Emerytka?

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

1. Dziś rano pan premier Mateusz Morawiecki złożył wizytę sędzi Sądu Najwyższego w stanie spoczynku, byłej I prezes SN, Małgorzacie Gersdorf. Hmm. Po co premier rządu rozmawia z jakąś emerytką, która I prezes SN już nie jest. I o czym? Dziwne.

2. Wczoraj premier Morawiecki długo rozmawiał z Junckerem na szczycie Trójmorza w Bukareszcie.

3. Dziś Komisja Europejska NIE przedłożyła Trybunałowi Sprawiedliwości UE w Luksemburgu sprawy reformy sądownictwa w Polsce, w związku z postępowaniem przeciw Polsce zgodnie z art.7.

Wydaje się, że rząd RP pójdzie na dalsze ustępstwa w sprawie sądów. Obym się mylił. ale to źle wygląda.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (6 głosów)

Komentarze

Niestety taką wizytą Pan Premier skompromitował siebie i cały rząd! Złożył wizytę emerytce uzurpującej sobie prawo do fotelu prezesa SN, dodatkowo wprowadzającej w Polsce bezprawie i anarchię. Z kim kompromis, jaki kompromis i to w tajemnicy przed społeczeństwem ? Przecież wiadomo , że owej emerytce podobnie jak jej zapleczu czyli totalnej opozycji oraz UE chodzi, aby pański rząd podał się do dymisji i przekazał władzę opozycji. Tylko takie rozwiązanie będzie akceptowalne,a w takiej sytuacji wyborów w Polsce nie należy przeprowadzać, głos Narodu, który wybiera niewłaściwie należy odrzucić.Czysta oszczędnóść i prawdziwa unijna demokracja! Władzę ustali UE, SN i ew. owa emerytka. Szanowny Panie Premierze czyż Pan nie wie, że z łajdakami nie zawiera się kompromisów,a nawet nie prowadzi rozmów bo to już nie tylko naiwność ale wg mnie coś gorszego .Teraz żali się Pan, jak dziecko, że nie dotrzymała słowa, a ja sądziłem...?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1572445