Perspektywy PiS

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Idee

Działalność PiS budzi coraz więcej zastrzeżeń. I tak: najpierw powinno iść info o fajczeniu dokumentów smoleńskich a potem dopiero informacja o komisji. W zasadzie niezabezpieczenie monitoringu z Okęcia już wystarczy do wznowienia śledztwa, tym razem prowadzonego w sposób profesjonalny. Negatywnie oceniam też pozwanie Wyborczej. Mają takie środki, żeby ich dojechać po cichu i skutecznie. Powinni do rady nadzorczej Agory wstawić Terlikowskiego. Jak Terlikowski nie może to Terlikowską. Albo Brauna. Można tu też wymienić nazwiska Stanisława Michalkiewicza, Mariana Kowalskiego, Krzysztofa Bosaka. Państwowe udziały w Agorze pozwalają myśleć o wrogim przejęciu przez o. Rydzyka. Ale to następny etap.

Ta cała ustawa o podsłuchach też nie doczekała się uprzedzającego przedstawienia medialnego. Podobnie akcja Terleckiego 20 milionów dla TV Twam, Lux Veritatis czy szkoły wyższej. Nad tym się pastwi red Ziemkiewicz]]>http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-brzeczenie-i-pogarda,...]]>

Kaczyński powinien wynająć Mazurka do szkoleń pisiorów: Mazurek wkręcałby ich w różne ściemy a jak któryś się nie zorientuje to aut. Tak powinno być.

  1. Oczywistym jest, że jeśli chcą się utrzymać muszą wprowadzić 500zł na dziecko bo ludzie czekają na kasiorkę.
  2. Po drugie elektorat zda sobie sprawę, że tamci zabiorą mu to 500 zł i w zębach na klęczkach zaniosą koncernom, UE, hipermarketom itp. Nie mówcie że Balcerowicz, Petru, Renata Kim, Siemoniak, Kijowski nie zaniasą w żebach i na klęczkach bo zaniosą.
  3. Muszą okiełznać zastępy swoich posłów, które są w stanie epatować Naród dowolnymi głupotami. Poogladajcie sobie Terlikowskiego robiącego sobie jaja z ministra proponującego bon na 500zł.
  4. Akcja z 20 melonami na o Rydzyka to albo sabotaż albo nie wiem co. Kompletnie nieprzygotowana medialnie, bez gadki. Np. że do tej pory byli dyskryminowani i teraz wyrównują.
  5. Lichocka na rzecznika rządu. Tą koszmarna Witek zdjęli w końcu ale to kwestii nie rozwiązuje.

Na razie maja inicjatywę i różne środowiska przynajmniej częściowo ich popierają, jak JKM. Może się to jednak zmienić.

I najważniejsze: muszą pojąć, że bój się toczy obecnie o kształt Europy i muszą stanąć na czele stronnictwa chcącego uchronić Europę przed zaoraniem. A żeby stanąć muszą być realnie przeciw UE.

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (10 głosów)

Komentarze

Myśle ze w PISie jest tak jak u rolnika ,
jak najszybciej przygotować grunt by móc potem wprowadzać spokojnie ustawy.
Dla tego jest w tym wszystkim trochę chaosu ,dobre rodzi się w bólach.

Vote up!
5
Vote down!
0

zza winkla

#1506523

PiS rzeczywiście dostał zadyszki...pomysł z 20 milionami całkowicie nieprzygotowany. Po co opowiadac z kim się będzie w przyszłości wojować? Trzeba wojować i tyle. Ucichło o kwocie wolnej od podatku, co dalej z "frankowiczami"?No i gdzie sprtawy karne dla liderów PO-sitwy? Jakaś cicha "abolicja" tu panuje....

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1506548

Wydaje się wszystko ważne i konieczne, ale czy dobrze przemyślane? Warto tak jak w szachach zapanować nad strategią przeciwnika. Przewidzieć " jego ruchy". Dlatego dobry szachista nigdy nie mówi co ma zamiar zrobić, lub odkrywa swój ostateczny cel. Chcemy dać coś na dobry cel, to dajmy w taki sposób żeby nikt się nie przyczepił. PiS musi dalej budować swój  dobry wizerunek jakby wybory miały się odbyć już jutro. Pokazywać dobre rozwiązania, dobre świadectwa w mediach. Stworzyć giełdę pomysłów na "dobrą gospodarkę, dobre rozwiązania socjalne, dobre relacje społeczne"...

Vote up!
1
Vote down!
0

RAK

#1506564

PIS nie dostał czasu na spokojne działanie . PIS musi działać i działa. Czy zawsze dobrze? - niekoniecznie , ale zalezy też kto ocenia ( na trzech Polakow w dyskusji sa pewne co najmniej trzy opinie do tego znacznie sie od siebie różniące.Brak dzialania,  jest zawsze gorszy od dzialania  nawet nie calkiem dobrze przygotowanego.

No a odnośnie komisji ( wlaściwie podkomisji) do sprawy wyjasnienia katastrofy smoleńskiej to pozwole sobie mieć poważne watpliwości co do kompetencji autora , zarówno politycznych (dzialania Antoniego Macierewicza) jak przede wszystkim rzeczowych ( naukowcy najwyższej światowej klasy np. Berczyński, Binienda, Gajewski .. i do tego szczerzy Polacy , gwarantuja sukces , pomimo że tyle lat juz od katastrofy upłynęło).

Vote up!
2
Vote down!
0
#1506567

Jak obserwuję działania PIS to razi mnie pewna nieudolność w działaniach.Program 500 zł/dziecko oczywiście ważny,ale aferzyści nadal chodzą na wolności,nikogo nie zatrzymano (a kandydatów jest sporo),są działania na szkodę Polski z elementami zdrady i nic.Wyborcy głosowali na PIS również dlatego że chcieli ukarania aferzystów i szkodników a nawet agentów pracujących dla wrogich państw i równierz cisza.Powszechny dostęp do broni-cisza.Imigrantów zamierzaja przyjmować,choć w kampanii mówili co innego.Jeśli dalej będą tak działać to czarno widzę wybory za cztery lata.

Vote up!
0
Vote down!
0

Mirek300

#1506591