Katole v(Lewactwo)s. Islamiści

Obrazek użytkownika wohumano
Idee

Lewactwo zawsze pluło na kościół, katolicyzm, na katolików nazywając nas ciemnogrodem, średniowieczem, wszetecznictwem, ba nawet ekstremą katolicką. Dla normalnego człowieka zrozumiałe jest tłumaczenie, że umiera się na dwa sposoby, albo ktoś umiera sam z powodu starości i chorób, albo też przy czyjejś pomocy, czyli w sposób nienaturalny (morderstwo, wypadek). W tej sytuacji jasne jest jak słońce ,że dzieci abortowane nie umierają same tylko ktoś powoduje ich śmierć, i nie jest to naturalne, i jest to nic innego jak morderstwo. Lewacy reagują na takie tłumaczenie oburzeniem. No, ale to przecież oni kochają człowieka ponad wszystko, kochają jego wolność i prawa.  

Lewacy kochają też tolerancję i prawa kobiet. Obecnie jest moda na miłość do uchodźców i religii muzułmańskiej. Lewactwu nie przeszkadza, że do Europy przybył ciemnogród tysiąckroć ciemniejszy niż tutejszy, katolicki. Lewactwo szczukopodobne nie manifestuje w obronie uciskanych przez religię mahometańską kobiet, nie walczy o ich podstawowe prawa, choćby nie noszenia burki, będącej symbolem męsko-szowinistycznego zniewolenia płci pięknej. 

Lewactwo nie wie, że w przypadku konfliktu cywilizacji, to właśnie ono będzie na pierwszym miejscu w podzięce za gościnność, tolerancję i socjal wycięte w pień. A ja mam dwie ręce i tak sobie nimi ... no właśnie... biedne lewactwo... 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

"... muzułmańska organizacja Sharia4Belgium zapowiada, że chce ustanowić w Belgii prawo szariatu, a ich przeciwników wyrzucić z kraju

Jesteśmy po to, aby podbić ten kraj. Zrobimy z Belgii państwo islamskie” – mówi przedstawiciel organizacji Sharia4Belgium w filmiku opublikowanym na portalu YouTube.com"

http://www.zaborcza.pl/pilne-muzulmanie-chca-przejac-wladze-w-belgii/

Vote up!
1
Vote down!
0
#1497306