Ty wredny Kaczorze, zapłacisz za Nowoczesną!

Obrazek użytkownika norwid
Kraj

Porobiło się w tej polityce nieprawdopodobnie. Jeszcze dziś rano po przeczytaniu kilku nic nie sugerujących artykułów byłem przekonany że winą za rozpad Nowoczesnej obarczony zostanie Kaczyński. No przecież to oczywiste, skoro bowiem wg Bolesława Bolka Bolczastego Lech Kaczyński zginął pod Smoleńskiem z powodu rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim i to bez znaczenia o czym ta rozmowa była to gwarantowane są podobne zachowania totalnych debili w sprawie Nowoczesnej. Czytamy więc:

 

„Opozycja była rozbita. Wyzwania spowodowały konieczność podjęcia współpracy, by przeciwdziałać m. in. likwidacji trójpodziału władzy w Polsce”

 

Tak oto tłumaczy poseł Platformy Obywatelskiej potem Nowoczesnej i dziś ponownie Platformy Obywatelskiej pan Marek Sowa. Redakcja wPolityce.pl podsumowała to tytułem: „Rozpad Nowoczesnej? Wina PiS!”. Obawiam się że wyobraźnia naszych prawicowych dziennikarzy jest zdecydowanie za skromna. Oto bowiem Katarzyna Lubnauer psiapsiółka poseł Pihowicz w wywiadzie przeprowadzonym przez Roberta Mazurka zdradza nam tajemnicę na temat długów partii Nowoczesna:

 

Zacznijmy od tego, że długi w tej chwili już nie są - nazwijmy to - moje. Dlatego, że w tej chwili wszystkie długi, które ma Nowoczesna, to albo są długi zaciągnięte przez Ryszarda Petru - za czasów jego przewodniczenia... Ja nie zaciągnęłam żadnego, nowego zobowiązania.

A z drugiej strony, są zobowiązania z kampanii wyborczej, za które odpowiada mąż pani Kamili Gasiuk-Pihowicz, który był wtedy pełnomocnikiem finansowym.

 

Wygląda na to że pani Lubnauer jest porządną matematyczką i umie liczyć nie swoje pieniądze. Mit plastikowego pieniądza i kredytu w pełnym blasku widzimy po przepięknym piruecie szefowej Nowoczesnej. Najpierw pani Katarzyna pomogła Ryszardowi Petru w utracie stanowiska szefa partii a ostatecznie doprowadziła do jego rezygnacji z członkostwa – za brak profesjonalizmu. Zostały dwie najbardziej wyszczekane nowoczesne posłanki/psiapsiółki Lubnauer/Pihowicz które wiodły prym w „Nowoczesnej”. Jedna uznała ucieczkę do przodu za jedyne rozsądne rozwiązanie i za „jedynkę” zmieniła barwy klubowe. Druga natomiast na spowiedzi u Mazurka stwierdza że długi wyszły do partii „Teraz” oraz „Platforma Obywatelska”. Rewelacyjny myk finansowo-polityczny.

Nowoczesna się oczyściła ze zobowiązań i może patrzeć w przyszłość z optymizmem. Tyle tylko że jak to zwykle bywa obciążeni kosztami zapewne zwrócą się do niezawisłych sądów o wyrok kto ma zapłacić za długi Nowoczesnej. Jako że sojusz PO/.N został zawiązany w obronie niezawisłości sądów powszechnych jest więcej niż pewne że za długi zapłaci zamachowiec na niezawisłość czyli przebrzydły PIS. Jakby ktoś myślał że to nie możliwe to ostatecznie za długi Nowoczesnej zapłaci Skarb Państwa czyli.. PIS! HAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1 ]]>https://wpolityce.pl/polityka/424507-smiechu-warte-rozpad-nowoczesnej-wi...]]>

2 ]]>https://fakty.interia.pl/polska/news-katarzyna-lubnauer-o-kamili-gasiuk-...]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)