Putin - Car świata

Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Humor i satyra

Okazuje się, że wszystkim kieruje car Władimir Władimirowicz...

To co w tytule nie jest moją osobistą opinią. Tak uważają i głośno o tym mówią amerykańscy Demokraci, część Republikanów, zwasalizowani europejscy politycy, presstytutki (czyli media typu NYT, CNN i inne szmatławce w stylu naszej GW czy GaPola), CIA i FBI. Nie muszą tego powtarzać wszechmocne,jak twierdzą wyżej wymienieni, media "reżimu" kremlowskiego, pół świata robi to za nich.

To co wynika z ich przekazu można ująć w jednym zdaniu -Putin jest tak potężny, że może wybierać Prezydenta USA. Przy okazji majstruje jeszcze przy każdych ważnych wyborach, czy to w Anglii czy we Francji i wszędzie tam, gdzie są ważne, geopolityczne interesy.

Nasuwa się jedno ciekawe pytanie - po co Amerykanie utrzymują za ciężkie pieniądze CIA, FBI, NSA i z 15 innych agencji szpiegowskich skoro nie potrafią one uchronić amerykańskiej demokracji? Może zamiast płacić setki miliardów na utrzymanie takich nierobów i niekompetentnych agentów lepiej zapłacić Putinowi kilka miliardów dolarów łapówki, żeby odwołał swoich hakerów i innych wyjątkowo skutecznych funkcjonariuszy? Taniej by wyszło.

USA chcą uchodzić za jedyne światowe mocarstwo, które każdego potrafi rzucić na kolana a jak ktoś nie chce uklęknąć to potrafi zabić przywódcę a kraj obrócić w perzynę. A tu taki pasztet... Okazuje się, że wszystkim kieruje car Władimir Władimirowicz...

Można oczywiście jeszcze dalej sobie z tego pożartować ale problem jest i jest to problem poważny. Otóż nasz "wieczny sojusznik" czyli USA okazuje się być jedynie marionetką w rękach decydentów z Kremla, bo chyba jasnym jest, że Putin co prawda firmuje ruchy Rosji ale nad treściami pracuje cały sztab ludzi. I jak taki sojusznik, marionetka Kremla, może nas obronić przed złym carem Putinem? Sami przyznacie, że to nielogiczne.

Jednak prawdziwy powód takich kompromitujących dla USA wypowiedzi jest jeden - udupić Trumpa, doprowadzić do impichmentu i usadowić w Białym Domu kogoś, kto nie będzie tak fikał jak Donald. To nic, że koszty wizerunkowe są przeogromne, prestiż USA pada na pysk - ważne jest tylko to, żeby pozbyć się Trumpa, który może nie jest prezydentem marzeń, wielokrotnie zrobił już z gęby kapcia ale z jakichś powodów uwiera Ustawiaczy Świata.

Tak na mój, chłopski rozum, skoro Trump przeszkadza największym zbrodniarzom i psychopatom jakich kiedykolwiek wydała Matka Ziemia to może jednak jest w nim coś dobrego? No ale póki co dowiedzieliśmy się, kto naprawdę rządzi światem. Jak w tytule - car Putin :)

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.3 (14 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542049

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Problem jest chyba gdzie indziej. Armia USA to stado patałachów wyposażonych w "mądre" rodzaje broni, które jednak nie załatwiają sprawy bo USA od kilkudziesięciu lat nie wygrały żadnej wojny (zresztą ostatnio chodzi bardziej o wywołanie kontrolowanego chaosu).

Prawdziwą bronią jest korupcja. Korumpuje się polityków z każdej strony sceny politycznej (np. dolary w pudełkach po butach :) i w ten sposób kontroluje się tzw. "elity a przez nie całe kraje, np. Polskę. Zresztą sposobów korupcji albo szantażu jest dużo więcej.

Vote up!
2
Vote down!
-6

SpiritoLibero

#1542054

Jak widać, miłośnicy tow płk. KGB Putina w rodzaju zbolszewizowanego spirytusowego menela czy trybeus'a mają nowe wytyczne, aby znacznie aktywniej wyznawać swoją wielką miłość do sowiecko-rosyjskiego zbrodniarza tow. płk. KGB Putina...

Czyli V rosyjska kolumna w nieustającym natarciu… Na Legionie oraz tutaj ich aktywność na znacznie większą skalę…
* * * * *

Rosja prowadzi już atak na wielką skalę

„W sferze informacyjnej podlegamy atakowi na wielką skalę ze strony Rosji i nie ma na to żadnej odpowiedzi z naszej strony” – tłumaczy były dowódca wojsk NATO w Europie gen. Philip Breedlove.

Jego zdaniem za wzmocnieniem militarnym Sojuszu na wschodniej flance powinno iść przede wszystkim wzmocnienie jego zdolności do obrony przed atakami w sferze informacyjnej. Generał Breedlove nie ma wątpliwości, że właśnie w sferze informacyjnej Rosja już od pewnego czasu prowadzi zmasowany atak na wielką skalę.

– Po rosyjskiej inwazji na Krym i najechaniu Donbasu zaczęliśmy zastanawiać się, jak przystosować NATO do tej sytuacji. Za moich czasów dokonaliśmy wstępnej adaptacji, która dotyczyła m.in. tzw. szpicy NATO, przeorganizowaliśmy polską siedzibę (Międzynarodowego Korpusu Północno-Wschodniego) w Szczecinie. I przede wszystkim skupiliśmy się na wysuniętej obecności NATO w najbardziej narażonych krajach. Dopracowywaliśmy naszą odpowiedź, zdefiniowaliśmy to, co musimy zrobić w tych najbardziej wysuniętych krajach NATO. I to się dzieje, NATO uczyniło wysuniętą obecność rzeczywistą i trwałą – podkreśla były dowódca wojsk NATO w Europie.

Generał Breedlove podkreśla, że NATO nie może pozostawać obojętne na tego typu incydenty i otwarte ataki i w obecnej sytuacji niezbędne są zdecydowane działania wszystkich sojuszników.

– Właściwym narzędziem powinna być formuła DIME (dyplomatic, informational, military, economic), czyli szerokie spojrzenie na możliwą odpowiedź. Dokonaliśmy dużego wzmocnienia militarnego, ale powinniśmy przywiązać większą wagę do odpowiedzi dyplomatycznej i na pewno informacyjnej […] Podlegamy atakowi na wielką skalę ze strony Rosji w sferze informacyjnej, podlegamy wojnie informacyjnej. I nie ma na to żadnej odpowiedzi z naszej strony. (…)

Cytowane za: http://niezalezna.pl/100129-byly-dowodca-wojsk-nato-nie-ma-watpliwosci-rosja-prowadzi-juz-atak-na-wielka-skale

Vote up!
3
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1542075

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie trolluj mi tutaj i nie spamuj jakimiś bzdetami ze szczujni Sakevycza.

Twoja opinia o mnie, bolszewicka łajzo, którą wykopałem jednym kopem, tyle mnie obchodzi co zeszłoroczny śnieg. Tryba z pewnością też. Więc nie wysilaj się i spadaj.

Vote up!
3
Vote down!
-6

SpiritoLibero

#1542077

A mówili ci przyyyjaaaciele z Neon-u,

Nie mieszaj ogórków z dżemem,

Musztardy z kisielem i śliwek z likierem,

Żołądek to nie… San Francisco!!!

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1542094

I Jarek się budzi, a tu 7 rano i czas do roboty, piękne masz sny, tak samo rzeczywiste jak zdobycie mistrzostwa świata w piłce nożnej przez reprezentacje Bangladeszu.

Gdyby Putek tak się czuł jak piszesz, tobyś już mówił i pisał po rusku. Rosja to gigant na glinianych nogach, przeżarta korupcją, a przemysł dalej jest zrobiony na budżecie państwa socjalistycznego. A USA może przebierać w produktach prywatnych firm zbrojeniowych i to najlepszego sortu. Technologia i elektronika bije kacapską technikę o lata świetlne.

A wywiad MOSAD-u pomaga USA, a nie kacapom i tego nie możesz zanegować i nawet chinole nie śmią na razie stanąć do otwartej walki z USA.

Więc reasumując, nie ośmieszaj się pisząc"USA to marionetka w rękach Putina" bo śmiech pusty mnie ogarnia.

Kacap Putin już nawet nie podskoczy Chinom, a co dopiero USA. Druga rewolucja październikowa mu się szykuje, bo ludzie w końcu w Rosji zaczynają się budzić, jakie przewały robią Putin i jego świta. A gdy Ameryka zamknie jego aktywa finansowe, oczywiście za sprawą pejsatych, stanie się nikim jak i inni dyktatorzy i skończy jak inni dyktatorzy.

Więc nie będzie za bardzo fikał, bo może się tak zdarzyć, że świat przestanie kupować kacapski gaz i ropę i stanie się bryndza i zabraknie pieniędzy na wszystko. A to iskra na prochy, a rewolucja już się zbliża i nie zabije wszystkich i nie pozamyka. A historia lubi się powtażać

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542060

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wiesz co? Czasami odnoszę wrażenie, że nie rozumiesz tego co czytasz. No ale dlatego, że cię trochę lubię (choćby za to, że jesteś Poznaniak :) trochę ci pomogę.

W notce nie przedstawiłem mojej opinii na temat Putina tylko to co bredzą o nim amerykańskie służby i sprzedajne q...y czyli politycy. A oni mówią wyraźnie - Putin tak namieszał, że został wybrany Trump.

Czy teraz wszystko jasne?

Vote up!
3
Vote down!
-6

SpiritoLibero

#1542061

To jest mój punkt widzenia, ty przestawiłeś punkt widzenia amerykańskiej PO i ja dobrze to zrozumiałem.

Nic ci nie zarzuciłem, ani nie skrytykowałem twego wpisu. Tylko napisałem że to mnie śmieszy, takie myślenie.

Czy to też dla ciebie jasne.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542067

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I słusznie cię śmieszy, mnie zresztą też. Po to tę notkę napisałem. Ale to amerykańskie pomysły, nie moje :)

Raz przedstawiają Putina i Rosję jak ty (badziew itd) a zaraz potem jako największego machera na Ziemi. Kompletny brak logiki.

Vote up!
2
Vote down!
-4

SpiritoLibero

#1542071

Sam wież, kto niema wrogów ten nie żyje.  

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542074

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

cytuję autora: "To co w tytule nie jest moją osobistą opinią"...

a następny mamrot z ławeczki rozbudowuje notkę:)))...ten tekst to majstersztyk, bo obnaża niejako z automatu "yntelekt" ławeczki :))

 

JJJ ..."A historia lubi się powtażać"...pisz poprawnie analfabeto:))...albo się dostosuj do motta Satyra...pisz co uważasz, ale uważaj co piszesz:)))...analfabeto:))

Vote up!
4
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1542064

Tak zrobiłem błąd a ty Mośku pejsaty nie robisz błędów, walisz je jak cepem i to często, ale ja ci nie piszę od analfabetów, bo nie schodzę na twój poziom inteligencji przy budce piwa, czy karczmy.

Więc się nie podniecaj, oskubany kogucie, ty się nie musisz bać o swój intelekt, bo najpierw trzeba go mieć.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542073

No wiesz! Ledwo 10. minął, a Ty już przepiłeś 500+?

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1542091

I Jarek się budzi, a tu 7 rano i czas do roboty

         

a praca ta ciężka jest i basta

         

 

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1542078

Tego jeszcze nikt nie widział! Tajna posiadłość Putina za miliard dolarów. ZDJĘCIA

Jeden z współpracowników rosyjskiej Fundacji ds. Walki z Korupcją opozycyjnego blogera i prawnika Aleksieja Nawalnego, opublikował zdjęcie posiadłości prezydenta Rosji Władimira Putina nad Morzem Czarnym, w pobliży miasta Gelendżyk. Jest to pierwsze upublicznione zdjęcie tej posiadłości, zajmującej 87 ha, zrobione z lotu ptaka.

„Zerknijcie na zdjęcie pałacu Putina w pobliżu Gelendżyka (obecnie jego oficjalnym właścicielem jest firma, zarejestrowana w raju podatkowym)” - napisał na swoim profilu w Facebooku współpracownik Nawalnego Gieorgij Alburow. - „Tego zdjęcia jeszcze nigdzie nie publikowano” - dodał opozycjonista.

Wcześniej znane były tylko zdjęcia, zrobione podczas budowy pałacu, wzorowanego na pałacu w Wersalu (freski, marmur, kryształy). Gelendżyk znajduje się kilka godzin jazdy od kurortów w Soczi. Wartość posiadłości prezydenta Putina oszacowano na ponad miliard dolarów. Obiekt zajmuje 87 ha ziemi. Poza lądowiskiem dla helikopterów do dyspozycji właściciela i gości pałacu jest kasyno, olimpijski basen, a nawet amfiteatr i prywatne kino. Obiekt ma własny punkt kontroli granicznej. Teren jest otoczony podwójnym metalowym płotem. Chroni go m.in. straż graniczna Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB). (...)

W sierpniu 2014 r. architektowi, który odpowiadał za projekt pałacu, 55-letniemu Włochowi Cirillo Lanfranco, Putin nadał rosyjskie obywatelstwo. Nieopodal pałacu, w miejscowości Diwnomorskoje, znajduje się okazała willa należąca do patriarchy moskiewskie i całej Rusi Cyryla I.

W lutym br. współzałożyciel funduszu inwestycyjnego Hermitage Capital Management, Brytyjczyk Bill Browder, powiedział w wywiadzie telewizji CNN, że majątek władcy Kremla wynosi ok. 200 mld. dolarów.

Cytowane za: http://niezalezna.pl/65779-tego-jeszcze-nikt-nie-widzial-tajna-posiadlosc-putina-za-miliard-dolarow-zdjecia

Vote up!
8
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1542076

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jż c wyżj npsłm, żbyś n spmwł spdł.

N dtrł?

Vote up!
3
Vote down!
-9

SpiritoLibero

#1542079

Udowodnił to już wielokrotnie swoimi typowo bolszewickimi łgarstwami oraz bolszewicko-sowieckim chamstwem.

Nie mówiąc już o kopiowaniu antypolskiej - bolszewicko-rosyjskiej propagandy i putinowsko-rosyjskich łgarstw!

A o swojej miłości do sowiecko-rosyjskiego zbrodniarza pisze przecież w tej notce...

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1542081

czyli

trafiony- zatopiony

Trzym sie

Vote up!
6
Vote down!
0
#1542083

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Trafiony zatopiony? Nie rozbawiaj mnie :)))

Taki buc bolszewicki to mi może :)

Brak wam argumentów to plujecie, stara eskimośka metoda.

Zauważ jednak Joszko, że na moje notki wchodzi dużo ludzi a wy tak mizernie się kompromitujecie. Nie wstyd wam?

Vote up!
2
Vote down!
-6

SpiritoLibero

#1542084

Piękne zaoranie

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1542092

Kultura

jako  przedstawiciel tej turańskiej cywilizacji to norma

Vote up!
4
Vote down!
0
#1542082

od rosyjskiej społeczności w ....

Polsce :-))

Vote up!
7
Vote down!
0
#1542080

Wpis  bez ładu i składu , pycha i czołobitność poddanego bije na odległość pianą i fałszem ?

Żenujące 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1542093

Bez ładu i składu?

To jest wpis dla inteligentnych normalnie a nie inteligentnych inaczej. Musisz nad sobą jeszcze popracować.

Vote up!
2
Vote down!
-3

SpiritoLibero

#1542117

A znasz taki portal 3obieg, Tomka Parola? Jemu ta notka się spodobała a to jest fachowiec. Jedyneczka :))))

http://3obieg.pl/

Vote up!
2
Vote down!
-3

SpiritoLibero

#1542147