Budujemy Polskę multi-kulti i LGBT - szwedzka droga: socjal, tolerancja i migracja zarobkowa

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

           

 

         Nic nie doprowadza mnie do tak przemożnej lamentacji nad potęgą ludzkiej bezmyślności, ubóstwa wyobraźni i płaskości horyzontów, jak wypowiedzi blogerów, publicystów dowodzące, że ich autorzy widzą coś szczytnego, pożytecznego w wielokulturowości i że nie widzą zagrożenia ogromną migracją zarobkową z Azji i byłych republik radzieckich. Nic mnie tak nie jest w stanie doprowadzić do szewskiej pasji, jak monstrualność ich głupoty, gdy dzień wcześniej, lub dzień później biadają niebogi nad… upadkiem Zachodu, kresem cywilizacji chrześcijańskiej, spsieniem Europy. Nie widzą rzeczy, gdy są one in statu nascendi, ani nie widzą związku pomiędzy pozornie odległymi faktami. 

To ich niepozbieranie i niekoherencję umysłową opisuje wciąż Tuwim z zaświatów. Straszni mieszczanie z uśmiechem zadowolenia na ustach. Ani zimni, ani gorący, lecz letni, ci z opcji najgorszej.  Będą powtarzać, że “to tylko czasowa migracja zarobkowa, oni wrócą do siebie, to są tylko umowy sezonowe”. Nie, sezonowe są może na początek. Po co mieliby wracać do siebie? Tam nie tylko pracy, tam niczego nie ma, oprócz krwawych walk religijnych. Za kilka lat poznamy smak tych walk, które ich genetyka niesie ze sobą jako ich tożsamościowe dziedzictwo. Demiurgowie kreślący w naszej ojczyźnie miejsca na ich siedlisko po to, by rozcieńczyć naszą tożsamość narodową już zadbają o podsunięcie naszym decydentom pomysłów i… kredytów motywujących tych rozmnażających się Azjatów do pozostania, do narośnięcia swą azjatycką, awanturniczą “religijnie” prowincjonalną roszczeniowością na niedomagającym ciele Rzeczypospolitej. Tu się dla nich przyszykowuje mieszkania plus i 500+. Nie wrócą do siebie, tak jak i nie wrócili ze Szwecji, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji. Zostaną.

        Zostaną najpierw W CIENIU nas, później OBOK nas,  aby  koniec końców zajmować tu miejsce ZAMIAST nas. Zostaną by przez parę lat stwarzać złudzenie “rozwoju” gospodarczego w kabalistycznym panoptikum “łże-ekonomisty” Mateusza. Zostaną, by sycić idee fixe oraz nawiedzone oczekiwania i koncepcje p.Dudy i p.Kaczyńskiego o przejściu do historii dzięki budowie Rzeczypospolitej Wielu Narodów. Po paru latach zaczną tworzyć swoje genetyczne enklawy i zacznie się formować, na wzór Szwecji i Francji - Rzeczpospolita Wielu Gett. A wszystko to dzięki miernym decydentom i strasznym mieszczanom. Dzięki atrofii zmysłu obrony wspólnoty realizowanej na każdym szczeblu. Żeby to zatrzymać, ten sojusz miernego kierownictwa z groźnym, niekojarzącym tłumem - potrzeba wstrząsu. Albo gnicie, albo fulguracja. Środka tym razem nie ma.

 

        Pal licho, że straszni dla siebie i swoich bliskich, to zaledwie tragedia osobista, która przy odpowiednim przebiegu życia pozostać może nierozpoznana, gdyż głupota głupotą otoczona korzystać może z szacunku. Tragedia narodowa, że w tym swoim ograniczeniu straszni są dla Polski i jej przyszłości. Wiersz Tuwima “Straszni mieszczanie” o ludziach, którzy “widzą wszystko oddzielnie” zwać się winien może: “Groźni mieszczanie”, gdyż wykraczamy tu już poza estetykę i niesmak jakie od wieków wzbudza “wesoły głupek” a wchodzimy w sferę egzystencji i dalszego istnienia ojczyzny, w sferę “być albo nie być”.

 

Identycznie wygląda sytuacja z LGBT i marksizmem kulturowym. Nie po to tu wchodzili, nie po to naciskali na Jaruzelskiego, by łamiąc prawo ich zarejestrował (Fundacja Batorego). LK, JK, Dudę (AJC), Trzaskowskiego - by teraz, gdy już weszli i zalegalizowali się - chować się w cieniu, lub zatrzymywać w marszu przez instytucje. Lech Kaczyński inicjował inwazję groźnych lobbies antychrześcijańskich, antypolskich. Jarosław kontynuował. Urosły więc w siłę. I marsz swój przyspieszają z miesiąca na miesiąc. Ambasady, banki i osobna kolumna żydowska dołączają do marszów dewiantów. Wszystko jest na tej drodze, by za 5 lat dodatek 500+ na każde dziecko przysługiwał także… małżeństwom gejów i lesbijek na ich dzieci i na adoptowane dzieci. Tak się kończą socjalistyczne konsensusy… Obojętne, czy spod znaku Płużaka i Lipskiego, czy Marksa i Trockiego. Kaczyński i Michnik to dzieci jednego Boga. Tylko pomalowani są w inne… szlaczki i wzorki oraz prezentują inne efekty dźwiękowe. W wersji Płużaka i Lipskiego postępujący stopień rozkładu tradycyjnego społeczeństwa jest identyczny z tą różnicą, że opcja ta przechwytuje teren szybciej, gdyż przechwyt odbywa się pod zasłoną dymną z okrzyków: “Wara od…!” i zestawu przenośnych, ozdobnych symboli narodowych, tudzież religijnych.

Ludzie, którzy z powodu swoich wad lub wąskich interesów widzą wszystko oddzielnie, ci, których najlepiej opisują te wersy: 

"Patrzą na prawo, patrzą na lewo.

A patrząc - widzą wszystko oddzielnie

Że dom... że Stasiek... że koń... że drzewo..."

ci ludzie gotują nam Polskę doganiającą Zachód. Formatują kształt państwa, którego to kształtu od pewnego momentu nie będzie można już cofnąć, nawet jeśli ktoś bardzo by chciał. 

 

Że dom... że Stasiek... że koń... że drzewo..

Że mieszkanie +... że Mahmed... że nóż... że Szwecja...

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (22 głosy)

Komentarze

Nic dodać, nic ująć.

#1595129

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Klonowy Liść został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Anna K.

#1595132

...już widzi wszystko inaczej....bo jest głupie.

Nie miał ich kto wychować i wykształcić. Rodziny w rozsypce z powodu emigracji lub moralnośi, szkoła...szkoda słów.

Młode pokolenie wychowało się na M- jak miłość...a teraz stoi na zmywaku w London-City....albo pod budką telefoniczną.

Cała Europa się przebudowywuje...czy przebudowywują ją starsi i mądrzejsi, wbrew Europejczykom?

Verita

#1595137

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Klonowy Liść został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy mądre były te pokolenia, które prowadziły wojny? W końcu te obecne wędrówki ludów nie wynikają same z siebie, ale są rezultatem zmian politycznych .i wojen. A starsi i mądrzejsi  widocznie faktycznie tacy są skoro potrafią  urządzać Europę. Tylko ja się pytam, czemu oni u siebie nie potrafią się urządzić, bo mają ciągłą wojnę? 

Anna K.

#1595138

Mądrzy, prawi, dobrzy zawsze byli w mniejszości. To nie oni wymyślili demokrację, za którą tak tęsknią Polacy.

To nie mądrzy wymyślali wojny...tylko głupi, podli i zachłanni.

Verita

#1595140

Wojnę to oni sieją wszędzie wokół.
Państwo jest tym silniejsze im słabszych ma sąsiadów, więc w swoim otoczeniu rozwalają wszystko co nie jest im podporządkowane.

#1595174

"Nigdzie nikomu nie udało się zatrzymać czasu, ani zmian jakie czas niesie ze sobą."

To nie czas niesie te zmiany tylko odgórna inżynieria społeczna i grube pieniądze.

#1595172

" Zostaną najpierw W CIENIU nas, później OBOK nas,  aby  koniec końców zajmować tu miejsce ZAMIAST nas."

Gdzie ty widzisz "NAS"?

Nas już  nie  ma, istniejemy  teoretycznie  lub  rozproszeni po całym świecie...i dlatego tak trudno jest cokolwiek zmienić. Przecież wszędzie są ONI !

W rządzie, w kulturze, w gospodarce, w kościele, w TV ...wszędzie, na prawo, na lewo  prostacka, bezczelna głupota. Wystarczy posłuchać co mówią i jak piszą. Przecież to już nie jest język polski.

Verita

#1595139

tylko jaka jest na to rada?

Bo skoro niby polskie i niby prawicowe władze, opłacane z naszych podatków, dla własnych partykularnych korzyści, chcą tego i robią wszystko, aby taka epokowa i nieodwracalna zmiana właśnie nastąpiła, a przy tym przekonują nas, że działają dla naszego dobra i spora grupa układowiczów, klakierów, czy zaprzańców - nie wiadomo jak ich zwać, za nimi podąża, to co ma robić przyzwoity Polak, patriota, który chce temu zapobiegać!

Jakimi środkami oporu dysponuje?

Czy jego indywidualny sprzeciw ma sens?

Nawet jeśli jest w jakiejś niewielkiej, ale mniejszościowej grupie? To jak to się ma do opłacanych z naszych podatków partii, które zakłamują i zawłaszczają całą przestrzeń medialną, z wyjątkiem internetu???

Świetnie było to widać 14 czerwca br. w obozie niemiecko-nazistwoskim, w Oświecimiu. Pomimo wielokrotnych skarg i próśb nikczemny na antypolskiego dyrektora muzeum w Oświęcimiu minister-filiter nie odwołał spasionego antypolaka i rasisty szykanującego w jawny sposób nie tylko polskich odwiedzających obóz, ale i polskie ofiary - Polaków, w tym także byłych więźniów, którzy z flagami polskimi, w dniu rocznicy pierwszego transportu Polaków do Oświęcimia usiłowali wejść na teren obozu, aby uczcić setki tysięcy polskich ofiar?

Jak to możliwe, że w jakimkolwiek obiekcie, utrzymywanym z polskich podatków, na polskiej ziemi, służby specjalne obcego państwa - mosad, panoszą się odbierając polskie flagi Polakom? Kto im wydał zgodę?

Pytam ministra-filistra jak to możliwe dlaczego ten parszywy antypolak i rasista, prześladujący jawnie i otwarcie Polaków nadal tam pracuje - kieruje muzeum obozowym w Oświęcimiu???

Pytam też premiera-blagiera jak to możliwe, że obce służby rządzą w Polsce i mają więcej do powiedzenia niż Polacy, którzy tu płacą podatki, jak to możliwe, ze właściwy minister nie został odwołany za działania niezgodne z polską racją stanu?, jak również ten nikczemny antypolski rasista dyrektor muzeum dlaczego nie został usunięty "na zbity p**k?

Czy rzeczywiście wydaje się wam, że podtrzymując wrogą, antypolską narrację szydosko-amerykańskich kłamców, agresorów i pazernych grabieżców, macie nadal szansę na wygraną w nadchodzących wyborach - no chyba nawet wy nie jesteście aż tak mało bystrzy???

Tak, rozdaliście daniny z naszych podatków jako 500+ i innych, ale przy tym poziomie kłamstwa i chamstwa, antypolskich, jawnie wrażych działań to nie wystarczy, oj nie!!!

Niewielu już wierzy w tą żałosną retorykę w TVPIS, TVdezinfo, prawda dociera do coraz większej liczby - a jest ona tak brutalna i nie do zaakceptowania jak ww. wydarzenia!!!

Wielu uważa, w tym ja, że czas "chocholego tańca" już się skończył, zatem nadchodzi czas reakcji, bo akcji i to skrajnie wrogich, chamskich i nikczemnych, wymierzonych w Polaków mieliśmy już w nadmiarze!!!

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1595160

Niestety nie ma dobrej rady.
Można jedynie zauważyć, że wszystko to co do tej pory jakoś się udawało to były inicjatywy oddolne i obecnie to chyba jedyna metoda. Czyli działać i organizować się bez oglądania się na władze, a kto się ogląda będzie wyprowadzony na manowce (jak choćby zneutralizowany protest amerykańskiej Polonii w sprawie 447).

Natomiast co do tych wszystkich "+", 500+ itd. to są one pomyślane i prawnie skonstruowane tak aby obejmować również przybywających do Polski imigrantów. Oficjalne reklamowanie ich jako wsparcie "polskich rodzin" to tylko tzw. półprawda.

 

#1595178

te cwaniutkie daninki z naszych, polskich podatków mają za zadanie wspierać właśnie przyjezdnych, czyli najeźdźców!

A biorąc pod uwagę, że w tylko zeszłym roku żont niby polski sprowadził ich do Polski ok. 700 tysięcy, to zakładając, że średnio jedno dziecko przypada na jednego najeźdźcę (w przypadku muzułów są rodziny wielodzietne), to tylko z racji tej daniny dofinansowujemy obcych kulturowo najeźdźców kwotą 350 milionów z naszych podatków!

A przecież są jeszcze inne daniny dla "nowych obywateli Polski", podczas gdy nie ma pieniędzy na leczenie polskich obywateli, ale także dla nauczycieli itd., czyli ludzi, którzy tu płacą podatki i fundują pensje żontowi i finansują ww. daniny!!!

Serce słowianki nie zna łez ...

#1595293

https://naszdziennik.pl/mysl/208807,anatomia-manipulacji.html

#1595181

zniewolenie tubylczego narodu bylo wejscie do Uni i ratyfikacja przez L.Kaczynskiego traktatu lizbonskiego ,ktory jest calkowicie sprzeczny z polska racja stanu.Tlumaczenie ze ten akt zdrady musial Kaczynski podpisac bo nie mial wyjscia jest infantylnym wybielaniem zdrajcow.Tyle ze kaczynski nie jest zdrajca bo dla Kaczynskich ojczyzna jest gdzie indziej tam gdzie sa ich mocodawcy i rodzinne korzenie Klaksztajnow.Tak ze nie mozna zdradzic jakiegos narodu ktorego sie jest teraz przedstawicielem w rzadzie pracujac dla dobra swojego ojczystego narodu.
Polacy znowy zostali wydoopceni bez mydla zawierzajac tym razem PISowi ,ktory beszczelnie oklamal Polakow i z obietnic zostaly tylko nici wlasciwie oprucz z500+ z zadnych obietnic sie nie wywiazal.co z tego ze zlikwidowal przedluzony nakaz pracy jak i tak wiekszosc z biedy bedzie dobrowolnie pracaowwac.
A co do 500+ to zeby Polske przeksztalcic w POLIN PIS musi byc u wladzy tak ze ta wladze kupuje za te 500+, tyle ze Polacy nie wiedza ze te pieniadze to sa wyciagniete z ich kieszeni i ze je splaca z wielkimi odsetkami gdyz sa zaciagniete w postaci nastepnych pozyczek ztakich bamkow jak Morgan.
PIS majac dlug publiczny,ktory rosnie w zastraszajacym tempie robi nastepne porzyczkiA wlasnie sobie prypomnialem ze PIS subsydiowal parady pedalskie no bo na nich widzielismy Morgana ,ktory sie oglaszal ze jest jednym ze sponsorow sodomitow, anie kto inny jak zyd Morawiecki z kieszeni podatnikow dal Morganowi 20milionow na start.
PIS szykuje podtek kadastralny gdyz potrzebne beda mieszkania dla koszernych bedzie to wielkie wywlaszczenie ubogich Polakow z ich domostw.To co Kaczynski mowi to mozna miedzy bajki wlozyc gdyz nie raz zmienial zdanie zreszta tak jak wiekszosc jego ziomali z zydowskiego antypolskiego rzadu, ostatnio zyd Czaputowicz na antenie TVP stwierdzil ze Polacy mordowali jego pobratymcow w Jedwabnym.Zreszta z tym klamstwem tez zgadzaja sie zydzi Duda Gowin Glinski.
Polaku ucz sie hebrajskiego bo juz niedlugo to bedzie obowiazkowy jezyk w POLINPIS.

#1595694