W tyglu politycznego zniewolenia

Obrazek użytkownika Sybilla
Kraj

Fascynacja osobowością naszego kandydata na Prezydenta RP, Pana Andrzeja Dudy, jest jak najbardziej słuszna. Sama coraz bardziej jej ulegam i jestem dumna z tego, że w szeregach tej społeczności Polaków, która strzeże ostatnich humanitarnych wartości narodu, wciąż znajdujemy nowe potencjalne autorytety, którym można zaufać, za którymi warto podążać.

Oddzielając przysłowiowe ziarna od plew – czytaj: politycznych judaszów /nazwiska pominę/, jesteśmy w stanie wybrać spośród siebie jednostki wybitne, uczciwe i na tyle zdeterminowane, żeby przejąć stery rozklekotanej do cna łajby, jaką stała się Polska. Jednak ta nasza euforia, to nasze podniecenie i nadzieja związana z osobą A. Dudy na nic zda się w obliczu totalnego politycznego zniewolenia, jakie zgotowała nam PO. Cóż bowiem po wspaniale przygotowanych konwencjach, po żmudnych staraniach, odwiedzinach w powiatach, w spotkaniach z lokalnymi społecznościami? Owszem – wprawdzie bardzo potrzebnych, bo coraz bardziej pozytywnie likwidujących lemingowe odmóżdżenie i przywracających zdolność do logicznego myślenia. Jednak cała ta promująca kampania – choćby najbardziej uczciwa, błyskotliwa i patriotyczna, choćby jak najwyraźniej do ludzi przemawiająca , choćby jak najcelniej demaskująca propagandę peowskich wyznawców mamony – po raz enty legnie w gruzach podczas obrzydliwej mafijnej manipulacji jaką – już bez białych rękawiczek – ale tradycyjnie - zafundują nam podczas wyborów sztaby Perfidnych Oszustów razem z Partyjką Służalczych Ludzików. Znowu wysiądą serwery, znowu poginą karty wyborcze, znowu Brąkowi wzrośnie poparcie do 99 coma 9 %, a rozgrzane sądy umorzą wszelkie doniesienia.
No i – zniewoleni, obudzimy się z ręką w nocniku, jeśli tej przebiegłej i podłej działalności zawczasu nie rozpracujemy i nie wyprzedzimy ich niecnych zamiarów, zanim po raz kolejny zrobią nas w bambuko.

Ja - prosta kobieta z prowincji – nie bardzo wiem, jak to zrobić, ale moja nadzieja jest w Was, blogerzy – rozpracujmy zdrajców przed szkodą. Potem – będzie jak zwykle – za późno.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Vote up!
4
Vote down!
0
#1465710

w temacie fałszerstw wyborczych P erfidnych O szustów:

 

podczas dyskusji wczoraj wieczorem na tym spotkaniu z Kandydatem na kandydata, Panem Grzegorzem Braunem,

padł głos z sali informujący, że studenci Politechniki, chyba Wrocławskiej opracowali małe urządzenie, skaner, które rejestruje głos i decyzję Wyborcy i ta decyzja zostaje zapisana gdzieś tam w pamięci, dodawana do innych głosów i natychmiast znane są wyniki w skali Kraju,

i podobno nie istneje żadna opcja  -  fałszerstwo.

 

Trzebaby rozegnać tych palantów z tej putinowskiej PKW

i skończyłby się raz na zawsze cyrk wyborczy w

bis PRLu.

 

I tuskomoruskie ścierwa byłyby oderwane od koryta.

i skończyłaby się era Polskiej Zjednoczonej Partii Oszustów,

która trwa w priwislanskim od czasów ruskiego agenta

też bolka -

Bieruta

 

Tylko jak to zrobić ?!

oto jest pytanie.....

Jak u Szekspira.

 

Ktoś kiedyś powiedział, że:

WOLNOŚCI

nie da się zdobyć za jedną kroplę

przelanej

krwi !

Vote up!
3
Vote down!
0
#1465771

Komorowski jest nadzieja wszystkich geszefciarzy i oszustów w PRL-bis, no i WSI z całym zapleczem...dlatego walka z Duda będzie brutalna i kolesie chwyca się każdej moziwości,  jak beda mogli to sfałszują wyniki, okłamią itd...tylko powszechna mobilizacja może temu zapobiec...no i ulica...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1465773

Jagonie 12,

trochę nieprecyzyjnie Napisałeś:

....jak będą mogli...

 

 oni

są na musiku i fałszują.

 

każde.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1465846

Masz rację. Tylko pamiętać trzeba i mieć świadomość, że będą całe tabuny takich, którzy to "rozpracowanie" będą blokować na wszelkie sposoby.
To jest GRA O POLSKĘ.
GRA - WARTA WIELKIEJ NIE TYLKO ŚWIECZKI.
Chodzi o wielkie pieniądze i nie tylko !!!

Szkoda, że nawet na pozornie wolnych portalach nie ma próby logicznego myślenia, a kiedy któryś z piszących podsuwa myśl do analizy - natychmiast spotyka się z agresją i atakiem. O obelgach, jakie na niego spadają - nie wspomnę.

Wystarczy popatrzeć, jakie są wpisy pod blogami Szacownego P. Aleksandra Szumańskiego.
Z wielkim podziwem patrzę, z jaką godnością ten Człowiek wszystkie inwektywy znosi i z anielską wręcz cierpliwością pisze i tłumaczy dalej.

Sybillo!
Poprzednie wybory były na ruskich serwerach, o czym było głośno.Jednak trudno było udowodnić fałsz.
Myślę, że wbrew pozorom, ale.....Rosji ZAWDZIĘCZAMY to, że szwindel (na OGROMNĄ SKALĘ!!!) z ostatnich wyborów ujrzał cały świat.
Ponieważ rząd Polski zaangażował się w konflikt (czy słusznie - nie wiem, nie jestem wojskowym) i atakowała w sposób niewybredny Rosję i cały naród rosyjski - Rosja zrobiła im doskonały numer i zablokowała dostęp do serwerów.
Czy nie sądzisz, że tak mogło być?

Może jestem w błędzie, ale tak to w/g mnie wygląda.
Poza tym; latem lub na jesieni ub.r. Putin powiedział, że ma przygotowane dla Polski dokumenty związane z "Katyniem" i rzezią wołyńską. Dokumenty, które zawierają nazwiska oprawców i katów elity polskiej i narodu zamieszkałego Ukrainę.
Taką informację podawały nawet łże media, ale tylko krótko.
To, że tego nie zrobił - było czymś podyktowane.
Informacja podana była "szeptem", więc bez problemów zastała wyciszona, a nie do każdego dotarła.

Wydarzenia, jakie mają miejsce obecnie, nie dzieją się bez przyczyny. Jednak, żeby to zrozumieć, trzeba potrafić kojarzyć fakty,czytać i oglądać różne informacje w sieci, a jest tego pod dostatkiem.
Nie jest sztuką błądzić, ale mieć odwagę otworzyć oczy i dostrzec, że świat nie jest taki, jakim go nam NAKAZUJĄ WIDZIEĆ.

Sybillo!

Bardzo dziękuję za, jak zwykle mądry artykuł. Szkoda, że tak mało piszesz,ale nie dziwi mnie to.
Nie tylko Ciebie tutaj brakuje.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
3
Vote down!
-1

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1465926