Informacja dla Czytelników bloga GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

Obrazek użytkownika RAM
Ogłoszenie

Za sprecyzowanie informacji o CS Medi na blogu Wawela zostałem na NEonie24.pl ZBANOWANY!

RAM

]]>http://ram.neon24.pl/]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (11 głosów)

Komentarze

Warto ponosić takie koszty

Sam tego 2 lata temu doświadczyłem.I wielu tu do dziś piszących

GNOJE !!!!

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1572056

Właśnie przeczytałem Twoją najnowszą notkę na neonie. Bardzo ciekawa. Zasługująca nawet na przedruki.

Widzę, że masz trochę problemów na tamtym portalu. O ile mnie pamięć nie myli, już kiedyś chciano Ciebie banować. Pamiętam, że co kilka dni sprawdzałem, czy nie zniknąłeś, bo to by była duża strata dla blogosfery. Nie rozumiem czemu Ciebie taki tam los spotyka, bo wg mnie jesteś czołówką tamtego portalu. Ja mam podobnie u Jankego. Niedawno dwa bany. dwa teksty zablokowane, usunięte w całości. Permanentne nieotagowywanie notek, co powoduje znikanie ich w otchłani bez dna...

Ważne że się trzymamy :). W imię oddolnej walki z propagandą.

PS Tę info o Twoim banie "Za sprecyzowanie informacji o CS Medi na blogu Wawela zostałem na NEonie24.pl ZBANOWANY!" sformułowałeś tak, że niektóre gorące głowy - z tego względu, że im nie odpowiadają moje poglądy na miłościwie nam panujący rząd - próbują mieszać mnie w procesy banowania Ciebie... Powstrzymam się do mocniejszych słów, bo już przywykłem do przeróżnych wizji przeróżnych komentatorów (najczęściej nie piszących żadnych swoich notek i mających zbyt dużo energii do rozchodzenia). Jeden z takich odkrywców kiedyś zaczął na S24 swoje wizyje ogłaszać i próbował ze mnie zrobić "opłacanego kolegę p.Janke :). Mnie, przywódcę największego ongiś strajku blogerów na S24 i twórcę listy blogerskich postulatów :)). Gorące lato mieliśmy i niektórzy nie wytrzymali.

Taki los blogerów. Z jednej strony pałką Adminów dostają, z drugiej dobijają ich nadpobudliwi komentatorzy. Co robić :).

Serdecznie pozdrawiam RAM-ie

Czuj duch!

Vote up!
2
Vote down!
-4

wawel24

#1572125

Może byś rozważył pisanie na kilku portalach blogerskich jednocześnie? Wydaje się to być racjonalnym rozwiązaniem. Tekst zbanowany na jednym słupie ogłoszeniowym miałby szansę dotrzeć do internautów z drugiego słupa. Podobnie nie tylko z banowaniem i blokowaniem, także z eksponowaniem tekstów. Bywa, że tekst, b.pracochłonny i ważny jest ignorowany przez Adminów jednego portalu a przez innych z drugiego - dawany na SG. Podobnie z komentami - na jednym portalu kilka czepialskich, bez merytoryki, a na innym kilkadziesiąt komentarzy i burzliwa, głęboka dyskusja...

Kiedyś bardzo sensowną teorię wieloportalowej obecności (że tak to nazwę) przedstawił w jednym ze swoich wpisów bloger GPS. Wyłuszczył wszystkie za i przeciw. Kosztuje to więcej wysiłku, oczywiście, bo różnie jest z technologią przenoszenia notek między portalami. U mnie sprawa się komplikuje podwójnie, bo często ilustracje są immanentną częścią moich wpisów i wtedy wieloilustracyjna notka z paroma kolorami czcionek na niekompatybilnych edytorach - przenosi się dość długo (można to robić trochę szybciej za pomocą opcji "inspect element").

Treści które przekazujesz w swoich notkach - jak nieraz Ci o tym już pisałem- zbyt są cenne (czytaj: unikalne w polskojęzycznym internecie) by być zdanym na "veni, vici, widzi mi się"  Administratorów portali :).

Serdeczności :)

Vote up!
2
Vote down!
-4

wawel24

#1572128

dzięki za odpowiedź, Wawel!... niestety, nie mam czasu na kilka portali... poza tym, uważam, że gdy ludzie doceniają to, co robisz, zawsze cię znajdą i zawsze cię przeczytają!... nie ma więc potrzeby umieszczania tekstu w kilku miejscach!

nie znoszę także ingerencji adminów w tekst, więc za jej brak, mimo wszystko doceniałem NEon24!... 

nie mam teź czasu na duże dyskusje z niegramotnymi komentatorami (na NEonie wyczyściłem stadko... :))))... to, co zamieszczam jest oczywiste dla człowieka prawego i przeciętnie inteligentnego...

zbanowano mnie już 3 razy na NEonie i 3 razy odbanowano! :)))) ... oprócz głupków są tam również osoby normalne!...  :)))

dopóki się da, będę kontynuował! 

również pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!

skąd piszesz, Wawel?

Vote up!
3
Vote down!
-2

RAM

#1572134

Odbanowanie to na 100% "robota" administratorki Slupianek.Jedyna cywilizowana osoba w administracji
Pewnie teraz ruszkiewicz wyje po kątach ze złości bo ten kolejny Twój ban to była jego robota.
A że niektórzy mogą zobaczyć tylko tu ten "trefny" komentarz, to jak widać niektóre neonowe kserokopiarki
szlag trafia widząc że odsyłasz w komentarzu na tekst Niepoprawnych.
Ale trzymaj się kolego, bo ta banda repsol/ruszkiewicz łatwo skóry nie sprzeda.Będą cię ścigać za każdą nieprawildlowo postawiona kropkę kończącą kolejne zdanie.
Ja nie mam pretensji do @Wawel, ale niech każdy poczyta jak na moje uwagii wobec Ciebie zareagował.

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1572155

krycie

 

z kryciem fejków

neon nie daje rady

stąd współczucie

no i te dobre rady!

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1572135