Czy czeka nas - "ciamajdan 2"...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Tzw. opozycja zapowiada -"ciamajdan 2". Tym razem w "obronie praw nadzwyczajnej kasty". To oczywiście oznacza, że broni sama siebie. Bo zreformowanie sądów, prokuratur i policji oraz dostosowanie wymiaru sprawiedliwości do europejskich standardów spowoduje po prostu, że większość "totalnych" stanie się na długo beneficjentami programu - "cela plus". Rzecz jasna nikt w me(n)diach nie podejmie dyskusji o tym, że przegłosowane ostatnio przez parlament ustawy reformujące sądy są w dużej mierze odwzorowaniem rozwiązań od lat funkcjonujących na zachodzie. Żaden "autorytet" prawniczy III RP nie przyzna tej prostej prawdy bo musiałby też uznać, że rzeczywistość wymiaru sprawiedliwości przez 27 lat to była kontynuacja komunistycznego PRL-u. A po co ludziom to przypominać ?

Poza tym fiasko 10 lipca pokazało "totalnym", że paliwo chamstwa i nienawiści na ulicach kończy się. Normalnych Polaków coraz mniej obchodzi histeryczny skowyt tonącej łże-elyty. Trzeba spróbować raz jeszcze, bo za chwile zaczną się sejmowe wakacje i do jesieni będzie spokój. Dlatego już bez żadnego parawanu staja przed Sejmem obok siebie - Frasyniuk, Cimoszewicz, Celiński, Mazguła , Lityński, Borusewicz, ober-zPOdziej - Lewandowski, Boni, brodaty alimenciarz, pijaczyna Kasprzyk albo Kasprzak, Rulewski i końcu sam TW "Bolek". Wsparci przez Gregora i Swetru muszą jeszcze raz w pozaprawnymi metodami spróbować rozchwiać emocje i czekać na cud. Wierzę, że podobnie jak w grudniu tylko po raz kolejny potężnie się ośmieszą...

Nikogo już nie interesują popiskiwania "totalnych" i wzywanie na pomoc europejskich lewaków. Po wizycie prezydenta Trumpa i jednoznacznym poparciu polskich władz nikt już nie zwraca uwagi na działania jakichś "komisji" - weneckich, greckich czy Bóg wie jakich jeszcze.Ale pamiętać trzeba, że "totalni" muszą uderzyć w instytucje państwa - najlepiej w Sejm, bo tylko to wywoła zainteresowanie me(n)diów. Nie wolno dać się zaskoczyć jak w grudniu! No i wychodzi tu niepotrzebna łagodność marszałków Sejmu i Senatu, którzy dali się przekonać by nie karać finansowo parlamentarnych lumpów- zadymiarzy za okupację sali sejmowej. Gdyby taki Nitras, Szczerba czy "puczystka" Mucha zapłacić musieli wysoką finansowa karę ze swego uposażenia o wiele trudniej byłoby zrobić z nich dzisiaj "zapalniki ciamajdanu 2". Był czas się przygotować, najbliższy tydzień pokaże czy skutecznie...

I na koniec- TW Bolek, który po swojemu zwiał z "protestu" 10 lipca, obrażając na wizji resortową "Stokrotkę" potwierdził staropolską prawdę, że dobry Bóg jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. Tylko jak mógł odebrać Wałęsie coś czego nigdy nie posiadał...?

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

"DEMONSTRACJA" (KODu)Komunizmowi Oddanych Działaczy - dywersantów praworządnej demokracji- zdekonspirowała - DEMON STRACHA.

DemonStracja marionetek - wrogów niezłomnego Narodu Polski, wyciekła ściekła na POziomie bruku - kałużą, pod BAL CER OWIEC - łże elit - samo zdekonspirowanych medialnie - do baraniej cery > demon stracha.

Pozdrawiam J.K.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1544350

To nie jest żadna opozycja to jest banda bankrutów politycznych, którzy utracili władzę, częściowe przywileje, ograniczono im możliwości okradania Polski i zawłaszczania wszelkich stanowisk dla rodzin. To jest banda w skład której wchodzą targowiczanie, zdrajcy, potomkowie ubeckich agentów i obłudnicy oraz ......ogłupiona garstka społeczeństwa. Obecne sądownictwo nic nie ma wspólnego z wymiarem sprawiedliwości to reprezentanci wyżej wymienionej totalnej "opozycji" sami głoszą hasło : "SĄDY SĄ NASZE " i jesteśmy nadzwyczajną kastą. Oni nawet nie wiedzą, że sądy są dla wszystkich obywateli.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1544423

Wpisałem dwa razy więc jeden kasuję.

Vote up!
1
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1544445

Łże-elity toną, a właściciele III RP tracą gigantyczne pieniądze. Jeśli chcemy Polski silnej i sprawiedliwej, najwyższy już czas na surową reakcję prawa. Bezkarność bowiem skutecznie już ośmieliła złoczyńców, którzy znów próbują podpalić Polskę. Czas na zero tolerancji wobec tych, którzy bezczelnie łamią prawo. Media zaś, które do tego nawołują i do tego podżegają powinny stracić koncesję.

Vote up!
2
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1544446

Ja po wczorajszym wydaniu z 19.lipca Wiadomości w TVP1 jestem tego samego zdania, podłożyli stary materiał, wiadomo znamy te numery z Dziennika TV, w pełni się zgadzam, żeby odebrać koncesję TVP1.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1544661

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Agata75 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Cytuję "Nie wolno dać się zaskoczyć jak w grudniu!". Tak wtedy partia srała po gaciach, bo opozycja (w zasadzie totalna  opozycja) chciała ich (PZPR) wysadzić z siodeł. I tzw. TW Bolek im przeszkodził, nie mieli na niego papierów to "wyprodukowali"... ale nie spodziewali się, że za takim "głupim Bolkiem" pójdą tłumy, próbowali mu utrudnić dostanie się w punkt zapalny, ale psim swędem mu się udało (głupi ma zawsze szczęście). A później to wiadomo...znowu będzie grudzień.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1544498

ulica i zagranica,timersman,czy jak mu tam ,dał już Głos 

pozdr z piątką w garści :)

Vote up!
2
Vote down!
0

gość z drogi

#1544570