Kompromitencja programowa w Lublinie

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Tak splątanego przemówienia Prezesa jeszcze nie słyszałem, jak to na dzisiejszej konwencji. Każdy może to sprawdzić w sieci i pokatować się prawie godzinną logoreą. Podobnie Szydło i Morawiecki. Morawiecki dorzucił kilka dowcipów w swoim gminnym stylu. 

Nowoczesność oprzeć na tradycji i kulturze. Rozwijać się. Solidarność, wolność, wyspa wolności, równość. Gonić i przegonić Niemcy! I nie te dzisiejsze, ale te, co będą za 20 lat! Zwyciężymy! Do pracy!

 

A program dla Polski? Zgasić Platformie cygara i wylać wino (wylać prosto do amfor Glapińskich, Kamińskich i pończoszarek o nazwiskach takich jak Wojciechowska-Sobekhia, Sukiennik etc.). Jeszcze Prezes mówił coś o "cechach cech" i o "polityce w polityce" (Sasin nam wszystko wyjaśni).

Nowoczesność oprzeć na tradycji i kulturze. Rozwijać się. Solidarność, wolność, wyspa wolności, równość. Gonić i przegonić Niemcy! Zwyciężymy! Do pracy! Pooolska białooo-czerwoooni! Zwyciężymy!

PS Z ostatniej chwili (z przemówienia Morawieckiego):

1. trzeba połączyć prawo ze sprawiedliwością

2. szybszy eksport (sic!)

3. musimy wolność rozwinąć (sic!)

2. trzeba postawić na SUWERENNY ROZWÓJ

Zwłaszcza ten "suwerenny rozwój" jest cennym odkryciem p.Mateusza. Od razu nasuwa na myśl "suwerenną demokrację", której teorię opracowali w Rosji Putina. Tak trzymać! 
 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.1 (14 głosów)

Komentarze

ścierwoneonówki! Wpisy na blogach politruków ze ścierwoneonówki sypią się niczym grzyby po deszczu...

Typowe manipulacje i bolszewickie łgarstwa jakie są typowe dla Neon24, czyli załganych bolszewicko-rosyjskich politruków z rusofilskiej ścierwoneonówki sterowanej przez sowiecką zbrodniczą agenturę z WSI i SB.

Politrucy "wawel24" oraz ten co mu "zwisa" z niebieska widocznie dostali jakiego kopa od prowadzących... i szaleją ze swoimi manipulacjami i łgartswami.

Czyżby rosyjska agentura na Neon24 obiecała politrukom jakieś ekstra premie za ilość szkalujących polskich patriotów wpisów z bolszewickimi łgarstwami?

Vote up!
9
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601824

Najzabawniejsze jest to, że lewak wawel24 nie potrafi uzasadnić ani jednego swojego twierdzenia. Swoją drogą to niesamowite, jak Oparze udalo sie zgromadzić w jednym miejscu aż tylu durni.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1601863

"trzeba połączyć prawo ze sprawiedliwością" - cokolwiek to znaczy? Litości!

Vote up!
1
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1601866

na douczanie w szkole podstawowej!

Może znajdzie się tam jakiś nauczyciel, który pomoże analfabetce "markowa" w zrozumieniu znaczenia takich pojęć jak "prawo" i "sprawiedliwość"...

Vote up!
4
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601869

dziwny Lud Boży

 

jakiż dziwny ten Lud Boży

nie przed bolszewickimi bałwanami

a przed Bogiem się korzy!

Vote up!
3
Vote down!
-2

jan patmo

#1601870

dla którj szkoda nawet minusa

Vote up!
2
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1602131

wielkie zdziwienie

 

"katolicy prawdziwi"

których wielce to dziwi

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1602136