Czy grozi nam Polexit ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

REFERENDUM Polexit! Czy to nastąpi ?

UE nie jest już tą samą UE do której wchodziliśmy!Nie umawialiśmy się na coś takiego!Czas zapytać Polaków czy zgadzają się na bezprawne odebranie przez komisarzy UE przyznanych Polsce środków unijnych! Czas zapytać Polaków czy zgadzają się na utratę niepodległości Polski za którą nasi przodkowie oddawali życie! Czas chyba już zapytać obywateli
Tu jest Polska mówimy :Dość!

Campus germany PO ustalił program:
- zlikwidować Kościół w Polsce
- zdusić rozwój Polski. Zatrzymać duże inwestycje.
- za wszelką cenę zabrać śr.unijne Polsce
- pełna akceptacja lgbt, gender, homo małżeństw
- wyprzedać co nie wyprzedane
- obronić układ komuna-prokuratura- sędziowie

Takie mam wrażenia, że Polacy powoli dojrzewają  jednak do tej myśli by powiedzieć STOP skostniałej UE.

Niech  Niemiecko - lewacka UE dalej atakuje bez podstawy Polskę ingeruje w maszą niezależność wywalczoną ogromnymi ofiarami.

Niech UE zabierze ludziom przyznane środki na odbudowę po Covidzie , a jak myślę cierpliwość Polaków się  szybko skończy.

Rudy doprowadził do wyjścia Wielkiej Brytanii z UE teraz chce by to się stało z Polską ?

Czas pokaże. Na pewno Rząd RP nie pozwoli na dalsze poniżanie i straszenie oraz ingerencję  w Konstytucję Polski przez lewactwo z UE.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

- bawić się w dyplomatyczną kurtuazję i coraz śmielej sobie z nami poczyna żądając Gdańska (właściwie to już jest ich choć przejściowo w rękach tej faszystowskiej żydówki) - i eksterytorialnego korytarza.

Aby nas szybciej zniszczyć Żyd R.Trzaskowski wyprzedaje Niemcom w Warszawie co tylko się da bo Żydzi mają z Niemcami i ruskimi wspólny cel - dokonać kolejnego rozbioru Polski.

Problem nie jest z nimi bo już pokazli swoją mordę bestii i potwora i na co ich stać ale z nami gdzie zniedąłężniali starcy boją się ruszyć z miejsca tyłki aby nie popuścić w pampersa.

Tylko wniosek do Międzynarodowego Trybunału o uznanie komunizmu za system zbrodniczo-ludobójczy na równi z faszyzmem spowoduje potężne przetasowania w UE i każdy atak na Polskę i Węgry będzie na świecie odczytywany jako reaktywacja faszyzmu i bolszewizmu w UE z inspiracji Niemiec.

Nikt na kuli ziemskiej za nas tego nie zrobi bo to my najbardziej ucierpieliśmy w wojnę i po wojnie.

Vote up!
9
Vote down!
0

***** tvn.

#1630307

Stawianie w tej sytuacji dużego europejskiego państwa jest rzeczą naprawdę naganną. Ktoś może powiedzieć: nie do takiej Unii wstępowaliśmy – to po pierwsze. Po drugie: nie ma w traktatach, choćby nie wiem, jak dokładnie je analizować, podstawy do ingerencji Unii Europejskiej w wymiar sprawiedliwości, a szerzej – w kwestie bezpieczeństwa państwa członkowskiego - mówi portalowi wPolityce.pl mecenas Marek Markiewicz.

 

https://wpolityce.pl/polityka/565578-tylko-u-nas-markiewicz-nie-do-takiej-unii-wstepowalismy

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1630314

Hiszpański eurodeputowany Hermann Tertsch po raz kolejny zwrócił się z apelem o zaprzestanie ataków powodowanych ideologicznym zaślepieniem komisarzy UE wobec Polski i Węgier

Na jego koncie na Twitterze można obejrzeć jego krótkie wystąpienie, w którym jasno podkreśla hipokryzję i podwójne standardy w polityce UE wobec Polski i Hiszpanii.

– W kolejnym kroku nieustannego szantażu ideologicznego, na który pozwala sobie KE pod wodzą Ursuli Von der Leyen wobec Polski i Węgier - zapowiedziano wstrzymanie wypłaty środków z Funduszu Odbudowy dla obu krajów – rozpoczął Tertsh. – Oczywiście pod pretekstem niespełnienia pewnych wymogów. A przecież w żadnym z traktatów nie jest napisane, że państwa członkowskie muszą zaakceptować ideologiczne naciski ze strony Unii, jak na przykład naukę ideologii gender w szkole. I dlatego to działanie jest nielegalne, cała ta presja na Polskę i Węgry nie powinna mieć miejsca 

https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/198454/apel-hiszpanskiego-eurodeputowanego-hermanna-tertscha-w-obronie-polski-i-wegier.html

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1630315

Polska Konstytucja jest ważniejsza od praw UE. Bo gdyby było inaczej, Polska nie byłaby suwerennym krajem. A ten Tusk wraz z akolitami staje w jednym z szeregu z osobami szantażującymi Polskę. Taka jest dzisiejsza, smutna rzeczywistość polskiej sceny politycznej

Vote up!
1
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1630354