Wajchowi

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Z tą "Hieną Roku" dla Tomasza Lisa to jeszcze nic pewnego jest. Ponoć hieny w zoo poczuły się dotknięte i piszą protest. Nie to jest jednak ważne. Ważna jest kwestia taka: kto jest wajchowym,  który przestawił wajchę z Platformy Obywatelskiej na .Nowoczesną? Jakbyśmy to wiedzieli, to polska scena polityczna stała by się przejrzysta i dostępna analizie. A tak to co? Czy funkcjonariusze w mediach masowego rażenia są wiedzeni odruchami warunkowymi, czy jakieś gremium tym zarządza?

Na tą chwilę przegrzewają Petru tak jak przegrzali Bronka. trzydzieści procent dla Ryska, sto trzydzieści procent dla Ryśka, pińcset procent dla Ryśka. Ileż można tego słuchać?

Ileż można wyłazić na mównicę i nawijać: "Dzień Dobry. Jestem Zenek Blacha z Kocborowa. Żeby dostać jedynkę na liście wpłaciłem Ryśkowi 30 000 ale się zwróci. Mam pytanie formalne: prezesie Kaczorze, czemu jesteś fstrętnym Kaczorem. Jak ja nie cierpię Kaczora. Aaaa." W końcu się ludziom znudzi, tym bardziej, że pisiory w końcu dojada media i się skończy.

Jak się im uda zmienić konstytucję w aspekcie Trybunału to pełen szacun. Mówiąc szczerze wątpię, ale zobaczymy. Powinni zlikwidować Trybunał Konstytucyjny a zamiast niego wprowadzić np. Sad Konstytucyjny czy coś. Taką zmiana łatwiej przechodzi niż dłubanie przy trybunale i wywalenie wszystkich sędziów. A z telewizją powinno się udać łatwo:

Zasady się wiele nie zmienią, ale natężenie się zmniejszy. Wyleją np. Lewicka która przerywała rozmówcy co 9 sekund i wezmą np. Hejke, która będzie przerywać co 15 sekund. Czyli standardy dziennikarskie się podniosą, chociaż ofiary medialnych siepaczy się zmienią: kiedyś to były pisiory a teraz nowoczesne i platformersy. Ekipa zrzędliwych profesorów-expierdów zostanie wymieniona na ekipę mniej zrzędzącą i nie epatującą ślepą furią w takim stopniu, jak te obecne pieszczochy medialne. Dukaczewski wyleci, Zoll wyleci, Markowski wyleci (Co teraz porabia Markowski? Wylali go już?), Smolar, Krzemiński, Czapiński wylecą. Jakość TV od tego się poprawi.

Więcej PiS nie narobi bo ni ma pomysłu i możliwości.

Co do tych 500 zł na dziecko to z punktu widzenia konserwatywno-liberalnego nie jest to dobry pomysł. Ale w ramach obecnego systemu: Inne kraje mają te świadczenia socjalne na wyższym poziomie niż my a finansów nie mają w gorszym stanie. Wygląda więc, że kasa, która inni dają na dzieci u nas gdzieś się rozchodzi. I jeśli  pisiory przekierują kasę idącą np. do Niemiec na dzieci to się trochę poprawi, a nie pogorszy.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

poczytaj protokoły mędrców syjonu 
dowiedz się kto inspirował KAŻDE Polskie powstanie
znajdź odpowiedź na pytanie: kto stał za pogromem prawdziwych żydów rękoma Adolfa H.
zapoznaj się z tematem falseflag 9/11 
poszperaj, choćby pobieżnie w temacie 10.04.2010 
spójrz na niebo które po przelocie kilku samolotów już nie jest błękitne
Zauważ kto ma interes w islamizacji europy.

itd itp 

a się domyślisz ,,kto'' jest wajchowym 
i ,,kto'' nim był od stuleci

podpowiedź: 
nie, nie żydzi 
i nie masoni 

Vote up!
2
Vote down!
-4

ah posłuchajmy:
https://www.youtube.com/watch?v=hG7gVNYAwJA

#1502583

Vote up!
4
Vote down!
0
#1502622

Te socjalne rozwiązania dla wszystkich szybko zagłuszą wrzassk elyty odrywanej od koryta. Trzeba czasu i ciepliwości...no i ani kroku w tył...

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1502631

komunikacja ze spoleczenstwem lezy,tak bedzie dopoty media pozostana lisowate i kraskowe , etc., przykladow mozna wiele, kazdy to wie!

Vote up!
0
Vote down!
0

rach

#1502881