Prezydent Duda wystawia się na licytację u Owsiaka.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Prezydent Andrzej Duda przekazał Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy jedwabną muszkę smokingową, ręcznie wiązaną, w której wystąpił na Gali z okazji 25-lecia Telewizji Polsat. Aktualna cena muszki wynosi ponad tysiąc złotych.

Pierwsza dama przeznaczyła na licytację WOŚP trzyczęściowy kostium wizytowy w kolorze fuksji polskiej marki modowej w rozmiarze S. Został on zaprojektowany specjalnie dla niej na spotkanie z prezydentem USA Donaldem Trumpem i jego żoną, Melanią, podczas ich wizyty w Polsce. Cena kompletu sięga obecnie blisko tysiąca trzydziestu złotych. Zakończenie obu aukcji 14 lutego.

Ciekawe czy Prezydent Duda posłuchał rady jaka mu dawał Owsiak:

 

Prezydent kojarzy mi się z takim kawałkiem Eneja, w którym śpiewa: „kiedy wszyscy śpią, ja nie śpię”. Pan prezydent słynie z tego, że pracuje nocą, dlatego napisałem na swoim Facebooku, że błagam, by nim podpisze w nocy jakąś ustawę, obudził żonę i poprosił, by przeczytała dokumenty i doradziła. Wierzę w jej kobiecy rozsądek. Może gdyby jej posłuchał, miałby szansę zbudować silną pozycję. Szkoda, że tego nie robi, bo jest młody, mógłby zaistnieć, a tak jest przedłużeniem prezesa PiS – powiedział Owsiak dla Faktu

Pan Prezydent rozmienia się na drobne i zniża do poziomu swoich totalnych oponentów. Razem z małżonką wystawia się na licytację i to za marne sumy. Przebija go i Petru i Palikot.
Kwaśniewski, Myrcha ,Tyszkiewicz, Lubnauer, Tyszkiewicz,Petru,Rabiej,Stefaniak, Misiło, Kosiniak, Zdanowska,Szczurek, Balcerowicz czy Sikorski to towarzystwo które wymienia się jednym tchem z Andrzejem i Agatą Duda.
Czy faktycznie Prezydent Rzeczypospolitej powinien łasić się w takim gronie?Czy nauczka jakiej dostał od opozycji wtedy zaprosił ją do dyskusji nad reformą sądownictwa i jej jego ocena niczego go nie nauczyła?

Jednego tygodnia dymisjonuje ministra Radziwiłła po to aby przymilić się i wspomóc Owsiaka? Żenada.

Czy Pan Prezydent chcąc wspomóc służbę zdrowia musi nobilitować i dotować hochsztaplera zamiast ufundować potrzebny sprzęt bezpośrednio potrzebującej go placówce zdrowia?

Czy Pan Prezydent musi rozmieniać autorytet swego urzędu na drobne parę tysięcy ( nie swoich bo chyba i muszka i kostium żony nie były kupione za prywatne pieniądze).

Czy następnym gestem wobec wyborców którzy i tak na nie go nie zagłosują będzie taplanie się w błocie w Jarocinie?

Panie Prezydencie czy to co Pan robi to "siema" czy " ściema". Czy kolejne orędzie, aby się przypodobać lewakom i libertynom wygłosi pan rapując?

Chce Pan, panie Prezydencie, zyskać poklask i sondażowe wsparcie lewactwa to straci pan mój głos od tamtych zyskując kpinę lub pogardę (już dali Panu dowód takiej wdzięczności).

Daje się Pan nabrać na symbol "serduszka"?. Przecież oni ukradli już nam wszelkie symbole podkładając pod nie swoją ideologię. Dali tego dowód ostatnio pod szyldem "ratujmy kobiety" promując mordowanie nienarodzonych, deprecjonując macierzyństwo, propagując rozwiązłość seksualną młodzieży i niekontrolowaną aborcje dla nastolatek łamiąc ich sumienia.

To tą formację Pan wspiera. Pan w świetle kamer ratujący hostię zadaje się tymi  i wspiera tych którzy mają nasza wiarę za nic?

PS. Niech Pan, panie Prezydencie nie ulega propagandowej ułudzie że jest Pan Prezydentem wszystkich Polaków. Ułudzie. Bowiem jest pan Prezydentem DLA ( nie wszystkich) Polaków  oraz Prezydentem tych Polaków którzy na Pana zagłosowali.

Warszawa ma pieniądze dla Owsiaka, nie ma dla Muzeum Polin?

Wybitny reprezentant PO, były Prezydent Warszawy Marcin Święcicki na forum Sejmu usiłował uprawiać propagandę polityczną na rzecz swojej deformacji partyjnej usiłując pokazać Polsce jak to Platfonsy dbają o historię Żydów w Polsce.

Biadolił że Muzeum Polin jest w takiej biedzie że musi zwalniać personel, co jak powiedział wicepremier Gliński jest kłamstwem.

Pan towarzysz Święcicki zapomniał dodać że Muzeum Polin zarządza funkcjonariusz PO a placówka podlega pani Hani Gronkiewicz Waltz czyli Prezydętce Warszawy aktywistce tej samej Platformy Obywatelskiej.

Jeśli w Muzeum Polin są jakiekolwiek problemy to znaczy że Prezydent Warszawy pani G.W.dba o tą placówkę tak jak o lokatorów reprywatyzowanych kamieniec w tym tych wyszabrowanych po Warszawskich Żydach.

Można zapytać jakie środki z budżetu miasta zostaną wyrzucone na doroczną hucpę organizowaną przez tzw WOŚP i czy nie należy użyć ich raczej do dofinansowania Muzeum Żydów Polskich i na budowę Muzeum Powstania w Getcie Warszawskim.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Straci tych Polaków którzy na niego zagłosowali a UBowców nie pozyska i ... zostanie nikim.
Tak się skończy politykowanie z WSI.

Vote up!
12
Vote down!
0

panMarek

#1556002

A. Duda jak szybko zdobył moje zaufanie tak szybko je stracił , nie ma nic gorszego jak być , oszukanym . Kiedy Duda wygrał wybory , to cieszyłam się jak dziecko , że w końcu ruszy pełną parą naprawa Polski . Jak to nie można cieszyć się przed czasem , tylko uzbroić się w cierpliwość.

 

Nasz prezydent-celebryta [z Naszego wyboru] bryluje w salonach , udziela się medialnie , a my Polacy tylko patrzymy i w duchy myślimy jak mogliśmy się tak pomylić.

Myślę że J. Kaczyński poszedł na ugodę z prezydentem w sprawie SN i wybrał lepsze zło , kosztem ministrów , nie miał innego wyboru , to mądry facet .

 

Przecież to nie jest przypadek że premier Morawiecki wywalił tych ministrów którzy solidnie [ oprócz Radziwiłła] pracowali na poprawienie sytuacji w Polsce , to było celowe osłabienie Polski.

 

Będą następne wybory i my wyborcy PIS-u , pokarzemy na kogo głosujemy , i powrócą ministrowie , którzy zasłużyli się dla Polski , w Nas siła .

Vote up!
14
Vote down!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1556007

prawdopodobnie nikt sobie nie zdaje sprawy jak bardzo "zabagniony" jest cały system ochrony zdrowia. Działanie w tych warunkach samo w sobie było/jest heroizmem.

Pozdrawiam,

Vote up!
8
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1556014

Zgadzam się z Panią co do jednej kwestii że w służbie zdrowia jest jedne wielki bałagan .

A może Pani mi wytłumaczy w jakim w minimalny stopniu minister Radziwiłł poprawił sytuację w Służbie Zdrowia . Mam styczność z ludźmi chorymi na raka , jak widzę ile godzin muszą przeczekać w poczekalni na chemię , to horror . A mało tego pacjent który ma 83 lat nie kwalifikuje się już na chemie , bo szkoda na niego wydawać pieniądze , bo jest już za stary , niech umiera.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1556019

Chemia zatruwa cały organizm

Więc leczenie jest iluzoryczne

Post więcej daje i jest humanizm

Nie umieranie w bólach tragiczne

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1556070

i to nie w oazie. Mam o tym informacje nie pierwszej reki ministra ale z drugiej (jego przyjaciela). Pan Radziwiłł wie dobrze co należy robić ale był jak ten przysłowiowy mer miasta który nie przywitał Napoleona salwą dział armatnich. Zapytany dlaczego odpowiedział że jest tysiąc tego powodów. Proszę je wymienić rzekł Napoleon. Na to mer - po pierwsze nie mamy armat. Proszę dalej nie mówić stwierdził Napoleon.

Minister Radziwiłł był jak ten mer.

Został złożony jako żertwa ofiarna na ołtarzu opozycji.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1556025

 - Dzień dobry, chciałabym pilnie zarejestrować się do kardiologa.   ...Termin na wakacje!

U kardiologa we Wrocławiu, dr n. med. Wiesław Ł. można się zapisać na prywatną wizytę w sierpniu 2018 r. Do Weta w ramach NFZ czeka się niewiele krócej tylko... jakość usługi medycznej ma się jak pięść do nosa.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lekarze-lecza-tylko-za-pieniadze-lub-znajomosci/8qk7yt2

PS

Zaniedbania sięgają komuny, ale to nie tłumaczy rozwoju folwarku zwierzęcego.  Równi i równiejsi wobec prawa!

 

Vote up!
9
Vote down!
0

casium

#1556039

Mysmy sie na Dude nie nabrali tylko zaufalismy znowu Kaczynskiemu, ktory go nam podstawil.
Nie mielismy wyboru stajac za PISem i go wspierajac w momencie kiedy Polske likwidowala PObolszewia i to byl wtedy jedyny wybor.Na Dude ,ktory pozniej okazal sie kim jest glosowalosmy w ciemno,ale nie wciemno Kaczynski go wystawil jako PISowskiego kandydata na prezydenta.Nabralismy sie tez na trik z Bogobojnoscia ,ktora stare kejkuty zawsze uzywaja ,aby zdobyc zaufanie wiekszych mas spoleczenstwa polskiego.Wystarczylo aby agent Bolek wpial sobie w klape Boza Rodzicielke i juz
ten fakt przycmil czujnosc i wzmocnil zaufanie -to samo zrobiono teraz podstawiajac nam nastepnego BOLKA II niby bardziej swietego jak Papiez,a z niego taki katolik jak z koziej d... traba,bo po czynach ich poznacie.

Tez blednie widzisz osobe Morawieckiego ,to nie Morawiecki podciol skrzydla PISowi, na ktory glosowalismy czyli premiera Szydlo, Macierewicza czy Szyszko- najlepszych ludzi w rzadzie.To Kaczynski z pelna swiadomosci wywalil ich i zdegradowal i za obecny stan rzeczy jaki sie stworzyl to wlasnie Jaroslaw ponosi pelna odpowiedzialnosc nie nikt inny,tyle ze elektorat w to nie chce wierzyc, ale fakty sa oczywiste.Szydlo stanela w obronie Macierewicza dlatego polegla pierwsza,apozniej to byla tylko kwetia czasu, kiedy bankster czlowiek sluzb pijacy gorzale i zracy kawior u Sowy z PObolszewia Mateusz Morawiecki,poda na tacy glowe najlepszego ministra w Polsce po 39 roku Antoniego Macierewicza.Na stanowisko ministra MSZ postawil nastepnego wytruganego z banana
niedoraje niedoszlego nauczyciela geografi Czaputowicza za to kolege Geremka Klicha Sienkiewicza oraz ludzi powiazanych ze sluzbami.
Co ciekawe Kaczynski ani nikt z PISu nie powiedzial dlaczego takie zmiany nastapila poza jakims mydleniem oczu.

Zostal znowu p 2 latach wajcha przestawiona, dosc polskosci w Polsce,postanoienia magdalenkowe czy okraglostlowe musza byc respektowane,Kaczynscy sie pod tym podpisywali - ONI nie ruszaja NASZYCH ,a MY nie ruszamy ICH.Wyglada ze Macierewicz poszedl za daleko i dostal po lapach.PostPRL widac ma sie dobrze jest wciaz silny i za pomoca swich agentow utrzymuje stary uklad sil.Komuna trwa dalej tyle ze sie przepotwarzyla i tylko troche pozwolila odetchnac,aby spowrotem pokazac kto tak naprawde w Polsce rzadzi

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1556016

To, że dzierlatki dały się nabrać i zaufały na piękne oczy...to się nie dziwię. Ale ty, stary wilk na kacapy..? Czyżby Kochanowski naprawdę miał rację, że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi i znowu pewnie zagłosuje na mniejsze zło? Komuna trwa dalej, wcale się nie przepoczwarza bo Polska Partia Komunistyczna nadal nie została zdelegalizowana.

https://www.youtube.com/watch?v=gj4_UGEK3Y4&bpctr=1516039961

Vote up!
7
Vote down!
0

Verita

#1556021

Stare Kiejkuty taką mają taktykę, a do tego jeszcze zadziałały pejsate, bo komuchy i pejsate wielu towarzyszy w togach mają w swoich kieszeniach, by Polska nie powstała z kolan.

Od Jarka tylko słyszę wygramy, wygramy już od wielu lat, a gdy zaczynamy wygrywać, to Duda wetuje ustawy, by żydokomuna się nie rozpadła i dalej rządziła, a Jarek usuwa Szydło i Macierewicza by zatrzymać agonię żydokomuny..

Zmiana na tym polega, że teraz PIS będzie przy korycie, wywalając PO-PSL, a reszta nic się nie zmienia.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1556029

Widzę, że zaczynamy się "rozumieć", co oczywiście niezmiernie mnie cieszy :):).
Nie wierzę żadnemu, kolejnemu "władcy Polski", który zaraz po objęciu tronu, "w te pędy" zasuwa do "Chameryki", by na salonach ŚOŻ założyć myckę. Zna ktoś któregoś z "władców Polski", który tego nie zrobił ?. Biegną zawsze jak psy po kolejne instrukcje od swojego pana, jak okraść Polskę i Polaków. Dla żydowskiej rodziny, czasowo kwaterującej w pałacu prezydenckim, ważniejsza jest "chanuka" niż Boże Narodzenie... Przyznajcie się w końcu, że jesteście głupcami, a nie oszukanymi wyborcami !!!.
Kiedy ja pisałem "przed szkodą", że to następny przekręt oddający Polskę i Polaków pod but światowego żydostwa, pałowaliście mnie niemiłosiernie, że o wyzwiskach nie wspomnę. Pozostaje tylko żal ...

Vote up!
6
Vote down!
0
#1556051

Jestem starym zatwardziałym prawicowcem, gdzie Bóg Honor Ojczyzna, jest dla mnie świętością.

Jestem ideowcem i wierzę w ideały, a te dawało mi PIS, do puki nie zdradzili tego w co wierze i co jest mi bliskie mojego serca.

I nie będę się nazywał głupcem, tylko dlatego że ktoś mnie zdradził, bo tak sobie życzysz.

Teraz będę szukał takiej partii, nawet malutkiej, co Bóg Honor Ojczyzna nie jest sloganem, jak to stało się w PIS-ie.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1556054

Ja sobie niczego nie "życzę", ja tylko zastanawiam się, ile razy można być "zdradzonym" przez przedstawicieli tej samej nacji...?.
Kiedyś trzeba wydorośleć... nie uważasz ?.
Użalanie się nie przystoi, tym bardziej, że głosy rozsądku były na tym portalu perfidnie zagłuszane, również przy Twoim udziale...
Czasami warto uderzyć się w piersi, to oczyszcza...

Vote up!
3
Vote down!
0
#1556084

Przecież rekonstrukcja rządu ...to przejaw zagłady Polski.

Z jednej strony Jarosław Kaczyński chwali Szydło i Macierewicza, a z drugiej wyrzuca ich z rządu...i jednocześnie apeluje o zaufanie. Co się dzieje z Polakami ? Wpatrują się w Jarosława podobnie jak swego czasu w Bolka, który przecież pieprzył 3 po 3.

W przemówieniu skierowanym do uczestników ostatniej miesięcznicy smoleńskiej, prezes Kaczyński nawet nie próbował opisywać „krętej drogi” do świetlanej przyszłości, tylko apelował o zaufanie, że „idziemy w tym samym kierunku.
Zdaniem Stanisława Michalkiewicza w Magdalence ustalono, że do władzy nie zostanie dopuszczona prawica, i dlatego Jarosław Kaczyński miał zwalczać ZChN, a jego PC miało znaleźć się u władzy.
W rezultacie stare kiejkuty za pośrednictwem prezydenta odzyskały wpływ na politykę państwa, a premier Morawiecki otrzymał zadanie „ocieplenia stosunków z Unią Europejską”.

http://prawy.pl/64096-stanislaw-michalkiewicz-przestrzega-przed-jaroslawem-kaczynskim-i-pis/
https://www.youtube.com/watch?v=sEZ7jhz2iwE
http://prawy.pl/63955-dla-stanislawa-michalkiewicza-rekonstrukcja-rzadu-to-przejaw-zaglady-polski/

Vote up!
4
Vote down!
-2

Verita

#1556058

Wilku, przyznaj w końcu, że byłeś zwyczajnie głupi, a nie naiwny.
Przypomnij sobie nasze rozmowy, ostrzegałem. Pamiętasz swoje reakcje ?...
Jak widać na załączonym obrazku, starego wilka można czasami skusić "byle ochłapem", starego wróbla (a nie mówiłem) plewami już nie :). I tu powiedzenie , że "duży może więcej...", staje się nieaktualne :).

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1556052

Jestem rozczarowany Panem Prezydentem Andrzejem Dudą po Jego kolejnej "wpadce". Nie można "służyć dwom panom". Pan Jerzy Owsiak i jego dzieła dał się już wystarczająco dobrze  poznać aby mieć wątpliwości co do jego "pozycji" w świecie wartości, poglądów politycznych i uczciwości. Kupowanie sprzętu medycznego za część zebranych pieniędzy nie usprawiedliwia tego co robi z pozostała częścią oraz czemu tak naprawdę służy propagandowo  ta niby "świąteczna orkiestra". Przez 26 lat zawsze odbierałem tą "szatańską orkiestrę" jak przysłowie "szatan ubrał się w ornat  i ogonem na msze dzwoni". Najgorsze jest właśnie to mącenie ludziom w głowach, rozbijanie jedności społeczeństwa. PAD powinien bardziej służyć jednoczeniu przez zwalczanie tego co dzieli, a nie "utopijnemu łączeniu wody z ogniem" , lub mieszaniu "oliwy z wodą". Piękne przemowy, ładne gesty to trochę za mało, potrzebna jest jeszcze pokora i dalekowzroczna mądrość.

Vote up!
12
Vote down!
0

RAK

#1556013

- Jestem pionkiem, celem jest prezydent - mówi prof. Michał Królikowski, który według prokuratury jest zamieszany w pranie brudnych pieniędzy. To on jako ekspert  tworzył przygotowywanie przez prezydenta ustaw o sądownictwie.

Jakiś "klient" przelał na jego konto milion złotych!!! Rzekomo "zaliczka" dla kancelarii adwokackiej p. prof. Michała Królikowskiego została zablokowana i trafiła na konto Urzędu Skarbowego.

Pan prezydent Andrzej Duda nas wszystkich okłamał twierdząc że Michał Królikowski nie był i nie jest jego doradcą.

Jakie jeszcze bandziory siedzą w kancelarii Głowy Państwa? Jakie????

Oto jest pytanie podstawowe.

Vote up!
11
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1556034

To trzeba podesłać PAD-wi prośbę aby zajął się np. mafią lekarsko-sądową w pewnej miejscowości a okaże się że Jego klika prawnicza tak ustawi sprawę, aby oszustów i złodziei nikt nie wykrył. A przywłaszczenie naszych pieniędzy z podatków? Jakie tam pieniądze. Ważne Oni są u koryta, a PAD udaje że troszczy się o nas. Szanowny Panie PAD, kiedy podawał mi Pan rękę jeszcze wtedy nie śmierdziała.   

Vote up!
4
Vote down!
0

Kolejorz

#1556077

Służy tylko jednemu panu, a drugiemu to przykrywka - głupi lud to kupił.

Reasumując - tylko jeden pan, tylko jeden cel.

PS 

3 lata od „czarnego czwartku”. 

https://finanse.wp.pl/3-lata-od-czarnego-czwartku-choc-politycy-obiecywali-pomoc-frankowicze-zostali-sami-6209521460635265a

Vote up!
6
Vote down!
0

casium

#1556037

To że PAD wystawił na licytację u błazna w kolorowych gaciach Owsika, muszkę  i kieckę żony to jawna prowokacja i pokazanie środkowego palca twardemu elektoratowi PiSu. Zresztą nie pierwsza. Podczas zaprzysiężenia rządu M.Morawieckiego i usunięciu najlepszego ministra w rządzie PBSz Antoniego Macierewicza, prowokacyjnie zaprosił gen.Kraszewskiego WSIoka, a  podczas audiencji dla ambasadorów. redachtora z GóWna Wyborczego. Czy to nie prowokacje?. W tym wszystkim  niewątpliwie maczają paluchy pejsate. A mnie przez cały czas chodzi po głowie, że PAD chodzi na pasku Sorosa i jest jego zakładnikiem. I to by tłumaczyło zachowanie Prezesa J. Kaczyńskiego co do rekonstrukcji rządu, i sądownictwa.                                                                                                                                          

Vote up!
5
Vote down!
0
#1556048

miałem wrażenie że to jeszcze chłopiec a nie mężczyzna. I sprawdziło się. Postawiliśmy na zbyt młodego konia. Oby nie chorego.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1556079