LGBT to demoralizacja zboczenie czy moda. Jakie wartości i dla kogo są kierowane ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

"Jeżeli ktoś zastanawiał się, w którą stronę zmierza Koalicja Europejska, to już teraz nie ma wątpliwości. Przedstawicielki trzech partii, wchodzących w jej skład, zorganizowały konferencję prasową, na której... udzieliły poparcia decyzji Rafała Trzaskowskiego, wprowadzającej deklarację LGBT+. To jest właśnie kierunek, do jakiego zmierza opozycja. " - pisze Niezależna.pl

W połowie lutego prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+. Dokument zakłada działania w takich obszarach, jak bezpieczeństwo, edukacja, kultura i sport, administracja, a także praca. W dziedzinie edukacji w deklaracji zapowiedziano m.in. wprowadzenie edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej w każdej szkole, uwzględniającej kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej, zgodnej ze standardami i wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił podczas sobotniej konwencji partii m.in. o ataku na rodzinę i dzieci. Ocenił, że w niektórych miejscach w Polsce ma być zastosowana, a w niektórych miejscach już właściwie jest stosowana pewna specyficzna socjotechnika.

Demoralizacja – etap trwający 15-20 lat, a więc tyle ile trwa edukacja jednego pokolenia. Etap ten odbywa się w takich sferach, jak religia, system edukacji, życie społeczne, administracja państwowa, wymiar sprawiedliwości, wojsko, praca i relacje pracownik-pracodawca, gospodarka. Taktyka demoralizacji polega na tym, aby zgodnie z regułami niektórych wschodnich sztuk walki popchnąć wroga w tym kierunku, w którym on sam zmierza, ale w taki sposób, aby ten ruch mu zaszkodził (np. przewrócił się lub upadł na ścianę). Wykorzystuje się tutaj pospolitych przestępców, przeciwników polityki państwa, wrogie elementy, socjopatów, a także niewielkie grupy jak np. KOD czy UBywatele PRL oraz obcych agentów.

Należy uchwycić moment, w którym wszystkie te grupy podejmują działania antypaństwowe we wspomnianych wyżej sferach życia. Wspiera się i wzmacnia takie działania, jak: ośmieszanie religii i propagowanie dziwnych i prymitywnych sekt i wierzeń, po to aby istniejące dogmaty religijne i instytucje zastąpić fałszywymi, przeobrażanie systemu edukacji w ten sposób, aby wiedzę konstruktywną, pragmatyczną i kompetentną zastąpić historią wojen prowadzonych przez konserwatystów, wiedzą o zdrowym odżywianiu, budżecie domowym, wychowaniu seksualnym (byle dalej od systematycznej wiedzy); naturalne więzi międzyludzkie zastąpić sztucznie utworzonymi biurokratycznymi ciałami, które kontrolują życie społeczne i rodzinne, lecz nie są przez nikogo wybierane, jak np. mass media lub pracownicy społeczni; wymiar sprawiedliwości, prawo i porządek wpadają w powolny rozkład, który polega na tym, że ludzie są coraz bardziej ze sobą skłóceni, także w rodzinach, coraz częściej się procesują, a instytucje służące do zachowania porządku (policja, wojsko) przedstawiane są jako niegodziwe lub zgnuśniałe en masse, natomiast przestępcy wydaja się sympatyczni i skrzywdzeni przez złe społeczeństwo.

Na co stać dewiantów z LGBT ?
Internet obiegło, jak pamiętamy, nagranie, na którym widać popularnego transseksualistę Rafalalę, który brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy nastoletnią dziewczynkę. Do sprawy na Facebooku odniósł się szef MSWiA Joachim Brudziński, który polecił zbadanie sprawy Komendantowi Głównemu Policji.

Na początku czerwca ubiegłego roku w jednym z warszawskich klubów odbywały się po raz drugi wybory transseksualnej miss. Na nagraniu widać, jak transseksualna Rafalala zaatakował nastolatkę, oblewając ją zupą. Dziewczynka miała śmiać się z mężczyzny. Transseksualista zamieścił nagranie w internecie.
Na nagraniu widać jak Rafalala pyta dziewczynę: „Co Cię k**wa śmieszy we mnie? Ze mnie się śmiałaś. Przyjemnie k**wa? Pośmiejemy się k**wa. Zabawne k**wa to jest? Stój k**wa, co się mówi? Za co mnie k**wa przepraszasz?”

Do sprawy odniósł się szef MSWiA Joachim Brudziński: „Poleciłem Komendantowi Głównemu Policji analizę tego materiału i podjęciu wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika”.
Osobnicy tego pokroju co wspomniany Pan stają się jak widać na powyższym przykładzie niebezpieczni atakując nawet niewinne dzieci. A jak ten problem widzą inni ?. Jak reagują na te problemy włodarze miast to już dzisiaj wiemy - popierają zachowania LGBT.

Media informowały niedawno , jak grupa spod znaku "LGBT" wtargnęła do kościoła św. Anny w Warszawie, gdzie robili sobie prześmiewcze zdjęcia na tle krzyża. Wśród nich był m.in Dawid Winiarski, zaciekły "obrońca demokracji", rzekomo ciężko pobity przez policję podczas protestów przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym.

Przykładów agresywnych i brutalnych zachowań grupek dewiantów - mniejszość społeczeństwa- można mnożyć dziesiątki kierowane są one głównie, jak podają media, przeciwko wartościom w które tam mocno wierzą Polacy, w wartości za które ginęli tysiącami na polach bitew na barykadach Warszawy w walce z komunistami  o Wolną Polskę.

Zagończyk, Inka, Pilecki i wielu innych nie popierali nigdy , jak podają źródła, zboczeń i postaw prezentowanych przez środowiska LGBT. Oni z tymi wartościami i wypaczeniami walczyli - patrz materiały IPN.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/941057,kto-stoi-za-lgbt-narzucanego-polsce-kto-finansuje-dewiantow

Vote up!
2
Vote down!
0

Tezeusz

#1602804