Izraelski precedens

Obrazek użytkownika patria
Świat

Izraelski precedens

Od teraz można już powiedzieć, to co wielu podejrzewało od dawna, że państwo Izrael stało się państwem rasistowskim, a protokóły Mędrców Syjonu to nie żadne tam bajki, bo właśnie wchodzą w życie i niech nikt nie waży się nazywać mnie antysemitką !"W Państwie Izrael istnieje indywidualna równość dla wszystkich obywateli, ale prawo narodowe (jest zarezerwowane) tylko dla ludu żydowskiego" - oświadczył premier Netanjahu, otwierając posiedzenie rządu – donosi „Polska The Times”

Read more: ]]>http://www.pch24.pl/izrael-nie-dla-chrzescijan--bedzie-panstwem-tylko-dl...]]>Głosami 15:7 izraelski rząd zatwierdził ni mniej ni więcej, tylko tyle, że Żydzi w państwie Izrael są „uber alles"Czytam i oczom nie wierzę.. nie wierzę ale czytam !!No i szukam i mam.. co to jest prawo narodowe:

„Prawo wewnętrzne (prawo krajowe, prawo narodowe) – jedna z najstarszych gałęzi prawa, obejmująca zespół norm prawnych obowiązujących na terenie danego państwa lub w danej organizacji (ale nie międzynarodowej), w przeciwieństwie do prawa międzynarodowego, regulującego stosunki między państwami, organizacjami międzynarodowymi, a także innymi podmiotami prawa międzynarodowego.Gałęzie prawa wewnętrznego[edytuj | edytuj kod]Prawo konstytucyjnePrawo cywilne reguluje relacje między podmiotami prawa w relacji poziomej, czyli żaden z podmiotów pozostających w stosunku prawnym nie jest władny narzucić swojej woli drugiej stronie.Prawo pracy reguluje stosunki między pracodawcą a pracownikiem, a także organizacjami pracowników (związki zawodowe) metodą w zasadzie cywilnoprawną, jednak z dużym zakresem norm semiimperatywnych służących wyznaczeniu minimalnego poziomu ochrony pracownika. Zobacz też: Kodeks pracy.Prawo karne jest zbiorem norm mających na celu eliminację zachowań aspołecznych najcięższej wagi poprzez zastosowanie sankcji kary.Prawo administracyjne reguluje relacje między podmiotami w stosunku pionowym, tj. wówczas gdy jeden z podmiotów może władczo kształtować sytuację prawną drugiego podmiotu.Prawo rodzinne i opiekuńczePrawo finansowe”]]>http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_wewn]]>ętrzneJasno więc określono w Izraelu , że odtąd prawo dotyczyć będzie jedynie Żydów, wszyscy inni „obywatele” tych praw posiadać nie będą, żadnych praw.... nieważne, że będą obywatelami Izraela!Halo.. czy ktoś jeszcze ma wątpliwości?Protokóły Mędrców Syjonu, które są podobno fałszywe... mówią już od dawna o tym, że goje czyli my, nie mamy żadnych praw:„§ 13. Zwięzłość i jasność praw w państwie syjońskim

Kiedy przyjdzie okres naszych rządów jawnych oraz zaznaczenia ich dobroczynnego wpływu, wtedy przerobimy wszystkie prawodawstwa. Prawa przez nas utworzone będą zwięzłe, jasne niewzruszone i bez żadnych komentarzy, toteż każdy będzie w stanie poznać je gruntownie. Zasadniczym rysem będzie posłuszeństwo dla zwierzchności, doprowadzone do stopnia najwyższego. Wówczas znikną wszelkie nadużycia wskutek odpowiedzialności wszystkich bez wyjątku wobec władz przedstawiciela wyższych sfer rządzących.”]]>http://www.zbawienie.com/pms.htm]]>A co zostanie pozostałym gojom?Się naszukałam, co to jest ta równość indywidualna.. no więc to jest takie nic, po prostu możesz sobie m y ś l e ć co chcesz i tyle... bo nijak ma się to do praw jakie posiadasz...„Tożsamość osobista, nazywana też indywidualną, jest konstruktem, który daje jednostce obraz własnej osoby, sposobów działania, przeżywania świata, odczuwania. Służy samookreśleniu się osoby z intencją odróżnienia się od innych ludzi, podkreślenia swojej wyjątkowości, indywidualności, odczuwania siebie jako jednostki wewnętrznie spójnej, w własną historią.”]]>http://rownosc.info/rownosc.php/dictionary/item/id/314]]>Mogą więc sobie inni mieszkający w państwie Izrael „odczuwać” co chcą, czemu nie?

Ponieważ nasz „rząd” i „opozycja” tak bardzo sprzyja nadawaniu obywatelstwa polskiego Żydom, mogła by się wypowiedzieć w sprawie tego skandalicznego głosowania !!!Plotki jakoby Żydzi chcieli z naszej Ojczyzny zrobić swoją drugą Polin, kiedy ich Arabowie pogonią, bardzo niepokoi i mnie i mnóstwo moich przyjaciół.Dlaczego? ... również dlatego co przeczytałam dalej w „Mędrcach Syjonu”:„§ 3. Niedostępność poznania religii przyszłości.Zabronimy Chrystusa.

Filozofowie nasi będą omawiali wszelkie braki wierzeń gojów, lecz nikt nigdy nie będzie krytykował wiary naszej z jej istotnego punktu widzenia, bowiem nikt nie pozna jej gruntownie, prócz ludzi naszych, którzy nigdy nie ośmielą się zdradzić jej tajników.§ 4. Pornografia i przyszłość słowa drukowanegoW krajach uważanych za stojące na czele, stworzyliśmy literaturę szaloną, brudną, wstrętliwą. Przez czas pewien po objęciu władzy będziemy popierali rozwój tej literatury, by uwypuklić kontrast programów i głosów, które zbiegną z wyżyn naszych. Mędrcy nasi wychowani do kierowania gojami, będą układali nowe projekty, artykuły, przy których pomocy będziemy wpływali na umysły, kierując je w stron wybranych przez nas pojęć i nauk.”]]>http://www.zbawienie.com/pms.htm]]>Bo mój kraj chyba należy do tych „stojących na czele” i jak do tej pory bronił się przed atakiem na swoją wiarę chrześcijańską.Ale oto, ze zdumieniem słyszę i czytam, że „państwo polskie nie istnieje” (vide ostatnie wybory i taśmy nagrane w knajpie) a Kościół w prasie „polskiej” to jedynie źródło zła i pedofilii.Tak mówią i piszą Mędrcy jacyś, bo na pewno nie polscy !Tyle, że Kościół to i duchowni i wierni czyli MY WSZYSCY – GOJE POLSCY.Wyśmiewana Intronizacja Chrystusa ? gadanie, że to jest żydowski król... nie nasz?Nie polski? Dla mnie i dla milionów Polaków, On jest naszym KRÓLEM, ale trzeba to ośmieszyć, nie dopuścić, wyszydzić...

Podejrzewam, że Chrześcijanom w Izraelu będzie jeszcze gorzej niż do tej pory, a już i tak było im ciężko... goje w końcu... bez praw.. prawa odtąd mają tam już teraz oficjalnie jedynie Żydzi!„„Śmierć gojom”, „zemsta”, „Jezus to małpa” – takie napisy pojawiają się na murach katolickich świątyń w Izraelu. – Zewsząd nas otaczają kolonie żydowskie, które skazują nas na ciężkie życie. Ciągle odcinają nam elektryczność. Codziennie doświadczamy izraelskie okupacji – mówi „Gościowi Niedzielnemu” ojciec Luis Hazboun z katolickiej parafii Bir Zeit.

„Ekstremiści atakują zawsze, kiedy wydaje im się, że kolonizacja nie przebiega zbyt szybko. Koloniści, wśród których wielu pochodzi z USA, przejęli amerykańską ideologię osadniczą podboju Dzikiego Zachodu – eksterminacja Indian kojarzy im się z podbojem biblijnej Palestyny – ziemi Kanaan. Uważają, że wszyscy goje – chrześcijanie i muzułmanie – powinni być usunięci (…)” – stwierdza na łamach „Gościa Niedzielnego” publicysta, Jerzy Szygiel.Read more: ]]>http://www.pch24.pl/izraelscy-kolonisci-przesladuja-chrzescijan--wladze-...]]>Wiem, że ten tekst jest emocjonalny, ale jestem tymi faktami oburzona, właściwie to za mało powiedziane... jestem wściekła brakiem reakcji całego niezainfekowanego jeszcze przez syjonistów świata gojów, na takie podeptanie człowieczeństwa.

Chyba, że ten świat został już zainfekowany w całości, zgodnie z planem Mędrców Syjonu..Idzie nowe?

Ale .. ponieważ państwo Izrael stworzyło właśnie niebezpieczny precedens, to jako kraj dla syjonistów niebezpieczny , może potrzeba by nam było, również otwartym tekstem odpowiedzieć im, w imieniu polskich gojów...

Cześć i Chwała Wielkiej Polsce, albo... Polska tylko dla Polaków!!Dlaczego? Może również dlatego, bo grozi nam niebezpieczeństwo, że kiedy przyjadą tutaj ze swoim obywatelstwem do „Polin”, mogą stwierdzić, w razie naszego zbyt małego entuzjazmu z tego powodu, coś podobnego jak ich 25% rodak, który napisał w swoim „dziele” że:„Zdaniem führera wszędzie gdziekolwiek mieszka choćby jeden Niemiec, Rzesza Niemiecka ma prawo zbrojnie wejść na te tereny, aby go chronić. W Mein Kampf Hitler wskazuje też, iż Niemcy powinni zdobywać przestrzeń życiową głównie na wschodzie Europy[3].//]]>http://pl.wikipedia.org/wiki/Mein_Kampf]]>

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (25 głosów)

Komentarze

A czy Pani nie wie, że prawda podlega karze, jako antysemityzm? Kiedyś syjoniści poparli "ustawy norymberskie", jakie "rasa panów" wprowadzała w Niemczech, więc obecnie nie ma się co dziwić, że wprowadzają to u siebie, wszak mają się za "naród wybrany", a innych mieszkańców naszej planety za coś gorszego, za gojów. Pozdrawiam Patrio i 5 daje, chociaż widzę że uderzyłaś w stół i jakiś hasbarowiec już podle ocenił Twój wpis, widać zakrztusił się macą... 

Czym się różni śmierć Polaka od śmierci żyda?

https://www.youtube.com/watch?v=9Gm8px7HsWE

 

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1452791

kiedy ją przeczytałam, dlatego ten wpis.

Dla mnie nie jest istotne co oni o sobie myślą, bo ja i tak uważam naszą polską nację za lepszą od wielu innych nie tylko żydowskiej. Martwi mnie jednak, że Chrześcijanie będą u nich coraz bardziej prześladowani, teraz już zgodnie z prawem.

Te pały nic nie dadzą, nie zmienią.. wyszło jacy są Żydzi, to w tej chwili najwięksi rasiści na świecie i prawda o tym dotrze teraz prędzej do świadomości ludzi na całym świecie.

Tego nagrania już raz wysłuchałam... żenada..

 

Pozdrawiam :)

Vote up!
10
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1452793

Też czytałem o tym na portalu Zmiany Na Ziemi, mnie osobiście ten jawny szowinizm żydowski nie dziwi, wszak państwo to założone zostało przez syjonistów i wychowują tam ludzi od dziecka w nienawiści do innych nacji, w zasadzie do całego świata, co zostało świetnie pokazane w izraelskim zresztą filmie "Zniesławienie", który polecam zobaczyć, jeśli go Pani jeszcze nie widziała. Oczywiście że polska nacja jest najwspanialsza, dlatego taką nienawiść wzbudzamy u kilku innych, mających wobec nas kompleksy, że zakłamują historię i teraźniejszość, wypaczają rzeczywistość, by nas ubrudzić własnym syfem w oczach świata, ale nikogo nie prześladujemy na świecie za to, że Polakiem nie jest, co najwyżej chcemy, by pozostawiono nas w końcu w spokoju, zaprzestano nas mordować i okradać. Pozdrawiam Serdecznie!

 

PS Linkowany film z żoną Boniego jest stary, ale wart przypomnienia

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1452794

Jako, że Żydzi to nasi "starsi bracia" więc uważam, że należy brać przykład z nich i wprowadzioć prawo narodowe i państwo narodowe w Polsce.

Vote up!
6
Vote down!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1453066

...żydzi to nie są żadni nasi "starsi bracia", to mit ...co do drugiej części zdania ...pełna zgoda...pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1453068

Oczywiście, że nie są, ale zawsze jak nam to pasuje, można trochę minąc się z prawdą i wykorzystać to i owo. Poza tym to tylko takie marzenie. "Starsi bracia" na to nie pozwolą.

Vote up!
3
Vote down!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1453084

Na przykład takich, że mogą sobie "nie pozwalać" a my wolny Naród jesteśmy :))

Co Ty na to?

 

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1453086

Taki politycznie miepoprawny tekst na Niepoprawnych i jeszcze nie odpublikowany?

Jestem przekonana, że zarobisz co najmniej 6x-24 punkty za ten wpis o czosnkowych, którym Polacy fundują z własnych kieszeni miliony na ich muzeum na polskiej ziemi i odszkodowania wojenne za holokaust w wojnie również wywołanej i finansowanej przez nich samych.

A teraz się dowiadujemy, że oficjalnie katolik to nie człowiek, bo tylko żyd ma prawa. Tylko patrzeć, jak to samo w Polsce ogłoszą, bo kto jak nie oni zagarnęli władzę w Polsce, po zmianie nazwiska lub religii, gdzie sami się wybierają i sami się liczą w tych "demokratycznych" wyborach? Wystarczy popatrzeć na gęby, z panią premierzycą na czele (Jak ktoś ma wątpliwości skąd się biorą brzydkie Polki i starsi panowie z nosami na kilometr, to ich mieć nie powinien - póki co, bo chirurgia plaszyczna z Hollywood zapewne dociera także do Polski.)

Tak, Polska dla Polaków - dla ludzi, którzy czują się Polakami, którzy są związani i się utożsamiają i integrują z polską kulturą i tradycją, którzy przedkładają dobro Polski ponad interesy własne i ponad interesy grupy etnicznej, z której się wywodzą. Cześć i chwała Wielkiej Polsce!

Vote up!
6
Vote down!
-5

Lotna

 

#1452800

dla całego świata, więc ją "reklamuję" tylko :)))

Cześć i Chwała Wielkiej Polsce

 

pozdrawiam :)

Vote up!
8
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1452802

Albo chociaż próby idące w kierunku stanowienia prawa dla dobra jego suwerena.

Oczywiście mam na myśli Polaków.

Bierzmy przykład z Żydów.

Nic z tego, u nas buduje się wielkie NIC.

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1452829

Polacy nie muszą brać przykładów od kacapów, to zupełnie inny krąg kulturowy, proszę mi wierzyć. My Polacy mamy w swej historii o wiele piękniejsze rzeczy do naśladowania w kwestii obrony naszego narodu. Pozdrawiam Bibrusie i też nie oceniam negatywnie...

 

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1452862

Mnie to tylko dziwi, ze Ciebie to dziwi.

Jesli wierzyć Kissinger'owi, to do 2022 państwo Izrael zniknie z mapy swiata. Może te ich faszystowskie działania, to takie ostatnie podrygi przed końcem, aby się jednak wypełniło to, co zapisano w kwitach, które cytujesz?

 

Pozdrawiam!

PS Szykuje sie nowa fala emigracji do Europu. Muslimów już mamy, czas wię na urozmaicenie folklorystyczne.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1452872

mędrców syjonu nie musiały być sfałszowane, są wyciągiem z talmudu.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1452919

opinię niektórzy próbują utrwalić w świadomości innych.

To zarządzenie izraelskiego rządu jest najlepszym dowodem, że postępują zgodnie z treścią Protokółów Syjonu.

Taka jawna pogarda dla innych i głoszenie rasizmu zgodnie z prawem.. co o tym myśleć Romanie?

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1452920

W terenie, który otaczają nas inni można dojść z nimi do ładu i próbować współżyć, a jest druga szkoła, by widzieć w nich wroga i doprowadzić do jego eksterminacji. To drugie działanie można wesprzeć rozbuchaniem poczucia własnej wartości i pogardą wzgledem tych eksterminowanych. Taka postawa prowadzi do tego, że ten eksterminujący z jednej strony przesadza z potencjalnym zagrożeniem, a z drugiej eksterminowanego traktuje jak szkodnika, którego należy szybko i skutecznie zlikwidować i po opisanej obróbce bez jakiś specjalnych uszczerbków moralnych.

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1453058

Mimo, iż minęło już ponad 3 lata i 8 miesięcy od jednego z wielu osławionych programów „Tomasz Lis na żywo”, do dzisiaj dźwięczą mi w uszach słowa, jakie w tym programie „skatowały moje uszy”.

Owego czasu, a było to późnym wieczorem 21 marca 2011 roku, telewizyjna dwójka zaserwowała telewidzom istny reality show kłamstwa, chamstwa, bezczelności i buty w programie „Tomasz Lis na żywo”. No cóż, zmienił się prezes TVP, zmieniły się standardy i poziom programów, a w zasadzie powróciły te, które telewizja prezentowała za czasów komunistycznego prezesa Kwiatkowskiego. Obecny prezes TVP – Juliusz Braun już zadbał o to, aby TVP nie prezentowała tych wartości, które są bliskie Polakom, katolikom i patriotom. Zadbał tym samym o… „certyfikat koszerności”. Pamiętamy, kiedy to tenże człowiek pełniąc funkcję przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, wsławił się „postawieniem szlabanu” w realizacji przyznanej wcześniej przez jego poprzednika – Ryszarda Bendera koncesji dla rozgłośni Radio Maryja. Wówczas sprawa ta znalazła swój epilog w sejmie, gdzie po zapoznaniu posłów i kilku milionów telewidzów z szykanami, jakich dopuścił się Braun, Polska ze zdumieniem zobaczyła, że według niego, w Polsce muszą być równi i… równiejsi, niczym w powieści G. Orwella „Folwark zwierzęcy”.

Ów program miał dać odpowiedź na pytanie: czy w Polsce jest antysemityzm? Główne role odegrali znani czołowi pupilkowie antypolskich mediów w osobach: Kazimiera Szczuka, Agnieszka Holland i Piotr Najsztub, silnie wspierani przez prowadzącego program – Tomasza Lisa. Uczestniczyli w tym programie także dwaj czołowi politycy z PiS-u: poseł na Sejm RP, historyk i wykładowca na UMK w Toruniu – dr Zbigniew Giżyński oraz deputowany do Parlamentu Europejskiego, b. sędzia i b. prezes NIK-u – dr Janusz Wojciechowski. Obydwaj stanowili siłę opozycyjną do wyżej wymienionych. Ale jak było widać z liczebności stron, nie można było mówić o równowadze sił, która kształtowała się w proporcji 4:2.

Po obrzuceniu błotem p. Jana Kobylańskiego - Przezesa Unii Stowarzyszeń Organizacji Polonijnych Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) - „redachtor” Lis pokazał na dużym ekranie wyjęte z kontekstu kadry z kongresu USOPAŁ-u. Nawet niewyczulone oczy i uszy telewidza zidentyfikowały prezentowany materiał jako typowo amatorski. Zła jakość obrazu i dźwięku wyraźnie wskazywały, iż materiał ten był kręcony amatorską kamerą z ukrycia. Pokazano w kadrze fragmenty przemówienia pułkownika Wojska Polskiego (w stanie spoczynku) Wasiaka w polskim wojskowym mundurze moro, który powiedział, iż Polska jest dla Polaków, a mniejszość żydowską należy odsunąć od władzy w Polsce. Dodał, iż kandydatów pretendujących na stanowiska we władzach należy „prześwietlić” do trzech pokoleń wstecz, aby mieć pewność co do ich polskiego rodowodu.

Po tych słowach pokazano na ekranie fragmenty wywiadów z posłem Pawłem Kowalem (wówczas członka PiS-u) oraz senatorem Ryszardem Benderem, kręconych na ulicy jednego z miast, najprawdopodobniej w Urugwaju. Słowa wypowiedziane przez owego pułkownika poruszyły obecnych w studio: K. Szczukę, A. Holland, P. Najsztuba i T. Lisa do tego stopnia, że natychmiast przypuścili atak na posła Giżyńskiego i Wojciechowskiego, domagając się bicia w piersi i przeprosin za te słowa oraz za obecność posła Kowala i Bendera na tym kongresie. Ale spotkała ich cięta riposta posła Giżyńskiego. Jako naukowiec z dziedziny historii na toruńskim UMK zna dziesiątki przypadków związanych z pełnieniem władzy przez nację żydowską w Polsce wbrew potrzebom Polaków, a polski interes narodowy po prostu był i jest rządzącym obcy. Zdecydowanie też stwierdził, iż poseł Kowal i senator Bender są wolnymi ludźmi i mogą przebywać, gdzie im się tylko podoba. A jeśli chodzi o bicie się w piersi, to niech każdy bije się w swoje, o ile czuje się winnym i ma wyrzuty sumienia. Skonkludował, że tego typu nakaz jest po prostu ze wszech miar bezczelny. 

Natomiast żydowski historyk Heinrich Graetz, który nienawidził z pasją chrześcijaństwo, oświadczył: "Żydzi dalecy są od zrezygnowania z własnej metody współżycia międzyludzkiego w obcym kraju. Uważają, iż cały świat powinien być im podporządkowany i uregulowany według ich punktu widzenia"(Graetz, History of the News, s.7).

 

    

 

 

Vote up!
7
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1453222

Ta nienawiść do Chrześcijaństwa zwłaszcza, po tym można rozpoznać fanów Protokółów Mędrców.

Czy już wiadomo, skąd dzisiaj taka nienawiść do Kościoła, zwłaszcza w Polsce?

Chyba tak...

 

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1453369

Co takiego złego zrobili polacy żydom,czym zasłużyli na tak wielką ich nienawiść?

PS.

Moi dziadkowie ze strony ojca w czasie okupacji ukrywali trzech żydów sami będąc zagrożonymi przez UPA.

Vote up!
8
Vote down!
-1

kazikh

#1453223

To fragment wywiadu z Bronisłwem Geremkiem z 1981 r.przeprowadzony przez H. Krall .. polecam przeczytać cały.

Tutaj wklejam jedynie, ten w którym jest odpowiedź na Twoje pytanie...

 

//H. K.: Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków.

B. G.: Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę.

H. K.: Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak!

B. G.: To prawda. Stefan Geremek uratował nas oboje w Zawichoście, a później nawet, kiedy było wiadomo, że mój ojciec – Borys Lewartow – nauczyciel ze szkółki rabinackiej, zginął w getcie warszawskim, nawet ożenił się z moją matką. Niemniej ja od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźnić Przenajświętrzemu, niech będzie przez wieki sławione Imię Jego, że stworzył mnie Żydem. A zresztą czytała pani na pewno pamiętniki Emanuela Ringelbluma?

H. K.: Oczywiście, przecież pisałam książkę o getcie warszawskim i bohaterach żydowskiego ruchu oporu.

B. G.: No to co pewnego razu powiedzieli Żydzi, którzy wraz z Ringtelblumem ukrywani byli w bunkrze przy ul. Wolskiej przez ogrodnika Marczaka i jego rodzinę? Pamięta pani, pani Haniu?

H. K.: Tak, pamiętam. Mówili: Nienawidzimy Polaków, bo im teraz jest lepiej niż nam.

B. G.: No to teraz nie będzie się pani zastanawiać, że cały ruch społeczny, który teraz tworzymy i ożywiamy różnymi nurtami, ma na celu doprowadzenie do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby Żydom w Polsce było zawsze lepiej niż Polakom.

Dziennik Poznański; 7 stycznia 1997 r.//

http://gloria.tv/?media=605447

 

Vote up!
4
Vote down!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1453368

Te -6 dostałem za obronę współobywteli przed Upowcami ?

Pzdr.

Vote up!
4
Vote down!
0

kazikh

#1453553