Katedra Notre Dame została podpalona

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Tuż po północy
- Tak dziecko, katedra Notre Dame została podpalona.
- Kto to uczynił Panie Jezu?
- Przedstawiciele Islamu za przyzwoleniem masonerii białych ludzi.
- Dziękuję Panie Jezu.
Chwała Tobie Chryste.
- Czy Macron maczał w tym palce?
- Tak, jako mason, ważny mason wiedział o tym.
- Chwała Tobie Chryste.

]]>https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/04/]]>(link is external)

 

Gdy jakaś grupa społeczna przejmuje dany teren rozpowszechnia swoje logo,swój znak rozpoznawczy.Przykładem prostym są loga klubów piłkarskich im bliżej jesteśmy jakiegoś stadionu ważnego dla kibiców to wokoło niego zaczynają się malowidła,naklejki umieszczane przez członków,fanów klubu.

Moim zdaniem podpalenie tak ważnej budowli dla Chrześcijaństwa znaczy iż wrogowie kościoła jasno określili swoje plany,tereny,sposoby działania,możliwości, są w stanie ukryć pod płaszczem opinii mediów  każde swoje posunięcie.

 

 

 Odbudujemy katedrę-Macron

Prezydent Francji zapowiedział, że świątynia zostanie odbudowana w ciągu pięciu lat, choć wielu ekspertów nie wierzy, by miało się to stać tak szybko. Wiadomo, że przez przynajmniej kilka lat wierni i odwiedzający nie będą mogli do niej wejść. Z całego świata do Paryża płyną deklaracje pomocy w odbudowie i renowacji katedry Notre-Dame. Tylko w ciągu pierwszych kilkudziesięciu godzin zebrano blisko 800 mln euro.

]]>http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24681589,pozar-katedry-n]]>...(link is external)

 

Macron-w oczach świata stanie się człowiekiem który pod płaszczem pozorów ukryje swoje wrogie nastawienie do Chrześcijaństwa,

Ciekawe czy po odbudowaniu kościoła nie zostanie on zamieniony na jakieś muzeum.

 

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.4 (3 głosy)

Komentarze

W tym samym czasie także płoną kościół Templum Domin, dziś niestety zwany "meczetem Al-Aksa", albo Kopułą na skale. W tym samym czasie! Jest to budynek stojący na Wzgórzu Świątynnym. Na tym samym, na którym synagoga szatana, podająca się za "żydów" chce umieścić ołtarz "trzeciej świątyni" i namaścić tam swojego fałszywego "mesjasza", prekursora antychrysta rzymskiego - jak słusznie we wcześniejszych wpisach podano - Antonio Tajaniego.

W każdym razie, płonął ten budynek, obecny meczet, choć nie tak mocno, jak katedra, to płonął poza wzrokiem świata. Co tam wniesiono, co tam przystawiono przy "gaszeniu" - któż to wie.
Tego "mesjasza" nie ogłosili, ale nie wiadomo, jak mocno ten akt przyspieszył ich przygotowania do tego celu.

https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/pozar-meczetu-al-aksa-w-jerozolimie-plonal-w-tym-czasie-co-notre-dame

Vote up!
1
Vote down!
0

Chrystus Królem Polski!

#1587257