Komunikat o błędzie

Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

Górnicy J S W 2015

Obrazek użytkownika wilre
Kraj

WSTĘP.

]]>]]>

]]>analizafilmu]]>Na Śląsku możecie deptać sobie całą zimę.

Dopóki nie pojawicie się w Warszawie, to rząd będzie Was ośmieszał i pokazywał w TV, jako małą garstkę w towarzystwie "złych kiboli" tak zwanych statystów od robienia rozrób dla policyjnych filmowców. Każdy dzień jest stratą czasu i powinniśmy się wszyscy zjednoczyć, bo ten rząd da w dupę wszystkim. raz rolnicy, raz górnicy, lekarze, kolejarze. Pojedynczo żadna z tych grup nic nie zrobi. Manifestacje w Pcimiu Dolnym też nic nie dadzą. Nie blokujcie dróg i nie drażnijcie innych pokrzywdzonych ludzi, tylko zablokujcie sejm, URM i inne instytucje.

Mówiły jaskółki, że nie dobre są spółki. Górnicy powinni zarabiać o tyle więcej, ile biorą prezesi dyrektorzy i inne darmozjady.

Zarząd JSW to 5 osób Rada nadzorcza to 12 osób. W każdym z sześciu zakładów JSW jest wiele stanowisk i dyrektorów.

Polskie górnictwo jest jak polskie wojsko. Jeden żołnierz i pięciu trepów, którzy przejadają pieniądze. To nie wszystko. zarówno w górnictwie jak i w armii, kolejnictwie i innych sektorach, jest dziesiątki tysiecy UB-ckich emerytów. Każdy z nich ma emeryturę za kilku górników przodkowych.

Na Śląsku tych patologii nie załatwicie.

Do Warszawy, bo czas działa na naszą niekorzyść!

Z Bogiem.8 Feb 2015

Zapowiedź rozszabrowania i likwidacji resztek przemysłu wywołała gniew Polaków. Do walki strajkowej z rządem zamachowców stanął znowu Górny Śląsk. W styczniu w miastach śląskich nastąpiły skrywane przez cenzurę i szczekaczki reżimu wielotysięczne demonstracje. Ten zryw jak i poprzednie zakończył się 17 stycznia b.r. podpisaniem tzw. „porozumienia”. Zdradą podstawionych „przywódców” - Bolków - i ich zgodą na likwidację kopalń w interesie Rosji, Niemiec i rodzimych oligarchów z nadania tych państw.

Operacje fałszywej flagi i wirtualna rzeczywistość to podstawowe instrumenty sprawowania władzy w podbitej Polsce.

Zdrada i policyjna agentura z oczywistych względów nie rozwiążą jednak żadnego problemu Polski. Toteż wygaszenie strajków 17 stycznia stało się jedynie uwerturą do dalszych wystąpień Polaków. Już 3 lutego rząd kondominium otworzył ogień do bezbronnych demonstrantów w Jastrzębiu. Są ranni; trwają łapanki i aresztowania.

Represje nie złamały jednak polskiego oporu.

Oto relacja z wiecu w Jastrzębiu 5 lutego b.r.Zobacz też:

]]>http://naszeblogi.pl/52541-polski-ber...]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=jXf1G...]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=PsSFE...]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=oiqAu...]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=6h5t5...]]>Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

]]>https://sites.google.com/site/wolnyczyn]]>

]]>http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn]]>

]]>http://mariuszcysewski.blogspot.com]]>

]]>http://www.facebook.com/cysewski1]]>

20150205 Jastrzębie powstaje przeciw Targowicy (pełna relacja)

ZAKOŃCZENIE.

]]>]]>
]]>plastuś]]>2015-01-02 [22:25]

Bardzo podobnie odbieram te wypowiedzi. Podzielam diagnozę autora. Kaczyński nie mówi wprost a my i tak rozumiemy co mówi. Żandarmom "gównego" ścieku znacznie trudniej jest atakować, bo musieliby te wypowiedzi interpretować a to już nie ma takiej siły rażenia. Dla mnie Kaczyński to taki mniejszy Piłsudski. Mniejszy nie dlatego, że intelektualnie słabszy lecz dlatego, że sytuacja jest dzisiaj nieporównywalnie lżejsza i przez to mniej wymagająca. Piłsudski też używał różnych sztuczek i białe równie dobrze mogło zamienić się w czerwone i udawać czarne lub zlać się z czerwonym, zielonym i niebieskim w jakąś burą maź byle tylko prowadziło to do wolnej Polski. Dzisiaj nie ma ważniejszej rzeczy od odsunięcia od władzy tej zdemoralizowanej mafii na czele z pustą, polityczną celebrytką z naciągniętą twarzą.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (5 głosów)