DZIĘKUJEMY CI NATALIO!

Obrazek użytkownika poeta
Kraj

Wygrała Nasza Wspaniała Dziewczyna

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/dziekuje-ci-natalio

Pokonała niemieckiego głupka przed sądem. Wspaniała Polka zmiażdżyła to niemieckie ścierwo, zdeptała, dała z liścia w faszystowski, durny i wredny pysk. A co będzie z rekompensatą? Nic tak nie uczy bandytów szacunku jak bicie po kieszeni! No i co z moimi sugestiami, które w powyższym linku. Te wszystkie firmy tych, i takich faszystów niemieckich powinny być wyrugowane z Polski. Wymiecione raz na zawsze! WON ! kaufflandy co obsiadły nasz kraj jak żarłoczna szarańcza, co tylko żreć i niszczyć rodzimy rynek potrafi. niemiecki, wstrętny syf!

NIECH ŻYJE POLSKA! 

Raz jeszcze WIELKIE Dzięki Wspaniała Natalio

:

Hans G. musi przeprosić Natalię Nitek-Płażyńską!

Reduta Dobrego Imienia 

6:45 AM (6 hours ago)

to me

Otrzymujesz ten newsletter ponieważ zapisałeś/aś się do Reduty Dobrego Imienia, jesteś członkiem Klubu Ronina lub podpisałeś/aś którąś z petycji RDI publikowanych w serwisie CitizenGo

Szanowni Państwo!

Dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Gdańsku zapadł wyrok w procesie przeciwko Hansowi G. Sąd nakazał Hansowi G. przeproszenie Natalii Nitek-Płażyńskiej w "Gazecie Polskiej" oraz w Telewizji Republika. Dodatkowo został zobowiązany do wpłaty 50 tysięcy złotych na Muzeum Piaśnickie w Wejherowie. W uzasadnieniu wyroku sędzia Piotr Kowalski podkreślił historyczne korzenie uprzedzeń rasowych i wyższości rasowej Niemców, jakie prezentował Hans G.

Po ogłoszeniu wyroku Natalia Nitek-Płażyńska napisała na Twitterze: "Wygrałam z nazistą! Nazizm w Polsce nie ma prawa bytu. Pamiętajmy, by walczyć o swoją godność, gdy ktoś ją depcze". Podziękowała również Reducie za wsparcie.

Przypominamy, że w pomorskiej firmie POS System, Natalia Nitek przez kilka miesięcy była nękana słownie przez jej właściciela Hansa G., który celowo używał zwrotów godzących w dobra osobiste i narodowe pracownicy. Powódka zarządzała projektami w firmie Hansa G. od czerwca 2015 r. do stycznia 2016 r. W rozmowach Hans G. posługiwał się sformułowaniami używanymi przez Niemców w stosunku do Polaków podczas okupacji 1939-1945, także z użyciem terminologii nazistowskiej i nie krył się z nienawiścią wobec Polaków. Hans G. bez skrępowania mówił o Polakach m.in. „shit”, „idiots”, „I hate this idiots”, “idiot Polak”, „suck-ers”, “better is Africa”, “fucking stupid country”, “should I stand them on the wall [pokazuje pozorowane strzelanie] Kill them? I wanted, I want! No problem for me! I would kill every Polak, scheiss egal”, zaś o samej pracownicy mówił „ustawiłbym cię z PiSem w szeregu i rozstrzelał”, „jesteś głupia, bo słuchasz Kaczyńskiego”, „pieprzony pisior (fucking pisior)”, „stuknięta faszystka (crazy fashist)”.

Reduta Dobrego Imienia mając status interwenienta ubocznego wspomagała ten proces  – zarówno od strony finansowej jak i prawnej.

Kliknij, aby przeczytać wiadomość na stronie internetowej i zostawić komentarz.

Pozdrawiamy
Zespół RDI

Nasza działalność opiera się na wolontariacie i darowiznach od osób fizycznych. 

Jeśli identyfikujesz się z celami Reduty wesprzyj nas darowizną poprzez system Dotpay lub PayPal. Kliknięcie w jeden z poniższych obrazków przeniesie Cię na stronę Dotpay lub PayPal gdzie można przekazać darowiznę - na Dotpay za pomocą przelewu internetowego, a na PayPal za pomocą karty kredytowej.

Dziękujemy! 

Można także wesprzeć Redutę poprzez wpłatę na konto bankowe

87 1090 1883 0000 0001 2254 5117  z dopiskiem “Darowizna na cele statutowe” w tytule przelewu, a także podaniem adresu mailowego.

Kliknięcie w powyższy klawisz przeniesie do serwisu Dotpay, gdzie można dokonać darowizny przelewem z banku internetowego. Należy wpisać kwotę darowizny i postępować zgodnie z instrukcją.
Dziękujemy!

 

Kliknięcie w powyższy klawisz przeniesie do serwisu Paypal, gdzie można wpłacić darowiznę kartą kredytową. Należy wpisać kwotę darowizny i postepować zgodnie z instrukcją.

Dziękujemy!

]]>www.rdi.org.pl]]>

Copyright © 2019 Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom, All rights reserved.
Otrzymujesz ten newsletter ponieważ zapisałeś/aś się do Reduty Dobrego Imienia, jesteś członkiem Klubu Ronina lub podpisałeś/aś którąś z petycji RDI publikowanych w serwisie CitizenGo

Nasza lista mailingowa:
Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom

Chmielna 11 lok 8

Warsaw 00-021

Poland

Add us to your address book

Spotkanie z Naszą Bohaterką

:

]]>https://www.youtube.com/watch?v=LLnnIcZNzPw]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

 Wspaniała Natalia przegrywa w sądzie apelacyjnym w Gdańsku! hitlerowiec nazista wygrywa!!!  Mózg staje..............

 

DZIĘKUJEMY CI NATALIO! | Niepoprawni.pl

https://niepoprawni.pl/blog/poeta/dziekujemy-ci-natalio

11 Lut 2019 ... http://niepoprawni.pl/blog/poeta/dziekuje-ci-natalio. Pokonała niemieckiego głupka przed sądem. Wspaniała Polka zmiażdżyła to niemieckie ...

DZIĘKUJĘ CI NATALIO | Niepoprawni.pl

https://niepoprawni.pl/blog/poeta/dziekuje-ci-natalio

21 Mar 2016 ... i do Polaków od pokoleń chowane. Dziękuję Ci Natalio za TO, że Potrafiłaś. Wytrwać. Że Zebrałaś dowody przestępstwa. Teraz łajdak winien ...

Hans G., przedsiębiorca, który „zabiłby wszystkich Polaków ...

https://niepoprawni.pl/.../hans-g-przedsiebiorca-ktory-zabilby-wszystkich- polakow-odwolal-sie-od-wyroku

20 Lut 2020 ... Na sali rozpraw pojawiła się Natalia Nitek-Płażyńska wraz z pełnomocnikiem i ... https://niepoprawni.pl/blog/poeta/dziekujemy-ci-natalio.

No i co ??? 

No i NIC!!!

Przegrywa Nasza Wspaniała Natalia sprawę w sądzie apelacyjnym. Pani sędzina kretyńsko uzasadnia swoje durnowate widzimisię.

Kasta POstkomuszych głupków w togach ma się dobrze i dalej niszczy Naszą Polskę swoimi "wyrokami" .

Debilizm TEJ pani sędziny, to jest dużo za delikatne określenie.

Wymiar sprawiedliwości!

Nawet koń by się nie uśmiał z tych Himalajów głupości.

A Niżej w TYM: 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=43&v=fpLiOzqlcDM&feature=emb_logo

linku Pani Natalia Mówi jak było w tym gdańskim "sądzie".

Bardzo warto posłuchać. 

Jesteśmy z Tobą Natalio.

faszysta, nazista, hitlerowiec - niemiecki śmieć w Naszej Polsce, niejaki Hans G. nie ma z Tobą szans. Tak sobie myślę, że powinien dostać od Naszych Kiboli wciry. Takie manto, by raz już na zawsze odechciało się niemieckiemu hitlerowcowi, faszyście, naziście głupkowi Hansowi mieszkać w Naszej Polsce. Żeby poczuł przed Polakami strach. Może dobre lanie zmieni głupka myślenie.

AMEN!

Vote up!
8
Vote down!
0
#1621138

Tak jak powiedział Poeta ,jesteśmy z Tobą 

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1621140

nasza rodzina chętnie go podpisze,niech paskudny człek i ta dziwna sędzina ,wiedzą co czujemy i jak nas obrażono

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1621141

Dobrze byłoby nagłośnić na świat cały zachowanie tego niemieckiego przygłupa - Hansa G....no. I w tym nagłośnieniu oczywiście OBOWIĄZKOWO!!! 

MUSZĄ! 

Być opublikowane wszystkie nagrania z tego strzelania do NAS Polaków, wszystkie wrzaski tego przygłupa - kretyna niemieckiego. To się w głowie nie mieści, że takie niemieckie g....no, prowadzi biznes w Naszej Polsce!!!

WON!

łajdaku - hitlerowcu, szwabie wstrętny, nazisto, faszysto kretynie.

Brak słów by to niemieckie ścierwo adekwatnie opisać.

No i tą "sędzinę"

:

http://www.anti-defamation.org/aktualnosci/zdumiewajacy-wyrok-sadu-w-gdansku-w-procesie-przeciwko-hansowi-g/

Ostatnie wieści z Ordo Juris

https://twitter.com/DobreImiePolski/status/1235476458681913345

MUSI !!! być kasacja wyroku tych trzech ślepych gdańskich "temidek"

Przydałyby się jakieś odważniki z tych trzech wag, by postukać te głupie ślepoty po harbuzach. No ale czy one tam cuś mają krom skorupy? Śmiem wątpić

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1621200

to nie wiem, komu mam podziekowac za to, ze ten Hitlerowiec jeszcze nie siedzi w kryminale.

Vote up!
1
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1621293

ustawę i ubiega się znowu o głosy Polaków.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1621298

To chyba jest zrodlo rozkwitu tej patologii.

Najbardziej podoba mi sie, ze staja za nim murem.

Tak jak za Owsiakiem.

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1621301