Kat i morderca Polaków Rosjanin Błochin

Obrazek użytkownika Tezeusz
Historia

Gdy Włodzimierz Putin obraża Polskę i Polaków obwiniając nas o wybuch II Wojny Światowej, wmawiając światu spreparowaną przez siebie historię,  pragnę przypomnieć iż to Rosjanie a nie kto inny zostali pierwszymi zbrodniarzami - ludobójcami, na masową skalę. To Rosjanin był  największym mordercą i wykonawcą bezpośrednim Katyńskiej zbrodni.

Największym zbrodniarzem Rosyjskim z Rosyjskim paszportem, będący obywatelem Rosji, mieszkającym w Rosji w tamtym czasie był Wasilij Błochin. Oto przypomnienie tego Rosyjskiego, powtórzę ROSYJSKIEGO zbrodniarza wszech czasów.

Błochin, jak podają żrodła, był ulubionym katem wodza Stalina. Otrzymywał zadania szczególnej wagi. Na liście jego ofiar znaleźli się prócz pomordowanych Polaków m.in. Lew Kamieniew, Grigorij Zinowjew czy Nikołaj Jeżow, jego były zwierzchnik i upadły organizator Wielkiej Czystki.

Zamordował również choćby marszałka Michaiła Tuchaczewskiego czy pisarza Izaaka Babla.

Stalin, Beria i kilku wyższych komisarzy NKWD było, jak podaje IPN, Gruzinami i Żydami, ale gdy np. przejrzy się pracę Nikity Pietrowa "Psy Stalina", a konkretnie fragment traktujący o bezpośrednich wykonawcach zbrodni katyńskiej wymienionych w rozkazie Berii z 26 października 1940 o przyznaniu nagród funkcjonariuszom NKWD, którzy wyróżnili się w mordowaniu polskich jeńców i więźniów, to spośród 125 z nich prawie wszyscy to Rosjanie i - rzadziej - Ukraińcy lub Białorusini, zaś Gruzinów, Ormian i Żydów jest wśród nich nie więcej niż 10.

KIM BYŁ RADZIECKI ZBRODNIARZ WSZECH CZASÓW?

Wielu katów, którzy mordowali ludność polską na terenach zajętych przez wojska sowieckie we wrześniu 1939 r., nigdy nie zostało osądzonych. Mordowano nie tylko inteligencję, lekarzy, nauczycieli czy oficerów lub policjantów – mordowano kobiety i dzieci w sposób, którego okrucieństw nie sposób jest opisać.

Do największych zbrodniarzy tamtego okresu czasu należał komunista, radziecki aparatczyk, Wasilij Błochin (ur. 1895 zm. 3.02.1955). Był on Rosjaninem, wysokim funkcjonariuszem NKWD, jak podają dostępne źródła, przez blisko 30 lat zawodowo zajmował się głównie mordowaniem ludzi na zlecenie.

Źródła dostępne podają, iż w okresie od 1926 roku do 1953 własnoręcznie wymordował – co udokumentowano – osobiście, ze szczególnym okrucieństwem, nawet do 50 tys. osób.

Zabijał, gdyż sprawiało mu to ogromną osobistą przyjemność. Gdy w 1940 Stalin i Beria wydali rozkaz o wymordowaniu polskich oficerów, przebywających w sowieckiej niewoli, zgłosił się on osobiście i na polecenie Stalina wyjechał na czele plutonu egzekucyjnego do Kalinina (dzisiejszego Tweru), by wykonywać wyroki śmierci na polskich oficerach, internowanych we wrześniu 1939 r.

Ten rosyjski zbrodniarz był jednym z głównych organizatorów i wykonawców mordów na wziętych do niewoli polskich oficerach, stojąc na czele specjalnie do tego powołanej przez Stalina i Berię grupy operacyjnej. Kierował osobiście i bezpośrednio egzekucjami na polskich oficerach z obozu filtracyjno-represyjnego w Ostaszkowie, wykonując osobiście wiele tych wyroków. Egzekucje oficerów polskich rozpoczął już od 5 kwietnia 1940 przy ul. Sowieckiej 2 w Kalininie. Ofiary jego mordu chowane były głównie w wykopanych rowach w Miednoje na terenie letniska. Jak podają źródła, nie mógł się doczekać, kiedy będzie strzelał w tył głowy polskich oficerów. Po dokonywanych zbrodniach, cieszył się z tego, co zrobił, pijąc wódkę. Opowiadał wówczas ze szczegółami i swoją dumą mordercy, jak po strzale w tył głowy, z zabijanych ludzi tryskał mózg z krwią oraz kawałkami czaszki. Właśnie dlatego polecał on głowę katowanych Polaków obwiązywać szmatami. Innych jego wypowiedzi, jakie można przeczytać w dostępnych źródłach, nie przytoczę, gdyż są zbyt drastyczne.

W JAKI SPOSÓB MORDOWAŁ POLAKÓW?

Ten kat katów przygotowywał się starannie do dokonywania zbrodni, posiadał specjalny, zaprojektowany przez siebie ubiór, w postaci skórzanych pilotki, długiego fartucha i rękawic aż po łokcie. Tak ubrany, jak rzeźnik, by krew pomordowanych go nie ochlapała, rozstrzeliwał z przyjemnością, jak podają źródła oficerów polskich. Bił rekordy zabijania strzałem w tył głowy.

Do piwnicy budynku NKWD, gdzie rozstrzeliwał Polaków (głównie z niemieckiego Waltera, bo ten się nie przegrzewał), jak ponoć sam twierdził, sprowadzano w ciągu jednego dnia nawet do 250 osób. Bilans tamtej wiosny dla ekipy pod wodzą Błochina to 6311 rozstrzelanych Polaków.

ZA DOKONANE ZBRODNIE NA POLSKIM NARODZIE OTRZYMAŁ ZASZCZYTY I WYRÓŻNIENIA.

Błochin – morderca i kat bestialsko zamordowanych polskich jeńców wojennych, jako szef plutonu egzekucyjnego z Łubianki, otrzymał z ZSRR za dokonywanie tych zbrodni na Polakach w ciągu swojego życia wiele nagród państwowych wyróżnień i pochwał.

Związek Radziecki, a konkretnie sam Józef Stalin, szczególnie cenił tego kata Polaków za umiejętności i wydajność w mordowaniu ludzi z zimną krwią. Mordował mężczyzn, mordował kobiety, mordował dzieci, nie mając nigdy wyrzutów sumienia. Mordował, bo to lubił. Gdy pod koniec lat 1930. kolejna fala czystek zmiotła większość jego kolegów i byłego szefa NKWD, Nikołaja Jeżowa, Błochin ocalał, by dalej zabijać na rozkaz Stalina.

Kat nigdy nie stanął za swoje zbrodnie ludobójstwa przed trybunałem międzynarodowym. Nie był też sądzony jak zbrodniarze hitlerowscy za swoje zbrodnie, ma on wszakże na koncie nie tylko polskich oficerów z Miednoje, ale także wielu „wrogów narodu” – marszałka Michaiła Tuchaczewskiego czy Nikołaja Jeżowa. Szacuje się, że rozstrzelał osobiście nawet około 50 tysięcy osób w Związku Radzieckim, tak zwanych „wrogów ludu”. Nazywano go gwiazdorem zbrodni albo rodzynkiem stalinowskich zbrodni. Ostatniej zbrodni dokonał już w 1953 r.

Ironią losu jest to, że Błochin spoczywa (nie jako jedyny z katów NKWD) na moskiewskim Cmentarzu Dońskim, niedaleko grobów ofiar represji.

PAMIĘTAĆ NALEŻY ZAWSZE!

Zbrodnie ludobójstwa dokonane przez Niemcy hitlerowskie, zostały przez społeczeństwo międzynarodowe rozliczone, a winni ich dokonania zostali przykładnie ukarani. Dlaczego zatem zbrodnie Stalina i jego katów – jak opisanego Błochina – którzy nigdy nie stanęli przed wymiarem sprawiedliwości, nie zostały dotąd rozliczone?

Pamięć o tych bestialsko pomordowanych Polakach przez NKWD, o ich katach – zbrodniarzach ludobójcach, którzy tego dokonali – musi trwać zawsze. Jesteśmy to winni tym Polkom i Polakom, zamordowanym przez sowieckich siepaczy. Zbrodnie dotychczas nierozliczone muszą zostać ukarane i napiętnowane na arenie międzynarodowej. Zbrodnie Niemieckie zostały rozliczone a sprawcy ukarani, zbrodnie Sowieckie nie doczekały się tego losu i póki do tego nie dojdzie to ta zadra zawsze będzie tkwiła w sercach Polaków.

Chwała i wieczna pamięć o pomordowanych w bestialski sposób przez stalinowskich oprawców.

 

 Żródło :

]]>https://www.tvp.info/39501798/kaci-stalina-mordowanie-w-imie-sprawiedliw]]>...(link is external),

]]>https://pl.wikipedia.org/wiki/Wasilij_B%C5%82ochin]]>(link is external)

]]>https://dorzeczy.pl/historia/99709/Jeden-z-nich-sam-zabil-10-tys-ludzi-K]]>...(link is external)

]]>https://www.wprost.pl/204277/mordowal-polskich-oficerow-rosjanie-postawi]]>...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Polska mogla uniknac wojny wiedzac juz w poczatkach wrzesnia ze ani Anglia ani Francja nie przyszly z odsiecza. Wtedy nie byloby 17 wrzesnia ataku sowietow, bo bylaby podpisana kapitulacja z Niemcami, wiec sowieci nie wkraczaliby na teren panstwa ktore bylo juz

pod niemiecka okupacja. Nie byloby Katynia, a ci ktorzy ucielki przez Zaleszczyki

nie kierowali by z Londynu samobojczym ruchem oporu.

Francja dzieki swojej postawie w czasie 2 Wojnie Swiatowej wyszla z tej wojny wzmocniona.

Nie walczy sie z przeciwnikiem ktory ma druzgocaca przewage. To wie kazdy kto

sie zapoznal ze slowami Slowa Bozego. "Gdy twoj przeciwnik ma przewage nad toba

to zanim przekroczy granice negocjuj z nim pokoj, bo wtedy wynegocjujesz go najlepiej.

To samo co Francja zrobily tez Czechy. Teraz gdy jestesmy w podobnej sytuacji w stosunku

do Rosji, mozemy znowu powtorzyc swoja glupote z 1939 roku. Wiekszosc nadal nie

wie ze opor przeciwko Wermachtowi byl z gory skazany na kleske. Moze mowiliby on

nas ze tchorze jak mowia o Czechach i Francuzach, ale narod by nie ucierpial tego 

wszystkiego co zawdzieczal kretynskiemu haslu: "nie oddamy nawet guzika".

Oddalismy nie tylko guzik, ale wszystko.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

JanStefanski

#1630841

Podzielam Pański pogląd, choć kampania mogła mieć inny przebieg (zob. nasze błędy podczas  tzw, bitwy nad Bzurą). Jednak po spotkaniu w Abbeville 12 września sytuacja była raczej jasna. Ale coś podobnego zdarzyło się nam również w 1830 roku, więc może to z przyzwyczajenia?

Vote up!
1
Vote down!
0

Waldemar Korczyński

#1630844

Polska dyplomacja przedwojenna powinna doskonale sie orientowac ze w londynskim City

ukladano scenariusz do przyszlej wojny, gdy  najpierw wywolano w Rosji rewolucje, a pozniej

udzielono Hitlerowi zelone swiatlo w bunczucznych planach rozprawienia sie z komunizmem.

Dlatego majac taka wiedze powstrzymywanie planow Hitlera rozprawy z ZSRR byly przez Polske wchodzeniem w zwarcie z Hitlerem, ktory przez te niepotrzebna wojne z Polska tylko oslabl

co dopomoglo ze strony Polski ZSRR lepiej przygotowac sie na powitanie Hitlera.

Wykrwawieni w wojnie z Polska Niemcy chwilowo zawiesili plany uderzenia na ZSRR

koncentrujac sie na rozprawie z Francja, ktora podejrzewam ze znala plany globalistow

i robila tylko pozory walki z Niemcami, a tak na prawde mogla byc w tym uzgodniona taktyka.

Globalistom bynajmniej nie zalezalo na tym by wojna w Europie trwala krotko.

Utworzenie koalicji antyhitlerowskiej bylo aktem pozornej troski o losy ZSRR i swiata, bo tak

na prawde chodzilo o przyszle plany podzialu Europy na dwie strefy wplywu.

Oni sie obawiali ze zjednoczona przez Hitlera Europa w przypadku kleski ZSRR

mogla stanowic mocarstwo zagrazajace USA, oraz ich sojusznikowi Anglii.

Teraz gdy Europa znowu zaczela sie jednoczyc, wplantowane zostaly genderyzmy

majace niesc konflikty, a zaplanowany najazd przybyszow z Bliskiego Wschodu mial te konflikty

dodatkowo wzmocnic. Niestety Europejczycy nie dostrzegaja tych manipulacji, dlatego

dali sie po raz kolejny posklocac. Gdyby Polska zaczela tym skloconym narodom tlumacyc

ze te podzialy sa zaplanowane przez globalistow, to moze ludzie we wszystkich krajach

Europy zaczeliby myslec tak samo, jak zaczela to Polska i Wegry.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

JanStefanski

#1630846