Bronkowa "pamięć zewnętrzna"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Człowiek -awaria na ekranie ogłupiacza przekracza kolejne beriery absurdu. Nawet zatwardziałe lemingi musiały słyszeć jego "celne" wypowiedzi ze spacerów po stolicy. Wczoraj okazało się, że tuż za panem prezydĘtem podążą "pamięć zewnętrzna" i podpowiada mu nie tylko co powiedzieć, ale kiedy skręcić, zatrzymać się czy uśmiechnąć.Zgroza...proszę wyobrazić sobie co o "głowie" teoretycznego państwa myśla i mówia przywódcy innych krajów. I zastanówmy się - jak człowiek, który potrzebuje ściągi na kartce by pozdrowić własną żonę jest w stanie w jakikolwiek sposób reprerzentowac interesy kraju...żartowałem - III RP to przecież tylko wirtualny hologram. Komorowski od lat, poza całkowitą podległością ludziom służb, jest po prostu cięzko chory. Ukrywano to dawkując umiejętnie obecnośc pana prezydĘta w me(n)dialnych ustawkach. Realnie nie istniał, czaaem tylko wścibska kamera pokazywała go drzemiącego w sejmie lub kościele. Klęska przyszła w czasie kampanii, gdy po porażce w pierwszej turze, ktoś zaryzykował i puścił Bronka "na żywioł"...w efekcie internet śmieje się w głos z "obywatelskiego " kandydata PO.

Ale dlatego, że jest niesamodzielny, schorowany i żyje w równoległej rzeczywistości był wygodny dla sitwy i służb. Nie powinny dziwić jego słowa, że nie podpisywał nigdy ustawy budżetowej - on tego nie pamięta, podpisywal co mu podsuwali przez pięć lat, zupełnie nie interesując się treścią dostarczanych dokumentów. On jest tylko twarza, atrapą, zza której gromada złodziei, przestępców i cwaniaków manipuluje społeczeństwem. I dlatego PO-szuści nie odpuszczą drugiej tury, będą łgać, mataczyć, fałszować jeśli na to pozwolimy. Oni wiedzą - walczą o życie...na wolności. Komorowski zaś jest ich ubezpieczeniową polisą, azylem, jego porażka to złamanie jednego z fundamentów władzy PO-sitwy w kraju.

Mnie niepokoi nastrój zadowolenia opozycji po pierwsszej turze. A może Szanowni Koledzy, to zaplanowany manewr sitwy? Uspokoić ludzi, dać wygrać Dudzie z nieznaczną przewagą by 24 maja ogłosić "zwycięstwo" jedynie słusznego kandydata? Niczego jeszcze nie odwojowaliśmy z rąk przestępców z PO! Nadal mają w garści losy Polski i Polaków. Na razie zarysował się lekko fundament ICH władzy. Dopiero klęska Komorowskiego, oby jak najwyższa, rozpocznie dekompozycje obozu władzy.Ludzie, którzy od ośmiu lat kłamstwo uczynili podstawą swych wpływów nie cofną sie przed niczym. Nawet martwego Komorowskiego zmuszą do debaty...Pamiętajmy - ICH jest PKW, urzędy, PO-licja, służby, me(n)dia, lergendarny system ewidencji "Źródło", "elyty", "eksperci" i "autorytety". Pracujmy jakby Bredzisław wygrał pierwszą turę i to Duda musiał gonić wynik. Tylko wtedy damy radę zwycięzyć. Sitwa czuje już oddech ulicy - ale wie, że odwrotu nie ma...

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (6 głosów)

Komentarze

czyli inaczej pendriwe/pendrak.mówiąc potocznie. Wspaniale działa na ulicy ale jak to się ma w sypialni?Czy też korzysta  z jej pomocy? A jak pomyli dziurki?Obsługując kaszalota można łatwo sie pomylic i co wtedy z pamięcia zewnetrzną?

Vote up!
2
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1478935

Bótka Sóflera

Vote up!
2
Vote down!
0
#1479027