Streszczenie podstawowych powodów dla których warto dobrze zagłosować

Obrazek użytkownika Synteza
Ogłoszenie

Dlaczego nie głosować na Komorowskiego?

1)      Człowiekowi temu nie zależy na wyjaśnieniu katastrofy w Smoleńsku, a wręcz przeciwnie robi wszystko, aby kryć i tłumaczyć matactwa prokuratury wojskowej i rządowej komisji w tej sprawie. Jako człowiek, który dzięki katastrofie został pełniącym obowiązki prezydenta i obsadził swoimi ludźmi wszystkie kluczowe stanowiska w państwowe po poległych w Smoleńsku jest zupełnie niewiarygodny w kwestii wyjaśnienia tej tragedii.

2)      Istnieją duże podejrzenia co do przeszłości Komorowskiego, że współpracował on z mafią WSI na usługach rosyjskiego wywiadu i ochraniał fundację Pro Civili na czym Polska straciła setki milionów złotych wyłudzonych z WAT, co zostało dokładnie opisane w książce Wojciecha Sumlińskiego „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” (https://www.youtube.com/watch?v=zGe8-Krn2F4).

3)      Jest odpowiedzialny za tragiczną sytuację w Wojsku Polskim, którą chcą zatuszować zakupami sprzętu wojskowego, nie da się jednak wygrać wojny bez wojska, a obecny stan kadrowy i ilościowy armii nie będzie w stanie obronić nawet 1 województwa w sytuacji otwartego konfliktu zbrojnego. Polsce potrzebna jest masowa Obrona Terytorialna zdolna bronić każdego miasta i kluczowych elementów infrastruktury kraju np. elektrowni.

4)      Ostatnie lata od 2010 do 2015 były całkowicie zmarnowane przez Komorowskiego, który zgadzał się na wszystkie niszczące Polskę i utrudniające życie obywateli pomysły rządu np. kilkadziesiąt podwyżek podatków i podniesienie wieku emerytalnego.

5)      Jest przedstawicielem partii znanej z korupcji, nepotyzmu, chamstwa i wulgaryzmu ujawnionego na taśmach podsłuchanych w restauracjach warszawskich.

6)      Sprzeciwia się nauczaniu społecznemu Jana Pawła II i uważa się za katolika odrzucając Katechizm Kościoła Katolickiego w kwestiach światopoglądowych, co jest absurdem.

Dlaczego głosuję na Andrzeja Dudę?

1)      W przeciwieństwie od rządowej propagandy strachu (np. podpalenie budki pod ambasadą rosyjską przez policję na polecenie ministra sprawiedliwości podczas Marszu Niepodległości w 2013 roku ujawnione podczas rozmowy minister Bieńkowskiej z szefem CBA ), Duda daje nadzieję na dobre zmiany w naszym kraju o których często mówi przez stworzenie Narodowej Rady Rozwoju Polski i chce obowiązkowego referendum dla miliona podpisów.

2)      Jest znany z pomocy ludziom jako prawnik i zorganizował Biuro Pomocy Prawnej do którego przyszło już setki ludzi pokrzywdzonych przez państwo oparte na klanowych i rodzinnych zależnościach wywodzących się jeszcze z czasów PRL i utwierdzanych przez PO.

3)      Jest człowiekiem wykształconym, kulturalnym, posiada tytuł doktora, jego rodzice są profesorami na AGH w Krakowie, co gwarantuje wysoki poziom intelektualny na stanowisku prezydenta Polski, pod tym względem jest całkowitym przeciwieństwem Bronisław Komorowskiego, który wielokrotnie za granicą przynosił wstyd Polsce i Polakom.

4)      Ma doświadczenie polityczne w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Parlamencie Europejskim będąc tam jednym z najaktywniejszych posłów – na pewno nie będzie „pilnował żyrandola” i zamiast tego występował z wieloma inicjatywami naprawy Polski.

5)      Jest za Obroną Terytorialną co gwarantuje Polsce w przypadku wojny przetrwanie do czasu nadejścia pomocy z NATO, a ponadto jest najskuteczniejszym sposobem odstraszania ewentualnego agresora ze względu na gigantyczne koszty wojny asymetrycznej.

6)      Respektuje nauczanie Jana Pawła II w kwestii In vitro–sprzeciwia się praktykom nazistowskim selekcji zarodków i pozbawiania ich szacunku ludzkiego przez zamrażania ich lub niszczenie.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

http://bit.ly/1c5tMgv

Vote up!
5
Vote down!
0

Poloniatube

#1480138

Autor tego wpisu wydał z siebie "dzieło swojego życia". Niech mu Pan Bóg wybaczy, głupich na tym świecie nie brakuje!!!!!!!!

Vote up!
0
Vote down!
-7

resal49

#1480156

Wrzutka agentury? Do moderatora-Prosze nie dopuszczac do zasmiecania patriotycznego Polskiego portalu!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1480187

Nikt nie wspomina zapomnianej juz sprawy Szeremietiewa - wiceministra MON za czasow Buzka - ministerm byl Komorowski.

Oskarzono ( a w zasadzie Komorowski oskarzyl) Szeremietiewa o liczne naduzycia ( w tym zadanie lapowek), pozbawiono stanowiska a Komorowski oswiadczyl "ze odejdzie z zycia politycznego - jako czlowiek honoru, jesli Szeremietiew okaze sie niewinny..."

Zdaje sie, ze w 2010 r ( po 9 latach!!!) Sad uznal Szeremietiewa niewinnym  - taki wyrok zapadl we wszystkich stawianych mu zarzutach!!!

Gdzie honor Komorowskiego?

Vote up!
7
Vote down!
0

mikolaj

#1480173

 Przeciez nikt nie chce przyznawac sie, ze jest kretynem, a ponadto kanalja.

Vote up!
5
Vote down!
-1

chris

#1480256

A rodzina Stanisława Komorowskiego z Komorowa pod Warszawą nie bardzo kojarzy tego pana.

Stanisław Komorowski zginął w zamachu smoleńskim.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1480257

On nawet humoru nie ma. A Komar z niego taki, co to po bagnach lata, albo po innych nieczystosciach

i jak widac zaraze roznosi. Chcialoby sie rzec POlityczna malarie.

pzdr.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1480271