W PO bez wódki nie da się już nic zrobić ....

Obrazek użytkownika tequila
Kraj

"Kopaczowa tam będzie, jacyś ministrowie i ja nie mogę jechać, (...) i pomyślałam, że ty i Przemo byście chcieli. Autokarem, tam masz hotel, imprezę, żarcie i wódę za darmo. Tak, za darmo. Tak za darmo, partia płaci. Nie, no tam musisz udawać, że jesteś za Platformą i w ogóle - hahahaha. No, to byś mogła zostać sobie dłużej"

Martyna Krywko, studentka prawa na Uniwersytecie Opolskim, miała być przedostatnia na liście Platformy w wyborach do Sejmu. Ze startu jednak zrezygnowała. - Chce się skupić na dokończeniu studiów - tłumaczy rzecznik opolskiej PO. Ale wiele wskazuje na to, że za decyzją stoi niekorzystny materiał z jej udziałem, jaki można znaleźć w internecie. Karierę polityczną studentki prawa prawdopodobnie przekreślił zapis rozmowy, który można znaleźć w sieci. Odbyła się ona w pociągu PKP InterCity relacji Wrocław - Katowice. W wagonie bezprzedziałowym młoda blondynka - podając się za wiceprzewodniczącą Młodych Demokratów w Opolu, zachęcała koleżankę do wyjazdu w jej miejsce na zjazd PO w Warszawie.

Każdemu wedle POtrzeb, kazdemu według zasług - ci lepsiejsi ośmiorniczki POpijają  winkiem za 1000 PLN butelka, ci POmniejsi bigos(którego sami nawarzyli) ordynarną wódą. Czy kariera w PO wiedzie przez bufet ?

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

 

 

Ciag dalszy prawdomownosci o PO i jej stylu z życia , bycia w polityce od samych politykierów z PO.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1490990

Takich Martyn płci obojga PO-sitwa zdeprawowała już w ciągu osmiu lat - tysiące. Takie ubrudzenie, skorumpowanie, zgoda na szwindle ma z tych młodych ludzi zrobic posłuszne narzędzia liderów- przestępów z PO...ci młodfzi ludzie nawet nie wiedzą,że to najprostsza droga do ZK...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1491000

Tacy ludzie beda nigdy nie ukarani gdyz to maja zapisane  podpisujac cyrograf partyjny , zreszta kto osadzi i ukarze cala sitwe urzedow`"" sprawiedliwosci ""

Vote up!
4
Vote down!
0
#1491006

patrzą tylko gdzie wladza, kasa, przywileje.Sfiksowany 20 latek , to już potem totalne dno moralne, lepkie łapy.

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1491010

Prostaki! nie wiedzą jak podawać gorzałkę.

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1491005

- powoduje dysonans smakowy; zaś spocona kobieta, to już ewenement kulturowy.

Vote up!
4
Vote down!
0

Racjonał

#1491087