Każda żona jest gwałcona

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Motto: "Gdy kobieta osiąga orgazm z mężczyzną, kolaboruje z systemem patriarchalnym, erotyzując tylko opresję, której ulega."

"Uchodźcy, serdecznie witamy" i "Chcemy ciot, a nie mężczyzn" - czy tylko ja dostrzegam pewną sprzeczność między tymi hasłami. Hasłami manifestacji, która przeszła przez Warszawę w rocznicę rewolucji październikowej, przywołując klimat tamtych czasów dzięki obecności zamaskowanych karków. Linia ideowa lewactwa jest jak widać mocno niejasna, acz konsekwentna.

Albert Einstein ponoć mniemał, że głupota jest robić kilka razy to samo i oczekiwać za każdym razem innych efektów. To jak mam nazwać osoby oczekujące, że efekty neomarksizmu będą u nas w kraju inne niż marksizmu? Oto genderowcy wzmocnili się na tyle, aby przejść do przechodzą do etapu terroru: sfajczyli siedzibę organizacji normalsów i jeszcze auto: ]]>http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/270653-skandaliczny-atak-na-przeciwnikow-ideologii-gender-w-niemczech-podpalono-siedzibe-i-samochod-organizatorow-manifestacji-demo-fur-alle-skierowanej-przeciwko-seksualizacji-dzieci]]> . Jest to odarcie genderu z pewnej zasłony. Jak się czegoś z tym nie zrobi to się skończy po staremu  z nowym Czeka, NKWD, UB z nowymi Naganami. Owszem, problem jest taki, że dopóki nie wprowadzą tego neoCzeka to twardych dowodów nie będzie, a jak wprowadzą będzie już za późno. Podobnie ataki heterofobów na demonstracje normalsów też zostały odnotowane. Popatrzcie sobie na zdjęcia z tej rocznicy rewolucji i zastanówcie się, czemu to takie zamaskowane i agresywne? ]]>http://wiadomosci.wp.pl/gid,17959252,kat,1342,title,Marsz-przeciw-faszyzmowi,galeria.html]]>

Sytuacja rozwija się dynamiczne i pojawia się wiele nowych informacji, tak głupich że aż niewiarygodnych: Feministki po raz kolejny ograniczają wolność seksualną kobiet: ]]>http://culturalmarxism.net/a-new-feminist-study-concludes-youre-racist-if-you-dont-have-interacial-sex/]]> Kobitki muszą uprawiać seks z murzynami, bo jak nie to rasizm. A jak tylko z mężem chce? No nie ma zmiłuj. To już lepiej niech ten rasizm będzie i niech kobitek nie zmuszają do seksu. Nie do końca w to wierze, ale wywód jest logiczny i wynika z lewackich założeń. Podobnie ludzie będą musieli uprawiać seks homoseksualny z obawy przed oskarżeniami o homofobię. I zmuszanie do takich zachowań z przyczyn ideologicznych nosi znamiona gwałtu.

II

Przemoc seksualna jest obecnie traktowana w sposób dziwaczny. Feministki wyraźnie osłabiają sprzeciw wobec zwykłego łomotu. Każdy dostał kiedyś w mordę, każdy dał w mordę, każdego okradziono i każdy ukradł. I co? Tło seksualne takie wyjątkowe ma być?  Dwa: ostatnio w Polsce pod rządami reżimu PO złagodzono w nowym kodeksie kary za gwałty i w ogóle obniżono rangę gwałtu wśród innych zbrodni i występków. I znowu siły postępu nie protestują. Mówimy tutaj o gwałtach prawdziwych, np: ]]>http://telewizjarepublika.pl/imigranci-zgwalcili-14-letnia-dziewczyne-jeden-z-napastnikow-skazany-na-prace-spoleczne,25564.html]]> . Oto 3 gości napadło i zgwałciło nieletnią. Czternastolatkę. Kara prac społecznych czy 10 miesięcy czy nawet 17 miesięcy pokazuje przyzwolenie dla takich praktyk.

Lewactwo wyznaje, że jak są młodzi mężczyźni to do gwałtów musi dojść, Polacy w Anglii kiedyś też kogoś tam zgwałcili i co? Anglicy wszystkich Polaków mają wyrzucić? Przyzwolenie lewactwa na gwałty na tle rasowym jest tu problemem. Okazuje się, że w Danii 12% imigrantów generuje 36% gwałtów i co? I będą ich edukować seksualnie. ]]>http://www.wprost.pl/ar/524237/Dania-Lawinowo-rosnie-liczba-gwaltow-Wladze-beda-uczyc-imigrantow-o-seksie/]]>

Gwałt prawdziwy nie jest problemem, problemem jest gwałt w małżeństwie. Do takiego gwałtu dochodzi, kiedy  żona nie wykazuje wielkiego entuzjazmu. A ponieważ każda kiedyś nie wykazała przeto każda została zgwałcona. Ale opresyjny patriarchalizm ją otumania i nie zdaje sobie sprawy z własnego położenia. Trzeba ją dopiero wyzwolić i wyedukować, nawet pod przymusem. I wtedy zrozumie.

III

Obecnie coraz więcej wiemy o genderze, wychodzą pozycje książkowe  np.:  ks. prof. Paweł Bortkiewicz"Historia jednego wykładu czyli gender zdemaskowany", czy  Grzegorz Strzemecki "Gender".

Dowiadujemy się ostatnio m. i. że nie prawdą jest wbrew wynurzeniom "Więzi" jakoby Kościół wyciągnął gender w reakcji na pedofilię. Otóż obowiązkowe szkolenia z gendera dla urzędników ruszyły w 2011 i docelowo ów gender miał się stać niedemokratyczną ideologią państwową wedle której urzędasy miały procedować. Genderowcy unikają, cenzurują, usuwają. Lekceważą. W żywe oczy zapierają się. Najpierw mówią, że gender nie twierdzi. Jak się wsadzi w ślepia cytat to bagatelizują, że to tylko jeden (a ile ma być? milion?), że to jakiś doktorant wywodzi (czyli badacz, nie?). Że to że sio. Żerują też na elementarnym poczuciu przyzwoitości. Np.trudno uwierzyć w cytat z motta tego wpisu, ludzie myślą, że to jakieś jaja, kabaret. A tu nie - pika i awangarda. Jak już nie mają nic do powiedzenia merytorycznego to sadza farmazony o mowie ciała. Swoją drogą to niezła manipulacja. W TV tez tak robią - jak jest bardzo źle to wystawiają specjalistę -  psychologa i on coś bredzi o takiej mowie, kompletnie nie na temat. To dygresja jest taka.

Jest w Polsce cenzura, postępaki cenzurują informacje o genderze gdzie tylko mogą. Np forach internetowych (]]>historycy.org]]> !) gdzie tam tylko się jakiś dorwie do stołka to już obcina. Dlatego

IV

Musicie zrozumieć, że oni tam normalną mową się nie posługują tylko funkcjonują na sposób dialektyczny. Nie radzą sobie przez to  prostymi sytuacjami, jak ostatnie zamachy w Paryżu. Nie komentowałem ich do tej pory bo i nie ma czego. Jedynym zaskoczeniem jest, że akurat w piątek trzynastego. Przecież kalifat otwarcie informował, że wyśle z imigrantami terror. Wiadomo było, że za kasa z przerzutu finansuje ISIS i co? I nico?

Lewacy konsekwentnie wspierali zamachy poprzez postulaty:

  1. Przyjmowanie wszystkich bez sprawdzania i jakiejkolwiek kontroli.
  2. Niepobieranie odcisków palców itp. A tylko dzięki tym odciskom udało się ustalić, że zamachowcy przybyli wraz o obecną falą uchodźców. Tak to by się nie udało.
  3. Każdy może mieszkać gdzie chce więc jak terroryści przyjeżdżają do Niemiec to nie można im zabraniać.

Pora postawić kwestię zarządzania lewactwem: kto to kreuje? Przecież oni wierzę w te brednie, które wygadują. Kto jest w stanie ustawić podobnie bezsensowne postawy w całej Europie, a szczególnie wśród reżimu brukselskiego? U nas widoczna jest pewna frustracja: że to w Paryżu były zamachy a nie w Warszawie. Jesteśmy w ogonie postępu a nie w awangardzie.

V

Pora zadać kilka pytań:

  1. Czy imigranci są ksenofobami?
  2. Zamach w Paryżu jest zgodny ze standardami leninowskimi czy niezgodny? No jest zgodny: klasy uciskane walczą z klasami posiadającymi, masy się aktywizują czyli wszystko gra. Islamiści nienawidzą Kościoła czyli są elementem postępu. Wszystko co walczy z cywilizacją łacińska jest dobre.
  3. A może zamachowcy to byli ksenofobowie też?

Są to proste zagadnienia które dla lewactwa są tematami tabu. Żaden nie powie ani tak, ani nie, tylko jakoś dziwnie kwiczy. Przedmiotem ich troski jest obrona. Ludzie zaczynają się organizować i bronić przed terrorem na różnych płaszczyznach:

  • politycznej: wzrasta poparcie dla partii,
  • ideowej: sprzeciw wobec ideologii neomarksistowskiej chociażby poprzez memy i edukację internetową,
  • działanie: uczą się strzelać.

I z tym walczy progenderowa lewica, bo to jest dla niej główne zagrożenie.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (7 głosów)

Komentarze

Coś tu kombinujesz, dużo tego. Może by to rozdzielic na dwa wpisy? Orgazmy, żony, patriarchaty, gwałty, gender... Hmmm...

Vote up!
3
Vote down!
0
#1499115

NIe mozna rozdzielić: bo to się wszystko łączy ze soba. Np. w Szwecji nie można krytykować imigrantów i dlatego robili protest przeprowadzając paradę równości przez arabskie dzielnice.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1499134