodzie Europy. "Najstarsza córa Kościoła" stoi przed wyzwaniem, które porównac można chyba do najazdów Arabów z VIII stulecia n.e. Niestety tak to już jest, że i Francuz po szkodzie mądry...

I na koniec - wczoraj pan senator PO Rulewski udowadniał w telewizorze, że doliczył się 60 tysięcy "manifestantów" w prosty sposób. Otóż wyliczył swym bystrym umysłem, że na każdym metrze kwadratowym Placu Konstytucji mieściło się w sobotę po 6 osób! Gieniusz !!! Niestety bicie po głowie zostawia trwałe ślady, które odzywają się nawet po latach...szczególnie gdy ktoś się za bardzo zaPOlegował z niewłaściwymi ludźmi...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (13 głosów)

Komentarze

Macron to podróbka, medialny model. Ale przyznać trzeba, że cała akcja podsuwania Macrona wyborcom przeprowadzona wzorowo. Propaganda wykreowała go jako polityka spoza układu, niemal antysystemowca, świeżą krew polityki francuskiej, "młodego zdolnego", nowatora i Europejczyka. No i Francuzi to łyknęli. 

Sądzę, że się poważnie rozczarują. Aby naprawić gospodarkę potrzeba wyrzeczeń i pracy, zmniejszenia socjału i ograniczenia biurokracji. - i to jest właśnie ten Trójkąt Bermudzki w który zapada się Feancja. Szanse ratunku są mała.

Vote up!
6
Vote down!
0

Traczew

#1539387

 Witam! PO jeszcze pływa na powierzchni dzięki TVNom i Polsatom. Ten problem dla suwerenności Polski trzeba szybko rozwiązać. Jeszcze sprawa banków. Wcześniej nie wyszło, bo za mało wiedzy i środków prewencji. Teraz są narzędzia, aby ten śliski sektor prześwietlić. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1539427

była widać przeszkolona jak i w które miejsca opozycjonistę pałować,

by ten [ Rulewski ] po latach uznał to jako znak  dobrodziejstwa .

 

Vote up!
4
Vote down!
0

zza winkla

#1539518

prasują burki i galabije i szykują się do pomocy nowym najeźdźcom jako zarządcy, doradcy i pomocnicy. Szatan szatanem na wieki wieków amen. Myślę że tam są równie sprzedajne szmaty jak w naszym kraju i dla ciepłej posadki i pozycji są gotowi zrobić wszystko włącznie ze zdradą ojczyzny i rodaków. Dlatego też myślę że na nasze polskie podwórko powinna wrócić kara główna za zdradę ojczyzny, zdradę stanu, szpiegostwo itd. A propos rozmowy opozycjonistów w TVPInfo w której rulewski wyszedł na pajaca to naprawdę była rewelacyjna i naprawdę miło było słuchać jak panowie trzej płukają flaki panom dwum. Ale jak to mówią starzy ludzie - "pluj ku.wie w oczy, a ona powie że deszcz leje" - i to się tyczy panów dwóch.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1539537