Borys i Sowa - "pisowskie krety" wśród "totalnych"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczorajsze szambo hejtu po wypadku pani premier Szydło, które pokazało prawdziwą buraczano - lumpiarską twarz elyty III RP. Dziś nastąpiła zmiana. Zapewne obcy wajchowi nakazali oficerom prowadzącym zdyscyplinowanie rodzimej agentury, nazywanej dla niepoznaki - tzw. opozycją. Szybko zrozumieli, że okazywanie pogardy i nienawiści dla ofiary wypadku to najlepsza droga do jednocyfrowego poparcia w sondażach dla PO-mafii i N-idiotów. Dlatego uciszono kundelki i nakazano zachowanie choćby trochę przypominające cywilizowane normy. Stąd wziął się dysonans poznawczy u lemingów - w internecie nadal lumpy i szKODnicy wyśmiewają wypadek, a na ekranie ogłupiacza PO-litycy zmienili ton. I kogo słuchać ? - pyta taki leming... Oczywiście zdarzają się wśród PO-szustów nieuleczalne wyjątki. Do takich zaliczyć można Borysa Budkę i tow. Marka Sowę (brata księdza Sowy, proboszcza z TVN-u). To oni kolędowali w sobotni ranek do Oświęcimia by namawiać sprawcę wypadku do zmiany zeznań, obiecując pomoc prawną. Kompletne zkretynienie- dziś zdaje się obu "gieniuszy" Gregor ustawił pionowo. Za to Swetru swym małym rozumkiem starał się przebić narrację PO-sitwy i zaprosił sprawcę wypadku...na konferencję prasową do Sejmu. Wobec takiej postawy nie dziwi szybki bieg N-idiotów do granicznego progu 5 % w sondażach. Rychu, a na Maderę go nie weźmiesz...?

Obecna narracja tzw. opozycji została skierowana na krytykowanie działań BOR-u, ministra spraw wewnętrznych, pokazywania PiS jako nieudaczników i tepaków. Gdyby robil to ktoś inny, może jakaś część Polaków dałaby się nabrać. Ale skoro mówią o tym "eksperci" typu Janickiego, Komorowskiego, Sikorskiego,Pitery, paniulki Schleswig- Wielgus, Kierwińskiego czy Szczerby - to w odpowiedzi PO-litycy widzą tylko lekceważace wzruszenia ramionami. Za kilka dni temet "kraksy" zostanie zstąpiony kolejnym, sztucznie wyhodowanym przez wajchowych "zagrożeniem demokracji". Ciągła hucpa i pic, wylewające się z ekranów me(n)diów nużą juz Polaków. Bezideowość, bezmyślność i bezprogramowość tzw. opozycji jest widoczna gołym okiem. No i obrzydliwa wręcz służalczość wobec obcych, co pokazali ostatnio podczas wizyty Frau Kanzlerin. Na tle piątkowych wydarzeń pokazały się dwa oblicza tzw. opozycji. Jeden pozytywny, nawet jeśli koniunkturalny - chuderlawy lider "zielonej zarazy" po ludzku życzył pani premier - powrotu do zdrowia. Na drugim biegunie ulokowali sie - Kukiz, wyśmiewający wypadek i stary komunista (obecnie robiący za liberała) - Rosati- po chamsku rżący z ofiary wypadku drogowego. No cóż - Rosati jaki jest każdy wie, wieloletni agenciak w PRL i później, nie jest w stanie zadziwić niczym. Po prostu dostal rozkaz - kpić - to go wykonał. A Kukiz...? Chyba mial męczący wieczór w piątek...

I na koniec- czy ktoś wie, dokąd na "wczasy" zwiała HGW i ile lat trwal będzie ten urlop...?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (16 głosów)

Komentarze

To jest Pan Borys.

Pan Borys twierdzi, że żyje w Państwie pisowskim.

Nie bądź jak Borys.

Żyj w Polsce i ją kochaj.

 

Vote up!
17
Vote down!
0
#1532872

tatuś Boryska był sekretarzem POP na jednym z wydziałów Politechniki Śląskiej. zagorzały fanatyk komunizmu i miłośnik wszystkiego co z Moskwy przychodziło. Synkowi zalecił karierę w strukturach PO, bo własnie w PO, tatuś - komuch. ma więcej swych towarzyszy z dawnych lat.

Towarzysz Sowa natomiast wcześniej był w PO.

Vote up!
14
Vote down!
0
#1532879

jest mój rocznicowy wpis w budkowym paskudnym temacie. Był 12 Lutego 2016

:

 
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1014583458607586&id=100001678252681&hc_location=ufi
 
Pozdrawiam
                  spod lutowych zasp śniegowych
Vote up!
8
Vote down!
0
#1532896

Kwiczą świnie rozpasane, od koryta odrywane
Kiedy słucham ich narracji o gwałceniu demokracji
Która wtedy właśnie ginie kiedy władze tracą świnie
To mnie taka myśl nachodzi - nie o WOLNOŚC świniom chodzi
Pełen fałszu jest ten kwik, bo to o koryto krzyk
Zawłaszczone, rozkradane, słusznie świniom odbierane
Kwiczy Lechu, kwiczy Rychu, kwiczy Grzesiu i pan Zdzisiu
Kosiniaki i Nowacka cała klika... ta prostacka
I ubeki i pedały, sKODowane to cymbały
Kwik rozchodzi się z Olsztyna, tak dziś kwiczy każda świnia
A ten hałas dziś jest słychać nawet w samych Katowicach
Słychać w Rudzie i Dąbrowie bo to świnie są w tym kodzie
I już wie dziś okolica, że ów kwik to Targowica.
Kwik, kwik, kwik...!

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1532943

jest bardzo sfrustrowany pewnie dlatego, że ma kłopot z uzębieniem, co sugeruje załączony obrazek. Powinien najpierw złożyć wizytę stomatologowi. Może wówczas poprawi mu się humor i przestanie wygadywać głupstwa.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Szpilka

#1532961

Jak HGW odpoczywa na urlopie?
Jak niemowlę ...
Cały czas płacze i dwa razy się zesrała.

Vote up!
14
Vote down!
0
#1532873

:-):-):-):-):-):-) Gratuluje dowcipu i wyczucia chwili :-):-):-):-) Meeeeega dowcip :-):-):-) Wielu z tej sitwy ich "konstytucyjne" i "demokratyczne" rządy sprowadzą do stanu niemowlęctwa. :-) Genialne :-)

Vote up!
8
Vote down!
0
#1532913

i aż żal, że nie ma wśród nich kogoś przyzwoitego, na poziomie, kto mógłby okazać się godnym przeciwnikiem rządzących.

Ten czas i obecne wydarzenia ukazują całą beznadzieję, pospolitość i głupotę tych, ktorzy jeszcze niedawno byli przy władzy. Brak obycia i żenująco niksi poziom intelektualny cechuje większość przedstawicieli naszej antyrządowej klasy politycznej. 

"Głupota nie zawsze czyni złym, złość zawsze czyni głupim.", Francoise Sagan

Vote up!
10
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1532887

nie miałoby szans bycia nawet zauważonym, gdyby nie na bieżąco organizowana akcja propagandowa. Reagująca na bieżąco, poinformowana i niestety skuteczna. Być może za duże pieniądze, być może z wielkiej wiary że wszystko da się jeszcze odkręcić. Ze swej strony sądzę że jakiś ośrodek koordynujacy wypowiedzi i działania muszą mieć.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1532888

 Witaj. Główne Tuzy w kapciach w salonowym zaciszu z niepokojem śledzą rozwój wydarzeń. Napuścili całe resortowe rzesze swoich bękartów, ale niestety nie udaje się im zatrzymać pozytywnych zmian w kraju, co widać po wrzasku totalnej chołoty. Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1532904

młody karierowicz,od dziecka tresowany i wymodelowany na działacza partyjnego,wystarczy prześledzić  scieżki kariery...ciekawe,ze taki mundry nie był ,gdy działo się Amber Gold...W internecie śmieją się,ze  jest wymodelowany na wzór Wiesława Gomółki.,łącznie z układem ust :

(wot i tradycja rodem prosto z ...

Vote up!
9
Vote down!
0

gość z drogi

#1532906

Wszystkich, których wynieniłeś z nazwiska mają jeden cel. Wywrócić ten rząd i zatrzymać zmiany. Jedni to pożyteczni idioci i do tego głupi, co to wyrośli przy nawisku jak Rysiek, siódmy król, drudzy załapali się przy okazji do sejmu na obfity wikt, jak syrenki idiotki i chciały by zachować na dłużej, kolejni mają naciski od mocodawców z Moskwy, Berlina, Brukseli, Paryża, albo może jeszcze z bardziej egzotycznych stolic świata (wszak to przecież swiatowcy, jaki problem wleźć na krzesło) jak Wagadugu albo Bużumbury, czy Mbabane. Bez znaczenia, wszak pieniadze nie śmierdzą a jeszcze jest co sprzedać. Oraz kolejni, ze swiecznika, co mają kryształowo zasrany życiorys i ostatni, ci którzy się "uczciwie" okupili w różne dobra i teraz grozi im oglądanie świata w kratkę. Tyle i aż tyle. Stąd ta histeria. Jednak niebezpieczeństwo jest ogrome. Zagrożenie dla Pani Premier, Pana Prezydenta, oraz wielu innych członków Rządu RP, jest przeogromne. Wysadzili samolot w Smoleńsku więc nie cofną się przed niczym. I nie łudźmy się, to nie jest histeria gówniarzy, których silniejsi wyj...gonili z piaskownicy. Wszak pan prezydęt (BMK) nieopatrznie kiedyś chlapnął "Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni". Nie lekceważmy tego. Bo tych "przypadkowych" stłuczek coś nadtto. Opona, karambol, wymuszenie pierwszeństwa, włamanie do rządowego samochodu, Niby takie nic. Całkiem przypadkowe. Aby napewno ?

pozdrawiam opornik       

Vote up!
8
Vote down!
0
#1532918