Nocne Polaków rozmowy, czyli… na kogo zagłosują Niepoprawni?

Obrazek użytkownika Satyr
Kraj

Na pytanie zawarte w tytule, niejeden Niepoprawny piszący na naszym serwisie może mi odpowiedzieć: – a co cię to obchodzi, na kogo zagłosuję!... Jest wolność i nie mam zamiaru spowiadać się jakiemuś tam Satyrowi! Mimo takiej odpowiedzi, z uporem maniaka zapytam o to powtórnie. Dlaczego jest to dla mnie tak ważne pytanie, że stawiając je naszej niepoprawnej (politycznie) społeczności narażam się nawet wielu zacnym blogerom i komentatorom?... I o tym będzie ta notka.

 

Są katolicy, którzy bywają na Mszy św. nie tylko w niedzielę, ale także uczestniczą w porannych Mszach św. w dni powszednie. Chcą być bliżej Boga, rozmawiać z Nim w świątyni. To bardzo dobrze. Ale już niezbyt dobrze, kiedy to powracając z kościoła do domu – w mijanym kiosku z prasą kupują gazetę koszerną, Fakt, Newsweek, NIE Urbana czy lokalny dziennik wydawany przez niemiecki koncern medialny. Kiedy po powrocie do swych domów „nafaszerują” swe umysły „newsami” z tejże prasy, wieczorem „dopełniając czaszkę” śmieciami z Tel-Awizorni maistreamowej, – oczekują też potwierdzenia, że wcześniej przeczytana prasa… nie kłamie.

W oparciu o te „fakty prasowe” wypracowują swój światopogląd, który… niestety – daleki jest od zapisów Dekalogu, Katechizmu, społecznej nauki Kościoła oraz sprzeczny z etyką, moralnością i patriotyzmem. Po takich „zabiegach prania mózgów” trudno zaliczyć ich do pełnowartościowych ludzi Kościoła – zwanych przeze mnie „katolikami na pokaz”, choć oni sami wyzuci z samokrytycyzmu nie zgadzają z moją opinią. Ale tylko nie zgadzają, bowiem w polemice ze mną nie są w stanie udowodnić mi, że się mylę. Po prostu brakuje im argumentów. Totalnie zirytowani kończą przeważnie rozmowę takim oto stwierdzeniem: – „a… ja się nie zajmuję polityką!”. Nawet nie wiedzą, że tym kończącym rozmowę zdaniem pogrążyli siebie do reszty. Potwierdzili tym samym, że ich szczątkowa ilość kory mózgowej po tym „wypraniu” przez maistreamy – nie jest już w stanie przyjąć argumentacji opartej na faktach rzeczywistych, nie zaś „faktach prasowych”. Nie są w stanie zrozumieć, że ich postawa jest tak naprawdę w wielu aspektach antykatolicka i antypatriotyczna, by nie powiedzieć mocniej – diabelska i antypolska.

Dlaczego pisząc o wyborach do parlamentu – zacząłem od katolików? Ano dlatego, że jest to super-aluzja do niektórych naszych Niepoprawnych.

Owi niektórzy Użytkownicy serwisu Niepoprawni.pl uważają siebie za niepoprawnych politycznie w stosunku do rządzącej platformersko-peselowej swołoczy. Ale tylko uważają, bo w rzeczywistości nimi nie są w stu procentach. Mało tego: uważają siebie za patriotów, którym los Ojczyzny leży bardzo na sercu, a ich publikowane teksty na NP – niestety – temu przeczą. Już czuję, jak w ich żyłach krew zaczyna szybciej krążyć, wzrasta tętno i ciśnienie i wyobrażam sobie wypukłość żył na ich skroniach spowodowanych zdenerwowaniem. Co też ten Satyr tu wypisuje?! – wykrzykną do ekranu z oburzeniem. Dlatego też, by ostudzić ich wzburzenie – postaram się udowodnić argumentami, że piszę tu prawdę.

Otóż żaden niepoprawny politycznie patriota nie będzie podchodził do wyborów parlamentarnych, a wcześniej samorządowych i prezydenckich w taki sposób, jaki miałem i mam tu na serwisie okazję obserwować. Większość z owych Użytkowników NP, o których tu piszę jest wykształcona. Mimo, iż niektórzy z nich posiadają wykształcenie humanistyczne, to z całą pewnością mają arytmetykę opanowaną na poziomie bardzo dobrym. Nie mówię tu o matematyce, szczególnie wyższej, bo rachunek różniczkowy, całkowy i rachunek macierzowy czy działania na liczbach zespolonych… nie znajdują tu zastosowania. Wystarczą podstawowe działania arytmetyczne. Dlaczego piszę o arytmetyce? Dlatego, ponieważ demokratyczne wybory mają to do siebie, że rachunek arytmetyczny wyborów wskazuje, kto obejmie władzę i co zrobi z moją Ojczyzną – Polską.

Absolutnie nie wierzę, by owi Niepoprawni nie potrafili liczyć. Potrafią,… i to bardzo dobrze. Mimo posiadania tej umiejętności, potrzebna jest jeszcze umiejętność logicznego myślenia, by móc konstruować związki przyczynowo-skutkowe, a na ich podstawie wysnuwać właściwe wnioski. I tu pojawiają się dwie grupy Niepoprawnych. Pierwsza to ta, która potrafi myśleć logicznie i wyciąga właściwe wnioski. W ślad za trafnymi wnioskami – daje nam wyraz w publikowanych tekstach. Natomiast podczas wyborów – głosuje na tych kandydatów, którzy działali bądź chcą działać na korzyść naszej Ojczyzny, ale mający bardzo realne szanse wynikające z poparcia społecznego, a więc i… arytmetyki.

Druga zaś grupa to ta, która również posiada umiejętność logicznego myślenia, wyciąga właściwe wnioski, ale ich decyzje, np. w wyborach nie są związane z tymi wnioskami. Kierują się bowiem albo sentymentem do „swoich” kandydatów, albo – co jest dla mnie „krecią robotą” – celowo głosują na tych kandydatów, którzy nie mieli i nie mają najmniejszych szans wygrać wyborów. Takie głosowanie oceniam jako bardzo szkodliwe dla Polski. Z arytmetyki bowiem wynika, że każdy głos oddany na przykład na kandydata katolika i patriotę Pana Grzegorza Brauna (w wyborach prezydenckich 1,1 % poparcia) i kandydatów jego komitetu wyborczego nie mający szans na mandat poselski czy senatorski – przekłada się na zwiększenie szans dostania się do parlamentu kandydata z antypolskiego komitetu wyborczego. Tym samym jedna z obecnie największych partii opozycyjnych będzie miała pomniejszone szanse, by mieć większość arytmetyczną w parlamencie i samodzielnie rządzić. Zatem jeśli miałoby się tak stać, to zmiana Konstytucji RP czy obronienie polskiej ziemi ornej i lasów… diabli wezmą, a w konsekwencji platformersko-peselowa swołocz dokończy dzieła zniszczenia i „wygaszenia” Polski.

Jeśli owi Niepoprawni zapoznają się z dotychczasowymi osiągnięciami największej partii opozycyjnej, która była u władzy (2005-2007) – a mam na myśli Prawo i Sprawiedliwość, w dodatku opublikowane w Roczniku Statystycznym Głównego Urzędu Statystycznego – notabene zarządzanego przez platformersów (a więc bez gloryfikacji PiS-u!), to zauważą iż tej partii autentycznie zależy, by Polskę odbudować z platformersko-peselowych zniszczeń i stworzyć z niej kraj silny w Europie Środkowo-Wschodniej. W ocenie ich osiągnięć niech będzie pomocna treść artykułu, a konkretnie rozdział zatytułowany: Co Polacy zawdzięczają J. Kaczyńskiemu i PiS-owi”, który 29 czerwca 2014 roku opublikowałem na NP

(tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/8282/nie-mow-falszywego-swiadectwa-przeciw-bl...) oraz komentarz użytkownika o nicku Dratwa3 (tutaj: http://niepoprawni.pl/comment/1429930#comment-1429930).

Mającym jeszcze jakieś wątpliwości, proponuję zapoznanie się z programem PiS-u (tutaj: ]]>http://pis.org.pl/aktualnosci/konwencja-programowa-prawa-i-sprawiedliwos...]]>

i tutaj: ]]>http://pis.org.pl/aktualnosci/konwencja-programowa-prawa-i-sprawiedliwos...]]>

Patrząc na skład tej drugiej grupy, do której w zasadzie adresuję to moje przesłanie, zauważam że są w niej między innymi (alfabetycznie): Bon Ton, gps65, Helis, Jurand, Lotna, Markowa, Mikołaj, Pacyna, Piotr_bzyk, 

Stanisław, walgor1, Verita.

Zatem zwracam się do Was Szanowni Niepoprawni wprost i bez „ubierania w piekne słowa”: nie spieprzcie tych wyborów! Pamiętajcie, że to nie są zwykłe wybory. Będzie to bowiem walka o Polskę, która albo będzie, albo… jej nie będzie! Liczę na Wasz wysoki iloraz inteligencji. A jeśli macie wątpliwości, na kogo głosować, to przypomnijcie sobie popularne motto adresowane do lekarzy: Primum non nocere. Jeśli życzycie dobrze Polsce i Rodakom, by jeszcze była na mapie Europy i byście mieli jeszcze w przyszłości coś do powiedzenia w sprawach dotyczących Polski, to zweryfikujcie swój tok myślenia i 25 października oddajcie swój głos na właściwych ludzi.

 

(niezrzeszony, sympatyk PiS-u) 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (37 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496131

 !!!!

Vote up!
15
Vote down!
-7
#1496137

nawet dziecko potrafiłoby zrozumieć, że partie i kandydaci, którzy nie mają szans nawet na wejście do sejmu, a co dopiero stworzenie większościowego rządu, przeszkadzają w tej chwili w ratowaniu Polski. Jak Ty, markowa wyobrażasz sobie przeprowadzenie jakichkolwiek zmian, a przede wszystkim , przynajmniej wyrzucenie rządzącej mafii na bruk? Dwukrotnie miałem okazję spotkać Grzegorza Brauna, uścisnąć jego dłoń i podziękować za wszystko co robi dla Polski, ale ani on, ani ktokolwiek inny spoza PiS nie ma szans, aby w tej chwili powołać samodzielny rząd. Skoro uważasz, że PiS jest takim złem, to wybierz to mniejsze "zło" i właśnie na to "zło" zagłosuj, bo chyba nie uważasz, że między POlszewikami a PiS nie ma żadnej różnicy. Gdyby tak było, to nad Smoleńskiem nie zginęłaby elita PiS i prez. L. Kaczyński. Dlaczego po tylu odpowiedziach dla Ciebie, zarówno blogerów jak i komentatorów, dalej nie potrafisz myśleć logicznie i jak Ty zmieniłabyś cokolwiek (uratowała Polskę), biorąc pod uwagę to co jest możliwe, a co nie jest?

Pozdrawiam

Vote up!
26
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496173

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496177

Powiedziałbym, że nie jest to wiara -- lecz raczej jest to bezmyślność oraz zacietrzewienie... Oraz całkowity brak umiejętności myślenia kategoriami politycznymi...

Bowiem, w przeciwnym przypadku, trzeba byłoby to nazwać wręcz organiczną głupotą -- bo głosowanie przeciw katolickiej partii PiS, a za wygraną zlewaczonej i postbolszewickiej mafii z PO nie jest niczym innym...

Bo nie wierzę, iż myślicie, że znakomity reżyser, lecz bardzo kiepski, nieudany i nieudolny polityk Braun może cokolwiek wygrać w tych wyborach.

Czyli to nie jest nawet i "wishful thinking"...

Na Brauna moglibyście przecież spokojnie głosować w następnych wyborach - już po odsunieciu od władzy i żłobu  postbolszewickiej i kryminalnej mafii i antypolskiej michnikowszczyzny, łącznie z ich postbolszewickimi mass mediami...

Vote up!
20
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496218

                      

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1496447

Z całym szacunkiem,

nie pozostajesz wierna Polsce, tylko wierna sobie. A Ty nie jesteś Polska.

Obiektywne dobro kraju wymaga skuteczności. Upór i fantasmagorie nie zastąpią w tym wypadku pragmatyzmu.

Wszyscy lubimy uczciwego dziwaka Brauna, lecz to za mało, by dedykować go na poważnego polityka.

 

Reasumując - działasz wyłącznie emocjonalnie, a w twoim postępowaniu nie ma ksztyny trzeźwego osądu i przez to działasz na szkodę Polski, a nie dla jej dobra.

 

Pozdrawiam

Vote up!
20
Vote down!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1496244

Witam Pana! Chyle czola! Klaniam sie Panu!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1496596

Witam Pania! Mam wielki szacunek dla kobiet,tak mnie wychowano! Wiec przykro krytykowac! Ta lobuzeria bandycka kiedys walczyla o granty,teraz juz mafia walczy o przezycie! Chwalebne,ze Pani popiera Pana Brauna! Ale w obecnej chwili musimy poprzec PIS ,jako jedyna partie ,ktora ma wielka mozliwosc wywalic tych rzadzacych bandytow Polski! Pozdrawiam Pania,dziekujac Satyrowi za slowa prawdy! Klaniam sie Panstwu! Mysle ,ze moje skromne wypowiedzi sa przynajmniej akceptowalne! Pozdrawiam!

Vote up!
16
Vote down!
0

ronin

#1496311

gdyby ten komitet o dumnej nazwie zebral tyle punktow co Pani ocen (czerwonych) to gwarantuje ze mandat by byl:-)))))))))

Vote up!
5
Vote down!
0
#1496438

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

              

#1496133

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496140

"Zaimponowałaś" mi Verita dziś niezwykle ;(.

Może wiesz także, kim był ów "dziad" popędzony przez mojego również "Guru". Bo "dziad"  miał świetne, ciemne okulary - twarzy prawie nie sposób bylo rozpoznać. A zachowanie - jak byłego funkcjonariusza eSBecji! Gdzie były wtedy "borowiki", gdy "dziad" szarpał klamkę samochodu Prezydenta Kaczyńskiego?

I jak to się stało, że zamiast "borowików" - znalazła się tam Telewizja - oczywiście "publiczna!?"

"Dziad" zasługiwał na potraktowanie "z liścia" - bo cały incydent to klasyczna "ustawka". Dziwię się, że dotychczas tego nie zauważyłaś - przy całej twej inteligencji!

A twoja upierdliwość przy "czepianiu się" Satyra - rzeczywiście - godna podziwu! Mnie też Satyr "skorumpował" - czyli pomógł... odnaleźć w Internecie TV Republika, a dzięki temu - także Polskie Radio.  Nadal jednak uważam, że nie każda pomoc to korupcja.

Oczywiście - gdy ktoś chce psa uderzyć - kija zawsze znajdzie!

Tak, jak z obecnymi atakami na Prezydenta Dudę - znów wraca fałszywy zarzut o "przymusowych szczepieniach", znów nikt z atakujących nie zadał sobie trudu, by przeczytać ustawę.

Markowa - to Ty pisałaś o Dudzie-budyniu... Wyobraź sobie, że taki opis Dudy - z datą wcześniejszą od twego wpisu - znalazłam u jakiejś dziennikarki-lewaczki. "Cenię" twoje "poszukiwania u źródeł"!

I może ktoś zechciałby mi wytłumaczyć co z owymi F-16, które "jadą" do Izraela, a więc - jest to "najdroższe poklepanie po plecach polskiego Prezydenta".

A wreszcie - Braun jednak "błysnął" autopromocją. Za polecankę "Kandydata" dostałaś ode mnie, Markowa, 24 punkty - warto było, jako że potwierdza moją tezę o Braunie który, będąc patriotą, nie jest żadnym politykiem.

To bardo dobry reżyser "nu i chwatit'".

I te powtarzane hasła o PiSie który jest rewersem PO - duch TzW na Niepoprawnych "wiecznie żywy".

A "całokształt" - to klasyczna dywersja. Chyba zdajecie sobie sprawę, że działacie na rzecz istniejącego w Polsce, mafijnego układu politycznego. Bo przecież głupcami czy "pożytecznymi idiotami" raczej nie jesteście! 

NB co do Korwina- ten "biedaczek"utrzymujący harem i liczną progeniturę z "gry w bridża"... Wszystko to być może, jednakże... Popierajcie dalej tego sowieckiego agenta, inteligentnego demagoga, amoralnego faceta i błazna... Wszystkiego najlepszego...

 

Vote up!
17
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1496312

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/od-dzisiaj-szesc-polskich-f-16-na-cwiczeniach-w-izraelu/b3q3jv

Vote up!
4
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496313

ćwiczyły wraz z Palestyńczykami - to byłabym rzeczywiście mocno sfrustrowana.

Muszę podkreślić, że absolutnie nie jestem żydofilem (żydofilką czy filosemitką, ale obecnie - byłaby to przecież także miłość do muslimów), choć w Izraelu mam zaprzyjaźnione rodziny.

Mądrość polityczna polega m.in. na umiejętności negocjacji. A z Żydami, tak jak z Moskalami - twardych negocjacji!

Widziałam izraelską obronę przeciwlotniczą "w akcji" i uważam, że możemy się od nich uczyć! NB jeden z moich przyjaciół w Izraelu pracował - do emerytury - właśnie w izraelskim przemyśle lotniczym.

Co do tych milionów odszkodowań wymyślonych przez amerykańskich Żydow - potrzebujemy dobrego prawnika i znawcę prawa międzynarodowego, aby raz na zawsze owe żądania obalić.

Wpierw - amerykańscy Żydzi próbują się wykpić ze swoich zobowiązań wobec Państwa Izrael. I szukają "jelenia". 

Żydzi w Izraelu skarżą się na skąpstwo tych amerykańskich, którzy w dodatku są znacznie bogatsi od miejscowych!

Natomiast Państwo Izrael zaistniało dopiero w 1948 roku, wobec tego - Państwu nie jesteśmy nic dłużni!

Żydowskie roszczenia wobec Polski mają za podstawę ich starożytne prawo plemienne, które stanowiło, że terytoria przyznane poszczególnym dwunastu rodom w Ziemi Obiecanej są niezbywalną własnością owych rodów - na wieki.

A współcześnie Żydzi - jeśliby mieli domagać się w Polsce odszkodowań jako nacja -  powinni domagać się wpierw odszkodowania dla Polski - od naszych okupantów - Niemców i Rosjan (czyli spadkobierców "nazistów" i Sowietów). Z 10% owego odszkodowania mogłoby przypaść  Żydom tyle tylko, ile mogłoby należeć do konkretnych osób, zgodnie z posiadanymi, prawidłowo (sądownie) udowodnionymi prawami spadkowymi. W przeciwnym razie - brak podstaw do dalszych roszczeń, bo - zgodnie z prawem międzynarodowym - własność bez sukcesora przechodzi na Skarb Państwa, a nie na (jakąkolwiek) nację czy wspólnotę..

Na zakończenie mego "wywodu" - duńska TV pokazała jakiś czas temu film nakręcony częściowo w Polsce, częściowo w Ameryce przez spadkobierców żydowskiej firmy produkującej przed wojną, w Polsce, jakieś wyroby gumowe. Chodziło o sukcesorów domu (pałacyku), bogato wyposażonego (obrazy, meble). który rodzina porzuciła uciekając (podczas wojny!) do Ameryki. Dom został zajęty po wojnie przez MON, wyposażenia już tam nie ma. A mój komentarz - spadkobiercy mogliby domagać się odszkodowania za dom (po uzyskaniu odszkodowania - przez Polskę), natomiast co do wyposażenia - zwłaszcza obrazów - mam nieodparte wrażenie - że tymi obrazami rodzina zapłaciła Niemcom za możliwość ucieczki z Polski.

Żydzi umieją dobrze się "sprzedać", czemu nie uczymy się od nich?

 

Vote up!
8
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1496414

"Żydzi umieją dobrze się "sprzedać", czemu nie uczymy się od nich?" Powiedziałbym inaczej, my nie musimy uczyć się od nich, oni razem ze szkopami i ruskimi nam w tym sprzedawaniu się, ciągle przeszkadzają i mają wobec nas bezpodstawne i bezprawne żądania. Ciągle współpracują z nimi przeciwko nam i to od wieków. Oni powinni nam wypłacić odszkodowania, za krzywdy nam wyrządzone, lista jest dosyć długa. W czasie powstań, też donosili i szkodzili nam współpracując z naszymi okupantami. Wielu powstańców zginęło lub zostało wywiezionych na Syberię, "dzięki" ich donosom. Sławny pilot, Stanisław Skalski w swoim ostatnim wywiadzie powiedział: gdy wróciłem do Polski byłem uwięziony, przesłuchiwany i bity przez żydów. Gdy mieszkałem w Szwecji, sam nasłuchałem się w radiu i telewizji, jakimi to jesteśmy antysemitami, był to rok 1969 i 1970-ty. Żydzi nie mówili wtedy, że zostali wyrzuceni przez Jaruzelskiego i komunistów, tylko przez antysemickich Polaków, chociaż wśród nich ciężko było spotać takiego, który nie należał do komunistycznej partii lub ZMS-u (ja takiego nie spotkałem) i przeważnie nie byli to szarzy członkowie tych organizacji.

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496463

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496343

Witam Pania! Po prostu pieknie droga Pani! Piszmy prawde,ktora byc moze wplynie na zdrowie Polski! Klaniam sie!

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1496388

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

....Tarnawska herbu Tarnawa

(dziwne, pani Katarzyno, że pani nie reaguje)

Vote up!
0
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496489

Zgadzam się i popieram w 200%, bo to te wybory 25 to bój o przyszłość Polski, ojej byt lub niebyt.

A grupa którą wymieniłeś ma prawo głosować na kogo chce, ale niema prawa moralnego mówić o sobie patryjoci, skoro świadomie rozbija głosy na partie kanapowe z niskim poparciem społecznym.

Bo tym samym POdaje ręce bandytom z POlszewi na dalszą kontynuacje ich zbrodniczych dla Polski rządów.

Pozwalają również by ci bandyci żydo ubeccy wprowadzali do przedszkoli i szkół genderowskie multikulti, a co za tym idzie, wymazywania Boga, historii, tradycji, obyczajów, oraz korzeni i kultury Polskości, i setki tysięcy bojowników islamskich.

Czy tak postępuje patryiota Polski, i takie gotuje dla Polski przeznaczenie, bo prywata i własne ego ważniejsze od losu Polski.

Gdy wam matkę Polskę mordują, a matka swe dzieci o pomoc woła, to wy zamiast jednoczyć się pod wspólnym sztandarem Bóg Honor Ojczyzna, to wy rozłam robicie i libero Veto wołacie.

Więc przykładajcie ręce do dalszego niszczenia i wygaszania Polski, jeśli tak wam sumienie podpowiada, ale nie wciskajcie kitu, jacy z was patryjoci.

Satyr szczególne podziękowania za ten artykuł na twoim blogu.

Szczęść Boże

Vote up!
25
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496142

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496143

....i nie zaśmiecaj dobrego wpisu Satyra.

ps.

Tobie nie przeszkadza, że jesteś tak, beznadziejnie.......!    ....?

Vote up!
19
Vote down!
-6
#1496145

Drugiej tury tym razem nie będzie, jak to zrobiłaś wyborach prezydenckich, a rozbijając głosy, to pozwalasz na niszczenie naszej wiary i wycinanie korzeni Polskości, oraz sprowadzenie tabunów oprawców islamskich, o to twój patryjotyzm.

Więc nie oszukuj samej siebie.

Vote up!
19
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496147

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496151

.... w swojej rodzinie.

A teraz paszła !

Vote up!
19
Vote down!
-5
#1496152

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy się to komuś podoba, czy nie, ponieważ mam prawo skorzystać z wolności sumienia.

Boże, błogosław Polsce!

 

Vote up!
9
Vote down!
-15

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496155

A wiec z pełną świadomością popierasz zło i skutki z tego płynące, jakie spadną na Polskę, pomagając zbrodniarzom z POlszewi, w niszczeniu i wygaszaniu Polski.

Tak można cię śmiało nazwać pseudo patryiotką.

Vote up!
16
Vote down!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496157

Oceniasz mnie - ja nie oceniam Ciebie.

Nazywasz mnie pseudo-patriotką - więc przyprawiasz mi gebę nie znając mnie.

Ja tego nie robię.

Głosuję na przedstawiciela KWW "Szczęść Boże" i nie przed Toba będę się tłumaczyć.

Kościół -Szkoła-Strzelnica-Mennica.

Wiara-Rodzina-Własność.

Nie - żydowskim roszczeniom.

Nie - wyprzedaży polskiej ziemi cudzoziemcom.

Nie - deprawacji polskich dzieci.

Tak mi dopomóż Bóg.

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496159

Czy ty już popadasz w paranoje, właśnie rozbijając głosy, i pomagasz PO dalszym rządzeniu.

A zatem właśnie pozwalasz i to świadomie, w sprzedaży lasów i ziemi, pozwalasz na niszczeniu wiary poprzez gender.

To PIS wprowadza gender i usuwa Boga z Polski, to PIS chce sprzedawać lasy i ziemię.

Markowa takich bzdet i bzdur z twojej strony, jeszcze nie widziałem by cie tak zaślepiło.

I zabrało ci logiczność myślenia racjonalnego, Markowa po prostu żenada

Vote up!
13
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496235

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy PS zlkwdj ZS?

Jsl n - nch m sę n pkzj n czy.

Kwntsncją zł wspólnym mnwnkm P PS jst włśn t żrłczn prsyjn nstytcj.

Rszt - t czcz gdn.

Vote up!
5
Vote down!
-14

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496265

Markowa a więc głosuj na PO, bo to POstulat PO, by zlikwidować ZUS.

Markowa przykro patrzeć jaka jesteś zagubiona, i jak daleko zboczyłaś z drogi do wolnej Polski.

Vote up!
10
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496275

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

 ZUS jest do natychmiastowej likwidacji, a zobowiązania aktualne powinien przejąć skarb państwa. Jeśli tego nie rozumiesz -  to już nic nie poradzę.

Vote up!
5
Vote down!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496280

Tylko Pan Bóg Markowa może już wyprostować te twoje kręte i zawiłe ścieżki, po których chodzisz.

Zagubiłaś się totalnie, bo dajesz przyzwolenie, nie pośrednio, by zło dalej oplatało Polskę, i odnosiło triumf.

Przykro patrzeć jak się coraz bardziej pogrążasz w tych absurdach, stworzonych przez twoje ego.

Vote up!
10
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496281

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bardzo sobie pan pochlebia, panie Jjj - niech pan raczej zajmie sie własnymi scieżkami.

na rozgrzewke polecam analizę ekonomiczną poniżej

 

http://www.wykop.pl/link/2115188/25-lat-wolnosci-od-wlasnych-pieniedzy/

Vote up!
6
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496282

Jestem marnym prochem, jestem nikim, jestem człowiekiem grzesznym, jestem jakim jestem.

Ale zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu i Ojczyżnie, i nie wspieram nieprzyjaciół Boga i Ojczyzny.

A czy pani może to samo powiedzieć o sobie, skoro tą jedność katolicką prawicowych ugrupowań, świadomie pani rozbija, i pomaga pani by wróg Boga i Polski dalej rządził.

Poświęca pani te 40% obrońców Boga i Polski, dla 5% swego ego, to jest właśnie to pani pseudo patryiotyzm.

Pani już niczego nie zrozumie

Vote up!
11
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496283

"żydowskich pomazańców" możesz pogrzebać Polskę i właśnie pomóc żydom. Od nich właśnie możesz spodziewać się poklepania po plecach, robisz dla nich świetną robotę.

Vote up!
16
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496179

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Twoaja ostatnia wypowiedz jest przewrotna i bełkotliwa. Powtarzam: z partią PiS jest mi nie po drodze. Glosuję na KWW Grzegorza Brauna Szczęść Boże i nic mnie nie powstrzyma.

Vote up!
7
Vote down!
-14

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496181

i tak już pozostanie, ja bredzę a Twoje przemyślenia należy zapisać złotymi literami i wydać w formie broszurki, ja Tobie nie ubliżyłem, ale oberwało mi się na niepoprawnych nie raz i nie dwa, więc jakoś przeżyję.

Vote up!
12
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496194

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pomyslałam o tym, kiedy przeczytałam, ze syn szechtera skrytykował szechtera, dokładniej - syn Antoni coś tam ćwierknął "przeciw" Adamowi. Wszystko w rodzinie, żyd się wszędzie odnajdzie. Wiec w sumie - będąc przeciwniczką zydowskich organizacji - sprzyjam tym z drugiej strony barykady, przypadkiem - z tej samej nacji.

http://niezalezna.pl/72052-syn-michnika-oburzony-na-dzialanie-wyborczej-razem-z-kaminskim-pomagaja-pis

Vote up!
2
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496346

nie zarzekaj sie tak bo jak nie poprzesz PiSu to automatycznie poprzesz PO, a tam dopiero az sie roi od tych pomazancow, ktorych tak sie boisz. A jak oni wygraja to koniec z Polska.

Vote up!
15
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1496254

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

cytuję Medardo

"jak nie poprzesz PiSu to automatycznie poprzesz PO" - i już macie winną, a jestem nią ja, markowa. Podnieśliście wielki hałas - zwolennicy PiS-u, ale niepotrzebnie się denerwujecie, plujecie, szarpiecie - wszak jestescie większością. Cieszcie się.

Vote up!
6
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496263

Jaki szantaz! Przestan udawac Joanne  d'Arc palona na stosie bo jakos ci to nie pasuje. Tak cie wlasne ego rozdelo ze za chwile pekniesz. A glosuj sobie na kogo chcesz ale nie nadymaj sie tak i nie rob z igly widel. Napisalem tylko ze jak nie zaglosujesz na PiS to szanse PO wzrosna a jak do wladzy dojdzie PO to tam nie brakuje tych pomazancow ktorych sie tak boisz, czyli posrednio zaglosujesz na nich. Ale zaden to szantaz, twoj glos mnie tyle obchodzi co zeszloroczny snieg. Nie szukam winnej tylko przedstawilem ci matematyczne wrecz wyliczenie ze mylisz sie twierdzac ze nie zaglosujesz na tych pomazancow. Napisalem ze zaglosujesz nawet nie glosujac. A ty od razu z nadinterpretacja wyjezdzasz. Gdzie ty znalazlas oznaki zdenerwowania u mnie? Jakie szarpanie? Jakie plucie? Opanuj sie! Wez cos na uspokojenie! Moze herbatke z melisy?

Vote up!
8
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1496577

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zacytowałam jedno Twoje zdanie - ale uwagę skierowałam do wszystkich, nie tylko do Ciebie.

Ja robię z igły - widły? Tłumaczę, jak mogę, swoje podejście do sprawy przyszłości Polski.

Czytam uważnie komentarze, niektóre biorę do serca, te rzeczowe.

Twój, niestety taki nie jest. Świadczy jeno o rozdrażnieniu.

(ziółka na pewno nie zaszkodzą.)

Jeśli chodzi o męczennice, to bardziej widzę się jako Antygona :-)

Swoją drogą - jakże ograniczony musi być umysł, który generuje i nachalnie narzuca myśl, że zmienimy tyłki na stołkach - i będzie Polska od pierwszego.

 

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496580

Niestety nie poprze, ktoś kto tak się zacietrzewia i nie potrafi dodac 2+2 tak już ma. Miłość do G. Brauna jest większa niż miłość do Polski. Potrafię zrozumieć kogoś, kto aby zrobić mamie na złość odmraża sobie uszy, ale nie potrafię zrozumieć kogokolwiek, kto odmraża uszy swoim wnukom, bliskim i chce aby POlszewicka mafia dalej zwijała Polskę.

Pozdrawiam

Vote up!
14
Vote down!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496264

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Program PiS nie przewiduje likwidacji złodziejskiego ZUS-u, nie daje żadnej gwarancji zasadniczej zmiany dla Polski.

Cieszcie się, że macie mnie - będzie na kogo zwalić. PiS - partia programowej porażki: siedzieć na tyłku, udawać świętych i garnąć kasę.

"gardze pisem, acz na niego zagłosuje" pisze ktos.

No cóż, gardzę pisem i nie zagłosuję.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496266

nie zmienia zdania, a tu okazuje się, że nie tylko krowa.

Vote up!
9
Vote down!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496272

Szczęść Boże

:-)))))

Vote up!
13
Vote down!
-2
#1496148

Szczęść Boże dla ciebie i twoich bliskich.

Pozdrawiam

Vote up!
14
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496150

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

fruwałbyś jak gołębica - szkoda, że jesteś jakim jesteś

[viddeo:https://www.youtube.com/watch?v=lmFgpRqXQWM]

Vote up!
7
Vote down!
-14

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496163

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

  Dltg chcsz głswć n pltyków, którzy pdpsl Trktt Lzbńsk. Przypmnę tylk, ż Lch Kczyńsk kłmł mlny Plków mmąc ch btncą przywrócn kry śmrc, pdpsł ów trktt zkzjący sygntrszm wszn mrdrców. klcznśc wyjśnł ndwn J. Kczyńsk- szły wybry, węc trzb był zrzygnwć z swrnnśc, by zwększyć swj szns n rlkcję...ptRYJt. Trz d dt Kpcz-Dd dstłś SZCZPN PD PRZYMSM, chć . Dd bcywł, ż pństw pd jg przydntrą N BĘDZ DCYDWĆ Z RDZCÓW N TYLK W KWST SZŚCLTKÓW! mn ntrsj l grsz kncrny mdyczn sypnęły grsz z tn pdps. W kńc kmpn ksztj.

   Wybcz Styrz, l jśl ktś psz tk brdn, t trdn przyjmwć t z spkjm.

  

Vote up!
8
Vote down!
-17

              

#1496149

 " Dlatego chcesz głosować na polityków, którzy podpisali Traktat Lizboński"

traktat podpisali wszyscy czlonkowie UE, wychodzi na to ze w 28 krajach gdzie mieszka pol mld ludzi rzadza debile polityczne - tak

gdy zarowno Ty jak i politycy twej prowinencji bedziecie mieli "okazje" rzadzic to, to wycofacie sie z UE, anulujecie wszelkie traktaty i umowy i zawrzecie upragniony sojusz z Rosja i Chinami czyli BRICS

ale na to trzeba troche poczekac;-)))))

Vote up!
12
Vote down!
-3
#1496153

"Wychodzi na to, ze w krajach gdzie mieszka pol mld ludzi rzadza debile"

 Na tych 28 panstw, tylko JEDNO jest zdeterminowane, by nie przyjmować beżowych koleżków, więc sam sobie odpowiedz kto w tych 28 krajach rządzi.

  Wolałbym abyś się odniósł do przedstawionych przeze mnie faktów, aniżeli snuł wątki poboczne.

Vote up!
9
Vote down!
-8

              

#1496156

Głosuj sobie na ruskich agentów od Korwina.

Ja stawiam na Polskę i PIS, i wolność Polski, bo mój głos będzie dla Polski, a twój dla PO.

I tym się różnimy.

Vote up!
18
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496154

    Tak, wolę aby "ruscy agenci od Korwina" wprowadzili zakaz uchwalania budżetu z deficytem, aby umożliwili Polakom posiadanie broni, aby zlikwidowali podatki PIT i CIT, aby wprowadzili system prezydencki, aby zlikwidowali finansowanie partii politycznych będących w parlamencie z budżetu państwa,  aby zlikwidowali całą masę zakazów i przymusów wspólnie uchwalonych przez POPiS, wyprowadzili Polskę z UE, aby nie dopuścili do wprowadzenia dopłat do dzieci na wzór dopłat do świń i bydła. Tak właśnie.

Vote up!
8
Vote down!
-10

              

#1496160

Witaj

A w zamian tych wszystkich wiekopomnych zmian, TYLKO wprowadzą namiestnicze rządy kremla nad Wisłą?

Jak to Bezmienow nazywał?

NORMALIZACJA?

Tak właśnie.

Vote up!
15
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496222

SZCZEPIENIA (te w ustawie podpisanej przez prezydenta Dudę) NIE SĄ PRZYMUSOWE i już to sobie wyjaśnialiśmy na Niepoprawnych, na blogu Świetobora!

Z Lizboną też nie było tak, jak piszesz - ale "internet" cierpliwy, wszystko zniesie!

A Korwin-Miki i sieroty po Korwinie - ile to już razy "wywijali orła"?

Półprawdy - to całe kłamstwa!

Przy okazji - cytat z Churchilla - Wierzę tylko statystykom, które sam przygotowałem.

A Ty - wierzysz w to, co sam wymyśliłeś.

Nawet już Ci nie stawiam minusów.

Vote up!
15
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1496211

Co ty wiesz o podpisaniu traktatu lizbońskiego...

Nie kompromituj się.

Vote up!
12
Vote down!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1496246

Witam! Chlopie nie bredz! Probujesz robic sztuczne zamieszanie!? Za kilka dni chcemy tym rzadzacym bandytom zabrac koryto! To nie czas na glupie sprzeczki! Pozdrawiam!

Vote up!
8
Vote down!
-1

ronin

#1496393

Witam Pana! Wspanialy komentarz! Trzy minusy? Bolszewicka agentura nawet u Nas minusuje! To swiadczy o panice w ich szeregach! To jest ich koncowe ujadanie! Zdziwia sie ,ze prawie o nich wszystko wiemy! Otrzymaja godna zaplate za swoja prace! Pozdrawiam!

Vote up!
7
Vote down!
-2

ronin

#1496392

Witaj, dzięki za dobre słowo.

Niemów mi na pan, bo razem z milionami Polaków walczymy, o wolność naszej Ojczyzny Polski.

I nie wypada byśmy sobie panowali, a po drugie będzie swojsko.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496395

77% głosujących Polaków  poparło przystapienie do UE. Lech Kaczyński, stwierdził, ze zrobi to dopiero, gdy podpisza Irlandczycy. Irlandia zostrała niejako przymuszona (do drugiego głosowania) i podpisała traktat, a dopiero potem Kaczyński.  Nie wiem, jak sobie  niektórzy wyobrażaja, że Kaczyński miał postapić wbrew woli 77% obywateli, których to zgadnienie interesowało.

My z męzem będziemy jak zwykle głosować na PiS, bo tylko ta partia daje nadzieję zmiany, dopóki żyje Kaczyński. Tak bedzie głosować również córka, jeśli dojdzie do siebie po połogu. Niestety nie udało mi sie przekonać zięcia, ani jego matki - nie będą głosować: bo wszyscy politycy sa tacy sami.

Moi zaprzyjaźnieni sąsiedzi jak zwykle zagłosuja na PO, ich informacje o polityce pochodzą wyłącznie z telewizji, w której Kopacz jest charyzmatyczną premierką, dzielnie spisującą się w Smoleńsku.

Ani sąsiedzi, ani zięć i jego matka w żaden sposób nie wiążą sposobu rządzenia krajem i zapaści gospodarczej ze swoimi wyborami politycznymi. Buntowanie się niczego według nich nie daje. Sądzę, że rząd powinienie ich jeszcze kopać w tyłki, a każda osoba głosująca na PO powinna obowiązkowo przyjąć do siebie i wyżywić przynjamniej jednego muzułmanina..

 

Vote up!
20
Vote down!
-2
#1496161

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496167

Wybacz, Lech Kaczyński nie mógł nie podpisać dokumentu, który poparło 77% Polaków.

Vote up!
15
Vote down!
-3
#1496192

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

   A skąd wiedza, iż poparło ten dokument 77% Polaków? Jakoś odrzucił wówczas pomysł rozpisania referendum w tej sprawie. Nota bene jakieś 70% wyborców wierzyło w to, że Lech Kaczyński przywróci karę śmierci, a tu psikus, zagrał jak Tusk z "zieloną wyspą" i podatkami. Czy Polacy poparliby ten traktat wiedząc, iż muszą zrezygnować z przywrócenia kary śmierci i z suwerenności? Przypomnę jeszcze raz słowa J. Kaczyńskiego, że jego brat podpisał, bo szły wybory...chodziło tylko o utratę wysłodek z koryta.

Vote up!
8
Vote down!
-12

              

#1496195

Przecież referendum się odbyło. Nikt wówczas nie kwestionował wyników, tym bardziej, że przekonanie o tym, że to dobre dla Polski było powszechne. Nie mogę wkleić linka, jednak łatwo sprawdzić wyniki w sieci.

 

Vote up!
14
Vote down!
-2
#1496197

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wybcz..l dlczg n mgł? Wększść częst n m rcj. Wększść jst głp.Mądrzy ldz są mnjszścą. Zwsz tk był ..dkąd śwt stnj. Jżl wdzł, ż dbrz jst n pdpsć... mm t pdpsł, b wększść.....t tym grzj nm śwdczy.
Vote up!
9
Vote down!
-12

Verita

#1496199

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

a motywował nie tymi (mitycznymi) procentami, a tajemniczymi "naciskami" - nigdy ich nie sprecyzował.

Vote up!
6
Vote down!
-13

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496268

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

77% pięćdziesięciu ośmiu procent Polaków, za pozwoleniem, bo taka była frekwencja. A wiec bierzemy 58% Polaków i liczymy z tego 77%. W przybliżeniu daje to 44% Polaków.

Vote up!
6
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496302

A gdzie była reszta? Reszta okazała się bezwolna masą, miała to w nosie,

Vote up!
11
Vote down!
0
#1496303

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jakis zuch przypałkował mój matematyczny komentarz. Fakt - przybliżone obliczenie. Może więc przytoczy dokładniejsze?

To anonimowe ocenianie jest wielkim minusem NP

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496305

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wywłny d dpwdz dzlm jj: 1. wżm, ż PS w sprwch zsdnczych n różn sę nczym d P. 2. wżm, ż syndrm zmrnwng głs jst brdz szkdlwy. 3. Sm strtję w wybrch trdn bym głswł n kgś nng nż n sb. 4. Jstm wlnścwcm ptrtą - dltg wżm, ż jdnyny snswny wybór w bcnj sytcj Plsk t prt KRWN.

N swm blg psłm tych sprwch wlkrtn. Dć lnk? Rzwnąć dpwdź?

Vote up!
5
Vote down!
-13

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1496162

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

rozwinąć odpowiedż - jak najbardziej!

Vote up!
5
Vote down!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496165

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

T hsłw tym, ż PS P t t sm: http://gps65.sln24.pl/445964,p--ps-t-t-sm (mgę dlj rzwjć)

T syndrm zmrnwng głs: http://gps65.sln24.pl/344570,prdksy-kdks-wybrczg

T mm kndydwn: http://gps65.sln24.pl/670564,kndydj-n-psl

T tym dlczg prt KRWN: http://gps65.sln24.pl/672521,zlkwdwc-pdtk-dchdw-szczlnc-vt

Rzwjć dlj?

Vote up!
5
Vote down!
-13

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1496182

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie opuszczę żadnego. Strasznie dołuje mnie "syndrom zmarnowanego głosu". Lecz ja mu nie ulegnę. Pozdrawiam!

Pomyśl, jak zagłosowaliby Żołnierze Wyklęci - czy bawiliby się w durne wyliczanki? Co się opłaca? Oni położyli swe życie za Polskę, a nie żydowską pohulankę.

Vote up!
7
Vote down!
-14

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496184

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

   Warto dodać, że partią drugiego wyboru dla blisko 30% wyborców PiS jest...KORWiN!

   W tym kontekście syndrom "zmarnowanego głosu" nabiera bardzo dużego znaczenia. Część z tych ludzi rzeczywiście w to wierzy i... wybiera tzw "mniejsze zło", czyli PiS. Gdyby postąpili zgodnie ze swymi poglądami, mielibyśmy zupełnie inną sytuację...

Vote up!
5
Vote down!
-10

              

#1496166

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

jak nie doktor Ryba, to pan Zięba lub inni polit-poprawni. Wykluczeni: Grzegorz Braun, Jerzy Robert Nowak, Bogusław Wolniewicz, Michał Grabianka, a nawet pani Krystyna Pawłowicz. Czysta "gospodarka zasobami ludzkimi".

 

Vote up!
7
Vote down!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496168

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jk wl Plków dł sę wść prpgndz zmrnwng głs? Przcż t czysty bsrd. N cóż..gdy syp rzm bdzą sę dmny. lb nczj...jk Pn Bóg chc kgś pkrć t m rzm dbr.Pzdrwm młd pkln:-)
Vote up!
8
Vote down!
-11

Verita

#1496169

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jśl ktś krj sę sttgą &qt;zmrnwng głs&qt;, ztm wybr n tą prtę, któr jst njlpsz z jg pnkt wdzn, l prtę drgą czy trzcą, t pwnn t brdz dbrz prznlzwć. Przd wszystkm pwnn przstdwć dkłdn kdks wybrczy. Myślę, ż mł kt t rb, ztm wększść krj sę prpgndą, n nlzą. T przykłd młj cząstk tg c trzb zrzmć: http://gps65.sln24.pl/344570,prdksy-kdks-wybrczg

Vote up!
4
Vote down!
-12

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1496175

Głosować na inne partie będzie można, a nawet może być to zalecane dopiero wtedy gdy rozwali się rządzącą POlszewicką mafię, ale nie w tych wyborach. W tej chwili, każdy głos, nie oddany na PiS jest głosem nie tylko zmarnowanym, ale także szuflą piachu na grób Polski.

Vote up!
15
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496186

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

PiS to partia systemowa. To taka sama mafia jak PO. Wielu prominentnych członków przeszło z PO do PiS i z PiS do PO i nic to nie zmieniło. Obie partie już rządziły i ich rządy niczym zasadniczym się nie różniły. Wymiana świń u koryta nic nie da - trzeba zlikwidować koryto.

Vote up!
6
Vote down!
-13

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1496190

Podobnie jak gps65 uwazam, ze PiS to odwrotna strona medalu PO.
Po wyborach poslusznie sprowadza imigrantow do kraju i pewnie wyplaca zydom te ich 65 mld $.
Nie to, ze nie widze roznicy miedzy PO i PiSem, ale nie mam do PiS wystarczajaco zaufania, zeby oddac na nich glos.
Wolalbym glosowac na wieksze dobro,ktorym dla mnie jest KWW Grzegorza Brauna, niestety nie ma go na liscie
warszawskiej wobec czego nasze glosy beda dla Korwina.
Oczekuje na bluzgi pod moim adresem, ale uprzedam, ze nie mam czasu na polemiki,wiec nie bede na nie odpowiadal.
Szczesc Boze.

P.S. Moje uszanowanie dla p.Markowej za odwage gloszenia swojego zdania w nieprzyjaznym otoczeniu.

Vote up!
9
Vote down!
-9
#1496198

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Choć to tylko literki na monitorze - ale czeka się na jakąkolwiek podporę.

Czuję się niejako wyklęta, ale to mi nie przeszkadza. Żal tylko następnych pokoleń - płacących cenę za żałosne wyliczanki partyjne.

Prezydent-efekt już się określił. "Dawanie Czasu" - śmiechu warte.

Prawicowa lemingoza - śmiertelna choroba, ot - co.

Ileż tu jadu: ktoś na tym forum odnosi sie do mnie jak do psa - i dostaje piętnaście plusów. Czyli tyleż osób z nabożnego grona "patryjotów" popiera chamstwo.

O, demokracjo!

 

Vote up!
7
Vote down!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496203

jest póki co, nie do rozwalenia, a już najmniej przez pis. Dużo się mówi o zmarnowanych 8 latach PO. Ale PiS jako opozycja też zmarnowała te lata. BMW-bierna-mierna-wierna. PiS to popłuczyny okrągłego stołu...pamiętasz kto zasiadał wtedy? Może gdyby była śp.Anna Walentynowicz i jej podobni....może byłaby szansa na obalenie tej mafii. Kto wykazał przekręty wyborów samorządowych? Kto wyciągnął z tego jakieś wnioski ?

Vote up!
11
Vote down!
-10

Verita

#1496202

Dzięki takim ja ty, jest wspomagany system POlszewi, bo rozbijacie głosy świadomie, i opluwacie i wylewacie hektolitry pomyj na PIS, w czym pomagacie w dalszym rządzeniu żydo ubeckich ścierw z POlszewi.

Mówisz ze jesteś katoliczką, to dla czego rozbijasz koalicje katoliczką, która broni Boga i naszej wiary, a dajesz przyzwolenie by dalej rządziło Niemieckie PO, które usiłuje usunąć Boga z Polski.

Mówisz o przepędzeniu PO Z 5% poparcia, dla twojej opcji.

40% poparcia dla PIS to według ciebie głupcy, oszołomy, i zagubieni, tylko wy wiecie co jest dobre dla Polski, tacy z was zbawcy Polski.

Vote up!
13
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496213

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jstś żłsny

Vote up!
5
Vote down!
-14

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496214

Ale walczę o Polskę, nie dbając jak tacy jak ty, będą mnie nazywali, bo Polska to świętość.

A ty olałaś wolność i dobro dla Polski, dla prywaty i swego ego, rozbijając świadomie głosy, a wiec podając pomocną dłoń dla PO.

Więc kto jest bardziej żałosny

Vote up!
11
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496220

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

człowieku zakłamany

Vote up!
6
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496223

Proponuję abyś uważnie przejrzała rodzinne metryki.

Bo albo popadasz w paranoję, albo w Polsce nie ma już chrześcijan..

Vote up!
12
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496226

Verita! Ty zadnego boga nie uznajesz! Tylko mamona!Twoje prostackie wypowiedzipodpowiadaja,ze nie jestes Polakiem, nie znasz srodowiska! Jestes zwykla sowiecka stonoga! Proponuje zablokowac tego zwolennika ruskich prostytutek! To za dlugo trwa!

Vote up!
6
Vote down!
-3

ronin

#1496403

Korwin  nie nadaje się na przywódcę, zbyt wiele szans zamarnował i zapału młodych ludzi przez te wszystkie lata.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1496193

on nie zmarnował wiele szans, on ich chyba nie chciał wykorzystać i chyba taki jest cel jego działalności, zrażać ludzi do interesowania się polityką (w szczególności młodych). Nie mam zaufania do tego człowieka, jego częste wizyty w rosyjskiej ambasadzie mówią same za siebie. Ten człowiek kłamie, obraża różne grupy wyborców i jest bardzo antyamerykański.

Pozdrawiam

Vote up!
13
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496196

Ja jestem pewny ze partia KORWIN bedzie mial swiet(l)ny dwucyfrowy wynik poprzedzony ......przecinkiem :-)))))))

Vote up!
14
Vote down!
-1
#1496180

Błagam: nie nazywajcie Platformy "platformersami" oni sami w 2007 toku wypromowali to określenie, które jest bardzo pozytywne!!!!

Ich mozna nazywać co najwyżej: platformiakami złocistymi.

Vote up!
18
Vote down!
0

Jacek Trzaska

#1496164

Prywata i własne ego, ważniejsze niż Bóg Honor Ojczyzna, i naprawa Rzeczypospolitej.

Lepiej niech rządzi POlszewicka zaraza, niż patryioci bloku prawicowego, niech dalej niszczą wiarę, korzenie Polskości, historię byle tylko nie dopuścić PISu i naprawę Polski.

Niech opluwają Pana Boga, i wprowadzają gender do przedszkoli i do szkół, wmawiając że Boga niema, oraz sprowadzając setki tysięcy islamistów, byle nie rządził PIS.

Udają że mogą uratować Polskę, z 5% poparcia dla nich, Markowa zapytam czym do POlszewi chcecie startować.

40% wyborców PIS to ludzie głupi i zagubieni, według was, a wy sami debeściaki i zbawcy Polski.

Vote up!
14
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496189

określenie mojej żony - platfuje - ale jakoś się nie udało - szkoda

Vote up!
10
Vote down!
0
#1496299

platfuje - niezle ale moze zamienic litere f na h :-))))))))))

Vote up!
5
Vote down!
0
#1496427

Vote up!
14
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496174

gdy rozum jest ślepy.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496208

gratuluję dobrego samopoczucia

Vote up!
6
Vote down!
-9

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496209

to jednak nie wypowiem ich teraz, bo nie jest to czas na zgłaszanie wątpliwości i oslabianie jedynej siły politycznej, która ma realne szanse na wygranie tych wyborów.  Dlatego popieram opinię Satyra - pełena mobilizacja i do boju o odzyskanie Polski.

Spierać sie i dyskutować bedziemy wtedy, kiedy sprawy w Polsce wrócą na normalne tory, kiedy minie czas "homo-egoistus" - czas polityków, którzy zabiegają jedynie o swoje stanowiska w strukturach Unii Europejskiej służac obcym panom, zamiast zabiegać o dobro Polski i Polaków.

Vote up!
15
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1496176

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

skoro jedna strona pozwala sobie na erupcję - dlaczego inni mają milczeć?

ja nie będę cicho - dość już tego "dawania czasu". Mnie nikt nie dał czasu.

 

Vote up!
7
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496188

... zabrać tu głos na moim blogu. Do godz. 21:30 przeczytałem wszystkie Wasze komentarze. Pozostałe przeczytam jutro wczesnym rankiem.

Z uwagi na bardzo burzliwą dyskusję między komentatorami, - przed chwilą tytuł mojej notki opatrzyłem liczebnikiem (1). Oznacza to, że druga część będzie odniosieniem się do Waszych zdań, albowiem nie zwykłem nie odpowiadać, ani też się powtarzać i pisać każdemu z Was niemal to samo. A jest co komentować moi drodzy, oj,.. jest. Po prostu uszanujcie mój czas, który tu poświęcam, wszak jestem jeszcze aktywny zawodowo i na brak pracy nie narzekam. 

Zatem "do usłyszenia" jutro około godz. 22:00.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Vote up!
10
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1496178

Przestańmy się kłócić i wyzywać, bo to cieszy jedynie PO. Każdy powinien rozważyć w duchu tekst Satyra i jeśli do niego trafia, zmienić decyzję wyborczą, a jeśli nie, pozostać przy swoim. Niestety, kłótnie w rodzinie zawsze szkodziły Polsce. Przejrzałem wszystkie komentarze i (choć mnie świerzbiło) nie postawiłem żadnej oceny negatywnej. Bo nie o to chodzi.

A, żeby się policzyć, proponuję wpisywać bez wzajemnych bluzgów, kto na kogo chce głosować. I nie pałować się za to, że ktoś ma inne zdanie.

Ja głosuję na PiS.

 

 

Vote up!
18
Vote down!
0

M-)

#1496185

http://niepoprawni.pl/blog/jozio-z-londynu/7-dni-ktore-wstrzasna-swiatem

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1496187

Ja też głosuję na PiS. Ma Pan rację kłótnie niczego nie dają, a tylko szkodzą. Ja jestem z pochodzenia chłopem i mój chłopski rozum mówi mi, że to ostatni moment by ratować moją Ojczyznę. A ja jestem Polakiem chcę być Polakiem i chcę by moje dzieci i wnuki były Polakami.Jestem też katolikiem i wraz z rodziną od kilku tygodni codziennie modlimy się o mądre i dobre dla Polski wybory."Maryjo Królowo Polski wstawiaj się i módl się za nami."

Vote up!
18
Vote down!
0
#1496204

Polska onegdaj w zamierzchłych wiekach doświadczyła rozbicia dizelnicowego (Brak silnego środka decyzyjnego potrafiącego skupić w swych rękach siły całego królestwa, a także częsty brak współpracy między poszczególnymi książętami przyczynił się do osłabienia państwa a co za tym idzie, nie tylko zahamowania wszelkich ambicji ekspansjonistycznych, lecz także utraty dużej części terytorium)w późniejszych wiekach  rozbiory spowodowały, że  zniknęła na 123 lata z mapy ... Współcześnie przez niektórych uzurpatorów (którzy chcą tworzyć nowy porządek) nazywana jest bękartem wersalskim...

Potem doświadczyła Teheranu, Jałty i Poczdamu... zdradzona przez wszystkich tzw.sojuszników

 Dziś rozgrywana jest w Brukseli przez słowiańskiego kaszuba, Niemcy i resztę  starych wyjadaczy...

Drodzy adwersarze skakając sobie do "gał" nie rozwiążemy/rozwiążecie żadnej sprawy...

Czy jako Polacy potrafimy w godzinie próby stanąć niczym muszkieterowie  jeden za wszystkich wszyscy za jednego ?

Czy posługując się najbardziej polskim w zapisie słowem ŻÓŁĆ  będziemy plwać nią tylko  jeden na drugiego...

Wszystkim moherowym  Bożym ludziom  przypominam niesmiało, że jako ludzie jesteśmy tylko pyłkiem na wietrze zaś ZWYCIĘSTWO przyjdzie przez Maryję :)  http://www.duchprawdy.com/kardynal_august_hlond_prymas_polski.htm

"Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i różańcem."

Krucjata różańcowa za Polskę trwa ...

Niezapomninajmy o swojej marności względem wieczności, wtedy wszystko jest na swoim miejscu ... Czy ktoś choć przez chwilę pomyślał, że od nadmiaru nagromadzonego gniewu może nie dożyć rzeczonych wyborów? I że jego dzisiejsze deklaracje nic a nic nie znaczą?

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich zaproszonych do dyskusji przez Satyra

 

Vote up!
19
Vote down!
0
#1496200

a słyszałeś o świętym gniewie? Krucjata - owszem....ale wiesz zapewne, że nie wszystkie modlitwy są wysłuchiwane. Bez pokuty i nawrócenia modlitwa nic nie da. Oprócz modlitwy potrzebne jest działanie. A tu nic nie możemy zrobić bo brak porozumienia między Polakami i brak instrumentów. Porozumienie każdej grupy, wspólnoty, narodu jest możliwe na płaszczyźnie moralnej. I tu zaczynają się schody. Jeżeli kazdy z nas uważa co innego za dobro i za zło ...to jak możemy się pojednać? Bez tego ani rusz. Np.jedni uważają, korupcja to coś dobrego, że cel uświęca środki a ja że to coś złego....i koniec dyskusji i działania.

Vote up!
10
Vote down!
-10

Verita

#1496205

czasem jako, że ułomny ze mnie człek staram się  czerpać z bardzo Młodej Kobiety, w Biblii charakteryzują ją slowa : "zachowywała wszystkie te sprawy i rozważała je w swoim sercu".

Skąd pewność, że nie wszyskie modlitwy są wysłuchane? Może nie otrzymanie tego czego się pragnie jest właśnie darem?

Kiedy mowa zawodzi należy milczeć, potok słów  niczego nie dowodzi ...

Doświadczyłaś kiedykolwiek , wydawać by się mogło patowej sytuacji? Być może... Tylko siąść i płakać, rzygnacja bądź wściekłość ... I ni z tego ni z owego pojawia się rozwiązanie ...

Działanie poza granicami naszej percepcji...

Pozdrawiam

desmes

Vote up!
14
Vote down!
0
#1496215

Witaj

Dzięki za tę notkę.

To jest test.

Polega on na tym, aby odróżnić ludzi autentycznie kochających Polskę,

od tych który KOCHAJĄ SIEBIE w Polsce swoich wyobrażeń.

Kochają SIEBIE tak silnie, że gotowi są poświęcić dobro Polski dla

swojego widzimisię.

I trudno będzie przekonać akurat mnie, bo sam uważam, że PIS jest jedynie

DROGĄ do naprawy Polski., a nie celem samym w sobie.

Casus Yupitera na "pokładzie" do niedawna spełniającego rolę dziurawego stefka WEWNĄTRZ PISu,

nie nastraja do hurra optymizmu.

Ale on nie jest tam sam, a PJK nadal sprawuje kontrolę nad PIS.

Do tego trzeba dołożyć prostą analizę, że mamy do czynienia może z niewygodną maczugą

i kilku rachitycznymi rózgami.

Wybór wydaje się naturalny.

A o kształcie i kierunku budowy Polski zadecyduje ODZYSKANIE Polski z rąk komuny.

Dlatego właśnie rozdrabnianie głosów i kierowanie się egocentryzmem

jest nawet bardziej szkodliwe niż wprost głosowanie na platfusów.

Bardziej szkodliwe, bo ŚWIADOME.

Pozdrawiam

Vote up!
16
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496206

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zapominasz o żydowskim nadzorze - zwłaszcza o loży Binajberith; a może nie zapominasz???

Vote up!
8
Vote down!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496207

Witaj

Mam wrażenie, że to Ty masz problemy z pamięcią.

W ciągu ponad pieciu lat na NP dałem tysiące dowodów

że NIGDY NIE ZAPOMINAM.

Możesz to nazwać chorobą, ale tak mam i najlepiej przyjąć to po prostu do wiadomości.

Co zaś do nadzorów, to wytłumacz mi, jakim sposobem chcesz zaszkodzić loży,

bojkotując wybór PISu?

A może Olechowski, Applebaum, Rostowski, Balcerowicz, Smolar przepisali się do PISu?

Bo przecież nie głosując na PIS, te właśnie $#@%^& umacniasz - zdajesz sobie przecież z tego sprawę,

że taki jest ostateczny skutek Twojej motywacji?

I jeszcze jedno - mnie akurat zarzucasz niedostrzeganie problemu?

Kpisz sobie?

Zapraszam do swoich wpisów o Indianach!

Wyjdź na chwilkę poza swoje ego i popatrz na chłodno.

Potrafisz - ale musisz tego chcieć.

Może wtedy zrozumiesz, że jesteś tylko ziarnkiem, pyłkiem wobec NARODU.

Ja to zrobiłem po Zamachu Smoleńskim.

I pójdę KAŻDĄ drogą, choćby boso, jeśli będzie choć odrobina nadziei na UCZCIWĄ POLSKĘ.

Pozdrawiam

 

Vote up!
16
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496217

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ani ...ani. Ręce i piersi opadają jak się czyta niektórych pierwszorzędnych blogerów o najwyższych notowaniach, którzy pójdą każdą drogą i boso.
Szerokiej drogi i dobrych butów...nic więcej się nie da odpowiedzieć. Pozdrawiam markową.

Vote up!
9
Vote down!
-10

Verita

#1496227

Witaj

Przykro mi słyszeć, że nie spotkamy się nigdy w Uczciwej Polsce.

Odkładając na bok swoje "widzimisię" i choć na chwilę kierując się miłością

do Polski a nie własną, mogłabyś choć spróbować.

Ale to Twój wybór.

Pozdrawiam

Vote up!
15
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496231

Witaj

 

Nic dodać, nic ująć.

Podpisuję się u ciebie pod twoimi słowami.

 

Pozdrawiam

Vote up!
15
Vote down!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1496247

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dzękję z wzmnkę mn w swm wps. Nwt jśl n jst zbyt pzytywn. Czję sę zblgwny dnść d Twch rd.

P 1- cł pstkmn WN, tępł spłczństw d 26 lt pzwl krdć sę tym smym ldzm- z tydzń d m kljn 4 lt.

P 2- Wlę przstrzlć sbę stpę nż zgłswć n psrów- b głsj wększść.

P 3- c d lnków którym chcsz ns nwrcć- sttystyczn mój sąsd jg ps mją p 3 ng.

P 4- z tydzń zmną sę tylk sztndry kpnt.

Pltfsy Psry t wrs który wywdz sę z tj smj zkżnj kmórk. Chcłbym dbrz życzyć dbrz Plsc l mm śwdmść, ż tn krj jż z kln sę n pdns. Kdyś był m nwt szkd- trz wszystk m jdn. 

Czs snąć knt n npprwn- szkłm nzlżnych mdów, ttj ch n znlzłm.

Vote up!
6
Vote down!
-13
#1496225

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496228

Przyznaj, że nie mamy tu czego szukać. Lemingi mają zabetonowany światopogląd- od spraw politycznych po kościelne. Nie jesteśmy w stanie tego zmienić. 

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1496230

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nm tg zmnć, msmy rbć swj trwć przy dbr. Z tg będzmy kdyś zdwć sprwę... n z sągnętych fktów.Pzdrwm P.s. lnwcw pwm tylk tyl....czcwść c nng dl cb znczy, c nng dl mn jszcz c nng dl styr. T jk mmy sę sptkć? jszcz mrkw..4 nprznkjąc sę płszczyzny , bz pnkt styczng.
Vote up!
7
Vote down!
-10

Verita

#1496233

Znów raczysz mnie swoim egocentryzmem.

Płaszczyzną wspólną jest MIŁOŚĆ do POLSKI.

Ja nie bloguję, aby szukać poklasku czy rozgłosu.

Jeśli Polska stanie się UCZCIWĄ Polską, wtedy NATYCHMIAST wrócę do swoich

ulubionych zajęć, a jestem niepoprawnym technokratą.

Być może zajmę się konstruowaniem nowych rodzajów broni, aby odzyskana Polska

miała się czym obronić.

Ale zaręczam, że Leniwca czy Rospina, będziesz mogła spotkać wyłącznie w archiwum.

Vote up!
15
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496236

Witaj

Postaram się , aby Ci wyłuszczyć przyczyny Twojego problemu:

Ponad pięć lat.

Dziesiątki tysięcy komentarzy.

Tysiące polemik, zmuszających do logicznego uzasadnienia swojego zdania.

Bezwzględna obrona prawdy, ale połączona z szacunkiem do Interlokutora.

Tak powstaje WSPÓLNOTA.

Sieć zbiorowej inteligencji.

I ta właśnie sieć powoduje, że tania lub płytka propaganda odbija się

jak piłka...

Ale przeciez możesz to zmienić.

Poświęć pięć lat na udowadnianie swoich racji i przekonaj nas.

Albo My Ciebie...

Pozdrawiam

Vote up!
15
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496234

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

strzępn język bdj wspólntę.Tylk mrlnść wnglczn,którj zrówn w Plsc, W PS t wśród npprwnych brk. dltg jst jk jst. N tk łtw t zmnć jk myślsz. Gdyby tk łtw wystrczył chcć...n byłby lkchlków nrkmnów.
Vote up!
8
Vote down!
-11

Verita

#1496237

POprawności POlitycznej, dla NIE dla naprawy Rzeczypospolitej

Vote up!
10
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496238

Zaczynasz mnie rozbrajać swoją naiwnością.

Czy dla tej moralności ewangelicznej chcesz marnować głosy i przyczyniać się do wygranej

szatańskiego lewactwa?

Czy naprawdę nie zauważasz, co znajduje się na końcu ścieżki przez Ciebie obranej?

Czy nie wiesz, że Pan Bóg nie dawał rozumu dla ozdoby, tylko do użytku?

Vote up!
12
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496239

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wyznaje zasadę : cel uświęca środki...To nie ze mną takie numery. To jest moralność Satyra. Ale to jest satyra a nie moralność:-)

Vote up!
7
Vote down!
-9

Verita

#1496240

Na żadne numery Cię nie namawiałem - nie pochlebiaj sobie.

Co zaś do celów i środków, to ja omijam ścieżki które mają U CELU tron szatana,

używając dostępnych ŚRODKÓW, aby ostrzec i Tych, którzy tego zła nie zauważają.

Choćby dlatego, aby każdy mógł dokonywać ŚWIADOMEGO wyboru.

Vote up!
15
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496241

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496430

"Szanuj ludzi tak, jak potrafią się uszanować sami".

Zakładanie naklejki "moralności ewangelicznej" nie jest argumentem samym w sobie.

Z uporem maniaka podchodzisz lekceważąco do mojego nicka, używając formy poufałej.

Z mojej strony nigdy nie było symetrii.

Zatem trzymaj dystans.

Nie muszę chyba tłumaczyć, że minus od Ciebie traktowałbym jako wyróżnienie.

A w kwestii"ręki, nogi etc" , to warunek jest taki, że to JA musiałbym na to pozwolić.

Żegnam zatem bez wylewnej sympatii.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496435

"nawet za te wulgarne skojarzenia nie mogę ci dać ujemnej noty...."

Verito o co chodzi, o co chodzi bom niekumaty z tymi wulgarnymi skojarzeniami :-)))))))))

Vote up!
5
Vote down!
0
#1496437

Lepiej gdy każdy głosuje zgodnie ze swoim przekonaniem oby tylko był konsekwentny i wyciągnął wnioski z własnych ,że tak powiem, bliskich doświadczeń ,ja też kiedyś nie spodziewałem się ,że jest tak wielu ludzi zwyczajnie niemądrych albo interesownych na garnuszku obcych. Ja zwyczajnie wolę Jarosława Kaczyńskiego od Grzegorza Brauna czy Korwina czy Kukiza ,moim zdaniem są jeszcze bardzo niedojrzali politycznie choć pewne aspekty ich działania zasługują na uznanie, cóż polityka to sztuka kompromisu i wybierania z tego co realne,szlachetna idea niezręcznie realizowana przeczy sobie. PIS jako partia podoba mi się już mniej ale to niestety raczej wina polskiej rzeczywistości,w której dominują mechanizmy negatywnej selekcji. 

Vote up!
13
Vote down!
-2
#1496232

jeśli wprowadzis się JOW-y. Wtedy każdy poseł będzie odpowiadał przed swoimi wyborcami, czyli w pewnym sensie nie będzie miało znaczenia, z jakiej jest partii, ale, czy jest przyzwoitym człowiekiem. Tu trzeba też dodać, że przy JOW-ach nie mogą obowiązywać progi wyborcze.

Osobiście nie jestem zwolennikiem JOW-ów (uzasadnienie na dłuższy wpis), choć chętnie zmieniłbym obecny system, bardz\iej personifikując wybory i odchodząc od nierealnie długich list partyjnych.

Vote up!
9
Vote down!
0

M-)

#1496288

Acz na niego zagłosuję. KWW "Szczęść Boże" nie zarejestrował się w całej Polsce, więc nie ma szans na cokolwiek. Pozostałe opcje - żal. Więc PiS.

Natomiast niemiłosierna beka z:

- Jechania w komentach markowej za to, że na kogoś innego głosuje. Tacy z tych hejterów demokraci ;)

- gadania o "katolickości" PiSu. Jest to - jak już zwolennicy tejże zauważyli - "mniejsze zło", ale wciąż zło. W jednym z moich pierwszych wpisów ktoś mi powiedział: a gdzie masz napisane, że PiS to katolicka partia? No właśnie. Oni się zalecają do katolików, ale to wciąż socjaliści. Jeśli ktoś wierzy w to, że to partia katolicka, to jest albo naiwny (że się nabrał) albo głupi (nie czytał programu. No pokażcie mi kurde tam ideę katolicką. Ale konkretnie, co jest prokościelne w praktyce. Bo ja multum niezgodnych z katolicką nauką społeczną punktów mogę podać)

- pseudopatriotów, którzy wyzywają tych, którzy nie głosują na ich opcję polityczną od pseudopatriotów - to mnie zawsze wśród PiSu brzydziło, podobnie jak "niegłosując na PO jesteś oszołomem/faszystą" czy "niegłosują na korwę jesteś lewakiem", etc.

Takich kilka przykładów, dla których gardzę demokracją powszechną.

Hejterzy, dawajcie czerwone strzałki, bo na więcej jesteście zapewne zbyt ograniczeni (y)

Vote up!
11
Vote down!
-8

Dominik Cwikła

fb.com/dominik.cwikla

twitter.com/Dominik_Cwikla

#1496242

Pleciesz bzdury.

Nikt tu nie ma zamiaru wpływać na twoje poglądy.

Kochać sobie możesz Korwina, a nawet Putina.

Lecz jesli w tym momencie szczerze zależy ci na losie Polski, to MUSISZ się przyłączyć do zniszczenia po-psl, a zrobić to tylko może pis.

Proste? A może się mylę?

 

Ps. Potem można sobie zakładać tyle partii ile się żywnie podoba.

Vote up!
15
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1496248

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dominik Cwikła nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"teraz", "musisz", blablabla

 

Nic nie muszę, a jak ktoś mi chce coś nakazać, to niech sp....a do Koreańskiej RL. Tam lubią "zmuszać" do głosowania.

Ktoś wierzy w to, że:

1. PiS i ekipa (nie mówię o partii) PO się kiedyś wykończą? Bo ja nie. Polecam poczytać Orwella. Stan ciągłej wojny jest im na rękę.

2. Zakładając nawet, że PiS i PO nie mają układu - gdy wykończą polszewię, że faktycznie nastanie era "głosuj na kogo uważasz za słuszne"? Nie. Zawsze będzie "głosuj na pis bo...". Zmienią się tylko powody. Przedtem było "bo trzeba po od władzy odsunąć". Teraz jest, by "zniszczyć PO". Potem będzie co? Bo "pis rządzi i nie oddajmy władzy"? To jest naprawdę zabawne :D

"Pleciesz bzdury. Nikt tu nie ma zamiaru wpływać na twoje poglądy." - ehe. Polecam poczytać ilość komentarzy pod markową :3

I kolejny przykład, dla którego gardzę demokracją: "Kochać sobie możesz Korwina, a nawet Putina." Dla mnie to bzdura. Nie powinno się i tyle. I ja bym zakazał. Działanie na rzecz obcego państwa - kula i pochówek na specjalnym cmentarzu dla wrogów i zdrajców.

A prawdziwa demokracja powszechna - jak rozumiem, większość się z nią utożsamia - nie zakazuje tego. Mało tego - prawdziwa demokracja powszechna może doprowadzić do sytuacji, gdzie będą mogły działać jeszcze jawniejsze agentury obcych państw czy koncernów (pisowcy o takiej agenturze często zapominają), niż ma to miejsce obecnie.

I kolejny, powiązany przykład: większość zdeklarowanych tutaj demokratów gwałci zasady demokracji hejtując kogoś, kto mówi, że zagłosuje inaczej, niż oni by chcieli.

W skrócie: tutejsi demokraci zaprzeczają sami sobie. Dobranoc! Liczę na "-20" do południa! :)

Vote up!
7
Vote down!
-9

Dominik Cwikła

fb.com/dominik.cwikla

twitter.com/Dominik_Cwikla

#1496253

"teraz", "musisz", bla, bla, bla.

 

Sam sobie wystawiasz świadectwo.

Lecz ja nie muszę ciebie przekonywać. I tak nie zrozumiesz.

Vote up!
12
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1496256

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tu policja ortograficzna: proszę nie przekręcać nazwisk.

 

Vote up!
6
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496276

z Ciebie taka policja ortograficzna, jak z koziej d... - saksofon.

Czyżbyś była łaskawa zapomnieć, jak przekręcałaś (świadomie i dobrowolnie) mój nick?

I jeszcze krytykujesz podwójną moralność "u innych"...

Ciebie ten problem oczywiście nie dotyczy!

Vote up!
11
Vote down!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1496314

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

chyba, że chodzi o użycie "ks" zamiast "x" kilka lat temu? Proxenia - to pani?

I prostuję: pisałam o najdroższej lampce wina, droga pani.

Nigdy nie nazywałam pana Dudy budyniem, to zdanie jego szkolnej nauczycielki.

Vote up!
4
Vote down!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496316

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dominik Cwikła nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

to chyba mentalność Kalego.

I te sławetne "nie zrozumiesz", czyli zapewne lepiej brzmiące "nie umiem wytłumaczyć lub mi się nie chce, więc zagram - jak setki tysięcy co najmniej nie mających pojęcia politologicznego "Januszów polityki" - mędrca, który nie będzie tracił czasu na ciebie, głupcze" :D

Swoją drogą jestem zawiedziony - naprawdę liczyłem na -20, a tu taki słaby wynik...

Dyskusję kończę, dobranoc! :)

Vote up!
4
Vote down!
-7

Dominik Cwikła

fb.com/dominik.cwikla

twitter.com/Dominik_Cwikla

#1496372

Jak widać to autor jest jasnowidzem i pięknie przepowiada przyszłość... [sic!]

A poza tym, to kto "gwałci zasady demokracji hejtując kogoś" -- wyraźnie wynika z powyższego komentarza autora jako "rewolucjonisty", dla którego przejęcie władzy przez jego "rewolucję" jest ważniejsze niż jakaś tam demokracja...

Vote up!
14
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496257

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dominik Cwikła nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

no ja sobie wypraszam. Jestem Kontrrewolucjonistą - odebrać władzę motłochowi, który nie umie rządzić dobrze i efektywnie i ustanowić monarchię z woli Boga, ewentualnie także z woli narodu. To raz.

Dwa - akapit "A poza tym, to kto... ... tam demokracja" jest nielogiczny..

Trzy - co do jasnowidzenia - nie trzeba być jasnowidzem. Wystarczy zobaczyć, jakie argumenty tu padają a potem przypomnieć sobie, jakie padały. Przeca to tak właśnie działa.

A poza tym, to kto "gwałci zasady demokracji hejtując kogoś" -- wyraźnie wynika z powyższego komentarza autora jako "rewolucjonisty", dla którego przejęcie władzy przez jego "rewolucję" jest ważniejsze niż jakaś tam demokracja...

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/109606/1496257

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

A poza tym, to kto "gwałci zasady demokracji hejtując kogoś" -- wyraźnie wynika z powyższego komentarza autora jako "rewolucjonisty", dla którego przejęcie władzy przez jego "rewolucję" jest ważniejsze niż jakaś tam demokracja...

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/109606/1496257

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

A poza tym, to kto "gwałci zasady demokracji hejtując kogoś" -- wyraźnie wynika z powyższego komentarza autora jako "rewolucjonisty", dla którego przejęcie władzy przez jego "rewolucję" jest ważniejsze niż jakaś tam demokracja...

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/109606/1496257

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę."

Vote up!
4
Vote down!
-6

Dominik Cwikła

fb.com/dominik.cwikla

twitter.com/Dominik_Cwikla

#1496370

Drogi Reign77

Skoro jesteś z nami tak długo, to powinienieś już wiedzieć, że na NP

nie ma ani prawd objawionych, ani nieomylnych autorytetów.

Powinieneś także wiedziec, że dobrodziejstwo polemiki z poważnymi ludźmi buduje się

na skromności, powadze i prawdzie.

Ty zaś raczysz nas najczystszą bufonadą.

Bo KIM Ty jesteś w porównaniu z "motłochem" jak raczysz to określać?

Również jaką dajesz gwarancję, że monarcha jaki zostałby wybrany, czymkolwiek będzie odbiegał od tegoż

"motłochu"?

Czy nie zauważasz, że pomiędzy monarchą a prezydentem różnica jest tylko w długości kadencji?

Dodatkowo monarcha, który okazałby się zdrajcą lub ścierwem stałby się przekleństwem dla Narodu do końca swoich dni,

lub jak historia uczy, również jego nastęcy.

Rzucasz hasła, ale przekonywujące średnio.

Musisz się postarać.Znacznie bardziej.

Pozdrawiam Rospin

Vote up!
12
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496375

Może grafika nauczy trochę wyborczej arytmetyki. Może da do myślenia niepoprawnym "humanistom". Im więcej małych partyjek - tym pewniejsze - że nie przekroczą progu wyborczego, że nie uzyskają zdolności koalicyjnej.

Vote up!
12
Vote down!
-2


#1496249

Drogi Janku

 

Przeczekałem, aż zbierze się trochę komentarzy.

Bardzo dobrze, że to napisałeś. Widać, jak ciągle wielkie jest pomieszanie umysłów, jak brak racjonalności, by zjednoczyć się w dążeniu do wspólnego celu.

Ci oponenci, którzy tutaj dyskutują przeciwko konieczności głosowania na PIS, nie rozumieją tego, bo są zaślepieni swoim egoizmem i przeświadczeniem - mam rację i jestem wierny sobie.

A na dodatek, uważając się za słusznych katolików, nic nie zrozumieli z nauk Chrystusa.

 

Twój apel wymaga osobnej odpowiedzi, więc wkrótce napiszę, dlaczego JA głosuję na PIS i dlaczego NALEŻY na PIS głosować. Taki elementarz dla babć emerytek.

 

Pozdrawiam

Vote up!
16
Vote down!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1496250

No i sam widzisz jak to wyglada u niepoprawnych! A co dopiero mowic o reszcie spoleczenstwa. Nie bedzie latwo! Jak patrze na tych slepych patriotow co to widza tylko jedna strone problemu to mi sie przypomina fraszka K.I.Galczynskiego :

Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował. I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

Vote up!
15
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1496255

Do wyborów pozostało kilka dni a tu dyskusje nad tym co to jest patriotyzm i inne filozoficzne kwestie są roztrząsane. Takie rozmowy można było prowadzić przez 8 lat i rozbudowywać i wzmacniać partię na którą się miało  zamiar głosować. Ale sytuacja jest jaka jest.I ważą się losy Polski. Każdy głos na wagę złota. Chyba nie wszyscy  zdają sobie z tego sprawę. Oby się nie skonczyło z Polską jak z tym zajączkiem z bajki Krasickiego: "Gdy juz wszystkie sposoby ratunku upadły, wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły".

 

Vote up!
19
Vote down!
-1

Erdol

#1496260

Jest taka modlitwa, która porządkuje moje codzienne wybory.

"Boże, użycz mi pogody ducha,
abym godził się z tym, czego zmienić nie mogę.
Odwagi, abym zmieniał to, co zmienić mogę.
I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego".

Jestem realistą.
Więc zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość.

Dziękuję Ci za tą notkę.

Serdecznie pozdrawiam.
dratwa3

Vote up!
19
Vote down!
0
#1496261

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak możesz łudzic się, że PiS je uratuje?

pan Prezydent Duda na pytanie o spłatę żydowskich uroszczeń powiedział "Jak się dorobimy", a sprzedaż lasów polskich ma być właśnie tym "dorobieniem się".

Prezydent Duda przyłożyl swej ręki do wypłacania Żydom przez Polskę dopłaty do emerytur w wysokosci 100 euro/mies. za cierpienia doznane od Niemców w czasie II wojny.

Czy PiS obroni polskie lasy?

A jak nie obroni - czy będzie to wina na przykład markowej z NP? Czy świętej naiwności spekulantów wyborczych?

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496325

a sprzedaż lasów polskich ma być właśnie tym "dorobieniem się".

 

Kobieto - przekraczasz bariere pokracznego idiotyzmu - podaj (tylko dokladnie) gdzie i kiedy tak powiedzial Prezydent - inaczej jestes..............................ka

Vote up!
12
Vote down!
-3
#1496329

Jedną z przypadłości obecnej demokracji jest to, że w kampanii wyborczej trzeba zabiegać o głosy tych, którzy prawdę kochają, jak również i tych, którzy prawdą się brzydzą. Wymusza to ostrożność wypowiedzi. A dlatego, że bardziej kampania ustawiona jest pod pozyskanie nowych wyborców, mamy dużo słów, a mało treści. Czyli tzw. dyplomację.

Tak. Głęboko w to wierzę, że PiS obroni polskie lasy. I nie tylko lasy.

Ciepło pozdrawiam.
dratwa3

Vote up!
10
Vote down!
0
#1496386

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy pani Beata Szydło zapytała wczoraj wieczorem panią Kopacz o tę sprawę?

Czy wyraziła należytą troskę o obronę polskiej ziemi przez wyprzedażą?

Pytam, bo oglądanie tej ustawki przekroczyło moją wytrzymałość.

Poległam tuż po serdecznościach wstępnych.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-9

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496387

Beata Szydło zapytałaby zapewne panią Kopacz o wiele innych spraw. I pewnie jeszcze zapyta. Ciekawy jestem, czy pani Kopacz nie będzie musiała w trybie wyborczym przepraszać za oplucie SKOK-ów.

Osobiście nie łudziłem się, że wczorajsza debata, jak i te z wcześniejszych kampanii, wniosą coś nowego w swojej treści. Tradycją się staje, że przybierają one raczej charakter wizerunkowy. Bo takie jest ogólne zapotrzebowanie. Budowanie "zaufania" w oparciu o gesty i wygląd. Nie jestem zwolennikiem tego typu debat. Do pewnego momentu bezsilnie się nawet buntowałem na ten stan rzeczy. Obecnie przyjąłem postawę spokojnej bezradności. Nie walczę z wiatrakami.

Beata Szydło wchodziła do tej debaty jak do paszczy smoka. Nie tylko uratowała życie, ale i zwyciężyła smoka. Cel więc osiągnęła.

dratwa3

Vote up!
9
Vote down!
0
#1496390

Większość z nas ma dosyś, patrząc na powstające latyfundia ludzi władzy. Mamy dość Sikorskich, Balazsów, Palikotów i tej całej śliskorękiej hołoty!....Ludzi przejmujących za przysługi ogromny majątek narodowy. Te wszystkie post komunistyczne pałace i dwory, będące ośrodkami wypoczynkowymi władzy, dziś trafiły w łapy sejmowego żydostwa. Te bandyckie prywatyzacje!. Stadniny koni, niegdyś państwowe, dziś skomasowane z ziemią po PGR w rękach spoconych lichwiarzy. Te zegarki wielkości budzików na przegubach łapówkarzy i te złote precjoza wiszące na ich połowicach!. Polska ma dość!. Tych królów i tych złodziejów Europy!. Jedynym dziś gwarantem standardów uczciwości jest PiS. Mafia rozlała się od lewicy do prawicy. Ja głosuję na PiS choć wiem, że dzieki przekrętom PKW, porażka władzy będzie o wiele niższa od rzeczywistego, druzgocącego wyniku!....

Vote up!
14
Vote down!
0
#1496262

... że dzieki przekrętom PKW, porażka władzy będzie o wiele niższa od rzeczywistego, druzgocącego wyniku!...."

Możemy jednak im to jeszcze bardziej utrudnić. Do dnia wyborów możemy zgłaszać się na mężów zaufania u pełnomocników wyborczych.

Pozdrawiam.
dratwa3

Vote up!
16
Vote down!
0
#1496269

 Aby Panie Polski - DAMY- Rade ... Trwały  w satysfakcji ... z tysięcy faktów - do bieżącej, rozumnej  i rozsądnej  - sumiennej ‘markowej’  realizacji,,,

Pozdrawiam.

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1496267

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

[vd:https://www.ytb.cm/wtch?v=QjkFNHq2kgs]

Vote up!
4
Vote down!
-13

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496270

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496319

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

l t, c mów - zsdn prfsr - pdłmł mn.

twrdzł, ż jdn ttjszg prwcwg twrzystw n mż stnwć krnkwskz.

Vote up!
3
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496322

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496327

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Cł szczęśc j mm jż nną- lpszą jczyznę. Jśl chcc w pl dkłdć sb gnj którg tk jż ndmr t sm sb w nm sdźc. J chcę przżyć życ w nrmlnym mjsc, zdl d plsk. Sznwn Pństw my n jstśmy krjm . strjw spłczn pl t cły czs dzlnc rsj. Pstkmn kścół ms pść, t jdyny rtnk.

Vote up!
4
Vote down!
-12
#1496273

Nawet się nie dziwie, ze Pan wybrał inną ojczyzne, bo ja na przykład nie  zyczę sobie upadku Koscioła, co najwyżej poprawy jego działania. Gdyby nie Kościól, to Polska przestałaby istnueć całkowicie juz 200 lat temu.

Vote up!
19
Vote down!
0
#1496274

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Z drgj strny gdyby n kścół t mdycyn mgł być klk krków dlj. gdyby plsk pdł 200 lt tm t nwt by Pn/ nj n myślł/ rdząc sę n tj smj zm l w nnym krj.

Vote up!
4
Vote down!
-10
#1496277

Jestem silnie zakorzeniona w Polsce i jej tradycji. Moja babcia brała udział w strajkuj szkolnym w Nawrze, przeciwko likwidacji nauczania religii w języku polskim, a miała wówczas  kilka lat.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1496279

Medycyna idzie w całkiem innym kierunku niż się panu wydaje i wcale nie chodzi o leczenie ludzi a wręcz przeciwnie. Jest na to zbyt dużo dowodów. Kościół nie ma z tym nic wspólnego. A Polski nie było przez 100 lat i jakoś nikt o niej nie zapomniał. Co najwyżej tacy Polacy jak pan co to wyjechali i zapomnieli. Ale takie działania oczyszczają tylko atmosferę. Pozostają tylko ci prawdziwi patrioci.

Vote up!
13
Vote down!
0

Erdol

#1496384

Jest cała masa, tylko brać i wybierać, gdzie wyjechać.

Każdy jest kowalem swego szczęścia.

Vote up!
12
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496278

Witaj ;-)

No tak, jeno to jewropejskie kowadlo troche sie "spedalilo " :-))))))))))

a dzisiejsze europejskie mimozy, to ani reki do szabli nie maja, ani do kowalskiego mlota...,

wiec o czym tu popisywac ?...

A i w kraju marazm, zacma objela wiekszasc spoleczenstwa, po omacku...jak cmy do swiatla...

pzdr.

 

Vote up!
13
Vote down!
0

chris

#1496308

Masz nowa lepsza Ojczyzne , to tak jabyś wybral sobie nowa lepsza Mame bo jest bogatsza i daje Ci cukierki. Jak tak traktujesz Ojczyzne do cieszę sie , ze juz Cie tu nie ma i dobrze by bylo gdybys nigdy nie wracal - bo po co wracac do starej brzydkiej i ubogiej Mamy , ktora Cię urodzila i wychowywala. Żegnaj.

Vote up!
16
Vote down!
0
#1496293

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496321

że pan wybrał inną ojczyznę. Bo albo się jest Polakiem gotowym stanąć do walki o wolną ojczyznę tak jak to robili nasi dziadowie, albo lepiej zapomnieć i szukać sobie szczęścia i dobrobytu gdzie indziej. Jeżeli ma się charakter, który na to pozwoli to nic tylko pozazdrościć i życzyć powodzenia. Ja myślę inaczej i dlatego zawsze wracam do Polski, powtarzając za Norwidem: Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba Podnoszą z ziemi przez uszanowanie Dla darów Nieba... Tęskno mi, Panie... Tylko nie wiem co pan tu robi na tym blogu, który z założenia jest blogiem dla ludzi czujących się Polakami i gotowymi walczyć o wolną ojczyznę?                                                               A Kościół nie upadnie! Nie ma pan co na to liczyć! Bo Kościół to kregosłup narodu Polskiego i dzieki Kościołowi Polska przetrwała i przetrwa wszelkie zawieruchy dziejowe. Przetrwamy i ten trudny okres!

Vote up!
14
Vote down!
0

Erdol

#1496381

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jśl chdz kścół mdycynę prszę spjrzć klk wków wstcz, przmyślć przprsć. C d wlk jczyznę- pkż m plków którzy wlczą z plskę. Myślsz, ż ndzln ddn głs n szstów z p czy ps t jst wlk plsk? Wlk dbyw sę n lcch, dbyw sę w wywyrn prsj n sysytm pd tym wzgldm plcy są njwększą msą lgłg bydł w rp. l jszcz wm trzb żbyśc zbczyl, ż żyjc w krj 3 śwt? Mż kdyś dtrz d ws, ż n mżn nzwć jczyzną mjsc przd którym trzb brnć sb rdznę. c d mjg chrktt- cł szczęśc jstm pzbwny sntymnt d krj w którym n d sę swbdn ddychć, tęsknt z tym mjscm jst m bc. Dzęk tm mm szns dśwdczć życ n tylk sę z nm szrpć. 

PS. N ndzlnj mszy prszę zrzcć ksędz n tcę z dyszkę w mm mn. Przcż mrcdsy brdl d tnch n nlżą- nch chłpn m.

Vote up!
0
Vote down!
-7
#1496701

Polska i Polacy.

p.s. z pierwszym akapitem sie zgadzam, ale z tym ostatnim o KK juz nie.

Vote up!
2
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496704

z reguly. Tym bardziej ze nie do mnie kierowane. Ale widze ze i Erdol nie spieszy sie z odpowiedzia, bo po prostu brednie najlepiej zostawic sobie samym. Zrobie niewielki wyjatek. O medycynie i o Kosciele Katolickim niewatpliwie wiem wiecej niz pan wiec to jednak pan powinien przeprosic Erdola bo to on ma racje.A jezeli chodzi o swobodne oddychanie ktore jest warunkiem pana szczescia, to jest taki kraj gdzie pan bedzie czul sie usatysfakcjonowany pod kazdym wzgledem. Ci co tam mieszkaja, twierdza ze:"drugoj takoj strany nie znajut, gdie tak wolno diszit czelawiek". Zycze powodzenia! Nawet minusa mi szkoda!

Vote up!
3
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1496841

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wąskich horyzontów. Skoro jesteś takim specem od kościoła odpowiedz obiektywnie na pytanie ilu ludzi przez kościół zginęło?

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1496961

Skoro jestes takim ekspertem od Kościoła, to odpowiedz obiektywnie, ILU LUDZI PRZEZ KOŚCIÓŁ PRZETRWAŁO?

Siebie też dolicz, bo bez chrześcijańskiego miłosierdzia, już byś kwiatki od spodu wąchał!

Ja też Ci wspólczuję wąskich horyzontów, ograniczonych okładkami dzieł marksa!

Vote up!
2
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496964

I to nie dlatego, że jestem "PiSowskim aparatczykiem, ogniwem skostniałego układu" ale zwolennikiem ewolucji, a nie rewolucji (albowiem ta, pachnie lub też bardziej śmierdzi, czerwonymi).

Przy całym szacunku dla G.Brauna, dużej sympatii dla Ruchu Narodowego szeroko pojmowanego, czyli stawiania spraw Narodu na pierwszym miejscu przed jakimiś instytucjami ponadpaństwowymi, uważam, że w obecnej chwili tylko zwycięstwo PiS daje realne szanse na zmiany. Nie jestem członkiem PiS, nie piastuję stanowiska z PiSowskiego nadania etc, etc. Nie dla egoistycznych korzyści lecz dla mojej Polski to czynię. Mamy jednego, autentycznego wroga jakim jest UKŁAD ZAMKNIĘTY tworzony przez PO-PSL, czerwony i różowy "salon" środowisk okołoczerskich. I w tej godzinie powinniśmy być razem, a nie udowadniać sobie wzajemnie czyj patriotyzm jest większy, czyja wizja lepsza.

Dlatego też oddam głos na to ugrupowanie, pomimo wielu zastrzeżeń co do obsady miejsc na partyjnych listach (w końcu można nie głosować na jedynki).

Jeśli mój głos ma pomóc w odsunięciu skompromitowanej kliki PO-PSL i zblatowanych z nimi komuchów w garniturach, to tak należy zrobić. Nikt nie maluje ścian, które są popękane. Wszystko musi mieć swoją kolejność.

Tak więc przyłączam się do apelu o "niespieprzenie" tych wyborów, bo jest historyczna szansa POgonić szkodników i krok po kroku naprawiać naszą Ojczyznę. Z Wami drodzy oponenci lub bez Was.

Tak na dopomóż Bóg!

Vote up!
19
Vote down!
-1

Kriss66

#1496285

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niestety jej nie podzielam - i za rok na przykład, kiedy odtworzymy tę burzliwą dyksusję - wolę nie mieć gorzkiej satysfakcji, "a mówiłam". Niestety - urzędujący prezydent już pokazał giętkość i miękkość których sie obawiałam.

W każdym razie dziękuję za elegancką polemikę - wyjątkową w tym wątku.

 

Vote up!
7
Vote down!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496287

Z oczywistych dla mnie względów będę głosował na PIS.
Ale nie będę miał za złe tym wszystkim przeciwnikom PO, którzy mimo to będą głosowali na inne drobne partie anty systemowe. Być może Ci wszyscy głosujący na te drobne partie są przekonani o słuszności swoich przekonań i swojego wyboru. I być może w wielu przypadkach mogą mieć rację.
Ja sam mam wiele szacunku dla Pana Brauna, chociażby dlatego, że gdyby nie on to najprawdopodobniej mielibyśmy nadal tę poprzednią PKW, tę właśnie, która szkoliła się w Moskwie jak to przeprowadzać "demokratyczne" i "wolne" wybory.
Ale co do najbliższych wyborów to zupełnie inna para kaloszy.
Mogę mieć dużo szacunku dla Pana Brauna ale na niego nie będę głosować, bo nie ma on po prostu szans na uzyskanie liczącego się i użytecznego wyniku.
W tym przypadku stosuję się po prostu do znanego i starego porzekadła "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". I dlatego PIS.
Głosował bym wszakże na Pana Brauna gdybym był przekonany, że uzyska ponad 5% i wejdzie do sejmu, ale to na to marne szanse są.

Vote up!
22
Vote down!
0

diopter

#1496289

Przeczytalem okolo polowe komentarzy..., wiecej nie bylem w stanie ! Jakze znamienny byl Zamach Majowy...Marszalek poprostu sie wko...l ! Osobiscie tak samo mi blisko do Marszalka jak i Pana Dmowskiego, jak i do Rady Regencyjnej, jak i... do wszystkich tych, ktorzy dozyli do WOLNEJ POLSKI. Co widzimy powyzej ? ano pieprzenie o DUPIE MARYNI owiniete w niazwykla elokwencje i intelektualne wzloty ! Panie i Panowie, o Polske tu idzie, a nie o osobiste przekonania i mardkowanie. Czy istnieje obecnie w kraju wieksza sila niz PiS ? NIE ! nie istnieje ! wiec o czym tu popisujecie ? Dajmy szanse, wyslijmy kupon ! Nie mamy juz bowien nic do stracenia. Polski juz od dawno nie ma. Pytanie czy beda szanse, by wogole mogla sie odrodzic...W obecnych szponach PO na pewno tej szansy nie ma. Wiec powtarzam, o czym Panstwo popisujecie ? Bylem i jestem za Grzegorzem Braunem, lecz jego czas jeszcze nie nadszedl i to jest juz cala tajemnica. Korwin, to wrecz MEGALOMANIA...choc naturalnie miejscami bardzo przyjemna. Fajnie sobie czasami pofantazjowac..., to prawie jak dziecinne bajki na dobranoc..., lecz czy my jestesmy dziecmi ? czy tez doroslymi ludzmi... Zdajcie sobie w koncu prosze sprawe z tego, ze wrog rozwalil nam wieksza czesc naszego Narodu...na Boga, o czym Panstwo tu wypisujecie ? !!! To wzajemne skakanie sobie do gardel ..., co sie z panstwem dzieje ? czy to jest jakas epidemia ? tylko czego ??? Prosze sie opamietac, zostalo bowiem tylko kilka chwil do rozwiazania tego gordyjskiego wiezla, wiec albo RYBKA, albo Akwarium...

Prosze sie opamietac...o Polske tu idzie...O Najjasniejsza Rzeczpospolita !

i prosze sie nieco miarkowac..., bowiem swoj do swego pisze, a nie do wroga, albo ???

Vote up!
20
Vote down!
0

chris

#1496297

" i prosze sie nieco miarkowac..., bowiem swoj do swego pisze, a nie do wroga, albo ???"

to aluzja do @Miarki czy Szanownej Pani Braun(owej) :-)))))))

 

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1496317

szesc ;-)

To nie jest zadna aluzja, jeno zwykla prosba..., nie czas teraz na wzajemne zwady.

Rzeczpospolita w potrzebie, " do broni " nam trzeba , a nie mielenie jezorem...

Teraz, gdy wrog juz nawet gola ziemie pazurami rozrywa, nie czas na jakies kosmetyczne zabiegi, czy tez inne mrzonki...

Pania @markowa tak samo szanuje, jak i @miarke, Ciebie i wszystkich pozostalych, wiec o wzajemny szacunek prosze i to jest juz wszystko.

Nie ma w kraju nic gorszego jak POstkomunistyczne POpluczyny ! Druga okazja dlugo sie nie nadazy, a rozwalka przyspiesza z szybkoscia dzwieku...O konsolidacje prosze i choc garsc zdrowego rozsadku...Polski juz dawno nie ma. To co w Warszawce za oknem widac, to jest POSTKOMUNISTYCZNY TRUP. Obecnie przyszla nutka nadzieji, by w koncu pogrzebac te maszkare i zbudowac Nowa Polske. Pytanie, czy Polacy rozpoznaja ta szanse ?...Wybory w ktorych wzial udzial Grzegorz Braun pokazaly, ze rodacy nadal w letargu, ze lata pracy od podstaw..., wiec moze teraz poprzez PiS, choc troche naokolo i z niejakimi cierniami pod stopami, ze cena moze byc wysoka, bo pare jarmulek i tam sie kreci...miejmy nadzieje, ze POLSKIE, ale jednak...Tak czy inaczej innej drogi nie ma...poprostu NIE MA !

 

Vote up!
9
Vote down!
0

chris

#1496401

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

"Tak czy inaczej innej drogi nie ma...poprostu NIE MA !"

ano ni ma :-)))))

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1496428

" ani ni ma :-)))))) "

Cieszy mnie, ze czasami jestesmy zgodni...,

no prawie zgodni...  ;-)

Vote up!
6
Vote down!
0

chris

#1496601

Rzeczywiście w niedzielę odbędzie sie bitwa o Polskę a właściwie początek odzyskiwania podmiotowości przez społeczeństwo, długiej drogi do pełnej wolności i suwerennosci...będzie ok - w maju tez wydawało się,że sukces jest niemozliwy...

Vote up!
15
Vote down!
0

Yagon 12

#1496290

Szanuje Cie za dużą wiedzę i za przebijajacą sie w Twoich komentarzach miłość do Ojczyzny Polski i twardy , uparty charakter . Ale prosze rozważ dwie poniższe sprawy:

Twój głos oddany na PIS może przysłuży sie Polsce. Natomiast Twój glos oddany na jakąkolwiek inna partię , czy ugrupowanie na pewno sie Polsce nie przysluży , bedzie głosem dla Polski straconym , lub nawet oddanym przeciw Polsce.

Odnośnie Prezydenta to miej na uwadze , ze punkt widzenia zależy od wysokości siedzenia, ale rozważ to prosze patrzac na te slowa nie tak jak rozumieja to przewaznie ludzie , to znaczy zlośliiwe. Po prostu wysokie siedzenie zapemnia szersze widoki i perspektywe . Widzi sie wtedy ktore rzeczy sa duze , ktore drobne, z ktorymi mozna poczekac , a ktore wymagaja natychmiastowej ingerenci i widzi sie też wlasne mozliwości. Z mojego poziomu nie da sie wielu rzeczy po prostu zobaczyc lub ich wlaściwie ocenic, a chyba i z Twojego poziomu rownież (mowie o niskim poziomie widzenia, nic nie ujmujac wiedzy).

Pozdrawiam

 

 

Vote up!
16
Vote down!
-1
#1496291

Taką mowę rozumiem.

Vote up!
5
Vote down!
-8

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496294

szanować tych, którzy mają inne zdanie na jakiś temat niż Ty. Czy nie mogłabyś być tak samo miła dla wszystkich, jak dla Zdzisie? Przecież prawie wszyscy piszemy to samo, więc dlaczego potraktowałaś mnie po chamsku, pisząc, że bredzę? Czym mój komentarz różni się od innych i od artykułu Satyra? Czy wystarczy Tobie jakiś komplement i już można Ciebie "przyłożyć do rany"?

Vote up!
11
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496336

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tego samego, czyli szacunku.

Za "bredzenie" przepraszam. Ponioslo mnie.

Vote up!
4
Vote down!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496338

Ciszej nad urna...spory nie budują...

Zagłosujemy za Polska, za wolnością, za Rodzina...
Oddajmy głos na Prawo i Sprawiedliwosc!
Odsujmy rządzącą POlszewicką mafię! Polska jest teraz najwazniejsza!

Pozdrawiam-:)

Vote up!
19
Vote down!
0
#1496292

Scenariusz wygranej przez PO: fala imigrantów zalewa Polskę. Kopacz na zlecenie Merkel, zgodnie z zapowiedzią, przyjmuje każdą ilość imigrantów. Gospodarka idzie na dno. Polacy pracują na imigrantów do 65 roku życia. Ciąg dalszy afer i niszczenie reszty polskiego przemysłu, a w szczególności obronnego i chemicznego (Azoty, PKN ORLEN, LOTOS i inne). Po kolejnych 4 latach rządu PO, wyjeżdża za granice kolejne 3 miliony Polaków. Polska tonie w długach, a Niemcy, podobnie jak w Grecji, zaczynają... przejmować długi w naturze - czyli kopalnie miedzi, węgla, gazu i wyżej wymienione zakłady chemiczne. Niemcy przejmują na własność także infrastrukturę, kolejową, porty, lotniska, polską ziemię i Lasy Państwowe. W kolejnych latach trwa wynarodowienie, a rozbiór Polski staje się faktem!

 

Vote up!
22
Vote down!
0

Miej oczy szeroko otwarte. 

#1496295

Przeczytałem tekst notki i chyba wszystkie komentarze... Rzeczywiście być może refleksja po nich wymaga oddzielnego tekstu, ale obecnie piszę inny i dzisiaj tylko podzielę się z Wami kilkoma moimi spostrzeżeniami.

Po pierwsze: tak naprawdę - niezależnie od wszystkiego - wszyscy kochamy Polskę i chcemy dla niej świetlanej przyszłości. 

Po drugie: Każdy z Nas ma prawo do własnego przekonania o tym, co dla tej naszej Polski jest dobre i właściwe a ja rozumiem każdą ze stron sporu... i moim zdaniem tymi adwersarzami (stronami sporu) są: blogerzy (i ogólnie Polacy), którzy za wszelką cenę chcą się pozbyć tragicznych dla Polski rządów PO-PSL a tymi, którzy uważają, iż PO i PiS to niemal identyczne postokrągłostołwe ugrupowania pod syjonistycznym zarządem, przy czym dla wielu to własnie PiS będzie bardziej wyrazicielem interesów budowniczych mitycznej Judeopolonii niż PO.

Po trzecie: Niemal wszyscy ulegamy emocjom i niepotrzebnie obrzucamy się inwektywami, co tylko powoduje radość wrogów Polski, naszej Ojczyzny.

W ostatnim swoim poście napisałem m.in.:

"Bo tak naprawdę - o czym wielokrotnie pisałem w postach i komentarzach - w tegorocznych wyborach parlamentarnych nie będziemy dokonywać wyboru pomiędzy PiS a PO... Będziemy decydowali o przetrwaniu substancji narodowej, polskiej państwowości, polskiego narodu, polskiej własności, polskiej ziemi i lasów, polskich zasobów naturalnych - będziemy decydowali o przyszłym istnieniu Polski!  Będziemy dokonywać wyboru pomiędzy Polską będącą już tylko sztucznym regionem (województwem, gubernią?) innego, rozpadającego się obecnie sztucznego tworu zwanego zniemczoną już Unią Europejską (związkiem beznarodowych regionów, województw podporządkowanych Niemcom) a w konsekwencji kondominium niemiecko-rosyjskiego a Polską niepodległą i suwerenną. Po odpowiednim zaś wyborze odsuwającym od władzy PO będziemy oczywiście musieli dbać o to, aby nasi nowo wybrani włodarze nie stworzyli zaś z Polski bezwolnego lennika interesów amerykańsko-izraelskich... ale o to będziemy się martwić później... (...) Zauważmy jeszcze raz! My wszyscy czujący się Polakami! Teraz w Polsce dokonujemy wyboru pomiędzy powolną, ostateczną likwidacją Polski a  szansą na jej przetrwanie i rozwój, w tym rozwój ekonomiczno-gospodarczy. Dokonujemy wyboru pomiędzy postkomunistami wespół ze zdrajcami "umoczonymi" w agenturze PRL i zasiadającymi w Magdalence i OS (oraz ich spadkobiercami) i nadzorczo kierowanymi przez zewnętrzne gremia z kręgów polityczno-finansowo-etniczno-biznesowych a  Polakami (lub naszymi przyjaciółmi) pragnącymi ustrzec nas przed tragedią narodową i przed końcem naszej państwowości. Dziś mamy wybór pomiędzy: jedyną liczącą się partią choć w części niepodległościową i mogącą realnie objąć władzę a partiami w większości dążącymi do ustanowienia w Polsce obcych protektoratów (szczególnie niemiecko-rosyjskiego), dla których dla suwerennej i niepodległej Polski miejsca nie ma".

 

Proponuję wobec tego takie  właśnie spojrzenie na obecne wybory, które realnie daja nam wybór pomiędzy opcją niemiecko-rosyjską nie przedwidującą naszej państwowości a opcją amerykańsko-izraelską. To jest realny fakt geopolityczny. Co jest dla nas dzisiaj jedynym rozwiązaniem? Niestety - co piszę z bólem - rozwiązanie amerykańsko-izraelskie. Pozwoli ono nam uniknąć wymazania Polski z mapy świata a jednocześnie dać czas na zjednoczenie Polaków wokół swojej Ojczyzny i zapobieżeniu jej judeopolonizacji. Jeżeli odsuniemy od władzy PO to wtedy będziemy dopiero mogli walczyć o naszą polskość. Inaczej możemy się pożegnać z jakąkolwiek namiastka naszej Polski. Staniemy się częścią/landem najpierw Niemiec a później kondominium rosyjsko-niemieckiego. 

 

Warto w tym kontekście zauważyć, że własnie Niemcy - poprzez sprowqadzanie islamistów - chcą wykorzenić w Europie chrześcijaństwo i wraz z Francją są przecdiwnikami USA. Podobnie jak Rosja, która tylko udaje walkę z islamistami a gospodarczo próbuje ubezwłasnowolnić UE (m.in energetycznie), na co z radością przystają i A. Merkel, i Tusk i przywódcy np. Austrii i Francji. Austria, Rosja, Niemcy.... czy Wam to czegoś nie przypomina?

 

Po zakończeniu resetu USA-Rosja (2013) znów staliśmy się ważnym partnerem dla USA i czy nam się to podoba, czy nie musimy postawić na ten kraj. Ale przecież po wyeliminowaniu podnóżka Niemiec, czyli PO... będziemy mogli też przeciwstawić się też żydowskim zapędom wobec Polski i stać się być może jednym z rozgrywających geopolityczną polityką, tym bardziej, że możemy stworzyć koalicję Środkowoeuropejską. 

 

Polityka jest twardą grą i liczy się jej efektywność w długim okresie czasu. Dziś stawiając na PiS mamy szansę na długookresową odbudowę Polski, pozbawiając tych głosów poprzez głosowanie na mniejsze 9Oczywiście bardzo patriotyczne ugrupowania) niestety przyczyniamy się do tego, że być może już Polski nie będzie a my skazani zostaniemy na banicję. 

 

Dajmy więc swójh głos dzisiaj na PiS a później walczmy o polskość, bo inaczej nie będziemy mieli o co walczyć!

 

Pozdrawiam wszystkich i powtarzam, że też nie akceptuję polityki poddaństwa jakiejkolwiek ze stron, a tym bardziej tej antypolskiej odwiecznie syjonistycznej... niemniej teraz trzeba walczyć o to, żeby w ogóle można było walczyć o cokolwiedk polskiego!

Vote up!
21
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1496300

Zgadzam sie w wielu punktach ale, o Polske nalezy walczyc caly czas i nie odkladac na pozniejszy termin. Licho nie spi i trzeba z nim walczyc.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
4
Vote down!
0

casey

#1496462

Każdy powinien głosować obowiązkowo!

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1496301

masz racje, i tylko na PIS :-)))))))))

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1496315

Tak trzymać PIS i tylko PIS, bo to wolność dla Polski.

Pozdrawiam.

Vote up!
13
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496324

Nadchodzące wybory, to w rzeczywistości nie wybory pomiędzy PiSem a POlszewikami, a decyzją czy Polska ma zostać państwem niepodległym, suwerennym, gdzie Bóg, Honor, Ojczyzna jest jedynym, świętym i naczelnym hasłem obywateli, a-kondominium niemiecko-rosyjskim pod zarządem powierniczym. Jeżeli w Polsce mają nastąpić rzeczywiste zmiany na niepodległość i suwerenność, musi zostać zmieniona konstytucja, a to jest tylko możliwe gdy PiS wygra zdecydowanie i będzie mógł rządzić samodzielnie, innej opcji nie ma. Dlatego teraz dyskusje i kłótnie, czy Polska będzie Judopolonią i postawi na USA, czy całkowicie podległa i rozgrabiona przez Niemcy i Rosję, nie ma większego sensu, bo nie ma innego wybortu. POlszewicy oczywiście sprzedadzą nas bez mrugnięcia okiem, bo są na usługach Rosji i Niemiec. Moim największym marzeniem jest aby POlszewia nie zdobyła nawet 5% głosów i nie weszła do Sejmu, a według mnie jest to możliwe-nie wierzę żadnym sondażom wyborczym. Pamietacie referendum jakie zafundował nam Bredzisław, mjało pójść na nie 25-30%, a było 7-8%. Tyle warte są sondaże. Wygramy zdecydowanie i to jest tera najważniejsze. Tak nam dopomóż Bóg.

Vote up!
15
Vote down!
0
#1496309

jako jedyną siłę polityczną, która ma szansę wygrać i jako jedną obecnie alternatywę dla Powszechnej Obłudy.

To zdecydowanie czas mobilizacji, a nie frustracji i rozliczeń. "Wszystkie ręce na pokład" i odzyskajmy Polskę dla nas wszystkich. Dopilnujmy uczciwości wyborów i wspierajmy tych co mają szansę wygrać. W tym momencie tyle możemy zrobić.

Poświęćmy wiecej energii na działanie, a mniej na gadanie, bo to przyniesie lepsze rezultaty.

Kiedy "Bóg z nami, którz przeciwko nam" - zwyciężymy.

Do zobaczenia już za kilka dni w wolnej i sprawiedliwej Polsce.

Grasja

 

Vote up!
13
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1496331

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

per favore

 

Vote up!
3
Vote down!
-9

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496334

ale i tak mam rację :)))

Vote up!
7
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1496344

jakie ich młodzieży chwanie."

Takie są Rzeczypospolite jakie Polakow zdanie. W jedności siła. Niektórym liderom prawicych partii zrozumienie tej maksymy zajęło kilka lat, (np. Marek Jurek). Straconych lat. Wielu Polaków jeszcze tego nie zrozumiało. Nizrozumienie tego prostego zdania może kosztowac Polske nie kilka, ale kikadziesiąt lat i morze krwi.

Jak ktoś tutaj trafnie zauważył, drugiej tury nie będzie.

Podziękowanie dla satyra.

Vote up!
14
Vote down!
0
#1496335

Treść mojego artykułu przywiodła wielu Użytkowników, którzy przede wszystkim poczuli się „wywołani do tablicy”. Dziękuję Wam za to. Mimo tego, że mieliście szansę obronić swoje stanowisko w przedmiotowej sprawie – nie skorzystaliście z niej. W Waszych komentarzach zabrakło mi rzeczowej argumentacji zgodnej z prawdą. Dziękuję serdecznie tym adwersarzom, którzy w dziesiątkach komentarzy podzielili moje zdanie.

Ilość komentarzy, która w chwili pisania tych słów wynosi ponad 160 - przeszła moje oczekiwania. Także ilość odsłon wynosząca ponad 4000 jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Nie spodziewałem się takiego zaangażowania Niepoprawnych. To dobrze, że nie jesteście obojętni wobec problemu wyborów do parlamentu, a właściwie "być, albo nie być dla Polski"

Wczoraj w moim skromnym komentarzu (tutaj: http://niepoprawni.pl/comment/1496178#comment-1496178) napisałem, że dzisiaj opublikuję drugą część, w której odpowiem na Wasze komentarze. Jak sami widzicie, ilość Waszych komentarzy jest tak duża, że po prostu nie jestem w stanie odpowiedzieć na każdy. Owszem, zacząłem pisać, ale z wyrobieniem się do godziny 22:00 nie widzę najmniejszych szans. Dlatego też zmieniłem decyzję i... rezygnuję z drugiej części, za co bardzo Was przepraszam. Ale poniżej zamieszczam tekst, który udało mi się do chwili obecnej napisać. Ponieważ Markowa wiodła tu prym, dlatego też Jej pierwszej zacząłem odpowiadać i... nie skończyłem,

 

Szanowna Markowa!

Rozumiem Twoje poparcie dla Pana Grzegorza Brauna. Też darzę Go sympatią. Ale to za mało, bym w wyborach głosował na p. Grzegorza lub któregoś z kandydatów z Jego komitetu wyborczego. Aż nadto słuszne są bowiem moje argumenty, które za tym przemawiają. A najważniejsze to:

– brak silnego zaplecza politycznego;
– brak „otrzaskania” politycznego;
– w razie dostania się do parlamentu – bardzo ograniczone możliwości „przeforsowania” swoich pomysłów na ratowanie Polski z racji nielicznej reprezentacji;
– brak realistycznych projektów rozwiązań w odbudowie polskiej gospodarki,
– zero przygotowania kadr, która miałaby się zająć stroną prawną (projekty ustaw, nowelizacje ustaw itp.) w procesie radykalnych zmian, których chciałby dokonać Pan Grzegorz.  

Jeśli zaglądniemy w życiorys Pana Grzegorza, a zwrócimy uwagę na rodzinę, to zauważymy tam Jego stryja – Juliusza Brauna, rodzonego brata ojca Pana Grzegorza. Co sobą reprezentuje ów stryj, co Polska „zawdzięcza” temu człowiekowi – nie będę tu opisywał, bo powstałby opasły tom o antypolskich działaniach. Nie bez kozery zwracam tu uwagę na tę postać. Jeśli Pan Grzegorz uznający siebie za katolika głęboko wierzącego, uważa się za gorliwego patriotę, to pierwej powinien „odprostować ideologiczny kręgosłup” wujowi Juliuszowi, wszak ma On dar przekonywania. Niestety, nie uczynił tego. A może starał się, ale bezskutecznie? A jeśli bezskutecznie i nie mógł sobie poradzić tylko z jednym krewnym, to czy uważasz że poradzi sobie z setkami tysięcy „ludków” działających przeciwko Polsce i Narodowi Polskiemu???

Zapoznałem się z Programem Wyborczym KWW „Szczęść Boże”. 

W punkcie 6. czytam: KARA ŚMIERCI powinna grozić mordercom i zdrajcom stanu”.     

Treść owego punktu jest sprzeczna z postawą głęboko wierzącego katolika Grzegorza Brauna. Narusza bowiem Przykazanie V Dekalogu. Jestem w stanie zrozumieć przesłanki, jakimi kierował się autor. Sam niejednokrotnie wzburzony, bardzo ostro reagowałem na bezeceństwa któregoś z platformersów i w myśli mówiłem, że gdybym miał Kałasznikowa, to wywaliłbym w niego cały zasób magazynka. Ale po chwili emocje opadły i przyszła refleksja: – nie ja dawałem jemu życie i nie ja je będę odbierał. Jest to kompetencja Boga. Dekalog bowiem zabrania zabijania ludzi. Zatem bardzo zadziwił mnie Pan Grzegorz takim zapisem. A wystarczyło napisać, że owych morderców i zdrajców stanu chce karać dożywotnim pobytem w obozie pracy. Prawda, że byłoby to zgodne z Dekalogiem i adekwatne do popełnionego czynu?

Co dalej czytam w programie G. Brauna?

Punkt 7. PRAWO DO POSIADANIA BRONI jest prawem naturalnym wolnych Polaków”.

Nie do końca się zgadzam z tym zapisem. Dlaczego? Ano dlatego, że naród polski nie jest jeszcze przygotowany mentalnie do tego, by posiadać broń w domu. Dojrzałe demokracje pracowały przez dziesięciolecia nad tym, by obywatele nie dostawali „małpiego rozumu” z racji legalnie posiadanej broni. U nas w obecnej chwili gdyby Polacy mieli broń palną w domach, jedni bardzo sporadycznie używaliby jej tylko i wyłącznie w obronie swojego życia i członków swych rodzin, a drudzy… dopuszczaliby się rozbojów z bronią w ręku. Przy nieudolności wymiaru sprawiedliwości – Polska stałaby się „Dzikim Zachodem”. I w tej to obawie G. Braun w następnym punkcie swojego programu (pkt. 8.) podnosi sprawę reorganizacji służb mundurowych i sądownictwa, co należy poczytać na plus. Ale jestem zdania, że Pan Grzegorz nie „otrzaskany” w sferach rządowych – owszem – podjąłby się próby tej przebudowy, ale skutek byłby mierny ze szkodą dla społeczeństwa. A ludzi – fachowców też nie ma. Więc „kim” przeprowadziłby tę przebudowę?   

A teraz ustosunkuję się do Twoich słów dotyczących tego, że Radio Maryja i TV Trwam przestało zapraszać do studia: prof. Bogusława Wolniewicza, prof. Jerzego Roberta Nowaka, pos. Antoniego Macierewicza, red. Michała Grabiankę. Postawiłaś tezę (nie dowód!), iż to działanie ojców Redemptorystów podyktowane było zawarciem porozumienia z KRRiT: „RM i TV Trwam przestanie mówić o Żydach, a KRRiT da tym mediom miejsce na multipleksie cyfrowym”. Z tym żalem wystąpiłaś już dwukrotnie, więc zabieram głos w tej sprawie. W dodatku posiłkowałaś się filmem z wykładem poprowadzonym przez prof. B. Wolniewicza na temat Pana Antoniego Macierewicza. Do tego filmu jeszcze powrócę.

Otóż droga Markowa: – jestem na tyle blisko tych katolickich mediów, że nie muszę posiłkować się Twoją tezą bez przesłanek, by pozyskać wiedzę stanu faktycznego. Twoja teza jest ze wszech miar błędna! W przedmiotowej sprawie nie było żadnego porozumienia pomiędzy RM, TV Trwam a KRRiT.

Jan Dworak – przewodniczący KRRiT „postawiony pod ścianą”, a właściwie przed Narodem – po prostu nie mógł dalej blokować miejsca na multipleksie dla TV Trwam wobec bodajże 126 marszów protestacyjnych, jakie odbyły się w kilkudziesięciu miejscowościach w Polsce, a także na Wyspach Brytyjskich, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w związku z dyskryminacją tych mediów przez KRRiT.

Odnośnie prof. B. Wolniewicza, jakoby toruńskie media podziękowały Jemu za współpracę, także mija się z prawdą. Nie tak dawno, jak w miesiącu wrześniu br. słyszałem felieton prof. B. Wolniewicza z anteny RM, który wygłosił telefonicznie. To, że nie przyjeżdża do studia w Toruniu, nie oznacza że Twoja teza ma się przekształcić w twierdzenie. Jak każdą tezę, by stała się twierdzeniem – trzeba udowodnić. A dowodów nie podajesz.        

Skoro jestem już przy prof. B. Wolniewiczu, to napiszę parę zdań na temat filmu, który zapodałaś w jednym z licznych swoich komentarzy pod pierwszą częścią mojego artykułu.

Otóż znając Pana Profesora Bogusława Wolniewicza z dość „ciętego języka” i bardzo dobrego udokumentowania faktów, – nigdy nie uwierzę w prawdziwość listu, jaki rzekomo wystosował do o. dra Tadeusza Rydzyka w lutym 2005 roku. W nim to nazwał Pana Antoniego Macierewicza… koniem trojańskim i… warchołem,… bez podania w tym liście uzasadnienia. Takie postępowanie było sprzeczne z Jego sposobem działania. Zawsze starał się udokumentować/udowodnić każde swoje twierdzenie. W tym liście tego zabrakło. W dodatku na nagraniu ewidentnie było widać, że profesor prezentując ów list – był bardzo spięty, w szybszym tempie artykułował myśl, co nie jest w jego zwyczaju. Symptomy te wskazują, iż profesor był najwyraźniej zmuszony (czyżby szantażem?) do zrobienia „kreciej roboty” przeciw Panu Antoniemu. Wiem, że po uczestnictwie prof. Wolniewicza w marszu „Obudź się Polsko” 29 września 2012 roku oraz po udzieleniu w tym dniu paru krótkich wywiadów dla propolskich mediów – miał telefony z pogróżkami.

Pikanterii temu dodaje fakt, że prof. Wolniewicz w dalszej części filmu wskazał na zbrodnię wojenną w afgańskiej wiosce Nangar Khel, jakiej mieli się dopuścić polscy żołnierze. Za ostrzał ludności cywilnej zamieszkałej w wiosce i ofiary śmiertelne miał ponieść winę… Pan Antoni Macierewicz, gdyż likwidując komunistyczny wywiad wojskowy – pozbawił tym samym Wojsko Polskie informacji dot. rozpoznania pozycji wroga w Afganistanie. 

Jest jeszcze bardzo wiele wątków, do których nie zdążyłem się ustosunkować. Chociażby to, że absolutnie nie zadałaś sobie trudu, by zapoznać się zarówno z osiągnięciami PiS-u w latach 2005-2007, porównania wyników z latami, kiedy rządził SLD-PSL oraz z tymi za rządów PO-PSL od roku 2007, jak i nie przeczytałaś programu PiS-u, który zalinkowałem w artykule. Posiadając zatem tak nikłą wiedzę - nie dziwię się Tobie, że nie będziesz głosować na PiS.

Na zakończenie napiszę Ci Markowa tak: Twoje ego może nas Polaków bardzo wiele kosztować.

Pozdrawiam i życzę roztropności w dniu 25 października,

 
 

Vote up!
14
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1496345

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie czas już i miejsce na polemikę.

Wiele "myśli z mojej głowy" zawiera nowy wpis miarki.

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/blad-alternatywy

Jesli chodzi o ego, moje nieszczęsne ego, które ma tak drogo kosztować Polskę - jest ono przeważone ogromną iloscią ludzi o mniejszym ego. Więc nie ma obawy.

Grzegorz Braun nie startuje w tych wyborach, wystawił gdzieniegdzie swoich kandydatów. Ich rola w sejmie moze być rolą wyłącznie recenzencka, ponieważ PiS sam nie jest w stanie recenzować swoich posunięć. Chodzi o krytykę konstruktywną, a nie szarże w stylu oprychów z po.

Pozdrawiam i dobranoc.

 

Vote up!
4
Vote down!
-9

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496348

Nie muszę chyba nikogo tu przekonywać, że nie wolno głosować na PO, PSL, Lewicę, Nowoczesną. Wszystko to to samo gie. 

To bardzo ważne wybory - historyczna szansa na kolejną próbę zaprowadzenia w kraju porządku i sprawiedliwości. Będę głosował na PiS. Darzę sympatią elektorat Korwina, Kukiza, choć o samych politykach mam różne zdanie. Braun - szanuję gościa za bardzo logiczny umysł i gorliwy patriotyzm, ale jego elektorat musi zrozumieć, że Braun nie ma najmniejszych szans na zbliżenie się choćby do progu. W dzisiejszych politycznych realiach zwolennicy Brauna powinni go przeprosić i nie zmarnować tego głosu. Byłaby to niezwykła polityczna dojrzałość i odpowiedzialność. W obecnej sytuacji nie można ryzykować ostaniem się - nie daj Boże - jakiegoś zlepka zdrajców u władzy. Można różne rzeczy pisać o PiS (sam krytykowałem podpisanie TL - można sprawdzić na moim blogu), ale ta partia jest obecnie jedyną szansą na porządek w Państwie. Jeśli nie PiS, to i za 50 lat nic się nie zmieni 

Vote up!
20
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1496374

Witaj

Zmieni się Gawrionie i to bardzo a i nieodwołalnie.

Można przyjąć na granicy pewności, że postkomuna(w dowolnej konfiguracji)

sprzeda wszystko, z nami i powietrzem włącznie.

Dlaczego?

Bo będzie mogła.

Wiewiórki ćwierkały, że bardzo zaawansowany jest projekt katastru, aby im nie zbrakło

na "drobne wydatki".

Jeśli teraz się nie uda, to nasza bezczynność przez ostatnie 20 lat może być dla Polski śmiertelna.

Pozdrawiam nie tracąc nadziei i energii.

Vote up!
14
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496376

Zabrakło jednego słowa: "na lepsze". Na gorsze - oczywiście... 

Vote up!
5
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1496446

Witaj

Wiem przecież:)

Pozdrówka dla Ciebie i Małej Mi

PS

IDZIE KU DOBREMU

Vote up!
7
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496458

... również włączył się do dyskusji.

Jak zauważyłeś, wsadziłem kij w szprychy w niepoprawnych rowerach. Dzięki temu dało się zauważyć, kto się "nie wysypał", utrzymał na siodełku i jedzie prosto do zwycięstwa, a kto skręcił w drogę "na skróty" prowadzącą - niestety - na bagna.

Też mam wiele krytycznych uwag do Rady Programowej PiS-u. Na przykład mam pretensję o to, że w programie poświęciła stanowczo za mało miejsca sprawom związanym z geotermią i szeroko rozumianą energią odnawialną. Także o to, że nie wzmiankują o podjęciu kroków w celu odzyskania sprzedanych obcemu kapitałowi strategicznych dla bezpieczeństwa państwa zakładów sektora energetycznego. Mam także wielkie pretensje do PiS-u, że optuje za pobudowaniem elektrowni jądrowej. Ale nie oznacza to, że z tych powodów nie będę głosował na to ugrupowanie.

Zagłosuję na PiS, - mimo tych znaczących dla Polski luk w programie. Każda inna partia, która miałaby większość w parlamencie i rządziła Najjaśniejszą Rzeczpospolitą... przywiąże Jej kamień młyński do szyi.

Pozdrawiam,

 

   

Vote up!
11
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1496397

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

włsn w t bgn wcągn s crz młds Plcy, PS n zmrz tg zmnć. T przd ZS-m ckj młdz ldz gdz pprz rśn.

jk ztrzymc kwt plskg nrd - prst! Zlkwdwc ZS, dtychczsw zbwązn przrzcc n Skrb Pństw. czywsc - knfskt mn zgrbng przz złdz z P tż n prę lt wystrczy. Czy którś z wczrjszych Gwzd Dbty pwdzł cś tkg, lb cklwk snswng?

[vd:https://www.ytb.cm/wtch?v=w9CkGyv]

Vote up!
2
Vote down!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496399

... "po uszy", a kontrola NIK-u to tylko potwierdziła. W raporcie wskazano na nieprawidłości i niegospodarność. Szkoda, że winni nie ponieśli jeszcze konsekwencji. Nihil novi.

Ale kłamstwem, i... to Twoim kłamstwem jest, jakoby PiS nie zamierzał tego stanu zmienić. Już Ci wcześniej pisałem, że "nie odrobiłaś lekcji" i nie znasz programu PiS-u. Jest w nim rozdział o ubezpieczeniach społecznych. Rada Programowa PiS-u proponuje: (...) odejście od kuriozalnego rozwiązania, w którym państwo najpierw ściąga daninę publiczną w postaci składki ubezpieczenia emerytalnego, traktowanej jako przymusowa oszczędność, a następnie ją prywatyzuje, narzucając obywatelowi taki sposób dysponowania jego pieniędzmi".
Ale przede wszystkim postanowiła w sprawie ZUS-u przeprowadzić referendum, by Naród wypowiedział się na temat kształtu tej instytucji oraz jej funkcjonowania.

Pozdrawiam,

  

Vote up!
12
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1496405

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

PS wj w bwłnę prstą sprwę ntychmstwj lkwdcj prmdy fnnswj. T wszystk mndry, rfrnd tc, t pc n wdę, żby n rzc PS n wdę ftmntż. Dkąd nby t djśc??? Wdm, ż dpwdn zstrszn bdn bbc dzdkw hczn zprtstją, rzmjąc, ż lkwdcj ZS- t dl nch śmrć głdw lb przz pwszn. Rfrndm w sprw zlkwdwn ZS - t trzb pytć?

Tk t prt PS zmrz rzwązć prblm:

 

djśc d krzlng rzwązn, w którym pństw njprw ścąg dnnę pblczną w pstc skłdk bzpczn mrytlng, trktwnj jk przymsw szczędnść, nstępn ją prywtyzj, nrzcjąc bywtlw tk spsób dyspnwn jg pnędzm&qt;.

Źródł: < hrf="http://npprwn.pl/cmmnt/rply/109606/1496405">http://npprwn.pl/cmmnt/rply/109606/1496405

&cpy;: tr tkst w srws Npprwn.pl | Dzękjmy! :). <- Bądź czcwy, n ksj nfrmcj źródl - blgrzy pszą z drm, sznj ch prcę.

 

Chcłś - t msz.

djśc??? Dkąd - pytm?!

C knkrtn prpnj jdyn słszn prt?

Nc zgł. Przrzcn dpwdzlnśc n zgłdzny nród z pmcą rfrndm/prtzy.

Styrpn n przbj btn. N btn ptrzbn żlz.

Vote up!
3
Vote down!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496406

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496415

Ty tak jak rząd PO-PSL! Wiecznie narzekasz, wszyscy Ci rzucają kłody pod nogi! Jedno wielkie nieszczęście! Przepraszam Verito, czy Ty masz jakąś manię prześladowczą? Czy może syndrom sztokholmski? Wszyscy Ci dokuczają, a Ty niezmiennie przychodzisz tu na portal i katujesz się czytaniem wpisów swoich prześladowców? Jeśli mogłabym Ci radzić, to raczej ucz się od mądrych! 

Vote up!
12
Vote down!
-1

viki

#1496454

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1496488

Chcesz być niewolnicą i żyć w kraju zniewolonym to twoja sprawa, to nie przeszkadzaj innym w dążeniu do wolności swojej Ojczyzny.

Już aż nadto pokazałaś swoich komentarzach jaka jesteś pseudo katoliczka i pseudo patryiotka, gdzie poświęcasz wraz z Markową 40% dla koalicji katolicko prawicowych, na jakieś 5% dla Brauna.

I wspierasz niepośrednio wrogów Boga i Polski, przez rozbijanie głosów, a więc pozwalasz by dalej ta gangrena z PO trawiła Polskę, bo takie jest twoje ego.

Więc dla tego jesteś tylko pseudo katoliczką i patryjotką, nie zdolną by pokazać swoje credo, i nie zdolną by bronić Polski.

Jesteś jedynie zdolna do przeszkadzania, i robienia konfliktów, w tym naprawdę jesteś dobra.

Już nie można pani poważnie traktować, ani z panią poważnie rozmawiać.

Byłem pani przychylny, ale to już historia.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496496

a raczej 0,5% dla Brauna...

Vote up!
2
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496824

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

skoro to tak malo, to o co tyle krzyku?

Vote up!
1
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496828

Twoja racja jest ewidentna, acz emocjonująca ;) 

Nie pamiętam tak dużej ilości komentarzy. Trafiłeś z tematem :D

Vote up!
10
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1496450

... nie tylko ilością komentarzy, ale także ilością otwarć w tak krótkim czasie. Czy ta dyskusja przyniesie pozytywny skutek dla Polski? - Przekonamy się już 25 października br.

W nocy z soboty na niedzielę, tj. z 17 na 18 października br. prowadziłem na Skype - jak to ma miejsce bardzo często - "nocną Polaków rozmowę" z Niepoprawnymi o nickach: Jestem jakim jestem i z Romanem z USA. Streszczając teraz tę rozmowę - powiedziałem wówczas pełny niepokoju, że wielu Niepoprawnych Użytkowników - niestety - będzie głosować na partie: Korwin, Kukiz15, czy Grzegorza Brauna, a Ich oddane głosy mogą spowodować, że tych głosów zabraknie PiS-owi, by ta partia mogła rządzić samodzielnie. Wówczas Jestem jakim jestem rzekł: - Jasiek! - to napisz o tym notkę na NP! - Może niepoprawna "wiara" się zreflektuje. Pomysł napisania notki wydawał się być dobry, a... czasu do wyborów niewiele i niewiele wolnego w ciągu dnia, by napisać tekst i najpóźniej w czwartek go opublikować. Roman poparł Jjj i... "klamka zapadła". Kiedy skończyliśmy rozmowę około godz. 2 w nocy, myśli kłębiły się w głowie i nie pozwalały położyć się spać. Choć przygotowany do snu - siadłem do komputera i... nazajutrz tekst był prawie gotowy, bowiem czekałem jeszcze od Jestem jakim jestem na wynik małej kwerendy, którą miał zrobić na Niepoprawnych. Tak oto powstała notka, która spowodowała "burzę" na Niepoprawnych.

Zatem Gawrionie - jeśli w swoim komentarzu wyrażasz pozytywne zdziwienie z powodu tej "burzy", to wiedz - że powstała ona jako skutek... "nocnych Polaków rozmów" (stąd tytuł notki) z naszymi dwoma Niepoprawnymi, których wyżej wymieniłem. Im to należy przypisać sprowokowanie do napisania ponad 200 komentarzy i ponad 6000 otwarć.

 

Pozdrawiam,

 

Vote up!
10
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1496460

Dojechałam do połowy komentarzy i... basta. Może kiedyś doczytam pozostałe. 

Z tej przeczytanej połowy tylko mi się potwierdza  kto nie radził i w dalszym ciągu nie radzi sobie ze swą małostkowością, i nigdy nie wzniesie się ponad nią. Polska wartością nadrzędną? Nie, u nich własna małostkowość i ego stoją na pierwszym miejscu, potem jest reszta, w tym Polska gdzieś tam w kolejności.

Przykre to ale w sumie ani zaskakuje, ani szokuje. A najbardziej śmieszy!

Tych, których brak w "dyskusji" pod notką Satyra... Oni zapewne zamiast zmierzać się z piórami różnych "Verit"  itd. są na swoich poletkach by Polska po 25 października  była Polską Polaków i dla Polaków i dlatego ich brak - w tej i w innych dyskusjach na NP.PL z tych dni. 

Pozdrawiam "z terenu". 

Vote up!
15
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1496378

Zydzi nie chca milionow od Polakow tylko 65 miliardow. Co tam pare zer w ta czy we w ta. Wielu krytykuje pana Brauna. Ja natomiast chcialbym miec tak wiele wiedzy na rozne tematy jak chocby historji jak on. Zazdroszcze jemu.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
6
Vote down!
-1

casey

#1496461

Krytykuje to, znakomity rezyser filmow dokumentalnych - zupelnie niepotrzebnie zamienil sie w bardzo kiepskiego polityka...

I to jest wlasnie problem, bo nie powstaja znakomite filmy, na tworzenie ktorych teraz p. Braun po prostu nie ma czasu.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496826

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nawet jak wszystkie tyłki na stołkach zmienią się na te pożądane przez "niepoprawnych" - nie stanie się Polska od pierwszego. A tyłki znajdą 1001 wymówek. "Nie chcom chcieć" jak pisał wieszcz Wyspiański.

Dobre jest to, że tak zwani "niepoprawni" zostali rozpoznani bojem. Nachalna agitacja plus pałkowanie. Zdzisie, verita, moze jeszcze jedna, czy dwie osoby zachowały styl.

Gdybym nawet wcześniej była zwolenniczką jedynie_słusznej - to pod wpływem tutejszych szermierzy slowa zniechęciłabym się.

Zmieni się wiele, aby wszystko zostało po staremu.

Vote up!
2
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496827

A dlaczego Grzegorz Braun jest kiepskim politykiem ? czy powyzszy adwersarz moze cos polozyc na wage ?, by przynajmniej zrownowazyc dotychczasowe osiagniecia Brauna ??? czy zaglosowalo na Andy-aandy 100000 Polakow ?

Jezeli nie, to uprasza sie "o morde w kubel" i bez zbednej demagogi prosze, my nie jestesmy u Aaaaadaaasia...

I prosze Grzegorzowi Braunowi pozostawic dysponowanie jego wlasnym prywatnym czasem...

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1497141

Tu nie ma co zazdroscic. Jezeli jest Pani/Pan  przy Grzegorzu Braunie, to prosze uskuteczniac prace w terenie i to jest juz wszystko. To beda lata pracy, ale jednak...trzeba zaczac od zaraz.

pozdrawiam

Krzysztof

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1497140

Część z nich jest zasadna.Mają do nich pełne prawo jako OBYWATELE POLSKI,dokładnie takie samo jak obywatele każdej innej narodowości,którzy z niewiadomych powodów akceptują bezradność czy bezsilność polskiego państwa na arenie międzynarodowej. Od ćwierć wieku Polska jest wolna i wciąż brak odwagi aby uznać brak ciągłości prawnej w okresie komunistycznej dyktatury.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1496479

Żydzi żądają niebotycznych sum jako plemię. Bez udowadniania praw spadkowych.

Vote up!
6
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496491

... no to co z nacjonalizowanymi majątkami "polskich panów", czyli małymi polskimi dworkami, małymi domkami rodzinnymi, że nie wspomnę o wielkich latyfundiach... Co ze zniszczonymi sadami, polami uprawnymi, inwentarzem żywym polskich gospodarzy? Co ze zrujnowanymi domami "na Wschodzie" i "rekompensatami" "na Zachodzie" - czyli domami bez drzwi, bez okiem, bez elektryczności, bez kanalizacji (Sowieci wywozili okna i drzwi, Niemcy budowali domy bez elektryczności, bez nawet "sławojek" - chodzilo sie "za stodołę", a studnie - "w podwórzu"). Właściciele domów wybudowanych tuż przez wojną na kresach wschodnich - po latach zastawali je bez działających urządzeń elektrycznych - nie działały już młockarnie, sieczkarnie, elektryczne pompy w studniach itp. itd.

I udokumentowane prawa spadkowe też jakoś nie "działają" w polskich sądach. Siekierki zamienione (niedobrowolnie) na kijki nie dają podstaw do ubiegania się - o cokolwiek

Co np. z malymi praktykami lekarskimi - które - po wydaniu Sowietom lekarzy (wywożonych zwykle na Sybir) "przypadały" Żydom (NB. co zrobili z nimi potem Niemcy) - czy więc było to "mienie po-żydowskie", czy polskie?

Skoro Żydzi stanowili przed wojną ~10% społeczeństwa, jako obywatele polscy, to ewentualnie możemy rozmawiać - w dobrze udokumentowanych przypadkach - o rekompensacie - gdy Polska otrzyma rekompensatę od swoich okupantów.

Tak długo, jak długo nie ma rekompensaty - nie ma o czym mówić! To nie my zrujnowaliśmy Polskę i polskich obywateli.

Ale - narzucony po wojnie, przez sowieckiego okupanta, system też skutecznie niszczył wszelką własność prywatną.

Co z odszkodowaniami dla małych rzemieślnków, sklepikarzy, właścicieli małych fabryczek - których także "znacjonalizowano", czy "upaństwowiono".

"Są w Ojczyźnie rachunki krzywd,

obca dłoń ich też nie przekreśli..." Broniewski niezmiennie aktualny.

I jeszcze jedno - wpierw należy mówić o rekompensatach dla tych, którzy żyją i mieszkają w Polsce,a także dla tych, którzych Sowieci wysiedlili - przesiedlili "na Wschód" (cokolwiek by to nie znaczyło).

W końcu, niestety, możemy mówić o roszczeniach spadkobierców tych, którzy nie poczuwają się do bycia Polakami - choć czasowo korzystali z polskiej gościny i polskiego obywatelstwa.

Vote up!
10
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1496505

cos o roszczeniach Polakow? Od Niemcow za zniszczenia wojenne a od tych  co nie poczuwaja sie do bycia Polakami i chetnie przylaczali sie do tych co Polakow mordowali i lupili za straty materialne i moralne. Kto zaplaci za cala wymordowana inteligencje? Wymordowana przez Niemcow, Ruskich i Zydow. Kto zwroci tym rodzinom szczesliwe lata ktore mogli przezyc razem ze swoimi ojcami, bracmi, dziadkami. Niekturzy teraz tulaja sie na obczyznie gdzies w Kazachstanie czy na Ukrainie. A mogliby byli przeciez, mieszkajac w Polsce zasilac nasza pátriotyczna inteligencje. Nie pozwolono im na to.Oj sa , oj sa "w Ojczyznie rachunki krzywd", a tu krzywdziciele chca nas krzywdzic dalej! I nie tylko chca. Krzywdza i jeszcze zadaja za to zaplaty!

Vote up!
9
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1496685

Pisze dopiero dzisiaj, bo wcześniej nie było możliwości.
Zagłosuję na PIS chociaż widzę w tej partii sporo wad. Jednak w tej chwili jest to potrzebne by Polska przetrwała. Poraniona, pokaleczona ale jednak będzie, dla nas i dla tych co będą po nas. Przytoczę też jako jeszcze jeden argument wypowiedź mojego  rozmówcy, który wcześniej głosował na PO że, „zagłosuję na PIS, ponieważ trzeba żeby PIS miał większość w sejmie i rządził samodzielnie, i żeby nie było tak jak mawiał były prezydent Lech Wałęsa,  że chcem ale nie mogem, i żeby nie było tłumaczenia że nie mogą.
Zgadzam się z tym, ponieważ uważam że wybranych  polityków trzeba popierać, ale trzeba też od nich wymagać. Jeżeli tym argumentem nie potrafię nikogo przekonać do  głosowania na PIS, to przynajmniej staram się tutaj zrozumieć markową i innych jak też tę prawie 50% część społeczeństwa, która nie chodzi na wybory.
Sam kiedyś cieszyłem się powstaniem Solidarności ale tę radość gasił ból z powodu zdrady  tych ideałów przez wielu polityków (z PIS-u odeszli politycy, którzy wiedli prym w platformie) i były też momenty kiedy nie wierzyłem że PIS chce wygrać wybory.
Markowa przynajmniej chce brać udział w wyborach, chociaż ją wciąż boli to panujące wśród polityków lawirowanie.
A pozostałe 50%? Część nie mając żadnych argumentów twierdzi że polityką nie będzie się zajmować, „bo to sami złodzieje”.  W rozmowach ludzie mówią, że na platformie się zawiedli ale nie wierzą też PIS-owi i ci pewnie zagłosują na Kukiza.
Jest jednak pewna jaskółka nadziei bo ludzie jednak w głębi duszy chcą zmian, a świadczy o tym zwiększona frekwencja w drugiej turze wyborów prezydenckich. Być może dzięki niej, pan prezydent Duda wygrał wybory bo przeciwnicy nie wzięli tego pod uwagę. Niektórzy z nich zaczynają wierzyć że ich głos ma jednak znaczenie.
Pozdrawiam wszystkich niepoprawnych.

Vote up!
10
Vote down!
0

trzeźwy

#1496553

Witaj

Nikt i nigdy na NP nie zapewniał PISowi bezkarności.

Sam napisałem notkę o NAJEMNIKACH.

Zatem, kiedy już staliśmy się gniazdem antysystemowych szerszeni,

to i pewnie będziemy nimi nadal...

No chyba że Gawrion rozpirzy nam gniazdo, to będziemy musieli

przefruwać gdzie indziej:)

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496556

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wciąż nie zostałam przekonana do racji, którą reprezentuje większość uczestników tej dyskusji.

Konkluzja moich adwersarzy jest taka: PiS nie jest doskonały, niektórzy nawet nim gardzą. Trzeba jednak zagłosować na tę jedynie słuszną partię (opartą o sojusz amerykańsko-żydowski)  a o polskość martwić się póżniej.

Dla mnie "póżniej" znaczy - nigdy. I powtórzę: styropian nie przebije betonu. Nie wybiorę styropianu. Nie interesuje mnie też zmiana tyłków na stołkach.

Dziękuję wszystkim za cierpliwe tolerowanie mojej tu obecności.

 

Vote up!
3
Vote down!
-8

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496560

Witaj

Rozumiem więc że jesteś na tyle zasobna, aby przetrwać platformiany

podatek katastralny do chwili,

kiedy samotne"donkiszoty" obrosną w siłę i zaplecze?

Więcej - będzie im wtedy potrzebna potężna armia,

aby wypędzić obcych właścicieli z Polskich lasów i ziemi...

O tym że jesteś cierpliwa, ba nawet uparta to już wiemy.

Ale czy aż tak zasobna, to śmiem watpić.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496565

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ponieważ Żydzi chcą Polaków obedrzeć ze skóry, a PiS się temu nie przeciwstawi, ponieważ już to udowodnił.

Vote up!
1
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496567

Skóra potrafi się zagoić.

Sprzedana Polska i Polacy już nie.

To już nie wybór pomiędzy marzeniami, tylko między być a nie być.

Jeśli platfusom uda się przetrwać to wybór się skończy definitywnie,

a Pan Braun będzie dzielił cele w psychiatryku wraz z patriotami.

Zapewniam Cię jedynie, że mnie tam nie spotkasz.

Spośród tych, którzy przyjdą po mnie, wielu zabiorę ze sobą

do krainy wiecznej wolności.

Vote up!
10
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496570

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Co powiedziałbyś tym Wyklętym, co mieli tak wielkie polskie ego, że nie pertraktowali z "mniejszym" ani większym złem?

Tez widziałbyć Ich w psychiatryku? Nazwałbyś Donkiszotami?

Dla mnie PiS nie jest spadkobiercą Wyklętych/Niezłomnych.

Zastanów się, czy Oni umierali za 'mniejsze zlo'?

Czy za Wolną Polskę?

Przejrzyj sobie jak głosowali posłowie PiS w sprawie udziału zbrojnych służb obcych państw na terenie Polski.

Chyba was pogięło, moi byli koledzy z NP.

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496572

Nigdy nie brałbym na siebie odpowiedzialności za innych - nie mnie decydować

o czyjejś krwi.

Wiem ile jej mam w sobie i mogę a nawet chcę ofiarować dla naszej WSPÓLNEJ Ojczyzny.

Nie knebluj mnie zatem Inką ani innymi NIEZŁOMNYMI, bo tylko ze względu na

rozmowy z dziesiątkami Kolegów i Koleżanek z NP, nie przeszedłem JESZCZE do działań

uznawanych za siłowe.

W odróżnieniu bowiem od Pana Brauna, JA PACYFISTĄ NIE JESTEM,

a moje miłosierdzie i litość mają wymierną i skończoną wartość.

Jeśli spojrzysz w mój profil, to zawarłem tam moje credo - JA NIE CHRYSTUS.

Policzki mam tylko dwa i oba po wielekroć przez czerwonych obite.

Pierwszy raz gdy miałem 5 lat.

Już mi starczy i dlatego teraz oddam!

Vote up!
10
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496574

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zadaję pytanie: czyim spadkobiercą się czujesz?

Na kogo zagłosowaliby Ci, którzy polegli za Wolną, Najjaśniejszą?

Czy poparliby wymianę tyłków na stołkach? 

Gęby patrzące z plakatów, ekraników w autobuach, tramawajach i metrze sa takie same, niezależnie od partyjnej opcji. Są do obrzydliwości PARTYJNE.

Vote up!
2
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496575

Zadałaś mi bolesne i osobiste pytanie.

Czuję się spadkobiercą mojego Pradziadka, rozprutego bagnetem przez ruskich i zostawionego

na polu, gdzie kilka godzin konał z wnętrznościami na wierzchu.

Czuję się spadkobiercą mojego Dziadka, który cudem uniknął śmierci w Miednoje, a po skończeniu okupacji

niemieckiej, ubole wybili mu zęby i połamali żebra za przynależność do AK.

Czuję się także spadkobiercą swojego drugiego Dziadka, który przeżyl, bo zabił sowieckiego żołdaka

ochraniając dom i rodzinę.

Zapewniam Cię więc, że każdy z Nich zagłosowałby bagnetem na skórze najeźdźców.

Ja zaś tej możliwości nie mam, bo mam zniewieściałych Rodaków, którzy nie tylko mnie nie wesprą,

ale wręcz na mnie okupantowi doniosą.

MUSZĘ zatem dopasowywać się do wyborów Rodaków, starając się jak najbardziej równoważyć ich

....nieprzemyślane decyzje.

Vote up!
9
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496576

Po przeczytaniu Twoich wpisów, odniosłam wrażenie, jakby pisała to osoba, przejechana przez walec! Pięknie piszesz,"Wolna", "Najjaśniejsza", ale Polska to ludzie! Miiliony Polek i Polaków! A Ty widzisz tylko Grzegorza Brauna,a reszta niegodna chodzić po polskiej ziemii! Przepraszam Cię, ale dla mnie to jest jakaś psychodeliczna jazda!

Vote up!
7
Vote down!
-2

viki

#1496768

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

a czytanie moich komentarzy nie jest obowiązkowe.

Znów plunięcie - a gdzie merytoryka? jakis argument?

Gdzie napisałam o ludziach "niegodnych chodzić...etc."?

To ma być dyskusja? oceniasz - na wstępie przepraszając? za co? nie jestes w stanie mnie obrazic.

(cytuję)

"Przepraszam Cię, ale dla mnie to jest jakaś psychodeliczna jazda!" - zamieszczaj więc swoje światłe idee, a mnie możesz omijać.

Vote up!
1
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496798

Jeśli nie chcesz, żeby Ciebie czytano, to pisz do swojego pamiętnika!  Faktem jest, że Ciebie omijam, rzadko czytam Twoje wpisy, bo jesteś monotematyczna, prawie zawsze nabzdyczona i niemiła! No ale trudno, ...karawana jedzie dalej!

Vote up!
4
Vote down!
-2

viki

#1496834

ku pokrzepieniu Twojej heroicznej walki z niesprawiedliwością i niezrozumieniem jako,że użyłaś betonu i styropianu

dedykuję Ci słowa Owidiusza: Kropla drąży skałę, nie siłą lecz częstością padania.

 

Pozdrawiam

desmes

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1496573

A wlasciwie to rzeznia a nie dyskusja. Kazdy ciagnie koldre w swoja strone. Przegladajac jeszcze raz komentarze stwierdzilem ze nareszcie zrozumialem w pelni co mial na mysli Goya tworzac slynna serie "Gdy rozum spi, budza sie upiory." A tu wybory zblizaja sie coraz bardziej i...... a po wyborach bedziemy zyc dalej, niezaleznie na kogo kto glosowal. Zeby byla jasnosc w temacie, ja stawiam na PiS! Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
10
Vote down!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1496578

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

(Akt I, Scena 1)
CZEPIEC

A ja myśle, ze panowie
duza by już mogli mieć,
ino oni nie chcom chcieć!

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496581

z tą rzeżnią, nie wszyscy ciągną "kołdrę" w swoją stronę. Jest zaledwie kilku, którzy nie rozumieją powagi sytuacji i tych właśnie pozostali starają się przekonać, że są w błędzie. Te kilka osób to olbrzymia mniejszość, widać to po punktacji, nie wszyscy chcą brać udział w dyskusji, ponieważ uważają, że nie ma takiej potrzeby, radzimy sobie z tą grupką całkiem nieźle. Artykuł Satyra należy w ostatnich godzinach przed "ciszą" kopiować i przesyłać dalej.

Pozdsrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496686

ale jednoczesnie kilka komentarzy  bardzo mnie zaskoczylo bo osoby ktore wydawaloby sie ze sa rozsadne i myslace, popieraj roszczenia zydowskie jednoczesnie popierajac PiS. Wszystko jest tak pomieszane ze az zalosc bierze. A z ta cisza wyborcza to juz mi sie wszystko wymieszalo bo jestem 7 godzin do tylu w stosunku do Polski. Te ostatnie godziny bede wyjatkowo dla mnie denerwujace.Pozdrawiam serdecznie!

Vote up!
5
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1496790