Film z akcjii Polonii

Obrazek użytkownika Roman z USA
Blog

Poniżej jest zamieszczony cały film z akcji Polonii na Kapitolu w Waszyngtonie w dniu 12 marca 2018-go roku.

]]>https://www.facebook.com/TasteOfEmigration/videos/986981511458199/?t=1]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Bez wielkich fanfar, bez tramta drancji wykonaliście Państwo kawał porządnej pracy. Dziękuję w imieniu swoim oraz szczególnie,w imieniu naszych dzieci i wnuków gdyż problem, z którym podjęliście walkę dotyczy w istocie przyszłych pokoleń nas, Polaków.Jest szansa.

Chwała Walczącej Polonii Amerykańskiej !

Vote up!
8
Vote down!
0

Apoloniusz

#1560810

że wielki w tym udział ma pan Stanisław Michalkiewicz. To on namówił Polonię do działania.

Vote up!
2
Vote down!
0

panMarek

#1560873

Po takich właśnie akcjach widać jak bardzo żydokomuna oprócz wytrzebienia polskich patriotów przetrąciła polski kręgosłup powojennym pokoleniom które pozostały w kraju. Mamy tu obraz sromoty jak na dłoni: Większość z tej grupy działaczy, jak zrozumiałem, to ludzie którzy nie czuli na własnym grzbiecie sowieckiej opresji a potrafią bezinteresownie angażować się w polskie sprawy, podczas gdy w kraju ich rówieśnicy choć mają teraz władzę, środki i o niebo wyższą możliwość wpływu na tę sprawę, wkładają wysiłek w kneblowanie ust tej garstce pasjonatów co to im żydobolszewia nie zdołała kręgosłupów przetrącić.

Naczelnik ma plan "zaufajcie!" - Fajnie, ale zaniechania w tej sprawie to nie tylko wstyd. To mi śmierdzi zdradą. Polski oczywiście, bo jak mamy zaufać w plan polin to pomnikowa robota!

Vote up!
9
Vote down!
0
#1560816

i ja dołączam do podziękowań :)

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1560818

dzialaniach przeciwko bezprawnej probie ograbienia Polski przez zydowska mafie zakotwiczona w USA.

Od pewnego czasu juz widac ze zdarjcom z nowego  malowieckiego i dudaczewskiego rzadu nie podrodze z patryjotami polskimi zamieszkalymi na kontynencie amerykanskim.

Polonia zawsze byla sola w oku zdrajcy rzadzoncemu po wojnie w Polsce czy to byli ci z prawa czy z lewa.Choc przez pierwsze 2 lata rzadow PISu, na ktory glosowalismy, kiedy to Macierewicz jeszcze z Szydlo stanowili czlon tego rzadu i polskie sprawy szly w dobrym proamerykanskim kierunku wspolpraca Poloni z polska wldza ukladala sie poprawnie.

Do tej pory nie ujawniono nazwisk agenturu PRLowskiej i postPRLowskiej infiltrujacej i rozwalajacej przez lata srodowisk i oraganizacji polonijnych mimo wielu prosb,ale co tu gadac zdrajca Duda i Kaczynski stwierdzili ze Polakom nie mozna nawet pokazac aneksu!!.Te swinie przy korycie traktuja Polakow jako cos gorszego typu relacja zyda do goja.Zreszta nie dziwi mnie gdyz PIS jest tak zajarmulczony ze nastepnym bardziej na swiecie rzydpowskim rzadem to jest tylko Kneset w Izraelu.

Zamienlismy folksdojczow na szabesgojow to co PIS ocalil od znisczenia przez PObolszewie przejma jewreje , tajne spotakania z zydami Kaczynskiego Morawieckeigo Dudy za podatnika pieniadze to czytsta zdrada.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1560847

Naprawa Polski szła w dobrym kierunku i szybko postępowała, już strach żydo-komuny był wielki i rozdzwoniły się telefony z czerwonej lini do prezydenta Judy

I w tedy wszystko zaczeło się pierdzielić, prezydent Juda zawetował ustawy o sądach, nie pozwalając by usunąć żydo-komunistów w togach. Czego skutki widzimy dzisiaj, co wyprawia kasta w togach.

Kaczyński rozbił rząd patriotyczny złożony z PiS, a wstawił przybłędy z UW, UD i PO, co zahamowało reformy i bardzo spowolniło naprawę państwa, a wręcz je zatrzymało

Za pani premier Szydło rząd się nie cofał i się nie bał, teraz PIS cofa się nie ustanie i jest strachliwy służebny dla żydów.

Nawet przeprasza za komunistów, wydają ogromne sumy pieniędzy dla żydów tu w Polsce i na Ukrainie.

A dla Polaków ze wschodu pokazują wała i ich nie ściągną, bo dla nich ważniejsi są żydzi.

Nie trzeba być znawcą, by widzieć jak rząd Zjednoczonej Prawicy jest zażydzony i pro Izraelski i pro żydowski i komu służy.

 

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1560856

na przygotowanego wczesniej zydobangstera Malowieckiego czlowieka Dudaczewskiego.

W zasadzie to juz nie wiem kto w Polsce rzadzi czy Kaczynski czy Dudaczewski, ale jedno jest pewne poza Gowinem Glinskim -agentura zadaniowa,reszta poslow PISowskich to szmaty na wietrze jak wieja tak sie ustawiaja.

Po 2 latach rzadow PISu kiedy to PIS zdobyl tak wielkie bezkrytyczne zaufanie nowych lemingow,pokazal swoje prawdziwe oblicze,sami zydzi nie sa tak prozydowscy jak obecny rzad PISu, a wywalenie Szydlo,Macierewicza, Szyszki wraz z ich ludzmi to zdrada wyborcow i oslabienie Polski.Oczywiscie ich plany tez poszly na smietnik za to mamy doope oportuniste ,ktoremu nawet kur szczac bym nie powierzyl prowadzac Blaszczaka na stanowisku ministra obrony.A Czaputowiczu juz pisalem nawet jego pijaczyna brat, z ktorym pare dni temu rozmawialem smial sie z niego.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1560916

wsrod Polonii. Dokonal tego dr Marek Ciesielczyk (2008 r. "SB i Polonia", oraz wiele mniejszych publikacji - wiekszosc w USA).

Inna sprawa, ze nie sa te publikacje zbyt popularne w kraju...

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1560963

agentury przypadkowo dostepny i to tylko agentury malego kalibru SBeckich TW, zreszta ktorych dawno mzna bylo znalezc na tz. liscie Wildstajna.

Tu chodzi o ta wlasciwa bezwzgledna agenture wywiadu wojskowego ktra w sposob zorganizowany niszczyla srodowisko polonijne ,szpiegowala,paral brudne pieniadze z przestepczej dzialalnosci tych sluzb jak np. handel bronia.

Natepna sprawa nikt z tych ludzi niby zdemaskownych przze Ciesielczyka nie zostal deportowany.

Nigdy pelnej listy tez nie  bylo ,chodzi o nazwisko date urodzenia i miejsce oraz dane ojca gdyz nazwiska sie moga powtarzac.

Pelna lista WSIokow jest w Moskwie ale sa tez i w Polsce archiwa ,ale widac tak dostepne jak ANEKS.

Pewne jest ze jak by Ciesielczyk dobral sie do listy tej prawdziwej to juz by dawno podazyl sciezka Litwinienki czy Skripala,albo co najmniej zawal by go dopadl.

 

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1560996

a ja Ciebie tam szukałam (i znalazłam) Romanie! Ile kilometrów przejechałeś, aby tam się znaleźć?

Ilu było Polaków-patriotów - jadących z wielkich odległości? Każdy z nich, każdy z tych, obecnych tam Polaków - na wagę złota (tego, co by nam chcieli wyrwać niektórzy "wyznania biznesowego"). Ale - niedoczekanie!

Najserdeczniej pozdrawiam,

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1560876

Zaspokajam Twoją ciekawość i spieszę z odpowiedzią. Między Chicago a Waszyngtonem jest 1130 km, ponieważ mieszkam 120 km na zachód od Chicago to po dodaniu tych 120 km do punktu spotkania przejechałem w jedną stronę około 1250 km. Jechaliśmy wynajętym mikrobusem w którym było 11 osób. Z Chicago przyjechało jeszcze 4 Polaków, którzy wyruszyli w podróż mniejszym samochodem. Z innych stanów przybyło mniej Polaków, w sumie było nas 30 osób i gdyby nie wizyta wiceministra MSZ Marka Magierowskiego, po której to wizycie "coś się zmieniło", (nie otrzymaliśmy obiecanego wsparcia od klubów Gazety Polskiej, zaś prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej tuż przed akcją zrezygnowal z wyjazdu) byłoby nas dużo więcej. Po drodze do Waszyngtonu zatrzymaliśmy się na nocleg w hotelu, jednak drogę powrotną przebyliśmy bez zatrzymywania się, czyli zatrzymywaliśmy się tylko na zatankowania i "wytankowania". Prowadziło mikrobus na zmianę czterech z nas, między innymi ja. Koszty wyjazdu każdy z nas pokrył z własnej kieszeni. Uważamy, że akcja ta przyniosła zamierzony cel, czyli poinformowała kongresmenów czym jest projekt ustawy H.R. 1226 i, że jest to ustawa szkodliwa także dla Stanów Zjednoczonych. Wróciliśmy do Chicago bardzo zmęczeni, ale zadowoleni.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1560882

dla Ciebie i dla tych wszystkich dzielnych, bohaterskich Polaków.

Serdeczności - dla twojej Rodziny,

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1560932

Teraz, jak znane są pewne szczegóły z wizyty Magierowskiego w Stanach akurat tuż przed wasza akcją, mamy już 100% pewności, że ten polski burdel zwany władzą ściśle współpracuje z Holocaust Industry w realizacji ich rozboju. I co do tego, jak podła jest to zdrada, to nie ma dwóch zdań.

Ale jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, który być może nie każdemu przenika do świadomości, bo nie zauważyłem by był tu wcześniej poruszony. Otóż znamienne jest, że nasz hm.... sojusznik, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, ten "obrońca wolności i demokracji" po raz drugi w przeciągu niecałego stulecia próbuje znów w potajemny i zdradziecki sposób, przyłożyć rękę do rabunku Rzeczpospolitej i niedoli rodaków w ojczyżnie. Defacto ponownie robiąc dobrze międzynarodowemu żydowstwu. (Bez  zagłębiania się tu w szczegóły bo rozmawiamy między swymi, którzy historię znają aż za dobrze.)

Myślę, że ważne jest, by o tym pamiętać i przypominać innym, a może zwłaszcza nieświadomym tego Amerykanom.

Jeszcze Polska nie zginęła!

Vote up!
5
Vote down!
0
#1560890

Gratulacje.
Świerna akcja, ale to dopiero początek.
Eskimosi nie zasypiają gruszek w popiele i natychmiast wystosowali kontrę w postaci listu 59 senatorów naciskającego na Morawieckiego.
Warto zwrócić uwagę na sygnatariuszy i „pomagać” im przy najbliższych wyborach.
Na czele oczywiście Rubio i McCain,Shumer i cała reszta.
Kto to powiedział, że Kongres jest terytorium okupowanym przez Izrael?

https://www.baldwin.senate.gov/press-releases/calling-on-polish-government-to-pass-property-restitution-law

Poniżej wiernopoddańcze wystąpienie Menendeza senatora z New Jersey w którym nie omieszkał wyrazić przerażenia polską ustawą
o IPN, która zamierza przepisywać historię i zaprzeczać kolaboracji Polaków z Niemcami.

https://www.menendez.senate.gov/news-and-events/press/senator-menendez-remarks-at-aipac-policy-conference

Fragment:
„We’ve seen anti-Semitism creep into political discourse across the world. On display in squares and streets we could never have imagined it would again find a home. Last month we watched with horror as Poland passed a law criminalizing the act of acknowledging that Poles had a role collaborating with the German Third Reich. This is a gross attempt to rewrite history, one that risks denying the past, the suffering of millions, and stoking anti-Semitic hatred”

Senatorowi temu całkiem niedawno udało się wyłgać przed sądem z oskarżeń o korupcję.

Poniżej link do antysyjonistycznego listu rabinów do Prezydenta Dudy, na te samej stronie więcej wiadomości o samej akcji, także szczególnie
dla osób, ktore nie mogą popierać akcji bezpośrednio jest możliwość wniesienia donacji odliczanej od podatku.
Ja donację wnosłem i zamierzam dalej popierać.

https://stopacthr1226.org/an-open-letter-by-jewish-rabbis-regarding-the-new-polish-law/

Popirajmy stopacthr1226.org! ! !

Vote up!
3
Vote down!
0
#1560960