Opozycja a może współczesna Targowica wrogowie Polski

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Totalną opozycję w naszym Kraju stanowią głównie przybysze ze wschodu, podły prezent Stalina jako tzw. "poP" do budowy komuny w PRL-u. Stalin nie pozbył się inteligencji, a przysłał około 340 tys.najgorszą kategorię ludzi; prostactwo bez wykształcenia, wszelkiej maści zboczeńców, przestępców, brudnych oszczanych meneli i oprychów NKWD głównie z pochodzeniem chazarskim i nimi obsadził najwyższe i najważniejsze instytucje w Polsce głownie w wojsku i UB a jak mieli chociaż średnie to zostawali; lekarzami, architektami nauczycielami, a także sędziami i pokuratorami - i do dzisiaj traktują te synekury jako dziedziczne i przekazują swoim PO-miotom, teraz to już trzecie i czwarte pokolenie tych przybłędów które uzurpuje sobie niczym nieuzasadnione w Polsce przywileje na domiar jeszcze dziadostwo to ubzdurało sobie że są elitą i Polska to będzie ich Kraj i nie bez powodu niosą na transparentach obrzydliwe hasła nakazujące WYPI---LAĆ Polakom ze swojego Kraju.

Wielu dziennikarzy i media alarmują, nadciąga regularna rebelia. Działacze PO, sędziowie rodem z UB, komuniści, LGBT, KOD ziarze, byli ubecy i cała śmietanka III RP –  w buncie przeciwko władzy. Aż kipi od prowokacji. Nie mają żadnych oporów przed sięgnięciem po rozwiązania ostateczne. Wszystko po to, by doprowadzić do ulicznych zamieszek i za pomocą rozwiązań siłowych oraz interwencji zewnętrznej, odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy”.

Czyni to opozycja za namową i pieniądze obcego mocarstwa nazwane popularnie „ Obcą Falangą”
Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych. Operacje false flag nie są ograniczone do działań wojennych ale mogą występować również w czasie pokoju. Takie operacje są prowadzone już od dłuższego czasu … ich celem jest również Polska.

Demokratycznie wybrany rząd Polski jest nie na rękę wielu środowiskom i rządom zachodnim, które z Polski czerpią krocie w zamian za niewolnicza pracę samego polskiego społeczeństwa. Najlepszym przykładem jest chociażby nagminna sytuacja, kiedy Unia Europejska i jej instytucje „mało demokratyczne” zajmują się bardziej kwestiami polskimi aniżeli prawdziwymi problemami i zagrożeniami współczesnej Europy jak terroryzm i zamachy, które obserwujemy niemal na co dzień. Ich dobrze opłacani zwolennicy w postaci mediów utrzymują ten trend wspierając mało demokratyczne instytucje i grupy społeczne w tym zakresie… chociażby skorumpowana kasta sędziowska,obecnie Senat, KOD, który jest namiastką zgubnej polityki rządu Platformy Obywatelskiej.

Gra chodzi o wielkie wpływy i pieniądze, przywileje oraz zaszczyty i stanowiska które dotychczasowe środowiska pragną zachować dla siebie. Bo tylko o to im chodzi przecież nie o interes kraju . Liczy się przecież dla nich tylko  kasa a naród, naród da się ogłupić i oszukać
Polska i jej aktualny rząd są prezentowane w zachodnich mediach jako „faszystowskie” i „rasistowskie” . Wyjątkowym zestawem bredni wydawało się to, co o rządzie PiS napisał Chris Hedges, były dziennikarz „New York Timesa”. A napisał wprost, że to rząd neofaszystowski, rasistowski i ksenofobiczny, więc nie dziwi, iż zakłamuje prawdziwą historię, a tą prawdą ma być współudział Polaków w Holokauście.

Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju … który stoi na przeszkodzie interesom wielu grup sterowanych z Niemiec i Izraela a może i Rosji.

Komu zależy na destabilizacji Polski za pieniądze obcych mocarstw. Najwyższy już czas by Polscy patrioci powiedzieli DOŚĆ.


Najwyższy już czas by Polska patriotyczna powstała z kolan i była jak o nią walczyli Żołnierze Wyklęci, niezależna , wolna bez wrogów bez komuny. Dokonać to mogą patrioci skupieni wokół PiS oraz młodzi patrioci. Czas ich już nadszedł pokazali oni swoją siłę i  czas by powiedzieli STOP komunistom i ich poplecznikom.

Trzeba stanowczo  powiedzieli NIE kastom, złodziejom i donosicielom na własny kraj, sprzedawczykom co ramie w ramię z Rosją, Niemcami zaatakowali Polskę.

Dość ideologi LGBT, komunistom oraz walczącym o wladzę przy pomocu " ulicy i zagranicy" przez donosicieli i zdrajców ojczyzny wspartych kastami śędziowskimi.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (4 głosy)

Komentarze

Przez wrogie dla Polski łamanie prawa przez tuskomatołów targowicy tzw. opozycji - POLSKA zmuszona jest nie tylko ponieść ogromne koszty na budowę płotu na granicy Polsko-Białoruskiej ,ale i wprowadzić stan wyjatkowy gdyż tzw. opozycja eskaluje wojnę hybrydową z Białorusią - urządzali heppeningowe wycieczki na granice i z premedytacją nie tylko przeszkadzali i utrudniali pracę ochrony granic służbom straży granicznej i uporczywie atakowali i zastraszali groźbami żołnierzy straży granicznej ale też dewastowali instalację obrony granicznej w celu destabilizacji OBRONY GRANIC POLSKI. Dopuszczali się przy tym czynów przestępczych które mogły doprowadzić nie tylko do tragedii utraty zdrowia i życia ale i interwencji zbrojnej BIAŁORUSI gdyż niefrasobliwie przerzucali przez granicę z Polski na Białoruś różne pakunki co mogło skutkować postrzeleniem albo zastrzeleniem rzucającego takie pakunki , które mogły zostać potraktowane przez służby Białoruskie jako broń czy ładunki wybuchowe

Vote up!
2
Vote down!
0

Tezeusz

#1630283