Gang, czyli jak Polak Polaka, czy jak Cygan "gadzia"? "It's the anthropology, stupid!"

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Polski gang, gang Polaków, Polacy - Polaków niewolniczo wykorzystywali, rodak zrobił to rodakowi - takie tytuły zalały media. 

Co tu się kujda dzieje? Na zdjęciach zakazane gęby jednego z dwóch narodów pariasów - jak ich nazwał Max Weber - a w środkach przekazu orgia ekscytacji tym, że Polak to taka świnia, co innego Polaka zaprzęga do niewoli. Historia z pewnego punktu widzenia identyczna jak z polskimi obozami śmierci, zresztą na jednym z portali padło już nawet okreslenie: "polskie obozy pracy"!

 

 

MOTTO 

 

"Cyganie są wszędzie tylko przejazdem, jak pod wieloma względami Żydzi."

[Yuri Slezkine - Wiek Żydów]

 

Polski gang, gang Polaków, Polacy - Polaków niewolniczo wykorzystywali, rodak zrobił to rodakowi - takie tytuły zalały media. 

Co tu się kujda dzieje? Na zdjęciach zakazane gęby jednego z dwóch narodów pariasów - jak ich nazwał Max Weber - a w środkach przekazu orgia ekscytacji tym, że Polak to taka świnia, co innego Polaka zaprzęga do niewoli. Historia z pewnego punktu widzenia identyczna jak z polskimi obozami śmierci, zresztą na jednym z portali padło już nawet okreslenie: "polskie obozy pracy"!

 

Co to są za media, które w języku polskim zniesławiają polski naród? Prawie wszystkie portale netowe i wszystkie telewizje "polskie" z lubością piszą o gangu Polaków. Gdzie my jesteśmy? W Niemczech multikulti Angeli Merkel, czy w suwerennym kraju? Szokujące jest jednak, że identycznie jak polskojęzyczne media - nie zająkując się o romskim pochodzeniu gangsterów -  o gangu Polaków piszą strony Kurskiego (TVPINFO.PL), Karnowskich (wpolityce.pl) oraz mówi telewizja "publiczna" Kurskiego i PIS-u!!! To jest właśnie kliniczny pokaz schizofrenii - wyśmiewanie się w TVPInfo i u Karnowskich z "niewoli" mediów w Niemczech ukrywających i nie podających narodowości podkładaczy bomb, gwałcicieli i nożowników Proroka a w sytuacji, gdy zwala się na Polaków przestępstwa niewolniczych obozów pracy (było ich kilka, poniżej daję foto fizjonomii tych "polskich" gangsterów z ostatnich kilku lat) - to partia rządząca, Kurski i Karnowscy robią to samo! Nawet za Tuska portale pisały o "gangu Romów", a za czasów pisowskiej "wyspy wolności" mamy "polski gang". 

Warto przejrzeć wszystkie portale pod tym kątem, kto pisze w niemieckim stylu cenzury multikulti, a kto pisze prawdę bez osłonek. Bronią się tylko dwa małe portale narodowe, które piszą o Romach i Cyganach. Cała reszta bredzi w stylu multikulti. W takim państwie żyjemy.

Jeśli ktoś się dziwi temu, jak to Cyganie zaprzęgli do obozu pracy Polaków (pochodzących z marginesu), to chyba nie wie o Cyganach tego, że - jak pisze Yuri Slezkine w swym "Wieku Żydów"- "(…) żydowskie i cygańskie pojęcia “goja” i “gadzia” (…) pozwalają dostrzegać wszystkich nie-Żydów lub nie-Cyganów jako jedno obce plemię (…)". 

Jeśli ktoś się dziwi zwierzęcym warunkom i nieczystościom, w jakich trzymali "gadziów" Cyganie z Wysp, to Slezkine mu to wyjaśnia: " Przez większość czasu Żydzi, Cyganie i inni wędrowni usługodawcy (...)nieprzekonani uniwersalistyczną retoryką zachowali tradycyjny podział świata na dwie odrębne całości: jedną związaną z czystością (…) i drugą - z tym, co nieczyste.

A jeśli ktoś dziwi się łatwości i brakowi skrupułów w robieniu z innych ludzi niewolników - odpowiedź też jest u Slezkine`a: "Samo bycie Cyganem oznaczało desperacką walkę z marime (nieczystym) - zadanie o tyle beznadziejne, że Cyganie nie mieli wyboru zmuszeni żyć wśród gadziów będących głównym źródłem i uosobieniem nieczystości (…)nie mieli też wyboru i brali ich do siebie jako niewolników lub służących wykonujących nieczyste prace." 

Wnioski? Dwa.

 

1. żyjemy w państwie, które "z pewną taką nieśmiałością" wstydliwie wkroczyło na trakt (road to hell) demokracji multikulturowej.

2. jest pilna potrzeba edukowania społecznego w kwestiach antropologii, zwłaszcza środowisk dziennikarskich, ale... nie tylko. Taki kurs przydałby się też dla osób, które nie mogą, albo nie chcą odróżniać ludności rdzennej, etnicznej od obcych.  

 

Skwitować zaś tę całą antypolską hucpę, w której żwawo wzięły udział wszystkie media rządowe, można w jeden tylko sposób, a mianowicie parafrazując zwrot '"Ekonomia, głupcze!" trzeba tym rządowym wyznawcom multikulti (Kurski, Karnowscy, Rzeczpospolita, o reszcie polskojęzycznej - TVN, Polsat etc. -  nie wspominam) zakrzyknąć: ANTROPOLOGIA, GŁUPCZE! ("It's the anthropology, stupid!"). Po podsumowaniu trzeba podziękować: "O, cześć wam panowie, magnaci...". 

A teraz obejrzyjmy sobie galerię Polaków: 

 

image

]]>https://wiadomosci.wp.pl/zmuszali-rodakow-do-niewolniczej-pracy-wieloletnie-wyroki-dla-polakow-w-wielkiej-brytanii-6128652012332673a]]>

 

image

]]>http://dziennikzwiazkowy.com/wydarzenia/kalifornia-zlapano-szajke-polski...]]>

image

image

]]>https://www.onet.pl/?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campai...]]>

image

 

 

A teraz spójrzmy, jak nazywają Cyganów na polskich paszportach - różne portale. Wnioski nasuwają się same...

 

imageimageimageimageimageimageimageimage

Portal Kurskiego, TVPInfo w pełnej krasie...

image

Kurski wiecznie żywy

image

Medium Prezesa, czyli TVPInfo

 

image

Portal braci Karnowskich w pełnej krasie...

image

Multikulti jedność ponad podziałami

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (20 głosów)

Komentarze

aby napisać prawdę o Cyganach z Polski, prosperujących w Wlk. Brytanii.

Cyganie, w Londynie, w swoich mieszkaniach socjalnych wynajmują (odpłatnie) pokoje Polakom pracującym sezonowo, A kto pamięta organizowaną przez Cyganów hucpę na temat prześladowań, jakich mają w Polsce doznawać - aby w ten sposób uzasadnić swoje starania o azyl polityczny w UK? A kto miał (nie)przyjemność wspólnej podróży autobusem, wraz z Cyganami - jadącymi do Anglii?

Dzięki - za wpis. Pozdrawiam,

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1596360

"Dzięki - za wpis"

Proszę bardzo :).

Gdy tylko usłyszałem o Polakach niewolących Polaków - coś mi nie pasowało. Wystarczyło sprawdzić. Ale większość łyknęła "bez popitki" :). Gadzio łyka, Polak myśli ;).

Pozdrawiam

wawel24

#1596361

100 : 100

Pozdrawiam

casium

#1596444

Lat temu sporo, mieszkałem w dzielnicy Edmonton/Wood Green.Dzielnica Romów. Pewnego dnia na beszczela okradł mnie z portfela Rom/Cygan a w którym miałem niewielka gotówkę, ale karty kredytów, kartę NIN,Oysterke,polskie ID.Zdążyłem tylko zobaczyć twarz złodzieja (rysy hindusa lub roma) a że był szybki jak Usain Bolt szans w pościgu mieć nie mogłem.Tak się składało że moim sąsiadem też była rodzina Romska.Tego samego dnia rozmawiałem o tym zajściu,podałem przybliżony rysopis sprawcy i...późną pora w nocy , do otworu w drzwiach na listy wrzucono mi skradzione dokumenty i to wszystkie.Z niewielkiej gotówki nie znikł ani pen.
Więc zdarzają się im jednostkowe przypadki "uczciwości"

8-)))))))))
Pozdrawiam

#1596447

//Cyganie, w Londynie, w swoich mieszkaniach socjalnych wynajmują (odpłatnie) pokoje Polakom pracującym sezonowo, //

Ten proceder przynoszący ogromne zyski przeszedł już do historii.Dziś, nikt nie znajdzie takiego ogłoszenia o wynajmie.

Dziesiątkom, jak nie setkom rodzin romskich zabrano takie mieszkania a wiele innych zapłaciło kolosalne kary.Oczywiście zdarzają się jeszcze pojedyncze przypadki, ale wynajmujący musi być im dobrze znany.

Za samo zgłoszenie do Councilu otrzymuje się "nagrodę" pieniężną.

Dotyczy to tez innych nacji, zwłaszcza Pakistanów/talibów i Hindusów.Zresztą Angole robią to samo,a skala tego procederu też była i jest bardzo wysoka

Pozdrawiam

 

#1596448

Ogłoszeń nie ma. "Znajomym" wynajmuje się. Spotkałam panią, której Cygan - dawny sąsiad z Polski, proponował "mieszkanie" u siebie. Pani, podczas wakacji - mieszkała u córki, w jej wynajętym, londyńskim mieszkaniu. Spotkałam też Polaków którzy, mieszkając "u Cygana" - musieli być gotowi w każdej chwili, by opuścić mieszkanie - bo regularnie pojawiały się policyjne kontrole. Ale działał "lokalny system ostrzegania" - zawsze musiał stać ktoś "na czatach". 

Est modus in rebus sunt certi denique fines - we wszystkim jest miara, są wreszcie pewne granice (na wszystko jest sposób).

Angielscy Cyganie (z Polski) przyjeżdżają do Polski z dziećmi - żeby pójść (profilaktycznie) do pediatry, bo angielscy GP "na dzieciach się nie znają". A ci Cyganie są teraz "wielki świat".

Pozdrawiam,

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1596450

Witam

To ważny tekst i trzeba go rozpowszechniać.

Jednak mamy pewien problem. Antropologią nie zajmuję się, lecz przez pół wieku napatrzyłem się na nasze polskie twarze. A ponieważ kraj nasz ciągle jest na skrzyżowaniu, gdzie ludy wędrowały tam i z powrotem, gdzie najeżdżano, mężczyzn mordowano, a kobiety gwałcono, to mamy wielu rodaków, zazwyczaj przyzwoitych ludzi, którzy nie mają pojęcia o swym romskim, żydowskim, mongolskim, łemkowskim, czy tatarskim pochodzeniu,

Nie będę się cofał aż do Półwyspu Indyjskiego, skąd większość tych ludów pochodzi, lecz jeszcze jedną ciekawą obserwację z ostatnich lat też mam. Otóż, ci "znajomi", których można podejrzewać o mieszanych przodków, zazwyczaj przyjmują antypolskie, nie patriotyczne stanowisko. Widocznie nadal w podświadomości są nomadami i kosmopolitami.

 

Pozdrawiam

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1596363

A czy ty już sprawdziłeś swoje DNA, aby dowiedzieć się kto przeleciał twoich przodków?

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1596364

Na pewno to nie byłeś ty, albo twoi, bo wtedy miałbym nos, jak wielbłąd i IQ na poziomie 30.

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1596391

Cackamy się z cyganami nazywając ich "romami" bo to bardziej elegancko, romantycznie wręcz.

Oni się nie cackają. Przypomnę tragedię Łukasza Masiaka z Mławy - zamordowanego w 2015 roku.

Miał 31 lat, zostawił żonę i dwoje dzieci. Wcześniej był pobity i grożono mu. Pogróżki meldował na policji. I co? I - nic. Pisał o mławskich ciemnych sprawkach. Śmierdzących kurnikach, projektowanej spalarni w środku Mławy; prawdopodobnie naraził się też romskim "przedsiębiorcom" ...

Morderca został skazany na 7 lat więzienia... oto list otwarty:

List otwarty CMWP SDP do p. Teresy Piotrowskiej, Minister Spraw Wewnętrznych

Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP zwraca się z kategorycznym żądaniem przeprowadzenia skutecznego śledztwa zarówno w sprawie zabójstwa dziennikarza Łukasza Masiaka z mławskiego portalu naszamlawa.pl, jak i sprawiających wrażenie ewidentnych, zaniechań organów będących zobowiązanymi, by zapewnić mu bezpieczeństwo. Wedle przekazanych przez media informacji, redaktor Masiak wielokrotnie alarmował w sprawie zagrożenia dla swojego życia i zdrowia, co więcej, już raz padł ofiarą ataku. Morderstwo dziennikarza i niezdolność organów państwa do tego, by zapewnić mu elementarne bezpieczeństwo na tak podstawowym poziomie, jak ochrona jego zdrowia i życia, kładzie się cieniem na funkcjonowanie całego państwa, a odpowiedzialność za ten fakt ponosi także Pani, jako Minister Spraw Wewnętrznych.

Z poważaniem

Wiktor Świetlik

dyrektor CMWP SDP

mec. Artur Wdowczyk

doradca CMWP SP

 

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1596366

Rom? 

Raczej CD-Rom czyli Cygan sprzedający pirackie oprogramowanie?

PS

(...) "w latach 80 i 90, gdy ktoś mówił "rom", to miał na myśli potomków plemion romańskich, ale był kiepski z gramatyki i nie potrafił odmienić słowa "romanie". 
Słowo rom zaczęły promować różne pseudonaukowe prace, żeby stworzyć wrażenie, że cyganie mają cokolwiek wspólnego z plemionami romańskimi. Przez to zresztą, powstał stereotyp że cygan to rumun. Na szczęście istniał dość krótko. 

Teraz próbuje nam się wmawiać, że słowo rom jest jak najbardziej naturalnym określeniem na tą nację, bo pochodzi z ich języka i oznacza człowiek. Zgodnie z tą logiką poprawnym określeniem na Polaków jest "człowieki"? Przez ponad sto lat w języku polskim funkcjonowało słowo cygan. Jeszcze do drugiej połowy 20 wieku nie było pejoratywne. Pejoratywnym uczynili je właśnie bojownicy o poprawność polityczną. Oraz sami cyganie, bo oni też bardzo zapracowali na swój wizerunek. Nie mogę powiedzieć że każdy cygan to złodziej. Za to mogę powiedzieć, że każdy cygan z którym rozmawiałem, poza jednym, próbował mnie okraść.   I to jest fakt, a nie jakiś rasizm. Niezależnie od tego jak ich nazwę (...)"

~  Asmodeusz

Pozdrawiam

casium

#1596445

Historia sprzed kilku (dziesięciu?) lat. W Belgii szok wywołała wiadomość, że nastoletni emigrant z Polski zabił młodego chłopaka - Belga. Polak zabił, bo Belg nie chciał mu oddać odtwarzacza MP-3. Ten Polak był Cyganem, ale taka subtelność umknęła w relacjach prasowych.

Leopold

#1596387

- i jednakowo brzydzą się uczciwą i ciężką pracą.
Handel, oszustwo, kradzież to ich podstawowe "umiejętności" i upodobania.

Hitler nie miał do nich cierpliwości i ta ponura prawda wychodzi powoli na jaw.

Dla przypomnienia - co myślał o Żydach jeden z założycieli Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

[ tłumaczenie z oryginału ]

" Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych . Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, że zaczną tu rządzić i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwudziestu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach. Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach. Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, to ta hiena nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję."

źródło : Benjamin Franklin o zagrożeniu dla USA

PS. - i stało się, - USA została zniewolona przez Izrael i choć Żydzi mają własne państwo to wysyłają swoich "biznesmenów" po całym świecie aby zakładać w innych państwach obozy pracy w swoich fabrykach i supermarketach.

Ponawiam pomysł wszczęcia dochodzenia: kto naprawdę zamordował J.F.Kenedyego i dlaczego ? zdaje się że w krótkim czasie po tym zamachu Izrael uzyskał dostęp do broni atomowej a USA do dziś płaci Żydom rok w rok 70 miliardów dolarów bezzwrotnej "pożyczki" a Amerykanie muszą w fabrykach zaiwaniać na Żydów.

Pomóżmy USA odzyskać wolność i niepodległość i uwolnijmy Stany Zjednoczone spod okupacji Izraela !!!!!!!!!!

O uczciwości Bagsika, Gąsiorowskiego i innych dobrze wiecie a tak chcą Żydzi obniżyć zgodnie z przepowiednią Benjamina Franklina poziom moralności w Polsce. Dziś przestaje mnie dziwić nienawiść Hilera do nich.

http://telewizjarepublika.pl/warszawscy-zydzi-przeszli-w-paradzie-rownosci-quotjestesmy-za-otwartym-i-wielokulturowym-spoleczenstwem-polskimquot,81044.html

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce. Bez względu na okoliczności Rząd nie może działać z zemsty ani kryć aferałów. Upadek Polski bliski.

#1596389

żydzi, cyganie - wieczni tułacze; jako przestępcy przybierają kradzioną tożsamość.

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1596404

cytat: "70 miliardów dolarów bezzwrotnej "pożyczki""

nie 70 a 7 miliardów, prosze nie wyolbrzymiać bo robi się z tego farsa. Co do porównania żydów (koniecznie pisane z małej bo za Franklina było to zdecydowanie wyznanie a nie naród posiadający własne państwo), do Cyganów to zasadnicza różnica jest taka że żydzi ukształtowali własną cywilizacje o której w międzywojniu pisał prof. Koneczny, natomiast Cyganie są wyłącznie ludem wędrownym o szczątkowej kulturze własnej.

Co do Izraela to jednak stworzyli high-tech, czego nie da sie powiedzieć o Polsce, jednak mają własne fabryki zywności i to na pustyni judzkiej, jednak prowadzą gospodarke wodną o niebo bardziej zaawansowana od polskiej itd itd.. Więcej pokory wobec żmijowego plemienia bo kazdego można sponiewierać a szczególnie Polaka który ma tak tragiczną historię swego narodu jak żydzi.

norwid

#1596455

W mediach publicznych gderali o Polakach a nie romach, bo przecież nie pasowałoby im to do ogólnej propagandy jaką od pewnego czasu tworzą o romach. Ostatnio pokazywali w wiadomościach ni stad ni zowąd proces romski, czyli jak romowie w Polsce załatwiaja sprawy między sobą i wybór ich wewnętrznych władz. Oczywiscie też były z nimi krótkie rozmowy pełne peanów na ich cześć i zaznaczyli, że romowie to też Polacy.

No to mamy teraz kwiatki takich reportaży - pytanie kto i po co odkręcił tą wajche romska teraz? Czy to ma coś wspólnego z żydami coraz mocniej wpierniczajacymi się do nas?

Ps. poznałem paru romów (właścicieli pewnego lombardu) i na pewno Polakami ich nie nazwe a wręcz antypolakami. Gnoje łamali flagi Polskie i zrywali plakaty Patriotyczne - o innych rzeczach nie wspomnę. Jednego dnia o mało się z nimi nie biłem a drugiego dnia udawali jakby nigdy nic się nie stało, bo chcieli ode mnie przysługi - załgani jak islamiści.

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1596446

W czasie 10-letniej (co roku po 8-9 miesięcy) poniewierki w charakterze ":gastarbeitera" w Londynie z konieczności poznałem tę nację dość dobrze u nich wynajmując pokoje jako najtańsze (jeździłem nie po to by tam wydawać zarobione pieniądze - może po za imprezami kulturalnymi w POSKu). I wiem w jaki sposób zostali tam sprowadzeni przez SBcję (3 tyś funtów od rodziny często spłacane ratami w Anglii). Być może nowe pokolenie "podszkolone" w Anglii było w stanie zorganizować opisany proceder ale oni są nadal pod kuratelą tej niby "byłej" komuszej SBcji i jestem prawie pewien, że z tego procederu nadzorcy SBccy brali tantiemy, a Cyganie występowali w charakterze wykonawców niektórzy nawet nie wiedząc dla kogo "pracują". Afer z udziałem "polskich" Cyganów w Anglii było bez liku - przemyt rosyjskich alkoholi, papierosów na  "niewyobrażalną" skalę - w mln funtów czy też domowa produkcja papierosów (całe rodziny - te które nie były wprawione w kradzieży np. "muzykanci"  - od najmniejszego np. czterolatka, całymi nocami "kręciołkami" kręcili papierosy) ale za tym wszystkim stali ludzie ich kontrolujący, dostarczający tytoń, też z przemytu, kto się przeciwstawił, znikał, w najlepszym przypadku do Polski. Miałem parę awantur z Cyganami i upubliczniłem w Londynie m.inn. proceder kradzieży i podrabiania paszportów na które część rodziny uzyskiwała azyl i świadczenia w kolejnym państwie. W tym też partycypowała komusza SBcja (podrabianie paszportów)  Tu przydałby się bardzo odważny dziennikarz śledczy.

antyleming

#1596454

To smutne, ale temat "nadzoru SBcji" nad cygańską migracją do UK to temat nie do "ruszenia". W podobny sposób "migrowali" sowieccy mafioso. Czyli - proceder był "umocowany" wyżej, niż w Polsce. Była kiedyś angielska dziennikarka, która "ruszyła" temat, nie mniej - nie było jej dane dokończyć. Zaczęła opisywać historię takiego "politycznego" emigranta, którego córka wpierw, legalnie, wyjechała do UK i ukończyła tam studia prawnicze. Po czym - tatulek przekazał własny, duży dom, z licznymi mieszkaniami "na wynajem" jakiemuś "nadzorcy", który nadal pobierał, w Rosji, opłaty od mieszkańców. A ten "polityczny emigrant" wystąpił w Londynie o przydział mieszkania socjalnego, przy czym - musiał to być dom! Wolnostojący! Wówczas - pojawiła się córeczka, angielska prawniczka, która zaczęła zakładać sprawy sądowe w imieniu tatulka - skarżąc się na "prześladowanie" biednego, politycznego uchodźcy, który dostał tak "podrzędny dom" do zamieszkania. Jakże?! Przecież to mobbing! Niestety - dalszego ciągu historii prasa angielska już nie opublikowała.

Przypuszczalnie Zjednoczone Królestwo jest kontrolowane przez rosyjskie służby specjalne w tym samym stopniu, co USA podczas II WŚ - za czasów Roosevelta.

Toteż historia Litwinienki otrutego polonem nie jest wcale zdumiewająca. Rosyjskie służby specjalne infiltrują UK, a brytyjska policja jest opanowana przez masonerię.

I wcale mnie nie dziwią proroctwa mówiące o bliskim nadejściu paruzji. Niesprawiedliwość wzmogła się do niewyobrażalnych granic.

Pozdrawiam,

 

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1596462